• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Piaci értesítések áthelyezése a Kereskedő ablakba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

Egy újabb konkrét ötletet vetnék fel a piaci értesítések külön szedésére, azért, hogy amennyiben eljut a fejlesztőkhöz, legyen esély arra, hogy ezt a vonalat is végiggondolják.

Több ötlet is volt már pl. oldalszám növelés, külön fülecske, testvériségi értesítések kiszedése hisz azokat lehet a pajzs ikonnál kezelni, stb):
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?search/32548/&q=%C3%A9rtes%C3%ADt%C3%A9sek&t=post&c[child_nodes]=1&c[nodes][0]=19&o=date

Az én jelenlegi ötletem az lenne, hogy a piaci értesítéseket be lehetne tenni a Kereskedő ablakba. Itt is, mint a többi ötlet esetében, az előnyök a következők lennének:
1. tehermentesítve lennének az értesítések a piaci ajánlatoktól
2. ez által több lehetőség nyílna a “visszapacsizásra”, mivel vannak, akik csak az értesítési sávban pacsiznak
3. több lenne a visszapacsi, mert olyanok is vissza tudnának pacsizni, akik eddig nem vagy csak ritkábban tették irányodba
4. a pacsizások számának növekedése miatt mindenki egy picivel jobban állna arany, alapanyag, és kultúra ügyben

És egy lehetséges elképzelés, amit PC alapján készítettem, de mobilon is hasonló lenne:
1644912060762.png
Tehát lenne ott egy értesítés jelző, ami vagy felkiáltójel, vagy szám lehetne.
Amikor valaki rákattint a Kereskedőre, ez lehetne az első fül. A látható értesítések száma max 60 mivel annyi ajánlatot tudunk egyszerre kitenni.
Hogy lenne egy ott házikó vagy sem, lényegtelen, lehet, de nem kell:
1644912301764.png

Célom az lenne, hogy ezzel a témával kapcsolatban minél többféle bogarat elültessünk a fejlesztők fülébe, mert amiket fent felsoroltam ötleteket, én személy szerint összegyúrnám, mert mindet hasznosnak találom.

Üdvözlettel
Alma
 
Nagyon jó meglátás, hogy a kereskedelmi piac értesítései ne kavarodjanak bele a napi értesítések listába. Én támogatom!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott témakör javaslatai már továbbításra kerültek, így fejlesztő csapatunk már értesült róla. A bétás híreknél már látható a megvalósított formátum.
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott témakör javaslatai már továbbításra kerültek, így fejlesztő csapatunk már értesült róla. A bétás híreknél már látható a megvalósított formátum.
köszönöm, szuperek:
és:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent