• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. MesterAlma13

    Továbbítva Teleportálható Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor

    Kedves Fórumozók! ### @Rikari utolsó ötletét felhasználva próbáltam igazodni az új elvárt sablonhoz: ### https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/jutalompontok-felhaszn%C3%A1l%C3%A1sa.4677/ -Játéktapasztalat: XIII. fejezetben játszom, de az ötletem nem korfüggő. -Ötlet: Örülnék neki, ha...
  2. MesterAlma13

    Visszautasítva Azonos piaci ajánlatok összevonása (rövidebb és kezelhetőbb lista érdekében)

    Sziasztok, Most hogy én is haladok a fejezetekkel, látom hogy a Piaci lista egyre hosszabb és hosszabb és hosszabb. Ennek érdekében javasolnék egy összevonást, amelyben semmilyen mechanizmus nem, csak az azonos személytől származó azonos ajánlatok össze lennének vonva. Tehát egy ilyen lista...
  3. MesterAlma13

    Továbbítva Átjárhatóság a katonai kiképző épületek között

    Sziasztok Egy kis történelemmel kezdeném, mivel az ötlet már – legalább egyszer - fel lett vetve, és már – legalább egyszer - vissza is lett utasítva, viszont azóta mind a kiképzési lehetőségek, mind a bajnokság nagy változásokon esett át: (lezárva: 31. Júl 2020) Nincs tervben Toborzás -...
  4. MesterAlma13

    Továbbítva Mobilon más játékos ŐsiCsoda adatlapjának bezárása után a Csodalista elejére dob vissza, nem pedig oda, ahol előtte voltam

    Sziasztok, Az említett "probléma" PC-n nem létezik, ott minden tökéletesen működik, illetve Mobilon is, amennyiben a saját Ősi Csodáimat nézem. Viszont amikor mások Ősi Csodáit látogatom meg és megnézek egy konkrét csodát majd bezárom az ablakot, akkor mindig az Ősi Csoda lista elejére ugrik...
  5. MesterAlma13

    Már felvetett Piaci értesítések áthelyezése a Kereskedő ablakba

    Sziasztok Egy újabb konkrét ötletet vetnék fel a piaci értesítések külön szedésére, azért, hogy amennyiben eljut a fejlesztőkhöz, legyen esély arra, hogy ezt a vonalat is végiggondolják. Több ötlet is volt már pl. oldalszám növelés, külön fülecske, testvériségi értesítések kiszedése hisz...
  6. MesterAlma13

    Mennyi Mágikus Műveltség bűbáj használatára elegendő az adott kultúra?

    Sziasztok Tudna valaki segíteni hogy ebben az állapotomban mennyi Mágikus Műveltség bűbáj használatára elegendő kultúrám van? Tételezzük fel hogy az adott kultúra mennyiséget a jelenlegi 50 kulti épületemre a Szomszédi Segítséggel értem el. Ezzel számolva, és azzal a tétellel, hogy a minden...
  7. MesterAlma13

    Meddig érdemes fejleszteni egy Manufaktúrát normál áru termelés céljából?

    Sziasztok Azt szeretném kérdezni, hogy érdemes e meghagyni a deszka manufaktúráimat a 23-as szinten, mivel a következő szintnél, ahol adnának már érző árut is, rengetek extra lakosra is szükség lenne, ami sok plusz helyet igényel, és mivel feltételezem hogy ezekkel már nem fogok érző árut...
  8. MesterAlma13

    Továbbítva Ősi csodák szintjei látszódjanak a saját listámban is

    Sziasztok Mivel egyre több csodát tesz le az ember, szerintem jó lenne, ha a saját listánkban is látszódnak azok szintje, mint ahogy látszódik, ha mások Ősi Csoda listájába/súgójában megyek bele: Másoknál látható: Sajátomnál nem: Persze lehet követni a szinteket (!!! ???), ennek ellenére...
  9. MesterAlma13

    Továbbítva PC-n a levelezésnél is elérhető legyen az adott játékos Ősi csoda listája

    Sziasztok Jó lenne, ha PC-n a levelezésnél is elérhető lenne az adott játékos Ősi csoda listája, mint ahogy elérhető a PC-s Chat ablakban. Ez nagy segítség lenne a TP láncok esetében, hogy nem kéne visszalépni a Pajzs ikonhoz betenni a megfelelő számú TP-t, hanem ott helyben megtehetnénk...
  10. MesterAlma13

    Visszautasítva A piacon lehessen névre is szűrni

    Sziasztok Már többször említésre került, de nem találtam bejegyzést róla, így nyitok egyet. Nagyon jó lenne, ha a piacon lehetne névre is szűrni. Lentebb egy PC-s elképzelést vázolok fel, de Mobilon is hasonló lehetne. (A szűrési módszer tökéletesen működik Mobilon a Raktárban az Épületeknél...
  11. MesterAlma13

    Egy telefonról több felhasználó kezelése - hogy a legegyszerűbb?

    Sziasztok, Gyermekeim városát is kell többször rendezzem, és ezt a saját telefonomról teszem. Mivel azt az Elvenar Applikáció nem jegyzi meg a felhasználónevet és a jelszót, így mindig be kell pötyögnöm őket, amit szívesen elkerülnék. Van erre bármi trükk hogy miként lehetne elmentetni ezeket...
  12. MesterAlma13

    Normál áruk termelésének növelése – milyen lehetőségek vannak még?

    Sziasztok ---elnézést a hibákért, javítottam a bejegyzést az alatta található hozzászólás alapján--- Normál áruk termelésnövelésének további lehetőségei érdekelnének. Éppen ezért leírnék minden általam ismert tételt, és a segítségetek szeretném kérni, hogy amennyiben kimaradt valami, azt kérlek...
  13. MesterAlma13

    Egyes kulturális épületeket miért nem lehet Mágikus Műveltséggel elbájolni, illetve egyeseket miért nem ajánl fel Szomszédi Segítségre

    Sziasztok Lehet hülyeség amit meg szeretnék tudni, de engem mégis érdekelne hogy mi az a limit, amitől egy kultúrával rendelkező épületet felajánl a rendszer: a. Mágikus Műveltséggel történő elbájolásra b. Szomszédi segítségre Annyit tudok hogy az etethető épületeket nem lehet elbájolni MM-el...
  14. MesterAlma13

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Sziasztok Szeretnék próbálkozni egy piaci javaslattal függetlenül attól, hogy nem tudom mikor kerül sor annak fejlesztésére vagy átalakítására. Egy korábbi javaslatomnál említették hogy nem nyúlnak hozzá, de mivel nincs tiltott terület, és szerintem nincs véglegesített része a játéknak, továbbá...
  15. MesterAlma13

    Spektrális kő - hol és mikortól lehet beszerezni?

    Sziasztok Egy újabb újdonság, mégpedig a "Spektrális kő". Most hogy lett "Egy Korty Tisztaság", amivel ugye gyémánt nélkül lehet új recepteket kérni a Varázsakadémián...
  16. MesterAlma13

    Kérdés a Jólét tornyával és az Erőteljes Ellátással kapcsolatban

    Sziasztok, Egy kis közhely bevezetőnek: Az Erőteljes Ellátás idejét a Jólét Tornyával lehet növelni. A Fenséges Fabrikálás idejét az Elvenari Kereskedelmi Központtal. A kérdésem az előbbire vonatkozna, de be kell vonjam az utóbbit is az összehasonlítás végett. A Jólét Tornyát tervezem a 30-as...
  17. MesterAlma13

    Egy Korty Tisztaság - hol és mikortól lehet beszerezni?

    Sziasztok, Az látszik, hogy mi is az az "Egy Korty Tisztaság", viszont arról semmi infót nem találtam sehol, hogy hol és melyik kortól lehet (majd) beszerezni ilyet: Köszönöm a válaszokat. Alma
  18. MesterAlma13

    Visszautasítva Többletek, hiányok kezelése és a raktár „rendezése” egy Event-el

    Sziasztok Először is elnézést kérek mindenkitől, mivel hosszú lett (4 terjedelmes bejegyzés). A hossz ellenére nincs minden kérdés megválaszolva, és minden apró részlet kidolgozva – sőt… – ugyanis a cél kizárólag egy elképzelés bemutatása annak érdekében hogy hátha megvalósul belőle bármi is...
  19. MesterAlma13

    Tartományok száma bajnokinként

    Sziasztok Az egyes bajnokikon kinyitható tartományok száma érdekelne. erről a javaslatról tudok: Továbbítva kinyitott tartományok számának kiírása https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/kinyitott-tartom%C3%A1nyok-sz%C3%A1m%C3%A1nak-ki%C3%ADr%C3%A1sa.4161/#post-100024 illetve biztosan...
  20. MesterAlma13

    Visszautasítva Inspiráló meditáció hatásának halmozása

    Sziasztok Ha használunk ez Inspiráló meditációt, akkor annak a hatása 2 nap. Majd vége. Előfordul olyan, hogy az ember nem követi figyelemmel, hogy pontosan mikor is fog lejárni a Bűbáj hatása, és nincs lehetősége belépni a játékba sem, közben lejár a Bűbáj, majd megáll a TP töltés pl. 13-ál...
Fent