• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Mobil bajnoki fejlesztések

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    25
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Calyr

Veterán
Régóta érlelődő ötlet, de talán most már lesz értelme felvetni, :)
Azért lenne fontos ezt igazítani, mert a mobilos bajnokizás sokkal (de tényleg sokkal!) gyorsabb, mint a gépi. Csak összevetésképp: 60+ tartománynál 6 körön ez több órányi (!) megspórolható időt jelenthet!

Lehet ezeket külön ötleteknek kellene írni, de szerintem összetartoznak, így inkább pontokba szedem:

1. Automata léptetés hiba
Még valamikor régebben az Inno behozta azt az újítást, hogy a mobil verzión a játék automatikusan átáll a következő teljesíthető tartományra.
Emlékszem, páran már akkor jelezték, hogy ezzel azért így lehetnek gondok, de ez azóta többszöröződött, így akkor listázom:
- ha időugrás+jeges macival 0 várakozási idős lesz a bajnoki, ez a léptetés nem működik
- sőt, ilyen esetben még hiba is keletkezik, mert a játék nem lép be az adott tartományba sem (lehet nem veszi be, hogy 0 a várakozási idő), hanem el kell lépni máshová,és vissza, hogy működjön

2. Automata léptetés legyen opcionális (felhasználói szinten ki-be kapcsolható)
- ami nagyobb gond a léptetéssel, hogy lineárisan megy, és ez sokszor teljesen ellentétes a játékosi érdekekkel, stratégiákkal. Például ha én nem szeretnék 6. kört menni a bajnokin, mert nem érdekel a rúnaszilánk, ellenben az 5. kör a 6 TP-k miatt igen, ha bármilyen elcsúszás történik időben vagy már vannak teljesíthető, de számomra nem érdekes tartományok, akkor a játék egy csomó plusz kattintást igényel amiatt, hogy próbálna automatikusan léptetni, nekem meg utána ki kell keresni a számomra érdekes tartományokat.
- ha kikapcsolható lenne ez a funkció, legalább annyit el lehetne érni, hogy a térképen lehessen haladni bajnoki tartományról tartományra (már ez is előrelépés lehetne)
- ehhez kapcsolatos észrevétel, hogy ha teljesítettünk egy tartományt, és látszódik a térképen egy másik teljesíthető, van kb. 1 másodperc rákattintani, mielőtt lefutna az automata léptetés parancs,. és ilyenkor, ha elég ügyesek voltunk, be tudtunk lépni az új tartományba. Viszont ha ezt teljesítettük, ez nem folytatható egy másikkal, a játék minden esetben a városunkra áll vissza.

3. Bajnoki tartományok közötti lapozás a görgetés helyett
Mobilon a bajnoki tartományok táblázatában a jelenlegi, görgetős rendszer sajnos rémálom. Sokkal jobb lenne, ha fixen x számú tartomány lenne egy oldalon, és lehetne lapozni közöttük (ahogy a gépi verzión van).
Megpróbált már valaki 60+ tartománynál görgetési időket mérni, hogy az a képernyőn egyből nem látszódó részekre mennyivel növekszik? Én több készüléken is néztem, nem lineárisan, hanem hatványozottan. Vagy ez hardver függő?

Ami biztos, hogy saját számítás szerint a bajnokizási időnegyede a görgetéssel-kikereséssel megy el.
Ezen kellene segíteni, hogy jobb játékélmény legyen!

Bármelyik pont megoldása segítene, de ha mindegyikben lehetne előrelépés, sokkal komfortosabb lehetne a mobilos bajnokizás is.
 

Erica

Veterán
Tökéletes megfogalmazás kedves @Calyr .Természetesen Támogatom,és remélem ,hogy hamarosan bekerül Elvenar nagy könyvébe is.
 

gilingalang

Veterán
Támogatom! A fent leírt fejlesztések mobilon jól kiegészítenék az összevont találkozók/tárgyalások lehetőségét párhuzamos opciókként. Lehet, hogy ezek az ötletek első ránézésre csak a sokat bajnokizó játékosok egy szűk körét érintik, de legutóbb 38 csapat csinálta meg a 10 ládát, úgyhogy eléggé tempósan növekszik ez a tábor.
 

Vicacica1

Erős harcos
Igaz én nem játszok mobilon,de a jónak nem vagyok elrontója és hát sosem lehet tudni...Ezért támogatom...
 

Calyr

Veterán
Csak egy visszajelzés, hátha más nem vette észre: már a múlt héten nagy örömmel tapasztaltam, hogy az 1. pontban jelzett léptetés hiba javítva lett. :)
Nagy köszönet érte, így azért már sokkal jobb haladni!
 

Wiccara

Veterán
Nem játszom mobilról; ennek ellenére értem, és megértem a problémát. Támogatom az ötletet, mert sokaknak nagy segítség lenne!
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Tervben van a bajnokság fejlesztése, amely hamarosan érkezik hozzánk is, és a bétán és angol szerveren már tesztfázisban elérhető. Köszönjük a javaslatokat, továbbítom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent