• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Micmi

Újonc
Sziasztok,
én sok segítséget kaptam a holdkőtár elemekkel, szerintem nagyon hasznosak, illetve csak voltak, ezèrt sajnálom a változàst. De bízzunk benne, hogy egyedül vagyok a véleményemmel és tènyleg jobb lesz ezekkel a jutalmakkal.
 

Tessaiga

Erős harcos
Sziasztok! Nekem a PP nem hasznos, nem így játszom. Ettől független érdekes, hogy kikerültek a toronyból 3-5 fejezetek között. Értem én, hogy a 6. fejezettől hasznosak, ám így nem lehet előre gyűjtögetni. A váratlan ajándék persze tök jó. Bár portálprofithoz hasonlóan lehetett volna a %-okkal játszani.
Akinek van raktárban, vagy felépítve főnix, azok, hogy tudnak szerezni épületet hozzá? (Ugyanabból a típusból)
Pl.: nekem is van főnix ereklyém, de épület már nincs hozzá. Ha most még szerez is az ember ereklyéket... mit kezdek vele? Az eddig látott átváltási arányokban biztos nem fogom váltogatni őket.
Előre is köszi!
 

Tatos

Tag
Üdv!

A főnix ereklyéknek nagyon örülök fontos volt a játék egyensúly szempontjából. Viszont negatívum is van a holdkőtár készletet teljesen kivenni megint egy radikális lépés ami elválasztja azokat akik tudtak szerezni azoktól akik már nem. Én úgy oldottam volna meg hogy ezokat az épületeket is bennhagyom de minél több van belőlük valakinek annál kisebb esélyel dobjon újabb darabot. Így a jövőben nem lenne az (ami annó nem lett átgondolva) hogy valaki rengeteget szerez ezekből a nagyon erős épületekből, viszont nem is lenne teljesen elvéve az újaktól.
Jó irányba mennek a készítők sokmindennel de egy kicsit "hamfisted" azt hiszem ez rá a jó kifejezés.
 

GP Rope

Újonc
Hello!
Véleményem szerint óriási hiba volt kivenni a Holdkőtár készletet! Szinte csak a miatt harcoltam végig a tornyot! Mire végzek pár Kornyikáló KataLizzardal a varázsakadémián már jön a 3. hullám. Annyit meg nem lehet a szerencsében bízva nyerni a szintek első harcánál, hogy kellően segítse a fejlődésem. Szomorú nap ez az Elvenár történetében!
 

TTheo

Újonc
Sziasztok!
Örülök a főnix ereklyéknek, régóta szerettem volna, már barkácsoltam is. Viszont az lenne a kérdésem, hogy a holdkőtárat sehogy sem lehet majd megszerezni? Örülnék, ha pl. lehetne barkácsolni, mert közel fél év alatt nem sikerült szereznem holdkőtár főépületet. Erre van esély? Vagy akár misztikus tárgyként?
 

Mihaszna

Veterán
Ha egy Holdkőtárszettet (ami 5 db-ból áll) szinte lehetetlen másfél hónap (6 hét) alatt összeszedni, akkor mennyi az esélye annak, hogy ennyi idő alatt valaki 9 fejlesztő ereklyét nyerjen? Ez a lehetőség inkább azoknak kedvez, akiknek 3-4 ereklye hiányzik a 10-es szinthez.

A Holdkőtárszettre már korábban is voltak panaszok, mivel a piacot elözönlik a Tekercs ajánlatok, amiket senki vesz meg, mivel már majdnem mindenki rendelkezik legalább 1 db teljes Holdkőtárszettel. Így ezt az ideiglenes változást én ennek tudom be. Ettől függetlenül mindenkinek sok szerencsét kívánok a gyűjtögetéshez.
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Nagyon szíven ütött, hogy a holdkőtárat kivették a toronyból, nagyon hasznosnak találom. Arról nem is beszélve, hogy személy szerint nekem eddig CSAK 1 db-ot sikerült összeszednem, :( és bíztam benne, hogy talán idővel sikerül még 1-2 holdőtárra szert tenni. Én nem tartom jó ötletnek ennek az elemnek a kivételét a játékból.
A Vihar, Tűz és Aranyfőnix ereklyékkel kapcsolatban az a véleményem, hogy nem kellett volna csak erre a típusra korlátozni jutalmakat, hisz van még más "mesés megidézhető épület, aminek a szintlépéséhez jól jönnének a jutalmak.
Bizok bennek, hogy ezek a változások nem véglegesek és valamiképp visszaáll a régi rend, legalábbis a holdkőtárak tekintetében.
 

Ender

Tag
Nekem, mint régi játékosnak annyi holdkőtáras nyereményem van, hogy csak a bosszúságom van, ha megint ad egyet. Ott lehetne beavatkozni, ha az adott korban megvan már a szett, akkor nem adja be többet. S mivel nekem megvannak a főnixek is, s azt újból nem nyerhetem meg, mit nyerhetek helyettük? Mondjuk 20 órás gyorsítót? Na, de komolyan... Mit?
 
Ha valaki rendelkezik az adott épülettel, akkor nem lesz lehetősége még egyet kapni.
Az nem jutott eszébe a fejlesztőknek, hogy más fejleszthető épületekhez is felkínáljanak ereklyét?
Miért csak a főnixhez, és miért zárja ki egyik a másikat?
Nem kicsit szélsőségesek ezek a lehetőségek.
 

Mihaszna

Veterán

DeletedUser4917

Vendég
A bejelentett változtatások a következő 6 hétben érvényesek, nem végleges változtatásról van szó!
Köszönöm , meg is kaptam a választ a kérdésemre . Illetve a 6 hét után újra holdkotar vagy ezt még nem lehet tudni .
 

GP Rope

Újonc
Nekem, mint régi játékosnak annyi holdkőtáras nyereményem van, hogy csak a bosszúságom van, ha megint ad egyet. Ott lehetne beavatkozni, ha az adott korban megvan már a szett, akkor nem adja be többet. S mivel nekem megvannak a főnixek is, s azt újból nem nyerhetem meg, mit nyerhetek helyettük? Mondjuk 20 órás gyorsítót? Na, de komolyan... Mit?
Nekem is van vagy tíz, de a fejlődésemmel együtt változik/növekszik az épületegyüttesben kapható nyeremény. Mit nyerhetsz? Neked mint régi játékosnak (4) mondjuk egy újrakezdést :D (ez gondolom még poénnak is rossz) Ezt passzolom...talán egy új vendégfaj eljövetelét vagy új épületkomplexumot tudnék elképzelni. Uncsi lehet ott a magasban kihívások nélkül
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Miért csak a főnixhez, és miért zárja ki egyik a másikat?

Egy ereklye lett kiválasztva, a főnix sokak által várva várt ereklye, így ez a tárgy került kiválasztásra.

Köszönöm , meg is kaptam a választ a kérdésemre . Illetve a 6 hét után újra holdkotar vagy ezt még nem lehet tudni .

Konkrét válaszunk erre a kérdésre nincsen, elképzelhető, hogy más variációk is kipróbálásra kerülnek, illetve az is, hogy a most megszokott rendszer kerül visszaállításra.
 
Szerintem megoldás lehetne, ha
1. A holdkőtár és hozzá kapcsolódó épületeket áttennétek barkácsolásba
2. Mikor lesz az már, hogy a többi épületet, nekem is van sok 7-8-as, de nem tudom 10-esre felhúzni, mert nincs ereklyém. Vagy valami ereklyecserélgetés, vagy akkor olyan ereklye legyen, ami mindhez jó a toronyból. Én elhiszem hogy a főnixek jók, de nem csak azok léteznek a játékban. Persze megértem, hogy ha pl én 2-3 éve játszok, akkor nekem van olyan épületem, ami az újaknak nincs, mert nem akkor kezdték a játékot, de ezeket a letűnt események alapépületeit is miért nem lehet barkácsolni? Nem kell ennek ingyen lennie, legyen meg az ára, de végre kerüljön már be, mint opció. Nem értem miért mindig a balanszra megy a hivatkozás megy az egyensúlyra. Annyira ésszerűbb lenne a játék, de ebben a témában, az ember csak általában tépi a száját már lassan 1 éve, rajtam kívül mások is, de soha nincs belőle semmi.
 
Fent