• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

ElfSusa

Erős harcos
Nekem, mint régi játékosnak annyi holdkőtáras nyereményem van, hogy csak a bosszúságom van, ha megint ad egyet. Ott lehetne beavatkozni, ha az adott korban megvan már a szett, akkor nem adja be többet. S mivel nekem megvannak a főnixek is, s azt újból nem nyerhetem meg, mit nyerhetek helyettük? Mondjuk 20 órás gyorsítót? Na, de komolyan... Mit?
Most panaszkodsz vagy dicsekszel?
Mondta valaki, hogy kötelező a tornyot csinálni? Ha igen, kérdezd meg őt! Ugyan már! Tényleg nem tudnak már nekünk olyat csinálni, hogy ne fanyalogjunk? Most tényleg! Végre valami igazán jó történik, erre fanyalgunk! Mégis mit szeretnél nyerni? Toronyórát lánccal? Ha mindened megvan örülj neki és légy boldog kiskutyus! Elhiszem, hogy téged az nem vigasztal, hogy ez a hír a játékosok 80%-át felvillanyozza, akiknek nem volt lehetőségük, mindhárom főnixet fullra húzni. Itt most nem arról van szó, hogy megváltozik vagy sem a nyeremény épület készlet a toronyban, hanem arról, hogy végre látszik, hogy eljut a fejlesztőkhöz a játékosok szava. Most az egyszer próbálj meg nem csak magaddal törődni, mert ez a hat hét tényleg azoknak lesz jó akik nem ülnek Dagobert-módra az aranykupac tetején...
Én kérek elnézést!
Legfeljebb hat hétig becsukod a szemed, majd aztán visszamész gumifát gyűjtögetni
Mi többiek addig is élvezzük ki a gyűjtögetés időszakát!
 

sleeky41

Veterán
Nagyon jó, hogy végre a főnix visszakerül, mert a toronyba akinek nincs tűzfőnixe igen is érzi, hogy jóval nehezebb feljutnia a tetejéig.
A bajnokinál is számít, hogy a madárka etetve van vagy nincs, mert én is jártam már úgy, hogy véletlenül nem etetttem meg és hulltak is a katonáim mint a legyek. Nem értem miért baj az ha a kisebb városokkal rendelkező játékosok is végre hozzájuthatnak a főnix ereklyékhez!
Holdkőtár meg ha kimarad kicsit nem fog akkora nagy tragédiát okozni.
 

Tessaiga

Erős harcos
De igen, itt: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/Új-végtelenség-tornya-jutalmak.4087/

A Bejelentések és a kibeszélők között az a különbség, hogy a Bejelentéseknél nincs lehetőség a hozzászólásra. Ezért is van a kibeszélő. Ez eddig is így volt, nem tudom miért kell ezen fennakadni. A hangnemet és az utasításokat pedig nyugodtan meghagyhatod a környezetednek.
Amiről írtam, az ennek a topicnak a legelső hozzászólásáról szól. Ott egy bejelentésre hivatkozó link van. Ott nem lehet kibeszélni semmit. Azt itt teheti meg, aki akarja.
Nem értem min röccentél be, de köszi, nem kell. Értelmezd kérlek újra, hogy mit írtam. Valahol elsiklottál.

CM is likeolta látom, pedig egy elírásra hívtam fel a figyelmet. Na mindegy.
Üdv!
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
Szerintem megoldás lehetne, ha
Szia, az adott információk tények, nem megoldandó feladványok. Lehetőség, amivel nem kötelező élni, de sokaknak segítség. Nem véletlen a főnix, ez volt a leghangosabb sirám a fórumon. Gondolom a 6 hetes próbaidő után vagy további változtatások lehetnek, vagy visszatérünk a régi kerékvágásba. Személy szerint minden jobb a mostani nyereményeknél, főleg ilyen rövid időre. Nem azt a célt szolgálja, hogy a semmiből 10es főnix legyen, de akinek 2-3 fejlesztő kellett csak, igenis hasznos. Idővel talán az összes ilyen típusú belekerülhet a szórásba ;)
 

ElfSusa

Erős harcos
Szerintem megoldás lehetne, ha
1. A holdkőtár és hozzá kapcsolódó épületeket áttennétek barkácsolásba
2. Mikor lesz az már, hogy a többi épületet, nekem is van sok 7-8-as, de nem tudom 10-esre felhúzni, mert nincs ereklyém. Vagy valami ereklyecserélgetés, vagy akkor olyan ereklye legyen, ami mindhez jó a toronyból. Én elhiszem hogy a főnixek jók, de nem csak azok léteznek a játékban. Persze megértem, hogy ha pl én 2-3 éve játszok, akkor nekem van olyan épületem, ami az újaknak nincs, mert nem akkor kezdték a játékot, de ezeket a letűnt események alapépületeit is miért nem lehet barkácsolni? Nem kell ennek ingyen lennie, legyen meg az ára, de végre kerüljön már be, mint opció. Nem értem miért mindig a balanszra megy a hivatkozás megy az egyensúlyra. Annyira ésszerűbb lenne a játék, de ebben a témában, az ember csak általában tépi a száját már lassan 1 éve, rajtam kívül mások is, de soha nincs belőle semmi.
Nekem erről az jutott eszembe, hogy az ujjukat nyújtják, de a karjuk kell. Sietsz valahova? "Step by step"
Barkácsolható egy pár ilyen régi épület, találkoztam a Sellők paradicsomával, a bétán az Ünnepi májusfával...
Mindent egyszerre nem lehet, mert összeomlik a játék. Ha általános fejlesztőt adnának, akkor meg az lenne a panasz tárgya, hogy nincs mit csinálni, mert minden megvan amit meg akartunk szerezni...és még többet és többet kérnénk, aztán már nem lenne mit adni...
Holdkőtár szett. Emlékeztek, hogy rengeteg panasz volt, hogy nincs egyáltalán tekercs Winyben? Kamikaze ekkor írta azt, hogy nem baj, majd termel azt is, hiába nem bónuszos neki. Kiköveteltük a megoldást. Megkaptuk. Megoldódott a tekercshiány? Igen! Gondolkodjunk kicsit...Óvatosan kell kérnünk, mert ha teljesítik nem biztos, hogy az olyan nagyon jó lesz nekünk. Mi nem látjuk át az összefüggéseit, mi csak azt látjuk, hogy akkor és ott NEKEM jó legyen. Megbüntettük a tekercseseket, nem tudnak a bónuszos árujukkal kereskedni. Mi tettük közvetve, mert nekünk azonnal kellett a tekercs...
 
Utoljára szerkesztve:

ElfSusa

Erős harcos
Szia, az adott információk tények, nem megoldandó feladványok. Lehetőség, amivel nem kötelező élni, de sokaknak segítség. Nem véletlen a főnix, ez volt a leghangosabb sirám a fórumon. Gondolom a 6 hetes próbaidő után vagy további változtatások lehetnek, vagy visszatérünk a régi kerékvágásba. Személy szerint minden jobb a mostani nyereményeknél, főleg ilyen rövid időre. Nem azt a célt szolgálja, hogy a semmiből 10es főnix legyen, de akinek 2-3 fejlesztő kellett csak, igenis hasznos. Idővel talán az összes ilyen típusú belekerülhet a szórásba ;)
Kedves Wic!
De igenis azt a célt (is) szolgálja! Tisztelettel jelentem, hogy jelenleg kilences szintű a tűzfőnixem a bétán, ennyi ereklyét sikerült eddig bezsebelnem! :)
Az indulás előtt barkácsoltam újra
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
CM is likeolta látom, pedig egy elírásra hívtam fel a figyelmet. Na mindegy.

Nincs elírás :)

Ez a kibeszélő (ITT), a link pedig a bejelentésre mutat, amihez nem lehet megjegyzést írni.
Linkként azért szoktuk beszúrni, hogy ha valaki a kibeszélőhöz navigál azonnal, akkor a bejelentést megtalálja a legelső hozzászólásban.
 
Egy ereklye lett kiválasztva, a főnix sokak által várva várt ereklye, így ez a tárgy került kiválasztásra.


Ezért tettem fel a kérdést, hogy miért csak egy??? Nem tudom elfogadni, hogy sokan csak erre várnak, éppen az utánad szóló doriath, aki jelzett hasonló igényt.
 

Ender

Tag
Most panaszkodsz vagy dicsekszel?
Mondta valaki, hogy kötelező a tornyot csinálni? Ha igen, kérdezd meg őt! Ugyan már! Tényleg nem tudnak már nekünk olyat csinálni, hogy ne fanyalogjunk? Most tényleg! Végre valami igazán jó történik, erre fanyalgunk! Mégis mit szeretnél nyerni? Toronyórát lánccal? Ha mindened megvan örülj neki és légy boldog kiskutyus! Elhiszem, hogy téged az nem vigasztal, hogy ez a hír a játékosok 80%-át felvillanyozza, akiknek nem volt lehetőségük, mindhárom főnixet fullra húzni. Itt most nem arról van szó, hogy megváltozik vagy sem a nyeremény épület készlet a toronyban, hanem arról, hogy végre látszik, hogy eljut a fejlesztőkhöz a játékosok szava. Most az egyszer próbálj meg nem csak magaddal törődni, mert ez a hat hét tényleg azoknak lesz jó akik nem ülnek Dagobert-módra az aranykupac tetején...
Én kérek elnézést!
Legfeljebb hat hétig becsukod a szemed, majd aztán visszamész gumifát gyűjtögetni
Mi többiek addig is élvezzük ki a gyűjtögetés időszakát!
Jesszusom. Ez nem fanyalgás, hanem egy újabb szempont megmutatása. Ez annak a része, hogy nem egyformán játszunk, nem ugyanott tartunk, ergo ebből az következik, hogy ha lehet, olyan fejlesztés legyen, ami sok szempontot kielégít. Ez egy vélemény volt. Nem egy toronyban ülő idióta véleménye, aki csak magával törődik. Hogy miért? Mert sokaknak ugyanez a problémája. A cseten azon nevetünk - időnként kínunkban -, hogy lassan bizonyos tárgyakból nagykereskedést nyithatnánk. S ez nem nagyképűség, hanem azoknak a hangja, aki hosszú ideje játszák ezt a játékot minden fajta fikázást hanyagolva. Szóval ne a hozzászólásom taposd a padlóba, hanem olvasd némi együttérzéssel, hisz hamarosan te is ebbe a helyzetbe kerülhetsz. A magam részéről respect a fejlesztőknek, hogy ezt behozták, hisz attól, hogy én ebben a részben nem találom meg a saját előnyömet, örülök annak, hogy mások hozzájutnak azokhoz az épületekhez, amiket én már legalább egy éve birtokolok. A kevesebb hozzászólásod, lehetett volna több, de te nem így döntöttél, támadtál. Ahogy gondolod. Ettől még jó játékot kívánok neked is és mindenki másnak is! :cool: Igyál egy sört, ha szereted! :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Konkrét válaszunk erre a kérdésre nincsen, elképzelhető, hogy más variációk is kipróbálásra kerülnek, illetve az is, hogy a most megszokott rendszer kerül visszaállításra.
Köszönöm a választ , felmerült bennem , hogy mi lenne ha a holdkőtár 6 hetente visszatérne néhány hétre és utánna 6 hétig megint egy ereklye , de most egy másik ereklye lenne pl.: holdmedve stb. ez így változhatna . Kedves Elvenariak , dolgozzatok már ki egy ötletet erre köszi . ( a játékosokra gondolok )
 

ElfSusa

Erős harcos
Jesszusom. Ez nem fanyalgás, hanem egy újabb szempont megmutatása. Ez annak a része, hogy nem egyformán játszunk, nem ugyanott tartunk, ergo ebből az következik, hogy ha lehet, olyan fejlesztés legyen, ami sok szempontot kielégít. Ez egy vélemény volt. Nem egy toronyban ülő idióta véleménye, aki csak magával törődik. Hogy miért? Mert sokaknak ugyanez a problémája. A cseten azon nevetünk - időnként kínunkban -, hogy lassan bizonyos tárgyakból nagykereskedést nyithatnánk. S ez nem nagyképűség, hanem azoknak a hangja, aki hosszú ideje játszák ezt a játékot minden fajta fikázást hanyagolva. Szóval ne a hozzászólásom taposd a padlóba, hanem olvasd némi együttérzéssel, hisz hamarosan te is ebbe a helyzetbe kerülhetsz. A magam részéről respect a fejlesztőknek, hogy ezt behozták, hisz attól, hogy én ebben a részben nem találom meg a saját előnyömet, örülök annak, hogy mások hozzájutnak azokhoz az épületekhez, amiket én már legalább egy éve birtokolok. A kevesebb hozzászólásod, lehetett volna több, de te nem így döntöttél, támadtál. Ahogy gondolod. Ettől még jó játékot kívánok neked is és mindenki másnak is! :cool: Igyál egy sört, ha szereted! :)
Tudod ha így kezdted volna...
De csak azt hallom a nagyoktól innen-onnan, hogy nincs motiváció, hogy nincs miért. Jön egy gesztus a fejlesztőktől, egy kicsi, jóindulatú nyitás FELÉNK, egy jelzés, hogy hallunk ám benneteket, csak muszáj a mederben maradnunk, mert ha megárad a folyó az senkinek sem jó. Vegyétek észre ti is, hogy ez a gesztus egy lépés FELÉNK, ebből még lehet valami! Wic írta, hogy ez volt az az ereklye, amit a legtöbbet, legjobban hiányolt sok-sok játékostárs, és tényleg így van! Akkor hát tessék már örülni, nektek nagyoknak is, mert ez igenis reményre ad okot, reményre, hogy végre hallanak bennünket, és lehet, hogy egyszer a nem is olyan távoli jövőben majd olyat is kapunk, ami nektek is jó lesz
Ha csak a saját írásod olvasod el, ezt és az előzőt, érezheted a különbséget!
Nem a támadásod volt a célom, hanem ennek a negatív hangulatú gondolatsornak az átgondolását szerettem volna elérni, mert félek, hogy egyszer csak azt mondják, hogy ha ezeknek semmi nem jó, még a jó szándékot sem "veszik", akkor nem foglalkozunk velük, nem foglalkozunk azzal, hogy mit szeretnének, elvégre ez a MI projektünk, nem kötelező vele játszani, ha így nem tetszik....de inkább nem is folytatom.
ui: Csak elmondanám, hogy 10 holdkőszett van a raktáramban, öt lerakva a városomban, de engem nem zavar
 
Utoljára szerkesztve:

unseen

Veterán
Én baromira örülök, hogy végre jön ereklye a madárkához. Anno egy rossz döntéssel lenyakaztam az enyémet és főnix ide-vagy oda, csak részben éledt újra. Sikerült barkácsban szerezni egy új madarat, de csak 6 ereklyém maradt, így meglehetősen vérszegény szegénykém. Mivel a bajnoki változásával hatványozottan nagy szerep jut a Tűzfőnixnek (is) - főleg nekünk, akik elöl járunk. így én most kimondottan örülök. A többiektől sorry, de 6 hét talán nem a világ vége, vártunk már többet is erre-arra.
PS: ha lehetne adnék 2 holdkőtárat 1 ereklyéért. De még 3-at is.
 
Minden nyereménynek örültem de legfőképp a varázslatos lakóépületnek,műhelynek valamint a dzsinnek.Remélem ezek megszerzésére az esély továbbra is megmarad.
 

MesterAlma13

Erős harcos
egyik szemem sír, a másik nevet
jó hogy végre hozzá lehet jutni főnix ereklyékhez, de én visszavárom a Holdkőtár szettet a kombináló katalizátor miatt
erre vonatkozóan tettem annó javaslatot, hogy idővel kiegyenlítődhessen a tekercs áradat a piacon, amit feltételezek, hogy ez az épületegyüttes okozott
"FEHÉRES" (Tekercs+Varázspor jellegű) Holdkőtár szett helyett lehetne más színű, és mást adó új Holdkőtár szettek

remélem a kettőt kombinálják, és akár periodikusan váltogatják pl. (bevonva más ereklyetípusokat is)
 
Fent