• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Mihaszna

Veterán
DE kérdezem én: mi az, amit nem lehet pótolni mással?

Ugyan ezt a kérdést más is feltehetné azon játékosok számára, akik elindították ezt az "ereklye háborút". Mi az, amit nem lehet pótolni? 3 Ősi TP/3 TP? Akár egyszerre 20-at is lehet barkácsolni az Akadémián/naponta minimum 10 ingyen TP és szintén lehet ebből is barkácsolni egyszerre többet. Arany, Alapanyag? Lakóépület és Műhely kérdése. Alapvető, Kézműves vagy Varázslatos áru? Ilyen jellegű "épületekkel" (manufaktúrákkal) is rendelkeznek, különben nem tudnának haladni a játékban, valamint ezek is piacos termékek. Nem is értem, hogy miért kell nekik egy olyan épület, ami fele annyi se ad, mint amit előtudnak állítani. Haj, hogy ezek mind bizonyos költségeket igényelnek? Tessék szépen dinamikusan fejlődni és lesz minden. Ha megköveznek se fog érdekelni, de abban szerintem mindenki egyetért, hogy 24 óránként egyszer learatni valamit sokkal könnyebb, mint megteremteni, nem?

De remélem nem arra céloztál ezzel, hogy a barkácsnál legyenek ezek állandó receptek és akinek kell, szerezhessen ott.

Nem, bere nem. Csak jó lenne, ha gondolnának az olyan játékosokra is, akiknek 1 vagy 2 db hiányzik a szettből és, tudván, hogy nem saját hibájuk miatt nem tudják megszerezni (függetlenül attól, hogy melyik darab hiányzik).

Totális tévedésben vagy, több dologban is. Nem 4-5 szettre valóm van, hanem 10-től is több.

Gratulálok, ügyes és szerencsés vagy.

A másik tévedésed, hogy a jelenlegi állapot alapján ítélkezel és azt hiszed nekem mindig ennyi volt lerakva.

Miért, mi alapján ítélkezzen az ember? Ami lát. Nem? Ha azt látod, hogy egy 40-es évjáratú Férfi/Nő kirabol egy Dohányboltot, akkor mit mondasz rá? Rabló/Bűnöző. Pedig néhány hónappal előtte még normális volt. Ki érti az emberek..(?)
 

Ferenc99

Erős harcos
Azért arra kíváncsi vagyok akinek meg van a stonehenge teljesen kifejlesztve az is tud majd ujjat barkácsolni vagy úgy lesz mint a főnixnél hogy az már nem? Amennyiben nem akkor nekik meg minek az ereklye ?
Ezen már gondolkodtam én is , lenne egy rakás ötletem , egyiket leírom most mert a kérdésedre aktualizálódott , szóval mondjuk az ilyen ereklyékből és némi bűbájtöredékből lehetne barkácsolni kisállateledelt az jó lenne , egyébként meg nem értem a fejlesztők a sok visszajelzés alapján miért nem változtatták meg a holdkőtár tekercstermelését vagy bónuszosra vagy beállítható árutípusra .
Amúgy meg Wiccara írja , hogy event feladatnál jó amikor nincs éppen torony , bár ezt pazarlásnak tartom , lehessen inkább belőle kisállateledelt csinálni , főleg ha pl évente ugyanazok az ereklyék ismétlődnek a toronyban mert új játékosok mindig jönnek és nekik kellhet az ereklye akkor meg a régieknek legyen már lehetőség több kisállateledelre .
 

Putyika

Veterán
Nem, nem drasztikus, ezt továbbra is fenntartom, még abban az esetben is, ha a szerencsén múlt minden. Abban az esetben nevezném drasztikusnak a dolgot, ha a szett darabjai úgy lettek volna szétszórva, hogy a 3. szintet is kötelező lett volna megcsinálni, és a rejtélyes ládák pedig nem tartalmaznak egyetlen egy db-ot se.
Pont ez a lényeg, hogy nem csak a szerencsén múlt minden. Nem volt kötelező megcsinálni a 3. szintet, de nem véletlen, hogy azoknak akik csak csinálgatták a tornyot nincs 10+ Holdkőtár a raktárban. Akik végignyomták minden héten, azok a minimálisnál több esélyt adtak maguknak, és ennek meg is lett az eredménye. Vagyis, bizony kellett ezért dolgozni és esetenként áldozatokat hozni.
legalább annyi lehetőséget vagy esélyt adjanak már az olyan játékosoknak (is), akik emiatt a húzásuk miatt már nem tudják beszerezni a hiányzó kirakó darabot.
Csak jó lenne, ha gondolnának az olyan játékosokra is, akiknek 1 vagy 2 db hiányzik a szettből és, tudván, hogy nem saját hibájuk miatt nem tudják megszerezni (függetlenül attól, hogy melyik darab hiányzik).
Ezeket a megnyilvánulásaidat nem igazán értem. :oops:
Miért, mi alapján ítélkezzen az ember?
Ne ítélkezzen! ;)
 
Utoljára szerkesztve:

liliputy

Veterán
elvileg talán meg lehetett nyerni ott ahol írtad, de csak elvileg
Szó szerint elvileg. A másik városomban 3 szettem van, pedig azonos arányban vittem mind a két városban a tornyot.

De egyébként 1 holdkőtárral már szépen el lehet boldogulni.
Ne mondd azt, hogy szépen lehet boldogulni 1 szettel, mert egyáltalán nem, mivel a torony általában pont nem azt a jutalmat (bűbájtöredéket vagy katalizátort) adja, amitől az akadémiát folyamatosan lehet működtetni.

azok vannak a legjobban felháborodva, akiknek csak saját lustaságuk vagy egyéb dolgaik szabtak határt
Én szinte a kezdetektől fogva játszom, és nem nevezném lustának magam, de nem ez az életem!...... A nevében is bent van, hogy játék.....
Jobb helyeken a játékot játszókat jutalmazni szokták, nem pedig büntetni.
 

Putyika

Veterán
Ne mondd azt, hogy szépen lehet boldogulni 1 szettel, mert egyáltalán nem
Pedig mondom, és ráadásul nem csak úgy mondom, hanem tapasztaltam is. Amíg nem végeztem a techfával nekem csak 1 volt lerakva és sosem volt hiányom semmiből. Rengeteg töredékem volt mindig és katalizátor is akad amennyi kellett, pedig sokszor még felesleges dolgokat is barkácsolok.
Én szinte a kezdetektől fogva játszom, és nem nevezném lustának magam, de nem ez az életem!......
Azt írtam, hogy "lustaságuk vagy egyéb dolgaik", rád akkor nyilván nem a lustaság vonatkozik, hanem a másik fele, például az amit itt többször is hangoztattál, hogy nem éri meg felmenni a torony tetejére. ;)
Jobb helyeken a játékot játszókat jutalmazni szokták, nem pedig büntetni.
Pont ez a helyzet itt is, aki többet játszik az többet kap.
 

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Most, h letelt a 6 hét, és végeztem a toronnyal jöhetnek a tapasztalatok is. Mind a 6 héten végig vittem a tornyot. Először is, rengeteg időgyorsítót, bűbájtöredéket, törp páncélkészítőt, és gyémántot(!) kaptam, amiért hálás is vagyok!, Ereklyéből összesen 4db-ot kaptam, így csak 5-ös szintre tudtam felfejleszteni a tűzfőnixemet. Ez egy kicsit rosszul esett, ezen lehetne változtatni. Mármint, h legalább egy épületet fel lehessen fejleszteni 10-es szintre, ha már 3 főnixet is felajánlott a barkácsolási lehetőségek közt.
Nálam most májusfát adott be, amit le is gyártottam, és mivel a múltkori eventnél 11 ereklyém maradt (nem építettem meg, m nem kellett), fel is fejlesztettem 10-es szintre -köszi @Erica ! :)

Ez most kicsit off téma:
Írtátok, h rengeteg tekercs van a piacon. Elmondom, h tekercses bónusszal rendelkezem, ha benéztek a városomban láthatjátok, h holdkőtárból 2db van letéve, m ennyit kaptam összesen, a többiből több. Lehet, h lehetett volna jobb megoldás, mint h maximalizálják a szettek számát 1-re, ez a játékkészítők dolga. Az nekem jó hír, h idővel remélhetőleg a tekercseim talán vissza kapják a megfelelő értékeiket. M pl.: ha 10K selymet szeretnék, jó esetben 9K tekercsért elviszik (tisztelet a testvériségemnek, m ha szólok, h már alig van selymem, akkor kisegítenek, amit nagyon köszönök). De sokszor inkább varázsporért cserélek (100K varázsporért 136K selymet), m ennek nagyobb az esélye, h megveszik.

Várom a következő tornyot, bár ezt már nem fogom max csinálni, mivel nekem nem kell stonhage.
 

Erica

Veterán
Ereklyéből összesen 4db-ot kaptam, így csak 5-ös szintre tudtam felfejleszteni a tűzfőnixemet.
Remélhetőleg lesz a jövőben még Főnix ereklye "akció" hiszen sok játékos szeretne még. Arra viszont ez a lehetőség nagyon jó volt, hogy inspirálja a csapatot, hogy a Tornyot végig vigyék. Winyandor világi testvériségem becsületesen helyt állt, hétről hétre. (Arendyll világi tesóságom már meg sem említem mert ott ez evidens.) Köszönet érte a csapataimnak♥
ui: maradjatok egészségesek....maszkot nem elfelejteni!maszkos...jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
12db holdkőtáram van lent, mindig csak azt gyártok az akadémiába és minden héten maxolom a tornyot és jelenleg 0 db KK-m van. Tehát vagy nagyon szerencsés vagy, vagy pedig nagyon keveset barkácsolsz.
Vagy te használod extrém módon a barkácsolást. ;)
Nálam is megy szinte mindig, ha nem ad értelmeset, akkor a legtöbb vízióporost indítom, ha több jó is van, olyankor gyorsítózom őket. Max olyankor áll, ha 1/2 óra körül van váltásig és csak gagyi dolgok vannak. Sosem volt rengeteg katalizátorom, sőt 1-2 alkalommal gyorsítózni is kellett a gyártást. De töredékből volt bőven és akinek az általad idézett részt írtam, ő eddig mindig azzal jött, hogy nincs elég töredéke és ezért nem tud barkácsolni.
De egyébként nem azt állítottam, hogy kiemelkedően lehet használni a barkácsolást és mindent legyártani, hanem csak azt, hogy el lehet vele boldogulni. De ehhez persze kell minden héten a full torony, amiből az elégnél is jóval több töredék jön.
 

bere007

Veterán
Vagy te használod extrém módon a barkácsolást. ;)

Azért van, hogy használjuk és nem azért, hogy nézegessük. ;) Amúgy meg szinte az az egyik legjobb gyémánt forrás, illetve a 35 élő tp és az 50 tp áldás is elég jó és a gyorsítók... A gebéken meg a kereskedőkön kívül szinte mindent legyártok, azokat elvből nem. A toronyból és a barkácsból kb havi 6e gyémántot szedek össze a 2 világból. De ehhez kell ez a szettes épület, ilyen nagy számban. Ezért írtam azt, hogy ennek a kivezetése nagyon rossz ötlet, attól függetlenül, hogy nekem már nem kell több, mert van sok, tehát csak porosodna, de sokaknak nagy segítség lehetne.
 

liliputy

Veterán
akinek az általad idézett részt írtam, ő eddig mindig azzal jött, hogy nincs elég töredéke és ezért nem tud barkácsolni
Ez továbbra is áll!
Azért van, hogy használjuk és nem azért, hogy nézegessük
Pontosan! Én is mindig használom/használnám, de van, hogy elfogy a bűbájtöredékem, olyankor kényszer leállás van. Ezért is mellbevágó a holdkőtár kivétele, ill. annak megszabása, hogy csak 1 lehet.
ehhez persze kell minden héten a full torony,
Nem kellett feltétlenül a csúcsig eljutni, hogy megszerezze az ember, mert a másik városomban pl. 3 db van, és azt sem akkor kaptam, amikor felmentem a torony tetejéig.
Mint bere007 írja. neki 12 van, (félreértés ne essék, nem sajnálom sem tőle sem mástól). De belegondoltatok abba, hogy mennyivel előnyösebb helyzetben vannak, akiknek több is van, mint azok, akik azzal az 1-el kénytelenek boldogulni, és többé esélyük sem lesz szerezni?
Továbbra is fenntartom az álláspontomat, hogy nem a holdkőtár kivételével kellett volna megoldani a tekercstúltengés problémáját!
Innentől kezdve leszálltam a témáról, hiába való a további szócséplés.
 

Ferenc99

Erős harcos
Továbbra is fenntartom az álláspontomat, hogy nem a holdkőtár kivételével kellett volna megoldani a tekercstúltengés problémáját!
Igen így van sokkal egyszerűbb lett volna ha mondjuk beállítható lenne a holdkőtár termelése bármelyik kézműves árura vagy a saját bónuszosat adná , esetleg véletlenszerűen .
 

Erica

Veterán
Igen így van sokkal egyszerűbb lett volna ha mondjuk beállítható lenne a holdkőtár termelése bármelyik kézműves árura vagy a saját bónuszosat adná , esetleg véletlenszerűen .
Itt az eredménye annak, amikor semmivel sincs megelégedve pár Tag. Na bumm....nem beállították ,hanem elvették a többszöri nyerési esélyt.
 
Utoljára szerkesztve:

zsivany

Erős harcos
Itt az eredménye annak, amikor semmivel sincs megelégedve pár Tag
Monjda ezt az, akinek 7 db van a városában lerakva. Nekem 2 db van, úgy gondolom éppen ennyivel lehet folyamatos az akadékmia használata. Egyébként meg fogalmam sincs, hányan olvassák a fórumot, de feltételezem, hogy nem csak pár tagot érintett kellemetlenül ez a döntés, csak éppen nem adnak hangot a véleményüknek. Tehát ne szükitsük le a kört 2-3 játékos reagálására, amit nem feltétlenül neveznék elégedetlenségnek, inkább nevezzük vélemény nyilvánításnak.
 

Ferenc99

Erős harcos
Itt az eredménye annak, amikor semmivel sincs megelégedve pár Tag. Na bumm....nem beállították ,hanem elvették a többszöri nyerési esélyt.
Nekem már van lerakva 12 szett szerencsétlen tekercsesek mivel nem beállítható a termelés így nem tudnak cserélni velem , a drága kristályomat max kevésbé értékes selyemért adom tekercs meg termelődik elég .
 

bere007

Veterán
Itt az eredménye annak, amikor semmivel sincs megelégedve pár Tag. Na bumm....nem beállították ,hanem elvették a többszöri nyerési esélyt.

Azért valljuk be ha figyelembe vesszük a megnyerési lehetőségét és az épület tulajdonságait, erre a következményre számítani lehetett. Nem is kell ehhez tervezőnek, vagy fejlesztőnek vagy mi a fenének lenni. Egy sima régi játékos meg tudta volna ezt mondani, már az elején. Ezért ez egy nagyon erős, de átgondolatlan szett volt.
 
Fent