• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Rikari

Veterán
Én a tornyot alapvetően önös célból csinálom, erre csak egy lapáttal tesz rá, hogy a csapat jutalom mennyi.
Igen mindenképpen fontosnak tartom a saját hasznomat is figyelembe véve, hogy felmenjek a Torony tetejére. Aki nem lottózik, az nem is nyerhet alapon úgy gondolom, hogy rajtunk áll, hogy adunk-e esélyt magunknak.
A hab a torán az, amit a csapat összehoz, és ha az egy nagy "lapát" (szavaiddal élve), akkor nagyon tudok minden péntek este örömködni, főként ha legtöbbször csak ez nyújt nekem vígaszt a belefeccolt munkámért, mert a Torony menet közben szinte semmi érdemlegeset nem adott. :p
 

Herannin

Erős harcos
Igen mindenképpen fontosnak tartom a saját hasznomat is figyelembe véve, hogy felmenjek a Torony tetejére. Aki nem lottózik, az nem is nyerhet alapon úgy gondolom, hogy rajtunk áll, hogy adunk-e esélyt magunknak.
A hab a torán az, amit a csapat összehoz, és ha az egy nagy "lapát" (szavaiddal élve), akkor nagyon tudok minden péntek este örömködni, főként ha legtöbbször csak ez nyújt nekem vígaszt a belefeccolt munkámért, mert a Torony menet közben szinte semmi érdemlegeset nem adott. :p
Ja, hát amikor nem kap az ember se törpöt, se gyémántot, csak a portál profitot, akkor tényleg nem rossz az a csapat jutalom a végén :)
Azért ha olyan eséllyel nyernék a lottón, mint ahányszor varilakót kapok (amiből nekem óriási hiányom van), még akkor is milliárdos lennék...
 

Kira7

Veterán
Ki kérem magamnak. Arendl-beszélek/beszélünk. Mostanában meg szokott lenni a testvériségemben elvárt bajnoki minimum (1000 pont, bár szerintem a máshol a fejezet x 100 pont szimpatikusabb, de ott tornyozni is kell, egyèbként is a “gyorsító” hosszú “ó” ;)) (Winyandor-ban teljesen jól megvagyok az “egyszer teljesen végigviszem majd csak bizonyos találkozókat viszek ki naponta - pl.: elixírereklyét, törött szilánkot ad -)
Szia!
Semmi sértőt nem írtam, megnéztem a városodat az elvenstat-on ( láttam hogy 1000 pont körül teljesítesz) azt is leszűrtem hogy a tornyot se maxolod hetente és ha végig olvasod a fórumot Rikari szépen leírta mikortól ajánlott, te még ott nem tartasz ennyit írtam csak.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Ünnepi Májusfát még meddig lehet barkácsolni? Én személy szerint haszontalannak tartom, de már egy jó ideje látom a barkácslistán, és "bántja" a szememet.
 

Rikari

Veterán
Ünnepi Májusfát még meddig lehet barkácsolni? Én személy szerint haszontalannak tartom, de már egy jó ideje látom a barkácslistán, és "bántja" a szememet.
A játék visszanyúl a régi elemekhez is, mert van aki éppen ott tart a haladással. Simán el tudom képzelni, hogy valakinek erre van szüksége és örömmel lebarkácsolja, hogy teljes legyen a Májusfa, vagy megszerezze az alapot. A felkínált barkácsolási lehetőségek nem követik figyelemmel a városok egyéni igényeit, random adnak dolgokat. A választás az, ami rajtad múlik. Nálam előfordul, hogy ha olyan sor van az Akadémiában akkor kihagyom. Ha türelmetlen vagyok akkor sárgalötyit használok a gyors fordulat miatt, de van hogy azt sem, inkább kivárok. Olyan, hogy ez minek van itt?- még eszembe sem jutott, mert nem egyedül játszom Elvenarban. Légy türelmes és megértő a társaiddal, fordítsd a hasznodra azt amit Elvenar ad neked. Ha valamire pedig nincsen szükséged, az könnyen lehet másnak már régóta hiányzott. Valahogy így tekints arra az elemekre, amit eléd sodor itt az élet. :)
 

Kira7

Veterán
Szia, barkácsold ki, tedd a raktárba, ott elfér. Nem fogja utána az értékes helyet foglalni a barkácslistádon:)
Szia!
A májusfából lehet több a városodba, ha legyártod , raktárba teszed akkor is feldobhatja....
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
A májusfából lehet több a városodba, ha legyártod , raktárba teszed akkor is feldobhatja....
Lehet több bármiből, ha megszerezted az eventen vagy vásároltál egy akció alkalmával. De a barkács nem dobja fel, azokat amikből már van a raktárban vagy a városban.....legalábbis én nem találkoztam még velük.
 

Kira7

Veterán
Lehet több bármiből, ha megszerezted az eventen vagy vásároltál egy akció alkalmával. De a barkács nem dobja fel, azokat amikből már van a raktárban vagy a városban.....legalábbis én nem találkoztam még velük.
Szia!
Olyannal már találkoztam hogy volt a városomban és feldobta a barkácsban, de lehet hogy igazad van, ha van a raktárban akkor nem dobja fel.
Nekem nem bántja a szememet :) nem ellenőriztem még le hogy van-e a raktáron is.
 

Belinka

Újonc
Sziasztok!
Rosszul értelmeztem volna, hogy a Tündérkirálynő ereklyét a mai naptól a Hullámok Diadala váltja? Mert a ládákban még Tündérkirálynő van.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Rosszul értelmeztem volna, hogy a Tündérkirálynő ereklyét a mai naptól a Hullámok Diadala váltja? Mert a ládákban még Tündérkirálynő van.

Szia!

Egy hét eltolással érkezik az ereklye csere, a kiírást módosítottam. :)
 

Belinka

Újonc
Köszönöm! Igaz, jobban örültem volna a "rögtön cseréljük"-nek ez a Tündérkirálynő úgy tapad rám, mint a bogáncs, 21 ereklyém van Bodzámnál, csak remélni merem, hogy a héten nem "nyerek" még mellé legalább hármat. Bár a Főnixek és macik jöttek volna ilyen serényen!
 
Fent