• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva PC-n a levelezésnél is elérhető legyen az adott játékos Ősi csoda listája

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 19 86,4%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 3 13,6%

  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

Jó lenne, ha PC-n a levelezésnél is elérhető lenne az adott játékos Ősi csoda listája, mint ahogy elérhető a PC-s Chat ablakban.
Ez nagy segítség lenne a TP láncok esetében, hogy nem kéne visszalépni a Pajzs ikonhoz betenni a megfelelő számú TP-t, hanem ott helyben megtehetnénk.

Jelenlegi Chat ablak, ahol elérhető az adott játékos Ősi Csoda listája:
1643017231649.png

Levelezésnél sajna ez nem elérhető:
1643017287444.png

Üdvözlettel
Alma
 

Mihaszna

Veterán
És itt szakad el a cérna! (sajnálom, ez nem személyeskedés.. ,ég ha annak is tűnik)

Ájjeg waze! Húzzuk már be azt a bizonyos kéziféket. Egy kicsit nincs túltolva a dolog? Néhányan már annyira bele vannak betegedve ebbe az Ősi Csodák világába, hogy lassan kezdem azt hinni, királya is van "Csodaországának". Látszódjon a saját listában is a Csoda (szintje), levelezésnél is Csoda, Jobb egérnél is legyen Csoda.. Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?? Kereskedőnél lehessen névre szűrni.. Esetleg valakinek nem hiányzik egy olyan automata "aratógép", ami, ha belépsz a városodba, akkor automatikusan begyűjt MINDEN termelést + végiglátogatja a szomszédokat is helyetted/helyettünk?? Ha valaki letett tizenX100 Ősi csodát, akkor az legyen az ő baja. Tudja, hogy mit és miért tesz le. Más gyerekét (Csodáját) "nevelni" borzasztó, sajátodat pedig lehetetlen? Értem én a szándékot, nincs is.. vagyis nem lenne vele semmi gond, csak amikor azt olvasom, hogy Csoda itt, Csoda ott, akkor ne Csodálkozzon senki, hogy elszakad a cérna.

Sajnálom, az általad felvetett 3 ötletet nem tudom támogatni.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sajnálom, az általad felvetett 3 ötletet nem tudom támogatni.
hát nem tudtál úgy fogalmazni, hogy ne legyen személyes... egyből 3 ötletet utasítasz el ebben a bejegyzésben - nagy gondban lettél volna ha ezeket három különböző személy teszi fel...
egyszerűen nem is akartad mérlegelni magukat az ötleteket (azt nem kívánom leszűrni, hogy esetleg voltál e jelen, és milyen módon egyéb területen ötletelésekben, és azok megvalósításban - ott nincs ilyen személyeskedés, ha valaki önti az ötleteket - aztán persze még a nagyon jókból sem valósul meg sokszor minden, de ez van - it sem fog, akinek meg a személyeskedés elégséges a leszavazáshoz... mi lenne a probléma? ezt itt lehetséges, tessék vele élni.

Esetleg valakinek nem hiányzik egy olyan automata "aratógép", ami, ha belépsz a városodba, akkor automatikusan begyűjt MINDEN termelést + végiglátogatja a szomszédokat is helyetted/helyettünk??
ez a tipikus hülyeség belegondolása a másik ötletébe, semmi más

Más gyerekét (Csodáját) "nevelni" borzasztó, sajátodat pedig lehetetlen?
ha ezt végig gondolod, egy akkora hülyeséget írtál, mint a ház. Ez a játék egyik nagyon jó és ösztönző lehetősége, ha nem élsz vele, a te dolgod... de ha majd rájössz, inkább gondod, mert ami onnan visszajön, nagyon is jól jön

Egyébként meg ha összejön, lesz még ötletem a napokban, fel is teszem, és ha a személyem okán lesznek visszautasítva, hát ez van - továbbá az is lehet hogy nem innen, hanem külföldi fórumokról vagy a fejlesztők saját háza tájáról meg lesznek valósítva - csak ki kell várni az idejét.
Még egy dolog, hogy aki úgy gondolja, hogy itt főként ötletekről van szó, az olvassa el, értelmezze, és döntse el, lenne e rá szükség, lenne e haszna, nem butítaná e a játékélményt, hanem javítaná e azt.

Üdvözlettel
Alma.
 

Mihaszna

Veterán
egyből 3 ötletet utasítasz el ebben a bejegyzésben - nagy gondban lettél volna ha ezeket három különböző személy teszi fel...

Tulajdonképpen nem, mert akkor 3-szor írtam volna, hogy ,,nem támogatom" (így egyszerűbb volt)

balról van szó

A lényeget leszűrted, és ez a fontos. :)

ez a tipikus hülyeség belegondolása a másik ötletébe, semmi más

Dehogyis az. Sőt, ha jobban belegondolsz, az ötletek java része (vagyis a végletek) erre mennek ki, hogy minél kényelmesebb és gyorsabb legyen a játék. Szerinted miért van az, hogy sok ötletet a ,,Nincs tervben" fejlécet kapja? Az Inno célja, hogy TE minél több időt tölts a játékban. S ne csak a játék örömével, hanem a promóciók és akciók tömkelegével is élj. Miért is lenne az Inno a saját pénze ellensége? Ha nemzetközileg is teljesülne MINDEN játékos kívánsága (Ötlete/javaslata), akkor a mittudomén' melyik legerősebb platformmal rendelkező PC-s játék nemhogy elbújhatna, hanem akár harakirit is követelhetne önmagának, mert olyan gépigénye lenne ennek a játéknak, ami még a 26. században sem létezne. Tehát, annyira nem hülyeség, mint amennyire te gondolod. Ha a fejlesztők nagyon akarnák, akkor megtudnák oldani, hogy a napi belépések során minden játékos kapjon (hasamra ütök) 5 gyémántot. De nem teszik, mert (elméletileg) anélkül s van rá igény.. pedig milyen jó lenne.. :rolleyes:

ha ezt végig gondolod, egy akkora hülyeséget írtál, mint a ház. Ez a játék egyik nagyon jó és ösztönző lehetősége, ha nem élsz vele, a te dolgod... de ha majd rájössz, inkább gondod, mert ami onnan visszajön, nagyon is jól jön

Ha a Rúnákra és a vége fele maximum 80 Ősi Tp-re gondolsz.. ha neked megéri, hát legyen. Nekem jelenleg annyi rúnám van, mint a szemét és nem tudok vele mit kezdeni (egyenlőre). 80 Ősi TP-ért meg nem fogok senkivel sem megverekedni. Napi szinte összességében (ha nagyon akarom), akkor akár 50 TP-t is betudok gyűjteni úgy, hogy "meg se mozdulok érte". : ))

Egyébként meg ha összejön, lesz még ötletem a napokban, fel is teszem

Legyen, oszd meg (velünk) nyugodtan. Mint írottam fentebb is, nincs vele semmi gond. Csak amikor azt látom, hogy egy téma két külön jegybe orientálódik (függetlenül attól, hogy más az elképzelés), olyankor egy kis hevesebben ver a szívem. Ezért nem kell megsértődnie senkinek. Ezzel arra akartam célozni, hogy egy füst alatt is megírhattad volna az ötletet. Volt már rá példa, hogy a CM ötletek tömkelegéből ragadott ki részleteket és úgy továbbította.

Még egy dolog, hogy aki úgy gondolja, hogy itt főként ötletekről van szó, az olvassa el, értelmezze, és döntse el, lenne e rá szükség, lenne e haszna, nem butítaná e a játékélményt, hanem javítaná e azt.

Tudod Alma, pontosan ez a baj. Hogy mindenki magából indul ki, hogy neki tetszene e vagy sem, ezzel mások érdekei pedig másodlagossá válnak. Erre a legjobb példa EZ a beszélgetésünk. Egyszer fejeztem ki nem tetszésemet (saját érdekeimet néztem) - kicsit nyersebb voltam a kelleténél- , és egyből az jött le, hogy személyeskedek. Pedig tényleg nem állt érdekeben. Tudok én diplomatikus is lenne ha akarok, tudok bunkó is lenni (bár erre nagyon ki az esély), és tudok környezetbarát is lenni. A lényeg, hogy ha elolvasok egy ötletet, nem (csak) magamat nézem, hanem másokat is.

S még valami a végére. Mind a 3 ötleted elolvastam, értelmeztem, és úgy írtam, hogy nem tudom támogatni. Gondlom a miértekre keresed a választ.

A piacon lehessen névre is szűrni: Ez testvériségen belül könnyen megoldható. Egyébkén meg nem érdekel, hogy ki adja, honnan, miből, hanem, hogy mit, miért és mennyiért.

PC-n a levelezésnél is elérhető legyen az adott játékos Ősi csoda listája: Nyilván megerőltető levelet írni és még utána kattintani 1-2-t, hogy beléphess Csodaországba.. A levelezés az levelezés, a Csoda pedig csoda. (két külön a fogalom)

Ősi csodák szintjei látszódjanak a saját listámban is: Ez kicsit markáns, de mintha az ember a saját gyermekeinek olyan felsőt venne, amin az életkorának a száma van rajta, hogy ne felejtse, hány éves..


Nos.. ez van.. :)


Szép napot néked is.
 

Erica

Veterán
Sziasztok

Jó lenne, ha PC-n a levelezésnél is elérhető lenne az adott játékos Ősi csoda listája, mint ahogy elérhető a PC-s Chat ablakban.
Ez nagy segítség lenne a TP láncok esetében, hogy nem kéne visszalépni a Pajzs ikonhoz betenni a megfelelő számú TP-t, hanem ott helyben megtehetnénk.

Jelenlegi Chat ablak, ahol elérhető az adott játékos Ősi Csoda listája:
3410 bővítmény megtekintése

Levelezésnél sajna ez nem elérhető:
3412 bővítmény megtekintése

Üdvözlettel
Alma
Kedves @MesterAlma13
Nagy rajongója vagyok általában a felhozott ötleteidnek, sok esetben támogatom is ami nagyon logikus, és tetszetős.
Kérlek ne feledd el, amit sokszor hangoztatott itt több Moderátor is, hogy ami megy Pc-n, nem biztos, hogy kivitelezhető Mobilos verzióra is, vagy fordítva. Minden esetben ezt szem előtt kellene tartani. Tudom, hogy sok könnyítés kellene a játékba, de sajnos biztosan sok minden nem megoldható.
Szép estét!
 

Deathfolk

Veterán
És itt szakad el a cérna! (sajnálom, ez nem személyeskedés.. ,ég ha annak is tűnik)

Ájjeg waze! Húzzuk már be azt a bizonyos kéziféket. Egy kicsit nincs túltolva a dolog? Néhányan már annyira bele vannak betegedve ebbe az Ősi Csodák világába, hogy lassan kezdem azt hinni, királya is van "Csodaországának". Látszódjon a saját listában is a Csoda (szintje), levelezésnél is Csoda, Jobb egérnél is legyen Csoda..

Nem tudom te hogy játszol, hogy töltöd a csodákat, de ez a pc levelezésnél lévő csoda menü hiányosság szerintem is tényleges probléma, és nagyon jó lenne ha ott lenne ahogy mobilon már nagyon régóta ott van, ép ezért is szerintem alap dolog lenne hogy pc-n is működjön, nem is 1 új dolog van kérve hanem 1 olyan dolog ami mobilon szerintem már több mint 1 éve van! De sajnos már 1 csomó funkció hiányzik pc-n, bár a harc meg pc-n több, de minden más jobb mobilon, én utálok mobilon játszani de sokszor már inkább ott lépek be mert sokkal kényelmesebb mint a hiányos pc felület...

A csodákat kb mindenki tp lánccal tölti levélbe, vagy láda töltés kérés megy levélben, naponta többször is, van hogy napi 10x is valami ilyen levélbe van az ember, és akkor mindig ki kell lépni, átlépni a testvériségi csodákhoz, megkeresni az adott embert aztán adott csodát és beletenni, mindez mobilon ahol elérhető a levelezésből a csoda csak 1 kattintás... Szóval nagyon idegesítő hogy pc-n nem elérhető a levelezésből a csodák listája.
 

Spectral

Újonc
Nem rég kezdtem el játszani egy nagyobb kihagyás után. Az első héten mindhárom dolog felmerült bennem hiányosságként. Nem is értem, eddig hogy-hogy nem vetette fel ezeket senki. Amíg csak pár eleme volt a játéknak, addig érthető, hogy nem akartak mindent leegyszerűsíteni. De mára már több új funkció is bevezetésre került, ami indokolttá teszi, hogy a régebbiek ne legyenek feleslegesen túlbonyolítva.
 

MesterAlma13

Erős harcos
A lényeget leszűrted, és ez a fontos. :)
ezt pedig gyorsan kivettem mert a cinizmus szülte, és úgy voltam vele, inkább nem erőltetném ezt a vonalat, de már rácsaptál, ez van

hogy ki nem érti a lényeget, te vagy én... én ezt meghagyom kérdésnek.
Lássuk mit gondolok én:
Ez itt egy, az Inno által indított ötlet börze.
Nekem
lehetőségem van hetekig írogatni az ötleteimet otthon a kis note-pad-omban. Amit úgy érzek továbbra is hogy jó lenne, azokat elkezdem kidolgozni, aztán amikor időm engedi csiszolgatom őket (és még így is marad benne hiba), majd amikor időm engedi felteszem. Most egyszerre három is összejött így.
Neked lehetőséged ezt nehezményezni, és jelezni a moderátorok felé hogy ezt ne engedjék. Továbbá még sok lehetőséged van, éljél vele - én is így teszek - ezek mind az itteni lehetőségek, továbbá ott a "Nem támogatom gomb" amennyiben az ötletet... meg kell ismételjem.... az ötletet, többen jónak találják és a moderátorok sem utasítják vissza.
Hogy esetleg ki él vissza vele vagy ki sem, azok inkább szubjektív dolgok, és sokat számít az, hogy ki mennyire tud hatással lenni másokra - ebben talán te jobb vagy és ha így is van, akkor így van, de jelentősége nincs abból a szempontból hogy ez ne törtéjen meg újra, hacsak nem változtatnak a szabályzaton.

Én keresem az összefüggéseket a játékban, és aszerint játszom, nekem az nyújt élvezetet hogy minél több lehetőséget kihasználjak, és ehhez pár ilyen jellegű kényelmi dolog nagyon jól jönne (ami senkinek sem okoz semmilyen hátrányt, és nem fogod letudni a játékot 3 másodperc alatt).
Régen akartam sokkal több mindent, viszont most úgy voltam vele, hogy csak az általam legszükségesebbnek vélteket teszem fel - annak ellenére hogy vették sokan kedvemet, de az itteni időtöltés ezzel is jár.

Mindezek ellenére ha tetszik, ha nem tetszik, a hülyeség belegondolását tovább vitted, és az érveid nem állják meg a helyüket, mivel te, aki ezek szerint másokra gondolsz, a saját várásod lehetőségei, a saját tapasztalatod, a saját elképzeléseid és a saját napi rutinod alapján válaszoltad meg hogy mit miért éri meg is miért nem...
Az Inno eldönti mi fél bele neki, ha eljut hozzájuk... nem akarj itt Inno lenni, van és lesz olyan dolgok, amivel csökkentik az játékban töltött időt (lásd példát hamarosan felkerülő majdnem kész ötletemben), és van olyan, amivel növelni tervezik... és ami tény: nem fognak bevezetni mindent amit itt elfogadnak, sosem tették... és sok esetben nem is úgy vezetik be ahogy itt elképzelték, mert azt ott ők ki tudják próbálni, és csiszolni.

Te is azt teszed, mint itt mindenki, a magad nevében beszélsz, a magad elképzeléseit írod le, mint ahogy én is, és mivel közösségi fórum, mindenki hozzáteszi a magáért, és abból vagy születik valami vagy nem.

A játékban jelenleg is több összefüggés van, mint amikkel te az érveidet próbáltad alátámasztani.

Egyébként meg ezt a vitát fel kell vállalni, mert eléggé hevesen indítottál, és nem azért dolgoztam velük hogy pár per alatt elsöpörjék... ha így is lesz, tartson kicsit tovább.

Üdv, Alma
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nem rég kezdtem el játszani egy nagyobb kihagyás után. Az első héten mindhárom dolog felmerült bennem hiányosságként. Nem is értem, eddig hogy-hogy nem vetette fel ezeket senki. Amíg csak pár eleme volt a játéknak, addig érthető, hogy nem akartak mindent leegyszerűsíteni. De mára már több új funkció is bevezetésre került, ami indokolttá teszi, hogy a régebbiek ne legyenek feleslegesen túlbonyolítva.
így van, nem nagy dologról beszéltünk, és azóta sok olyan elem került bele a játékban, ami miatt ez már ebben a formában kínlódás, tehát nagyon tudnánk értékelni, ha erre is fordítanának kis figyelmet
 

Mathyasrex

Újonc
Ha a Rúnákra és a vége fele maximum 80 Ősi Tp-re gondolsz.. ha neked megéri, hát legyen. Nekem jelenleg annyi rúnám van, mint a szemét és nem tudok vele mit kezdeni (egyenlőre). 80 Ősi TP-ért meg nem fogok senkivel sem megverekedni. Napi szinte összességében (ha nagyon akarom), akkor akár 50 TP-t is betudok gyűjteni úgy, hogy "meg se mozdulok érte". : ))
Az Inno már erre talált megoldást, hogy ne legyen annyi rúnád, mint a szemét... Az adott csoda a neki megfelelő rúnával is tölthető, saját csodánál 1 rúna = 10TP, tesó csodájában 1 rúna = 15 TP. Bétán már így megy, idő kérdése, és jöhet az "éles" szerveren is.


Elvenar - csodák töltése rúnákkal.jpg
Egy aktívan TP láncozó testvériségnél igenis számít még néhány tized másodperc is, mert amíg kilépsz a levélből, megkeresed a töltendő csodát és berakod a megfelelő számú TP-t, visszalépsz, már felborulhatott a sorrend, és így megtörténhet, hogy valaki duplán kap TP töltést, valami meg sehogy...
Én örülnék neki, ha bekerülne ez a lehetőség a játékba.
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Nem tudom te hogy játszol, hogy töltöd a csodákat, de ez a pc levelezésnél lévő csoda menü hiányosság szerintem is tényleges probléma, és nagyon jó lenne ha ott lenne ahogy mobilon már nagyon régóta ott van, ép ezért is szerintem alap dolog lenne hogy pc-n is működjön, nem is 1 új dolog van kérve hanem 1 olyan dolog ami mobilon szerintem már több mint 1 éve van! De sajnos már 1 csomó funkció hiányzik pc-n, bár a harc meg pc-n több, de minden más jobb mobilon, én utálok mobilon játszani de sokszor már inkább ott lépek be mert sokkal kényelmesebb mint a hiányos pc felület...

A csodákat kb mindenki tp lánccal tölti levélbe, vagy láda töltés kérés megy levélben, naponta többször is, van hogy napi 10x is valami ilyen levélbe van az ember, és akkor mindig ki kell lépni, átlépni a testvériségi csodákhoz, megkeresni az adott embert aztán adott csodát és beletenni, mindez mobilon ahol elérhető a levelezésből a csoda csak 1 kattintás... Szóval nagyon idegesítő hogy pc-n nem elérhető a levelezésből a csodák listája.

Szeretném figyelmedbe ajánlani Erica gondolatát. Továbbá, ha jól emlékszem, Calyr írt nem olyan régiben egy olyat, hogy mivel a jövő majdnem a telefonoké, ezért nagy valószínűséggel a telefonok (vagyis az Androidos rendszerek) fogják kapni a több figyelmet és nem a PC-k. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy a PC-ket el kell hanyagolni, viszont abba kiegyezhetünk, hogy PC-n könnyebb használni a játékot, mint Mobilon. Ezért kisebb a valószínűsége is, hogy bakit kövess el. Telefonon csak a kezedre (vagy az ujjacskádra) tudsz csak támaszkodni, PC-n viszont van Touch Padod és egered is.

Nekem lehetőségem van hetekig írogatni az ötleteimet otthon a kis note-pad-omban. Amit úgy érzek továbbra is hogy jó lenne, azokat elkezdem kidolgozni, aztán amikor időm engedi csiszolgatom őket (és még így is marad benne hiba), majd amikor időm engedi felteszem. Most egyszerre három is összejött így.

Pipa

Neked lehetőséged ezt nehezményezni, és jelezni a moderátorok felé hogy ezt ne engedjék.

Ezt viszont visszautasítom. Egyszer sem, ismétlem, EGYSZER SEM írtam rá egyik Moderátorra se, hogy utasítsanak vissza egy ötletet. Nem szokásom szabotálni vagy manipulálni egy folyamatot. Ha teszik az ötlet, támogatom, ha nem, akkor nem. Én is kaptam már nem egyszer kritikát. Elfogadtam, nem tehettem mást.
 

MesterAlma13

Erős harcos
agy valószínűséggel a telefonok (vagyis az Androidos rendszerek) fogják kapni a több figyelmet és nem a PC-k
szerintem van pár apróság, amit meg lehet valósítani PC-n, és nem kerül sokba, ezrét is próbálom felhíni én pl. ezekre a figyelmet, és ezért is érdemes tenni oda is javaslatot, max visszautasítják

Ezt viszont visszautasítom. Egyszer sem, ismétlem, EGYSZER SEM írtam rá egyik Moderátorra se, hogy utasítsanak vissza egy ötletet. Nem szokásom szabotálni vagy manipulálni egy folyamatot. Ha teszik az ötlet, támogatom, ha nem, akkor nem. Én is kaptam már nem egyszer kritikát. Elfogadtam, nem tehettem mást.
én leírtam, hogy milyen lehetőségeid vannak, lehetnek - azt nem mondtam hogy ezt tetted, ebben biztos is voltam
 

Deathfolk

Veterán
Komolyan 3x olvastam végig amit írtál de nem értem miről írsz, mi a problémád a lánccal :D A dolog mobilon nagyon régóta tökéletesen működik! De ezek szerint még soha nem tp láncoztál mobilon, mindig az utolsó nevére nyomva ott vannak a csodák, (de bármelyik embernek a nevére nyomva ott vannak a csodái) berakom az adott tp-t és ennyi, A tp láncba pedig még a tp berakása elött be kell írni, így nem fognak a művelet közbe mások berakni és nem lesz keveredés, de ez alap a láncok működésénél, először írni, aztán berakni. Pl 5ös láncba látom ki volt az utolsó, és pl aranyszakadékba kért, beírom én hova kérem majd a tp-t, és utána (mobilon) rányomok az előttem lévő nevére (mert ugye elém kerül, mert én beírom előre hova kérek majd) kijön a csoda listája berakom az 5 pontot a szakadékjába és ennyi volt az egész. De amúgy én 1 éve nem nagyon láncozok, a másik verziót a láda töltögetést használom szerintem sokkal gazdaságosabb, feltöltöm magamnak addig hogy csak a ládák értéke hiányzik, aztán írok 1 körlevelet hogy pl 50-35-20-10-5 ládákba kérnék segítséget, aztán beírja az összeget a levélbe aki rak bele, hasonlóan mint a láncnál, ha teli lesz mindenki vissza kapja amit bele rakott, vagyis nem vesztenek 1tp-t se, de nekem, vagy más csapattársnak aki ezt használja sokat segítenek, ennél a módszernél is sokkal kényelmesebb ha ott van kapásból a csoda lista és nem kell kilépni a levélből, de igazából 1 csomó helyzet lehet ahol jó ha ott van a névre kattintva a csoda lista, ez minden helyzetbe kényelmesebb mint külön kattintgatni 1 csomót.
 

Kira7

Veterán
Komolyan 3x olvastam végig amit írtál de nem értem miről írsz, mi a problémád a lánccal :D A dolog mobilon nagyon régóta tökéletesen működik! De ezek szerint még soha nem tp láncoztál mobilon, mindig az utolsó nevére nyomva ott vannak a csodák, (de bármelyik embernek a nevére nyomva ott vannak a csodái) berakom az adott tp-t és ennyi, A tp láncba pedig még a tp berakása elött be kell írni, így nem fognak a művelet közbe mások berakni és nem lesz keveredés, de ez alap a láncok működésénél, először írni, aztán berakni. Pl 5ös láncba látom ki volt az utolsó, és pl aranyszakadékba kért, beírom én hova kérem majd a tp-t, és utána (mobilon) rányomok az előttem lévő nevére (mert ugye elém kerül, mert én beírom előre hova kérek majd) kijön a csoda listája berakom az 5 pontot a szakadékjába és ennyi volt az egész. De amúgy én 1 éve nem nagyon láncozok, a másik verziót a láda töltögetést használom szerintem sokkal gazdaságosabb, feltöltöm magamnak addig hogy csak a ládák értéke hiányzik, aztán írok 1 körlevelet hogy pl 50-35-20-10-5 ládákba kérnék segítséget, aztán beírja az összeget a levélbe aki rak bele, hasonlóan mint a láncnál, ha teli lesz mindenki vissza kapja amit bele rakott, vagyis nem vesztenek 1tp-t se, de nekem, vagy más csapattársnak aki ezt használja sokat segítenek, ennél a módszernél is sokkal kényelmesebb ha ott van kapásból a csoda lista és nem kell kilépni a levélből, de igazából 1 csomó helyzet lehet ahol jó ha ott van a névre kattintva a csoda lista, ez minden helyzetbe kényelmesebb mint külön kattintgatni 1 csomót.

Szia ! Igazad van én értettem félre , de átolvasva az írásodat rájöttem hogy hogy gondoljátok :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
annyi, még lehet hogy kell eszközölni és kérni egy szükséges módosítást ehhez a javaslathoz, hogy amikor beleírok egy levelezésbe és "Válasz" gombot nyomok PC-n, akkor ne ugorjon vissza a levelezésekhez, hanem maradjon az adottnál hogy egy kattintással elő tudjuk csalogatni ezt az Ősi Csoda menüt
ugye itt már mindenki érintett lenne aki levelezik, mivel ezzel a levelezés menete módosulna - teszem hozzá olyan megoldásra, ami a Mobilon működik jelenleg is, és segíti a TP láncot illetve Csodatöltést - a keveset levelezők minimális mértékben éreznék meg.
Nálunk egyébként a levelezések 90%-a (vagy inkább 98%-a) TP lánc vagy Csodatöltés, tehát nekünk nagyon nagy segítség lenne, mert pl. amikor bajnokizunk és tesszük a láncba a TP-ket, akkor nálunk többen a bajnokit PC-ről intézik mivel ott jobban ki lehet választani a szükséges egységeket
 

MesterAlma13

Erős harcos
Kedves @MesterAlma13
Nagy rajongója vagyok általában a felhozott ötleteidnek, sok esetben támogatom is ami nagyon logikus, és tetszetős.
Kérlek ne feledd el, amit sokszor hangoztatott itt több Moderátor is, hogy ami megy Pc-n, nem biztos, hogy kivitelezhető Mobilos verzióra is, vagy fordítva. Minden esetben ezt szem előtt kellene tartani. Tudom, hogy sok könnyítés kellene a játékba, de sajnos biztosan sok minden nem megoldható.
Szép estét!
Szia @Erica , nagyon köszönöm ezeket a szavakat, ugyanis inkább érzem magam itt púpnak, mintsem hasznos tagnak... csak hát játszok, és bizonyos dolgokat tapasztalok, és bizonyos dolgok már nem kényelmesek és hát amit @Spectral írt, az egyszerűen tény, így majd még kidolgozás alatt van legalább kettő hasonló, a játék menetet ilyen mértékben érintő javaslat kidolgozása

Nem rég kezdtem el játszani egy nagyobb kihagyás után. Az első héten mindhárom dolog felmerült bennem hiányosságként. Nem is értem, eddig hogy-hogy nem vetette fel ezeket senki. Amíg csak pár eleme volt a játéknak, addig érthető, hogy nem akartak mindent leegyszerűsíteni. De mára már több új funkció is bevezetésre került, ami indokolttá teszi, hogy a régebbiek ne legyenek feleslegesen túlbonyolítva.
igen, mintha be akarnánk kurblizni egy új modern autót... mert az milyen jó kis reggeli bemelegítés, és hogy megszoktuk :)
megtenném, de mivel millió más dolog van ezzel nem foglalkoznék ha nem uszály
 

MesterAlma13

Erős harcos
Az Inno már erre talált megoldást, hogy ne legyen annyi rúnád, mint a szemét... Az adott csoda a neki megfelelő rúnával is tölthető, saját csodánál 1 rúna = 10TP, tesó csodájában 1 rúna = 15 TP. Bétán már így megy, idő kérdése, és jöhet az "éles" szerveren is.
ez komoly? hát ennél én sokkal light-osabb megoldásokkal álltam elő korábban, hogy mit mire lehessen cserélni

tehát nekem maxon van a Katonai Monostorom, és van mellé még 198 totál fölösleges rúnám, tehát magamnak már nem is tudok betenni, így az csak másoknál tudom felhasználni, ami 1970 TP lesz... páran vagyunk hasonló vagy közel hasonló cipőbe, így a testvériségen belül jópár monostor jól meg lesz nyomva Csodatöltés segítségével, aminek a menetét jól fel is vázolta @Deathfolk

---FRISSÍTÉS---
itt a teljes leírás:
és a módosítása ennek az fejlesztésnek:
Köszi @Rikari


De amúgy én 1 éve nem nagyon láncozok, a másik verziót a láda töltögetést használom szerintem sokkal gazdaságosabb, feltöltöm magamnak addig hogy csak a ládák értéke hiányzik, aztán írok 1 körlevelet hogy pl 50-35-20-10-5 ládákba kérnék segítséget, aztán beírja az összeget a levélbe aki rak bele, hasonlóan mint a láncnál, ha teli lesz mindenki vissza kapja amit bele rakott, vagyis nem vesztenek 1tp-t se
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent