• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Visszautasítva Tp vásárlás

    1. Benyújtó játéktapasztalata Félszerzet korban vagyok 2. Az ötlet röviden Orkért, manáért isteni magvakért lehessen tp-t venni az árú és arany opcióhoz hasonlóan. 3. Az ötlet háttere Nem befolyásol. 4. Előnyök Furcsálom, hogy nem lehet. Ha valahol lehet unlockolni akkor bocsánat. 5...
  2. Gyémántért vásárolható épületek ára

    Sziasztok! Az utóbbi időben ez a téma engem 1 picit elkezdett érdekelni, hogy mi miért annyiba kerül 1 gameban amennyibe és itt ebben a gameban a gyémántért vásárolható épületek árát annyira én nem értem. A félszerzeteknél vagyok és megakadt a szemem a Szőlőgazdaság-Kerti parti épület közötti...
  3. Visszautasítva Heti quest amit az ősi csoda befolyásol.

    1. Benyújtó játéktapasztalata Sárkány kor, az alap ötlet a mostani eventből jött. Részben abból az impulzusból, hogy 4 csillagpor kellett a 10-es macihoz annak ellenére, hogy mindennap játszottam és minden queset megcsináltam. Másik jobban befolyásoló ok, hogy a részlet nyeremények amiket...
  4. Visszautasítva Új harcos egység

    1. Benyújtó játéktapasztalata Sárkány korban vagyok, az ok a végtelenség tornyában lévő tapasztalataim miatt vannak. 1. szintet szoktam csak megcsinálni. 2. Az ötlet röviden 1 új típusú egység ami minden bónusztól és hátránytól mentes. Az egységet 1 barkácsolható épületből lehetne...
  5. Gyémántvásárlás

    A mobilon 10.000 gyémántot kapsz azért az árért amiért böngészőn 14.000 gyémántot kapsz. Ez miért van? Ha mobilon veszek gyémántot miért kapok 28-30%-al kevesebbet ugyanazért az árért?
  6. Utazó kereskedő

    Miért nincsen erről az épületről termelési mennyiség információ és hogy mennyi időn belül lesz kész?
  7. black friday árak

    Szóval a mai nap folyamán vásárolható 1-2 szett rendes pénzért és felmerült bennem a kérdés, hogy ezek most mi az értékük? Mármint a 10-es szintű sellőházra rámegyek pc-n akkor ki sem dob semmilyen információt az épületről. És én nem igazán tudom ezeket a dolgokat rendes pénzhez viszonyítani. Ez...
  8. Továbbítva Ősi csodák

    Sziasztok, Pc-n az ösi csodákra kattintva megjelenik minden lehetséges ősi csoda, de nem mutatja, hogy mennyi tp van benne és hogy fejleszthető-e. Ha az összes lent van, akkor eléggé időigényes végignézni egyesével az összeset, hogy fejleszthetőek-e. Nem lehetne 1 kis skálában megmutatni az...
  9. Nem hiba Irritáló bug/dizájn hiba

    Nem tudom, hogy mennyire érdemes ilyen épületekben gondolkoznom, de a jelenlegi helyzet ebben biztosan nem segít. Az utazó kereskedőről beszélek. Az eventes épületnél meg nagyon rosszul informál ahogyan van. Azt írja oda, hogy hetente pls. 1-et letettem, aztán amikor rájöttem hogyan működik...
  10. Továbbítva fix 24 órás termelők 23 órásra csökkentése

    Sziasztok, Ebben a böngészős játékban ha nem használunk mobilt mint kiegészítő eszközt, akkor a reggeli felkelés rutin mellet az elvenarban ellehet csúszni és amit reggel betudnék gyűjteni azt csak délután lehetne. Szerintem ha 23 órára lenne csökkentve a végtelen ásatás és holdmedvéhez...
  11. Toronyban a lezárt ládák droppja?

    Sziasztok! A toronyban 10% esély van rá, hogy kaphatok 1 lezárt ládát. Valahol megtudom nézni, hogy milyen ládák vannak? Érdekelne, hogy mik a lehetőségeim.
  12. Nincs tervben Egységek "legjobb ellen" csillagának újra dizájnolása

    Sziasztok, Az utóbbi időben nagyon ráfeküdtem a harcolásra és van 1 olyan dolog ami engem nagyon zavar. Számítógépen a csillagok rosszul informálnak az egységek erősségéről. Például az 1 csillagos banshee kapott a nehéz távolsági egység 70% sebzés bónuszt és 80 % sebzés csökkentést. Ez 3-as...
  13. Visszautasítva Újfajta katonák?

    Sziasztok! Ebben a játékban 3 épülethez viszonyítva vannak katonák. Ugyebár az alap emberekhez és elf katonákhoz hasonló egységeket lehet gyártani a zsoldostáborban és kiképzőpályán. Szerintem a bónusz sebzéstől eltekintve is lehetnének egységek. Például konkrétan törpökre fókuszáló épület is...
  14. Játékosok bónusztermelésével kapcsolatban tapasztalat

    Sziasztok! Nekem az a tapasztalatom, hogy a 3-3-3 különböző termék nem egyenes arányban oszlik el. Elixírt 1 picit hiánycikknek érzem, varázspor megyeget és a drágakőből pedig nagyon sok van. Sok nagyszintű játékos azt termel. Közép kategóriában 1 picit okés a helyzet, de mégis mintha tekercsből...
  15. Holdmedve 7-es és 8-as szint

    Sziasztok! Van 1 holdmedvém ami 7-es szintű. Jelenleg 1 töredéket ad. Van 1 fejlesztőm amivel 8-as szintüvé tehetem. Ha 8-as szintre fejlesztem, akkor bónuszként a tp-t írja és nem a töredéket. Most ez egy az egybe le is cseréli, vagy mind2-t adja? Picit összezavaró ezért kérdezem.
  16. Zodiac eventel kapcsolatban kérdés

    Az egyik ládának nem kéne tartalmaznia épület fejlesztőt? Nem tűnik racionálisnak a mérföldkős módszer.
  17. Melyik korban célszerű leálni?

    Jelenleg az erdei elfeknél vagyok. Nagyon sok 1-es szintű nevezetes épületem van. Ha nem tudok tudásfán fejleszteni, akkor autómatikusan bele teszek a nevezetesbe. Viszont, most nálam elérkezett az a pont, hogy megkérdezem egyáltalán tovább haladni a techfán megéri-e. Sárkányoknál 2-es szintű és...
  18. Kultúra épületek használata a modern korban

    Sziasztok! Az utóbbi időben belefutottam a szellemek kútja nevű kultúrális épületbe és elkezdtem újra lapozni a régieket. Tudjátok, nosztalgiázás képp. Megálapítottam, hogy a legtöbb az nagyon szép nagyon jól van dizájnolva, de a jelenlegi korban keveset adnak. Azt szeretném, hogy a régi...
  19. A varázsló egység 1 kicsit gyengének tűnik

    Erdei elfek korában vagyok. Minden alap egységem 3-as szintű. A varázslót leszámítva eggyel sincs problémám. Én folyton auto harcot csinálok azt hozzá kell fűznöm. Mindig 1 féle egységgel teszem tele a csapatom. Ez csak a varázslóknál nem működik. Printscreeneltem a meccset. Mi a véleményetek...
  20. Barkácsolásról kérdések

    Sziasztok, a barkácsolással kapcsolatba szeretnék kérdezni. Valahol megtalálhatom a barkácsolható épületeket? Főleg a fejleszthető épületek érdekelnének. Láttam az aranyfőnixet ami elméletileg 5% vendég árú cikket termelhet naponta és ez engem érdekelne. Másik kérdés ezzel kapcsolatba, hogy a...
Fent