• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Wiccara

Veterán
nem szeretném letörölni.
Szia, jó tanácsként a jövőre nézve:
addig, amíg nincs a raktáradban az a mennyiségű ereklye, amivel értelmes szinttel érdemes letenni egy fejleszthető épületet, addig ne tedd le!
Szépen elfér a raktáradban, az alap is, a fejlesztő ereklyék is. Az se kizárt, hogy végül nem fogod letenni, de legalább nem pazaroltad el rá a helyet ;)
 

Foreno

Újonc
Elméletileg a Sellők Paradicsoma lesz a következő "fejezet".



Igazán nem akarok bunkónak tűnni (még ha úgy is néz ki a dolog), de én meg remélem, hogy nem, mert akkor sose fog véget érni ez körforgás a Toronyban.
Én még csak két hónapja játszom, úgyhogy nem tudom,mi volt korábban, egyelőre élvezem, ami van...
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy meddig lesznek a Stonehange fejlesztők a toronyban?

Sziasztok, nekem még csak 3. fejlődésben van a Stonehenge. Még semmi hír a következő 6 heti torony jutalmakról. Remélem, azért a Stonehenge ereklyék megszerzésére még később is lesz lehetőség, nem szeretném letörölni. Mondjuk az elmúlt két hétben is felmentem a torony tetejéig, de nem sikerült ereklyét kapnom...

 

Etia

Újonc
Kicsi vagyok, nem tudom megcsinálni a tornyot végig. Jó ha a magas folyosóig eljutok, de akkor már király vagyok. Most lett egy 5 szintű ston-om, de ez így nem sok, valószinűleg törölni fogom. Elkeserítő. Hajtok, de minek ? Mi értelme ennek, kérdem én ? Az összes éltkedvem elmegy, fúleg mivel mondják a régiek, hogy nem volt ez mindig ilyen. Tényleg ekkora Lúzer lennék? Jön egy másik és azt sem tudom kimaxolni. Csodás.
 

Wiccara

Veterán
Az összes éltkedvem elmegy,
Szia, a torony nem egy kötelező elem, kihagyható; főleg azért mert ezegy JÁTÉK, nem pedig önkínzó-rend!
Mindenki volt kicsi, sokan megnőttek, és elég sokan segítünk, ha kérdésetek van!
Neked is ajánlom a fentebb olvasható jó tanácsomat, és persze #világbéke :)

W.
 

Ferenc99

Erős harcos
Jó lenne egy olyan lehetőség amivel egyik ereklyét át lehetne konvertálni egy másik ereklyévé pl . :
mondjuk teszem azt 24 hét múlva bejönne a stonehenge ereklye újra és akkor át lehetne barkácsolni valami mássá mert hát ugye ha nem jön újra akkor nem lehet maxolni , ha meg már 15 ilyen ereklye van akkor meg ne kelljen bűbájtöredékké lealacsonyítani , lehetne valami hasznosabbat , mondjuk mindig egy az egybe lenne korrekt mert a véletlen faktor valamelyikből többet ad , legfeljebb mindegyikhez kellene még bűbájtöredék vagy kombináló katalizátor , úgy gondolom , hogy így lenne jó a játékosoknak , persze kit érdekelnek a játékosok , úgy értem , hogy : a játékosok érdekelnek valakit ?
 

Etia

Újonc
Szia, a torony nem egy kötelező elem, kihagyható; főleg azért mert ezegy JÁTÉK, nem pedig önkínzó-rend!
Mindenki volt kicsi, sokan megnőttek, és elég sokan segítünk, ha kérdésetek van!
Neked is ajánlom a fentebb olvasható jó tanácsomat, és persze #világbéke :)

W.
Szia :) Abban mit tudsz segíteni, hogy hat hét után levesznek egy egy fejleszthető épületet, mert meglenne az , csak van akinek több idő kellene. Persze nem kötelező, viszont csapat és nem egyéni , és hát jó csapattag szeretnél lenni többek között de minden rendben már, csak kicsit esett rosszul, szerettem volna felhúzni 10 szintre. De lesz másik, akkor ezt eladom :) Ettől függetlenül szeretem ezt a játékot. Peace and Love :)
 

Foreno

Újonc
Szia, jó tanácsként a jövőre nézve:
addig, amíg nincs a raktáradban az a mennyiségű ereklye, amivel értelmes szinttel érdemes letenni egy fejleszthető épületet, addig ne tedd le!
Szépen elfér a raktáradban, az alap is, a fejlesztő ereklyék is. Az se kizárt, hogy végül nem fogod letenni, de legalább nem pazaroltad el rá a helyet ;)
Köszi, igen, erre már rájöttem. Az eventek során meg tudok szerezni minden ereklyét, de a hat hét torony biztos nem legendő. Ugyan csak pár hete voltam először a toronyban, de háromszor feljutottam a tetejére, és eddig csak 3 ereklyét sikerült gyújtenem a Stonehengehez. Így csak a már korábban megszerzett épületekhez érdemes némi pótlást szerezni, de nulláról nem. Ráadásul persze ezeket nem is tudom a raktáramba transzportálni, ha már letettem.
 

Kira7

Veterán
A torony jutalmak ezekkel az ereklyékkel, úgy néz ki át ment az átverés kategóriába. A kicsiknek akik anno akkor még nem játszottak mikor mentek ezek az eventek....elhúzom a mézesmadzagot, de ahogy olvasgatom a hozzá szólásokat nem igen van esélyük 6 hét alatt megszerezni az ereklyéket hogy ki tudják fejleszteni. Akinek meg meg vannak azoknak meg így nem csak az hogy egyre több bűbájtöredék van , még az ereklyékkel is 1500 bűbáj töredék van. Talán pár játékosnak akinek nem sikerült kifejleszteni anno segítség ez, de a többieknek egyenlőre ez így csak 1 átverés! :confused:
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok, nem olvastam mindent vissza, csak említették, hogy 1 Holdkőtár "támogatott", így azoknak, akiknek már van ilyen épületük lerakva (vagy akár a raktárban), azok nem kapnak már lehetőséget ilyenek barkácsolására?

idézet innen: Új Végtelenség Tornya jutalmak!
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/Új-végtelenség-tornya-jutalmak.4087/#post-99825
"A Holdkőtár készlet épületei megszerezhetővé válnak barkácsolás által"

Kérdésem fennáll olyan formában is, hogy úgy sem lesz elérhető az épület, hogy azok, akinek már van, még drágábban jussanak hozzá továbbiakhoz?
(lehet túl sokat panaszkodtunk a tekercstöbblet miatt - aminek ez az egyik forrása - és ez eljutott a fejlesztőkhöz...)

Köszönöm a válaszokat.
Üdv, Alma
 

bere007

Veterán
át ment az átverés kategóriába

Ezt én nem tartom átverésnek. A nyereményeket tudni lehet még a torony kezdete előtt, tisztába van vele mindenki. Az más kérdés, hogy akiknek ezek az épületek megvannak, azok semmire se mennek ezekkel a fejlesztőkkel, mivel épületet nem enged szerezni, így ez nekünk tovább növelte a haszontalan kramancok számát. A "régi motorosokat" ezek alapján már leplezetlenül és nyíltan nem érdeklik a fejlesztők, mivel ezek teljesen értéktelenek a számunkra. Régebben legalább adtak a látszatra, de most már az sem érdekli őket.
Idéznék 2 mondást.
1. Evvan. (régiektől rengeteg visszajelzés érkezett az utóbbi bő 1 év változásaira, de az nem érdekel senkit)
2. Ha nem tetszik, el lehet menni. (egyre többen élnek ezzel és mennek el...)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia,
azok az elemek, amik már megvannak a szettből ( akár letéve , akár raktárban) már nem lesznek elérhetőek. Amint eladod, lebontod valamelyiket ,úgy azt az egyet idővel fel fogja adni a barkács pótlásként. Ha megvan a szett, nem fogja felkínálni, "drágábban" sem.
Köszönöm a választ
 
Fent