• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Herannin

Erős harcos
Amióta az ereklye váltogatás van, sikerült 3 stone, 6 főnix, 6 sellő. Egyikből sem sikerült legalább 9 db, hogy a 10es szintű épületet le lehessen rakni. Eddig tehát 3+6+6 = 15 esetben teljesen felesleges tárgyat dobott a torony. Az én véleményem az, hogy ez így rombolja a játékot.
Nekem a holdkőtár készlet teljesen jó volt. Így most holdkőtár helyett csak értéktelen vackokat kapok.
 

DeletedUser6609

Vendég
Szép reggelt mindenkinek ! :)

Kérdésem a következő lenne. Sok pletykát olvastam, ezért érdekelne az maciereklyék szisztémája. Valóban követik a toronyjutalmak az eventeket egy bizonyos sorrendben ? A következő 6 hétben az összes maci ereklye megnyerhető lesz e a toronyban, vagy tényleg igaz hogy a Holdmacihoz nem lesznek jók ? Ahogy a főnixeknél is volt. Mindhárom főnixhez jók voltak, csak a HIdegtüzeshez nem. Előre is köszönöm szépen. :)

Tisztelettel: Peometheus
 

Calyr

Veterán
Szép reggelt mindenkinek ! :)

Kérdésem a következő lenne. Sok pletykát olvastam, ezért érdekelne az maciereklyék szisztémája. Valóban követik a toronyjutalmak az eventeket egy bizonyos sorrendben ? A következő 6 hétben az összes maci ereklye megnyerhető lesz e a toronyban, vagy tényleg igaz hogy a Holdmacihoz nem lesznek jók ? Ahogy a főnixeknél is volt. Mindhárom főnixhez jók voltak, csak a HIdegtüzeshez nem. Előre is köszönöm szépen. :)

Tisztelettel: Peometheus
Az ereklyék eddig nem egy bizonyos sorrendben, hanem hajszálpontosan kronológiailag követték a korábbi eventes sorrendet. A hidegtüzes főnix és a holdmedve egy évvel későbbi esemény volt, mint az eredetiek, így a logika szerint az ereklyéik is később jönnek majd.
 

DeletedUser6609

Vendég
Az ereklyék eddig nem egy bizonyos sorrendben, hanem hajszálpontosan kronológiailag követték a korábbi eventes sorrendet. A hidegtüzes főnix és a holdmedve egy évvel későbbi esemény volt, mint az eredetiek, így a logika szerint az ereklyéik is később jönnek majd.
Köszönöm szépen a megerősítést ! Kósza pletykák helyett most már biztosat tudok !
További szép napot kívánok ! :)
 

bere007

Veterán
15 esetben teljesen felesleges tárgyat dobott a torony.

Vannak akik a haszontalan ereklyék tekintetében 60-70 körül járnak és mivel épületből csak 1et enged, ezért sokunknak ez ténylegesen felesleges, mert veled ellentétben nem is fogjuk tudni már felhasználni. Bedarálni sincs értelme, mert millió feletti törmeléknél nem oszt, nem szoroz az a pár ezer, amit adnak érte.

Tehát boldogítson az, hogy vagyunk sokan, akiknek sokkal haszontalanabb és kiábrándítóbb kezd lenni ez az egész...
 

Ferenc99

Erős harcos
Amióta az ereklye váltogatás van, sikerült 3 stone, 6 főnix, 6 sellő. Egyikből sem sikerült legalább 9 db, hogy a 10es szintű épületet le lehessen rakni. Eddig tehát 3+6+6 = 15 esetben teljesen felesleges tárgyat dobott a torony. Az én véleményem az, hogy ez így rombolja a játékot.
Nekem a holdkőtár készlet teljesen jó volt. Így most holdkőtár helyett csak értéktelen vackokat kapok.
Szia a Stonehenge az a varázsakadémián barkácsolható . Csinálsz még 6 ot aztán kész :)
A főnixből meg csinálsz még annyit amennyi kell oszt az is kész minden másra .... majd lesz megoldás.
 

Calyr

Veterán
Vannak akik a haszontalan ereklyék tekintetében 60-70 körül járnak és mivel épületből csak 1et enged, ezért sokunknak ez ténylegesen felesleges, mert veled ellentétben nem is fogjuk tudni már felhasználni. Bedarálni sincs értelme, mert millió feletti törmeléknél nem oszt, nem szoroz az a pár ezer, amit adnak érte.

Tehát boldogítson az, hogy vagyunk sokan, akiknek sokkal haszontalanabb és kiábrándítóbb kezd lenni ez az egész...
Javasolj ötletbe egy Kacat-ligát, ahol a fődíjat az viheti, aki a legtöbb inaktív játékelemnek számító hulladékot halmozta fel. Pl. lehetne a nyeremény egy kukásautó profilkép, mármint ork-goblin stílusban, és akkor már Elvenarhoz is passzol. :)
 

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Látom sokan elégedetlenkedtek, így én is csatlakozom újra, sajnos nekem is kezd sok lenni a torony esetében a sok hűhó semmiért...
Nagyon rég volt már amikor értelmes ajándékot kaptam, ereklye gyakorlatilag csak képen, pedig maxolok mindig, épület meg....
Bezzeg a portálprofit az jön rendszeresen...
Nagyon rossz passzban lehetek, ha a generátor ennyire nem szeret..
Valahol olvastam ötletként az ereklyékkel való kereskedés lehetőségét, érdemes megfontolni, nálam is porosodik sok, szívesen cserélném el őket. A bontás nem oszt szoroz, a töredék kazalkupacnyi, remélem fordul a kocka, mert lassan a csapat miatt éri csak meg belépni...
:(:(:(:(:(:(:(
B.
 
Kezd elfáradni ez a játék. A toronyba felmenni már nem nagyon éri meg, a raktár tele miinfenféle értéktelen dologgal, a kalandot már elkezdeni sem érdemes. Tényleg csak megszokásból lépek be játszani,
 

WarriorKingu

Erős harcos
Kiadta nekem a várva várt stonehenge ereklyét a varázsakadémia, amire nem is számítottam, így sikerült befejeznem. Ezért nagyon hálás vagyok a toronynak, mert 0-ról szedtem össze hozzá a toronyból az ereklyéket pár hónapja, amikor volt a holdkőtár után erre lehetőség. Cserében macisból egyet sem kaptam. :D De sebaj! Ennek most nagyon örülök! Köszönöm kedves fejlesztők a lehetőséget!
 

Csatolmányok

  • elvenar2.jpg
    elvenar2.jpg
    223,6 KB · Megtekintések: 22

Burney

Felderítő
A maciereklyéket se nagyon dobálja a Torony :(
Amúgy is csekély, 5-10% az esély rá és lehet én vagyok nagyon szerencsétlen, de az eddigiekhez képest még nehezebbnek érzem a megszerzését. Mintha lenne egy alapvetően "nem nyert" funkció beépítve..........pedig szerintem sokunknak az egyik legjobb ereklye lenne és megérné megépíteni, akár mind a három fajtát.
 

WarriorKingu

Erős harcos
A maciereklyéket se nagyon dobálja a Torony :(
Amúgy is csekély, 5-10% az esély rá és lehet én vagyok nagyon szerencsétlen, de az eddigiekhez képest még nehezebbnek érzem a megszerzését. Mintha lenne egy alapvetően "nem nyert" funkció beépítve..........pedig szerintem sokunknak az egyik legjobb ereklye lenne és megérné megépíteni, akár mind a három fajtát.
Én ebben a toronyban kaptam az elsőt és az egyetlent eddig, mióta a toronyban megszerezhető úgy, hogy felmentem szinte mindig. :D De van olyan tesóm, aki már az első toronyban 3-at megszerzett..szóval orosz rulett..
 

bere007

Veterán
A rengeteg panasz és reklamáció hatására várható, hogy a nyereményeknél esetleg lehessen választani, hogy kell-e ereklye, vagy lesz valami alternatív felhasználása ezeknek? Eléggé sok ötlet is lett továbbítva ezek kapcsán. Egyre csak gyűlnek és tovább bővítik ezek is a haszontalan kacatok számát sokunknál. Van valami fény az alagút végén?
 

Foreno

Újonc
Sziasztok, az előző 6 hét alatt nekem sikerült megszereznem mind a 9 szükséges sellőereklyét a barkácsolt épületemhez. Most viszont csak 3 medve ereklyét sikerült szereznem a 6 hét alatt. Mindig felmegyek a tetejéig. A stonehenge ereklye recept csak egyszer jött az akadémián, igaz, főnix ereklye 3 is volt.
 

w.Joe

Felderítő
A következő Végtelenség Tornya, amely július 11-én, vasárnap kezdődik, egy-két újabb változtatást fog hozni, a jutalmak tekintetében, ezek a változtatások a következő hat hétben lesznek ismételten elérhetőek.

Változások:
  • A Medveereklye kikerül a Torony megnyerhető tárgyai közül
  • A Mézeskalács ereklye váltja le, az épület pedig megszerezhetővé válik barkácsolás által
  • A Sellőereklye is megszerezhetővé válik barkácsolás által

Nyertem 2 holdkotarat az elso folyoson egy-egy lila ladabol, ereklyet nem is lattam, mindenhol a szett reszeit lattam.
 
Fent