• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Rikari

Veterán
Módosul a látogatási rendszerünk PC-én is. Már nem kell majd a térképre kimenni és ott egyenként vándorolni a szomszédok között. A jövőben kap egy fület a menürendszer ahol a látogatások egyszerűbben megoldhatók, mert ma a Bétán bevezettek egy nagyon régen várt funkciót erre vonatkozóan. A Tartományi áttekintés képernyőn egy új lapon megnyithattok majd egy listát, és onnan végrehajthatjátok a Szomszédi segítségeket, megnézhetitek a szomszéd csodáit, a színek alapján tehettek bele pontokat és akár el is mehettek egy kattintással hozzá is!
Jó kis lomplex újítást hozott az Inno. :)
2022-02-23 14 18 04.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Hjanos

Tag
Sziasztok!
Tud valaki információt adni arról, hogy a Bétán jelenleg folyó tesókaland miben is változott! Előre is köszi!:)
 

Dallas1975

Felderítő
Módosul a látogatási rendszerünk PC-én is. Már nem kell majd a térképre kimenni és ott egyenként vándorolni a szomszédok között. A jövőben kap egy fület a menürendszer ahol a látogatások egyszerűbben megoldhatók, mert ma a Bétán bevezettek egy nagyon régen várt funkciót erre vonatkozóan. A Tartományi áttekintés képernyőn egy új lapon megnyithattok majd egy listát, és onnan végrehajthatjátok a Szomszédi segítségeket, megnézhetitek a szomszéd csodáit, a színek alapján tehettek bele pontokat és akár el is mehettek egy kattintással hozzá is!
Jó kis lomplex újítást hozott az Inno. :)
3502 bővítmény megtekintése
Ez zsír lett ,ráadásul ha valaki ráér lapozni ,de azért annyira mégse ,és visszapacsit szeretne át kell ugrani a csodamenteseket ,mivel a 0 csodás esélyesen csak beregelt és már nem játszik,ritkán van hogy inaktivat jelez a játék ,nagyon sok lehet a valódi inaktív ,csak nem annak írja. (még?)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Burney

Felderítő
Sziasztok!
A Bétán most tartó Kalandról lehet valamit tudni??
Miben változott? Csak a beszedés lett megreformálva vagy más is??
Útvonalak és nehézségi fokok maradtak vagy azokban is van valami változás??
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok!
A Bétán most tartó Kalandról lehet valamit tudni??
Miben változott? Csak a beszedés lett megreformálva vagy más is??
Útvonalak és nehézségi fokok maradtak vagy azokban is van valami változás??

Változás van az útban is teljesen más jelvények kellenek, az előző táblázatok már nem jók.
Változik a nyaklánc is nem 3 hanem 4 manu fog 1 jelvényt adni.
Úgyan így a szellem a palackban is 3 helyett 4 kér.
Elvenar őr a kiképzési méretet 4x után ad jelvényt.

Jutalom a mostani és az előző event Boblin Express 2 db fejlesztése lesz , és mi döntjük el melyiket aktiváljuk majd.
 

Mihaszna

Veterán
010.jpg Húsvéti Event - A Phoneix hajnala

Hamarosan megkezdődik a Bétán a Húsvéti Event. Aki többet szeretne megtudni, mint ami itt kerül megosztásra, az regisztrálhat a Béta szerverre itt
 

Rikari

Veterán
Megérkezett a mai napon a Béta szerverre egy újabb Főnixmadár (Szürke Főnix) , s vele egy újabb Event. A képek beszélnek az Event stílusáról , a fődíjas épület képességéről (szinthez mérten) , a megszerezhető újabb profilfotókról (ligás és sima) és a madárka szépségéről.
 

Csatolmányok

  • 2022-03-17 13 48 03.jpg
    2022-03-17 13 48 03.jpg
    140,3 KB · Megtekintések: 47
  • 2022-03-17 13 50 29.jpg
    2022-03-17 13 50 29.jpg
    35,1 KB · Megtekintések: 46
  • 2022-03-17 13 48 59.jpg
    2022-03-17 13 48 59.jpg
    64,9 KB · Megtekintések: 44
  • 2022-03-17 15 10 37.jpg
    2022-03-17 15 10 37.jpg
    77 KB · Megtekintések: 37
  • 2022-03-17 13 50 13.jpg
    2022-03-17 13 50 13.jpg
    15,8 KB · Megtekintések: 39
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
A főnix speckója, hogy 5 %-ot feltámaszt az elesett egységekből (már 10-es szinten), az nem is hangzana rosszul, de egy eledelért három és fél óra hatóidő... háááááát, hát, hát. Szerintem ez így már nem annyira tuti. Vagy akkor több % lenne jó, ez az 5 % nem sokat ér sajnos. Persze a semminél több, ez igaz. :)
De szerintem itt megint az lesz, hogy vegyes fogadtatás jön. Aki ennyi idő alatt letudja a bajnokit (D111+jegesmedve nulla várakozási idővel), vagy legyorsítózza a tornyot, annak ez jó lehet, de akinek nincs ilyen speckója, annak kevésbé.
(hej, hogy a Feltámasztás Temploma ötletem mennyivel jobb volt ennél :) )
 

Rikari

Veterán
A főnix speckója, hogy 5 %-ot feltámaszt az elesett egységekből (már 10-es szinten), az nem is hangzana rosszul, de egy eledelért három és fél óra hatóidő... háááááát, hát, hát. Szerintem ez így már nem annyira tuti. Vagy akkor több % lenne jó, ez az 5 % nem sokat ér sajnos. Persze a semminél több, ez igaz. :)
De szerintem itt megint az lesz, hogy vegyes fogadtatás jön. Aki ennyi idő alatt letudja a bajnokit (D111+jegesmedve nulla várakozási idővel), vagy legyorsítózza a tornyot, annak ez jó lehet, de akinek nincs ilyen speckója, annak kevésbé.
(hej, hogy a Feltámasztás Temploma ötletem mennyivel jobb volt ennél :) )
 

Csatolmányok

  • 2022-03-17 14 43 00.jpg
    2022-03-17 14 43 00.jpg
    27 KB · Megtekintések: 39
  • 2022-03-17 14 43 25.jpg
    2022-03-17 14 43 25.jpg
    63 KB · Megtekintések: 42
  • 2022-03-17 14 44 54.jpg
    2022-03-17 14 44 54.jpg
    83 KB · Megtekintések: 38
  • 2022-03-17 14 48 10.jpg
    2022-03-17 14 48 10.jpg
    22,9 KB · Megtekintések: 33

Rikari

Veterán
Jó hír azoknak, akiknek ki kell egészíteniük a Tűzfőnix épületüket. Ennek a következő Eventnek a spéci könyvecskéje tartalmazza a Tűzfőnix ereklye lehetőségét is az Akadémiában, csere-bere alapon 2 Szürke Főnix ereklyéért és töredékért gyárthatsz magadnak Tűzfőnix ereklyét.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20220317-133309_Elvenar.jpg
    Screenshot_20220317-133309_Elvenar.jpg
    321,6 KB · Megtekintések: 23

Rikari

Veterán
Sajnos valóban csak 5%-ot segít a az újraélesztésben és így már nem is vagyok benne biztos, hogy még mindig akarom ezt. Az állateledel számomra még mindig ritka, ellentétben másokkal, akik úgy tűnik, hogy bőségesen kapnak belőle, így 5%-ért nem hiszem, hogy nagyon jó ötlet lenne Szürke Főnixre költenem az állateledelt. Át kell ezt gondolni mielőtt leteszitek, hogy megéri-e a használata.
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
@Rikari a harci épületről is tudsz betenni képet? Ami 10 napig él, és +18%-os begyűjtést ad (a Simia Sapiens csoda elvén).
Gondolom erre gondolsz, nekem ez konkrétan jobban tetszik mint a fődíj :D Csak kár hogy lejárós, valami ilyesmi fődíj kéne, több értelme lenne mint ennek az 5% újraélesztésnek 3,5 órán át... Nem lenne amúgy rossza ez a főnix se ha úgy működne mint a jegesmedve, 1 etetéssel 5napon át... de 3,5óra az semmire se elég, és a kaja meg már így is túl sok mindenhez kell, a felét se tudom már most se használni amit akarnék, és akkor most még 1 kajás cucc.
Elvenar+%.png

Amúgy az új event dolgai itt mindig megtalálhatóak.
 

Dallas1975

Felderítő
A főnix speckója, hogy 5 %-ot feltámaszt az elesett egységekből (már 10-es szinten), az nem is hangzana rosszul, de egy eledelért három és fél óra hatóidő... háááááát, hát, hát. Szerintem ez így már nem annyira tuti. Vagy akkor több % lenne jó, ez az 5 % nem sokat ér sajnos. Persze a semminél több, ez igaz. :)
De szerintem itt megint az lesz, hogy vegyes fogadtatás jön. Aki ennyi idő alatt letudja a bajnokit (D111+jegesmedve nulla várakozási idővel), vagy legyorsítózza a tornyot, annak ez jó lehet, de akinek nincs ilyen speckója, annak kevésbé.
(hej, hogy a Feltámasztás Temploma ötletem mennyivel jobb volt ennél :) )

Aszem az arany főnix is 3.5 órás ,gondolom azt se etetik túl (az én fejletlen madaram emlék címszóval raktáron van), én egy torony 3. szintre nem találom rossznak, bár a jelenlegi army-raktár készlet meg nem indokolja hogy etessek ,szó igen határeset az 5 % :)
Főleg hogy a gyémánt miatt a Vörös pandám már erősen elhízott :)

Egy 3. körös csatánál azért extra az is hogy már eleve + 5 % katonával kezded a 2. és 3. kört.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent