• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Calyr

    Ősi csodák új rendszere

    Sziasztok! Azt hiszem, lehet abban valami karmikus, hogy a fórum kivezetését/a fórumozás végét én a magam részéről ilyen témával zárhatom le. Bétás infók szerint nemsokára megjelenhet a játékban az ősi csodák újrakalibrálása. Itt van a csodák listája tételesen, tényszerűen. Az adatoknál...
  2. Calyr

    Szavazás Két új piaci szűrő

    Sziasztok! Piaci szűrőkre már volt sokféle elképzelés, erre jön most egy csapó tizenkettő - elnézést, ha ezek már felmerültek, egy ideig visszanéztem, én nem láttam. :) 1. Benyújtó játéktapasztalata Aktuális utolsó kor vége. 2. Az ötlet röviden Az ötlet a jelenlegi piaci szűrők kibővítése két...
  3. Calyr

    Továbbítva Újfajta kihívás-rendszer - hogy tényleg legyen benne kihívás :)

    1. Benyújtó játéktapasztalata Két napja kezdtem a 20. kort, remélem holnapra kész is lesz. :) 2. Az ötlet röviden A Kihívás játékelemet szeretném feltápolni úgy, hogy a mostani matiné jelleg helyett egy sokkal izgalmasabb és többeket megmozgató versengés legyen belőle. Fontos irányelv, hogy már...
  4. Calyr

    Továbbítva Fix nyeremények helyett varázslatokkal választási lehetőségek

    1. Benyújtó játéktapasztalata Két napja kezdtem a 20. kort, remélem holnapra kész is lesz. :) 2. Az ötlet röviden Ez az ötlet egy már ismert és jól működő fejlesztés hatáskörének kiterjesztéséről szól. A Varázslatokkal remekül megoldották a fejlesztők, hogy fix dolgok helyett a játékos...
  5. Calyr

    Továbbítva egység szám kijelzés

    A hiba régóta ismert, a PC verzió 999 felett nem jelzi ki helyesen az egységek számát. Mobilon ez jó. Azért most küldöm be, mert most sikerült eljutni oda a teszteléssel, hogy mobilon nemhogy az 1000 feletti, de a 10.000 feletti egységet is jól kijelzi. ;) Szóval itt akkor a játék okésan...
  6. Calyr

    Továbbítva nullás bajnoki várakozási időnél nincs nyeremény kiírás

    Ha nullás a bajnoki várakozási idő (d111 csoda+etetett jegesmedve révén), akkor bajnokázásnál nem írja ki a játék a teljesített tartományok utáni nyereményeket. Azaz a legutolsónál kiírja, amellyel a kör zár, de az előtte lévőeket nem. Ez azért gond, mert így teljes vakrepülés az egész, az ember...
  7. Calyr

    Nincs tervben Gyémántos épületek eladása Királyi Restaurációért

    Ez két ötlet összevonása. Az egyik egy sokak szerint régi probléma, hogy a gyémiért vehető kult. épületek (érthetetlen módon) nem fejleszthetők korok szerint, így egy idő után óhatatlanul haszontalanná vállnak. A másik egy nemrég visszautasított ötlet, hogy a varázslatos épületeket el lehessen...
  8. Calyr

    Továbbítva Univerzális Csodarúna

    Az ötletet a mostani event fix rúna ajándéka adta (mert a véletlenszerű rúnánál a konkrét sokkal jobb): lehetne olyan, extra értékes nyeremény rúna is, ami bármelyik csodába jó lehet. Ettől Univerzális és ettől Csodarúna. :) És akkor majd a felhasználó eldönti, hogy beváltja valamely meglévő...
  9. Calyr

    Továbbítva Felemelkedett kereskedés uppgrade

    Sziasztok! A felemelkedett áruk kereskedését szeretném továbbfejleszteni. Az ötletemnek két vetülete is lenne, de szerintem összetartoznak, ezért megírom egyben. 1. Nem tudom, más is járt-e már úgy, mint én, hogy félig zombi üzemmódban fürge ujjakkal olyan extra tehetségesen kattintgatott a...
  10. Calyr

    Továbbítva Mobil bajnokizásban automata tartományra állás másképp

    Sziasztok! Biztos mindenki ismeri, hogy a mobil verzióban a játék automatikusan rááll a legkisebb megnyitható tartományra. Ez egy nagyon hasznos funkció - kivéve akkor, amikor már sok tartományunk van nyitva, és nem sorban szeretnénk haladni, vagy nem a legkisebbekkel foglalkozni. Mivel a...
  11. Calyr

    Továbbítva Eventes nyereményépület ötlet: kisállat eledel termelő

    Sokan tudják, sokan sokféleképpen jelezték is már, hogy kevés az elérhető kisállat eledel a játékban. Ezért sok megszerzett eventes nyereményépületet le sem tesznek a játékosok, vagy nem aktiválnak, nem használják ki a lehetőségeiket, mert nincs rá elég eledel. Az ötlet egy olyan 10-es szintre...
  12. Calyr

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Hát nem tudom, mennyire lesz jó, a fiammal (Extraskorpio néven játszik) lego versenyeztünk, szerintem ő nyert a treanttal, az enyém: Erős Ágyús akcióban. :)
  13. Calyr

    Továbbítva Barkács receptek gyártási idejének újratervezése

    Sziasztok! Az ötletem lényege, hogy bizonyos barkácsolási recepteknek szerintem újra kellene tervezni a gyártási idejét. A célom ezzel az lenne, hogy - még hasznosabb legyen a Barkács funkció, és több mindenben lehessen rá támaszkodni - jobban megérje a folyamatos Barkácsolás - jobban ki...
  14. Calyr

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Kedvenc épületem a Tűzfőnix. Nagyon erős kezdés volt ez a fejleszthető nyereményépületek között, messze a legjobb bónuszokkal. amelyek közül abszolút kiemelkedik a +50 % sebzés max szinten, egy etetéssel 24 órára - és ezzel minden harci tevékenységnek ez lett az alapja. :)
  15. Calyr

    Szavazás Harcokhoz: kedvenc egységek

    Előrebocsátom: erről RED már ötletelt, csak szerintem ott nem volt ez kidolgozva eléggé/több ötlet között vetette fel plusz egyként. Az lenne az ötlet, hogy legyen egy olyan fül/gyűjtő a harci egységek választásánál, hogy "Kedvenceim/My favorite", méghozzá így: - fontos, hogy ez a fül...
  16. Calyr

    Továbbítva Mobil bajnoki fejlesztések

    Régóta érlelődő ötlet, de talán most már lesz értelme felvetni, :) Azért lenne fontos ezt igazítani, mert a mobilos bajnokizás sokkal (de tényleg sokkal!) gyorsabb, mint a gépi. Csak összevetésképp: 60+ tartománynál 6 körön ez több órányi (!) megspórolható időt jelenthet! Lehet ezeket külön...
  17. Calyr

    Bevezetve Ötletekre visszajelzés a magyar Elvenar csapattól

    Elnézést, ha provokatívnak tűnhet a cím, de egyáltalán nem annak szánom - nagyon is fontos kérdés van mögötte. Egyáltalán van-e bármi értelme ide ötleteket írogatni? Aki követ külföldi fórumokat is (pl. bétát), az láthatja, hogy arrafelé azért szokott visszajelzés jönni Elvenar csapattagtól. Itt...
  18. Calyr

    Fejleszthető nyereményépületek teleportálása

    Szerintem nagymértékben növelné az ereklyékkel fejleszthető nyereményépületek értékét, ha teleporttal el lehetne őket raktározni. Ezesetben bátrabban le lehetne őket tenni, nem kellene annyit mérlegelni, hogy mi mennyire éri meg. Lehetne cserélni is őket, illetve ha már nem kellenek, vagy másra...
  19. Calyr

    Trollpiac II.

    Ha már a jelek szerint sokféle nyereménynél a véletlengenerátor/kaszinózás hosszú távon is Elvenaros védjegy marad, és az előző ötlet kapcsán jogosnak tűnik az a jelzés, hogy a sok városos játékosok trükközése kivédhetetlen, akkor azt javasolnám, hogy toljuk el a kérdést a további szerencsejáték...
Fent