• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Spektrális kő - hol és mikortól lehet beszerezni?

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

Egy újabb újdonság, mégpedig a "Spektrális kő".
1636531582981.png

Most hogy lett "Egy Korty Tisztaság", amivel ugye gyémánt nélkül lehet új recepteket kérni a Varázsakadémián
itt egy újabb, amivel gyémánt nélkül lehet majd egy körben max egyszer további ajánlatokat tenni Gyémánt felhasználás nélkül.
Had kérdezzem meg, hogy ehhez miként lehet majd hozzájutni?

Illetve....... ez ugye nem jelenti azt, hogy a Gyémánt nyeremények a Toronyban és az Akadémián lecserélődnek ilyen jellegű helyettesítőkre, és Gyémántot csak akkor kell/lehet majd használni ezeken a helyeken, ha a "Korty" és a "Kő" elfogytak... vagy ezt csak belelátom???

Köszi,
Alma
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok

Egy újabb újdonság, mégpedig a "Spektrális kő".
3274 bővítmény megtekintése

Most hogy lett "Egy Korty Tisztaság", amivel ugye gyémánt nélkül lehet új recepteket kérni a Varázsakadémián
itt egy újabb, amivel gyémánt nélkül lehet majd egy körben max egyszer további ajánlatokat tenni Gyémánt felhasználás nélkül.
Had kérdezzem meg, hogy ehhez miként lehet majd hozzájutni?

Illetve....... ez ugye nem jelenti azt, hogy a Gyémánt nyeremények a Toronyban és az Akadémián lecserélődnek ilyen jellegű helyettesítőkre, és Gyémántot csak akkor kell/lehet majd használni ezeken a helyeken, ha a "Korty" és a "Kő" elfogytak... vagy ezt csak belelátom???

Köszi,
Alma

Szia!

Jelenleg még ilyen Spektrális követ nem lehet szerezni. Azt, hogy erre mikor kerül majd sor, még nem tudjuk.
A Kortyhoz hasonlóan ez is egy ingyenes, Gyémánt kiváltási lehetőséget biztosít, magát a Gyémántot nem cseréli le, hiszen ennek semmi értelme nem lenne, ha ezt csak korlátozott számban lehet megszerezni.
 

MesterAlma13

Erős harcos
magát a Gyémántot nem cseréli le, hiszen ennek semmi értelme nem lenne, ha ezt csak korlátozott számban lehet megszerezni
Szia
Köszönöm a választ. Nem egészen erre gondoltam, csak felsejlett nekem egy másik forgatókönyv, de nem akarok semmi olyat a falra festeni, ami félreérthető lenne, vagy lehet be sem fog következni.
Így elnézést kérek ezért.

Üdvözlettel,
Alma
 

zsivany

Erős harcos
Sziasztok!
gyémánt nélkül lehet majd egy körben max egyszer további ajánlatokat tenni Gyémánt felhasználás nélkül.
Illetve....... ez ugye nem jelenti azt, hogy a Gyémánt nyeremények a Toronyban és az Akadémián lecserélődnek ilyen jellegű helyettesítőkre, és Gyémántot csak akkor kell/lehet majd használni ezeken a helyeken, ha a "Korty" és a "Kő" elfogytak...
A toronynál, ha nincs több kör, akkor miért nem ajánlja fel a spektrális követ a gyémánt helyett? vagy hogyan lehet azt használni?
 

Csillagos

Tapasztalt építő
ha van köved, amikor ajánlatot teszel a szellemeknek, akkor látnod kell jobbra az utolsó helyen a követ is
 

Mihaszna

Veterán
A toronynál, ha nincs több kör, akkor miért nem ajánlja fel a spektrális követ a gyémánt helyett?

Azért, mert jelenleg nagyon korlátozottak a lehetőségek a megszerzésére.

Továbbá, Csillagos gondolatát még annyival kiegészíteném, hogy ha van/lesz Spektrális köved, akkor inkább vészhelyzet esetében (mondjuk a Fő ellenségeknél) érdemes ellőni. Felhasználás: 1 Spektrális kő/szellem (alapon működik). Vagyis, 1 toronytalálkozó megoldásához 5 db ilyen kőre van/lenne szükség.

Szép napot.
 

Mihaszna

Veterán
Én úgy értelmeztem, hogy a 25 gyémánt helyett választhatom a követ, de nem ad választási lehetőséget, egyből a gyémántot dobja fel. Akkor hogy van ez?

Én kipróbáltam. A 3. kör után maradt 2 szellem, akikkel nem sikerült megegyeznem. Kiválasztottam a rizikósabb szellemet, majd rákattintottam a kőre, és az behelyeződött. Ha nem ad választási lehetőséget, akkor (elvileg) nem rendelkezel ilyen kővel. Esetleg egy képernyőmentést ha tudnál mutatni, akkor nagyobb eséllyel tudnék (vagy bárki más tudna) segíteni. :)
 

Kira7

Veterán
Éppen ez az, van kövem, ott fityeg az utolsó helyen.



Én úgy értelmeztem, hogy a 25 gyémánt helyett választhatom a követ, de nem ad választási lehetőséget, egyből a gyémántot dobja fel. Akkor hogy van ez?
Szia! Nem a gyémánt helyett van a kő. Tárgyalásnál feldob különböző ajánlatokat, a kő arra van ha valamelyik szellemnél a követ teszed be a feldobott ajánlatok helyett akkor a követ 100%- ban elfogadja . Pl. 3. körbe marad 1 szellemed és oda szóba jöhet több az ajánlatból , akkor oda beteszed a követ és meg van vagy nincsen már elég árud (stb.) abból akkor a kővel is kitudod váltani. A követ az ajánlatoknál tudod betenni, a lényeg annyi hogy a követ mindig elfogadják abból nem lesz bukott ajánlat.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent