• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva nullás bajnoki várakozási időnél nincs nyeremény kiírás

Calyr

Veterán
Ha nullás a bajnoki várakozási idő (d111 csoda+etetett jegesmedve révén), akkor bajnokázásnál nem írja ki a játék a teljesített tartományok utáni nyereményeket. Azaz a legutolsónál kiírja, amellyel a kör zár, de az előtte lévőeket nem. Ez azért gond, mert így teljes vakrepülés az egész, az ember nem is tudja, milyen rúnákat szerzett - ami a legfontosabb lenne, elsősorban azért érné ezt meg csinálni.
PC-n próbáltam, mobilon nem néztem (de az semmiképpen sem megoldás, ha mobilozni kellene ebben, mert a nehézség miatt itt már sokszor kell rendes csata auto csata helyett).
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
PC-n próbáltam, mobilon nem néztem
Szia,

kérlek küldj erről képet/videót a supportra; illetve azok is, akik még tapasztalták ezt a jelenséget akár PC-n, akár mobilon.
Köszönöm a segítséget!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent