• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ősi csodák szintjei látszódjanak a saját listámban is

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 16 88,9%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 11,1%

  • Összes szavazó
    18
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

Mivel egyre több csodát tesz le az ember, szerintem jó lenne, ha a saját listánkban is látszódnak azok szintje, mint ahogy látszódik, ha mások Ősi Csoda listájába/súgójában megyek bele:

Másoknál látható:
1643017813454.png

Sajátomnál nem:
1643018195162.png

Persze lehet követni a szinteket (!!! ???), ennek ellenére én ezt mégis hasznosnak tartom.

Üdvözlettel
Alma
 

Rikari

Veterán
Pc-én (androidon nem kolbászolok) ha rákattintasz a Rúnaszilánk áttekintésre, akkor megnyílik a csodáid teljes gyűjteménye, benne azokkal melyeket elhelyeztél már a városodban (zöld pipa) és azokkal is melyeket még nem (pipa nélküli). Elegendő csak rátenned a kurzort a csodára amit letettél és azonnal jön a teljeskörű infóablak róla, többek között az is, hogy hányas szinten van (jobb felső sarokban lélvő szám).
csoda szintje.png
 

Deathfolk

Veterán
Ezt annyira támogatom hogy 1 hete majdnem beírtam tök ugyanezt az ötletet de lusta voltam :D Nagyon kéne ez, és 1 tök egyszerű dolog, mégis sokkal kényelmesebb lenne a játék.

Rikari teljesen másról van szó, amit te írsz az 1 alap dolog amiről szerintem mindenki tud akinek van legalább 1db csodája... De ép az a gond hogy a csodák menünél lehet lapozgatni 6 oldalt és lehet egyenként rávinni az egeret hogy megtudjam ép melyik csodám hányas szinten van... kényelmetlen, és egyszerre nem átlátható, ha ott lenne a csoda szintje kapásból feltüntetve akkor nem kéne rávinni az egeret, apróság de 100x kényelmesebb, és a dolog működik mert ha a testvériség tagjainak a csodáit nézem, a testvériségi lista ablakból megnyitva akkor ott pontosan így működik, kiírja hogy hányas szinten vannak a csodák, ott van rajta a képen, ezt hiányolom a saját csodáink kiírásánál is, hely is van ott a csoda neve alatt, pl a képet amit beraktál, nem kéne rávinni az egeret az őrtoronyra, hanem ott lenne a képen a név alatt, hogy 12
 

Rikari

Veterán
Deathfolk a bejegyzésem témaazonos és nem teljesen más. Számomra megfelelt az alapfunkció is és értem én, hogy azonnal rántottcsirkét akartok a tányérra, anélkül hogy bemennétek a konyhába elkészíteni.
Ha szavazásra kerül a javaslat támogatni fogom ígérem....szeretem a rántottcsirkét. ;)
 

MesterAlma13

Erős harcos
és a dolog működik mert ha a testvériség tagjainak a csodáit nézem, a testvériségi lista ablakból megnyitva akkor ott pontosan így működik, kiírja hogy hányas szinten vannak a csodák
igen, másoknál működik, pedig pont az nem szokott érdekelni kb. semmilyen szinten, míg a sajátomnál nem látom a szinteket, és tényleg van kismillió dolog a játékban, és amikor tervezek (mert sokszor tervezek, újratervezek pl. én), akkor ne kelljen ezekért az infókért külön kattintgatom/érintgetnem (Mobilon egyébként van Info gomb, és utána mutatja)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Ezt annyira támogatom hogy 1 hete majdnem beírtam tök ugyanezt az ötletet de lusta voltam :D Nagyon kéne ez, és 1 tök egyszerű dolog, mégis sokkal kényelmesebb lenne a játék.

Rikari teljesen másról van szó, amit te írsz az 1 alap dolog amiről szerintem mindenki tud akinek van legalább 1db csodája... De ép az a gond hogy a csodák menünél lehet lapozgatni 6 oldalt és lehet egyenként rávinni az egeret hogy megtudjam ép melyik csodám hányas szinten van... kényelmetlen, és egyszerre nem átlátható, ha ott lenne a csoda szintje kapásból feltüntetve akkor nem kéne rávinni az egeret, apróság de 100x kényelmesebb, és a dolog működik mert ha a testvériség tagjainak a csodáit nézem, a testvériségi lista ablakból megnyitva akkor ott pontosan így működik, kiírja hogy hányas szinten vannak a csodák, ott van rajta a képen, ezt hiányolom a saját csodáink kiírásánál is, hely is van ott a csoda neve alatt, pl a képet amit beraktál, nem kéne rávinni az egeret az őrtoronyra, hanem ott lenne a képen a név alatt, hogy 12
határeset a felvetésed,azon ötletemmel, hogy aktiválni kéne azt a lehetőséget, hogy a saját csodáim állapotáról is kaphassak infót a csapattáblában.. ott ha rákattintok a csoda kerékre,akkor megjelenik gördülőben a kiépített csodák listája..állapottal együtt... mindez a saját csodáimnál macerásan szedhető elő... "csak" ..annyit kéne tenni, hogy a saját menüm is elérhető legyen a csapat oldalról... már régebben is felvetettem.. . ..
 

Csatolmányok

  • csoda pls.png
    csoda pls.png
    304,9 KB · Megtekintések: 8

MesterAlma13

Erős harcos
határeset a felvetésed,azon ötletemmel, hogy aktiválni kéne azt a lehetőséget, hogy a saját csodáim állapotáról is kaphassak infót a csapattáblában.. ott ha rákattintok a csoda kerékre,akkor megjelenik gördülőben a kiépített csodák listája..állapottal együtt... mindez a saját csodáimnál macerásan szedhető elő... "csak" ..annyit kéne tenni, hogy a saját menüm is elérhető legyen a csapat oldalról... már régebben is felvetettem.. . ..
ez is jó lenne, igen
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent