• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

WarriorKingu

Erős harcos
Jól számolom, hogy még ebben a toronyban és a következőben jönnek ki a Valentin-fa fejlesztői?
Fellelkesedtem, kaptam ma kettőt is az első szinten már. :))
 

Ferenc99

Erős harcos
Valentin ereklyével mit csináljak ha már van a raktárban 10 es szintű épületem , csak bűbájtöredéket lehet , nem lehet még egy alapot kapni ?
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Változások:
  • A Hidegtüzes Főnixereklye kikerül a Torony megnyerhető tárgyai közül

Van rá sansz, hogy ez az ereklye bekerül majd valamikor a Barkácsolás lehetőségei közé Tervrajz és BB-ért cserébe?
 

Kira7

Veterán
Változások:
  • A Hidegtüzes Főnixereklye kikerül a Torony megnyerhető tárgyai közül

Van rá sansz, hogy ez az ereklye bekerül majd valamikor a Barkácsolás lehetőségei közé Tervrajz és BB-ért cserébe?

Szia! Amennyiben nézed a toronynyeremény változás előzményeit , akkor ha azt követik továbbra is akkor pontosan 6 hét múlva kerül be a barkácsolásba.
 

Melkor

Tapasztalt építő

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok
a mostani változásokból ezt emelném ki:
  • A Holdmedve váltja le, az épület pedig megszerezhetővé válik barkácsolás által
annyit tennék hozzá, hogy (álmodik a nyomor) de jó lenne még egy ilyen épületet letenni... és maxolni :)
Üdv, Alma
 

Putyika

Veterán
A Bölcs gólem ereklye barkácsolható lesz?
Ha követik az eddigi rendszert, akkor 6 hét múlva (a következő váltáskor) bekerül a barkácsba.
Bár a mostani bejelentés a változásról kérdésessé teszi ezt, de szerintem csak elírás.... @Simple?
"Az Ünnepi Májusfa Ereklye is megszerezhetővé válik barkácsolás által" - most még elvileg a Hidegtüzes főnix következne.
 
Ha követik az eddigi rendszert, akkor 6 hét múlva (a következő váltáskor) bekerül a barkácsba.
Bár a mostani bejelentés a változásról kérdésessé teszi ezt, de szerintem csak elírás.... @Simple?
"Az Ünnepi Májusfa Ereklye is megszerezhetővé válik barkácsolás által" - most még elvileg a Hidegtüzes főnix következne.
Az már bekerült elvileg 6 héttel korábban (január 16-án), csak arról nem született poszt :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ha követik az eddigi rendszert, akkor 6 hét múlva (a következő váltáskor) bekerül a barkácsba.
Bár a mostani bejelentés a változásról kérdésessé teszi ezt, de szerintem csak elírás.... @Simple?
"Az Ünnepi Májusfa Ereklye is megszerezhetővé válik barkácsolás által" - most még elvileg a Hidegtüzes főnix következne.

Szia!

A téli szünet alatt egy bejelentés lemaradt.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Mivel behozzák a Toronba a főnixerekjét, ezért azt a kérdést szeretném feltenni, hogy a főnixerekély valamilyen módon át lehet alakítani hamvas főnixereklyére?
 
Utoljára szerkesztve:
Fent