• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Mobil bajnokizásban automata tartományra állás másképp

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 17 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Calyr

Veterán
Sziasztok!
Biztos mindenki ismeri, hogy a mobil verzióban a játék automatikusan rááll a legkisebb megnyitható tartományra. Ez egy nagyon hasznos funkció - kivéve akkor, amikor már sok tartományunk van nyitva, és nem sorban szeretnénk haladni, vagy nem a legkisebbekkel foglalkozni. Mivel a lapozás elég macerás, ezzel az auto ráállással még külön meló is keletkezik, ami sokszor rémálommá teszi ezt.
Mondok rá példát: az a feladat az eventben, hogy gyűjts össze 16 ereklyét - ilyenkor a 10+ tartományokat érdemes erre használni, mert az több ereklyét ad, és kevesebb találkozóból meg lehet oldani, kár rá a 10 alattiakat elpazarolni (azok arra jók, hogy teljesíts x darab tartományt).
De ez akkor is fontos lehet, ha pl. a második vagy az ötödik körben akarnánk bekaszálni a tp-ket, ahol nyitva van.

Summa summárum: az lenne az ötletem, hogy változzon ez a funkció, és ha ráállok egy tartományra, akkor utána ne az elérhető legkisebbre menjen, hanem az általam választott tartomány UTÁN lévő, elérhető legkisebbre.
Pl. ha nyitva van 20 tartományom, és kezdek az 1-sel, akkor ahogy most is megy, jöhetne a kettes.
De ha én a 10-essel kezdek, akkor az új fejlesztés szerint a játék a 11-esre álljon rá.
Így a játékos kezében maradna a vezérlés, hogy mire van szüksége. A korábbi funkció pedig nem csorbul semmit. Plusz kényelem és boldogság kimaxolva. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
támogatom, a játék tudná az alapján mutatni a következő tartományt, hogy melyiket teljesítetted legutoljára, jó ötlet, és kicsit több kontrollt ad a játékos kezébe
 

Szano

Tag
Támogatom, többször bosszangodtam is már emiatt... (Pontosabban ezt mondtam magamban: Grrr, már megint visszadobott az első tartományra. ) :')
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Támogatom, a törött szilánkos tartományokon (mikor már megvolt a 10, hogy ne menjen el feleslegbe, ezért ki akarom hagyni) már én is sokat bosszankodtam.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent