• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Deathfolk

Veterán
Én 1db medve ereklyét kaptam, pedig mindig maxolom a tornyot... és eddig mindegyik ereklyénél ami kellett volna ez volt 1-2db-ot kaptam, bezzeg amik nem kelletek mert nincs hozzá + alapom azokból kaptam többet, így mi értelme az egésznek, azért ez így rohadt idegesítő, pláne hogy medve alapom lett volna, panda, az nincs kint, de hát 1db-ot sikerült kapni... Most nálam is holdkőtár darabok vannak, de nem is gond, inkább legyen ez mint felesleges vagy megszerezhetetlen ereklyék...
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy ezekhez a Toronyban megszerezhető ereklyékhez hogy jutok alaphoz?
Ha netán le szeretnék tenni még egy Macit, Sellőt, Mézeskalácsot (eventhez, kalandhoz jól jön) akkor csak ereklyém van de alapot hozzá, a Barkácsolás nem dob fel, mivel már van lent egy teljes szett belőlük :(
De ha nem tudok Barkácsolni akkor mi értelme ennek a sok ereklyének??
Legalább el lehetne cserélni a piacon akkor több értelmét látnám, de így csak gyűlik és ott porosodik a raktárban.
Történt valami változás ez ügyben csak nem olvastam róla esetleg??
 

Wiccara

Veterán
Szia Burney!

ha már van, akkor több nem lehet, ebben továbbra sincs változás.. azért tették be őket, hogy azok, akiknek MÉG NINCS ilyen, mert akkor még nem játszottak, utólag megszerezhessék valami módon. Továbbra is porosodnak a raktárban, a többivel :(
 

bere007

Veterán
De ha nem tudok Barkácsolni akkor mi értelme ennek a sok ereklyének??

Játékegyensúly.

Már minden erről szól. Akik meg régóta itt vannak és megvan nekik az épület, nekik ez csak haszontalan kacat. Persze mi nem érdekeljük őket, mert a legfontosabb a játékegyensúly. Tehát ismét az lép életbe, hogy evvan....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Tudom, nem hatalmas dolog, főleg a nagyoknak, de azt meg lehet csinálni, hogy ha összejön annyi ereklye, hogy fullos legyen az épület, és esetleg nincs lenn, vagy ha lent van , de nincs korra húzva, hogy eladni a meglévőt, és akkor, ha nincs a birtokunkban, akkor beadja a barkácsba
 

Kira7

Veterán
Sziasztok!
Tudom, nem hatalmas dolog, főleg a nagyoknak, de azt meg lehet csinálni, hogy ha összejön annyi ereklye, hogy fullos legyen az épület, és esetleg nincs lenn, vagy ha lent van , de nincs korra húzva, hogy eladni a meglévőt, és akkor, ha nincs a birtokunkban, akkor beadja a barkácsba
Amennyiben eladod az épületet akkor elveszted a fejlődéseket. pl. ha 7-s szintű és eladod akkor barkácsolásban mikor megjelenik és legyártod az megint alap lesz. Annyi ereklyét meg itt a toronyban össze gyűjteni hogy megint 1-ról 10- re kifejleszd nagyon nagy szerencse kell. Ez inkább akkor éri meg ha alap van letéve vagy még régebbi szintű van a raktáradban ( nem használtad még fel) és megvannak az ereklyéidet. Viszont nincs állandóan bent a barkácsolásban és az is előfordulhat hogy lemaradsz róla......
 

Wiccara

Veterán
Amennyiben eladod az épületet akkor elveszted a fejlődéseket. pl. ha 7-s szintű és eladod akkor barkácsolásban mikor megjelenik és legyártod az megint alap lesz.
igen, ez így van, de ezt írta:
ha összejön annyi ereklye, hogy fullos legyen az épület,
Sajnos Murphy ide is elért, amikor felesleges ereklyék (is) elérhetőek a toronyban, összejön annyi, hogy letehetném..
 

Rikari

Veterán
Eddigi tapasztalatom szerint, amikor mackó, vagy főnixereklyéket adhatott volna a torony, akkor olyan szűk marokkal mérte, hogy szinte nem is találkoztam velük. Stonehenge és Mézeskalács, meg akármi ... viszont ömlik a nyakamba. Van olyan tornyozásom amikor 3 is jön, elvéve így annak a lehetőségét is, amit sokkal inkább tudnék hasznosítani. Gondolkodtam ezen, és egyre inkább arra jöttem rá, hogy ha nagyon kell neked maci és főnixereklye azt kevésbé ad, terelve a Varázsakadémiai gyártáshoz, ami viszont meglátásom szerint pont a nagyon nem megérős kategória. Ha már lassan mindenre az a válasz, hogy "egyensúly", akkor ebben miért nem látom ezt megvalósulni...vagy menjek szemészhez? :)
 

bere007

Veterán
Ha már lassan mindenre az a válasz, hogy "egyensúly", akkor ebben miért nem látom ezt megvalósulni...vagy menjek szemészhez? :)

Az állandó reklamálásokra sokkal szebben hangzik az a válasz, hogy "a játékegyensúly megőrzése miatt kellett ezt meglépni", mint ha azt írnák, hogy "mert csak". Ha valahol az elsőt olvasod, nyugodtan képzeld oda a másodikat.
 

BLERO

Felderítő
Az állandó reklamálásokra sokkal szebben hangzik az a válasz, hogy "a játékegyensúly megőrzése miatt kellett ezt meglépni", mint ha azt írnák, hogy "mert csak". Ha valahol az elsőt olvasod, nyugodtan képzeld oda a másodikat.
valamint ne feledd a MASTERCARD opciót sem, hiszen azért ingyenes a játék....
 

BLERO

Felderítő
Eddigi tapasztalatom szerint, amikor mackó, vagy főnixereklyéket adhatott volna a torony, akkor olyan szűk marokkal mérte, hogy szinte nem is találkoztam velük. Stonehenge és Mézeskalács, meg akármi ... viszont ömlik a nyakamba. Van olyan tornyozásom amikor 3 is jön, elvéve így annak a lehetőségét is, amit sokkal inkább tudnék hasznosítani. Gondolkodtam ezen, és egyre inkább arra jöttem rá, hogy ha nagyon kell neked maci és főnixereklye azt kevésbé ad, terelve a Varázsakadémiai gyártáshoz, ami viszont meglátásom szerint pont a nagyon nem megérős kategória. Ha már lassan mindenre az a válasz, hogy "egyensúly", akkor ebben miért nem látom ezt megvalósulni...vagy menjek szemészhez? :)
sajnos ugyan ezt tapasztaltam/tapasztalom én is
a szemészhez én is kérek időpontot...
:)))))
 

Ferenc99

Erős harcos
Kedves INNO :) Köszönjük ezt a játékot ( az ELVENARt ) nagyon élvezzük :) puszi meg pacsi meg minden :)
Lehetne esetleg arról szó , hogy azok az ereklyék amik kellenek előrhetővé váljanak a varázsakadémiában pl úgy hogy beállítható , hogy bekerüljön a receptek közé lenne egy sor amiből választható lenne bármelyik eddig volt eventből és aki akar valamit azt bekapcsolja , utánna pedig néha bedobná a varázsakadémia , köszi
A másik dolog pedig lehetne , hogy az ereklyék helyett a toronyban gyémántot kapjunk de tutira , ezt is köszi , így szeretnénk játszani , tudom , hogy bla bla bla , de ti is azért csináltátok annak idején mert úgy akartatok játszani ahogy , hát mi a ti játékotokkal játszunk nem csinálunk sajátot , szerintem ez nektek is jó .
Kérek mindenkit akinek ez az ötlet nem tetszik , hogy dislike - olja ezt az írást és ha egy sem érkezik akkor légyszíves valósítsátok meg ezt köszi , a játékosok :)
 

Mihaszna

Veterán
Lehetne esetleg arról szó , hogy azok az ereklyék amik kellenek előrhetővé váljanak a varázsakadémiában pl úgy hogy beállítható , hogy bekerüljön a receptek közé lenne egy sor amiből választható lenne bármelyik eddig volt eventből és aki akar valamit azt bekapcsolja , utánna pedig néha bedobná a varázsakadémia , köszi

A másik dolog pedig lehetne , hogy az ereklyék helyett a toronyban gyémántot kapjunk de tutira , ezt is köszi

Kedves Ferenc

Engedd meg, hogy az Inno üdvözletét átnyújtsam néked:

Az Inno minden imát meghallgat. Néha igennel felel, néha nemmel, néha pedig úgy, hogy te biztos viccelsz.

Üdv,
Inno Tm.

:))))
 

SirSmithy

Veterán
Hello!

A Medve ereklyét az esemény alatt csak Vörös panda ereklyebol lehet csak gyártani? Vagy jöhet a 3 tervrajzos recept is? Csak mert az event előtt láttam és azóta csak a Vörös pandasat…
 

Erica

Veterán
Hello!

A Medve ereklyét az esemény alatt csak Vörös panda ereklyebol lehet csak gyártani? Vagy jöhet a 3 tervrajzos recept is? Csak mert az event előtt láttam és azóta csak a Vörös pandasat…
Szia
Nálam volt már 3 tervrajzos Maci ereklye konvertálási lehetőség, azt hiszem 3x volt szerencsém vele találkozni, egy hét alatt.
 

SirSmithy

Veterán
Szia
Nálam volt már 3 tervrajzos Maci ereklye konvertálási lehetőség, azt hiszem 3x volt szerencsém vele találkozni, egy hét alatt.
Koszi a megerősítést. Gondolom nálad rogyasig van a raktár medve ereklyevel és egyre sincs szükséged. :) már megszoktam a véletlen generátor teljesen véletlen működését ‍:confused:
 
Fent