• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A varázsló egység 1 kicsit gyengének tűnik

Erdei elfek korában vagyok. Minden alap egységem 3-as szintű. A varázslót leszámítva eggyel sincs problémám. Én folyton auto harcot csinálok azt hozzá kell fűznöm. Mindig 1 féle egységgel teszem tele a csapatom. Ez csak a varázslóknál nem működik.

Printscreeneltem a meccset. Mi a véleményetek? Valószínűleg nekem nincs igazam. Mit csinálok rosszul?
 

Csatolmányok

  • Névtelen.jpg
    Névtelen.jpg
    570,4 KB · Megtekintések: 30
A henye béka olyannak tűnik, mintha nem lenne minuszos a varázsló ellen. Csak treanttal megpróbáltam a csatát. Úgy csak 2 csapatom halt meg.
 

Wiccara

Veterán
Szia,

rossz a csapatválasztás, homogén sereg ilyen felállás esetén nem nyerő.
A varázslónő nem jó semmiképpen a kutya miatt, elsődlegesen nem is azt támadná, 2 egységet leszedne mire megkapná az első ütést.
a térkép akadályok ismeretének hiányában személy szerint - mivel békád és vadőröd még nincs - 3 treant 2 íjász egységet tennék.

W.
 

Wiccara

Veterán
Bajnoki 3. fordulója már nem a legkönnyebb osztagméret miatt.
Érdemes lett volna nézni egy térképet is, azzal hatékonyabban tehetőek le az egységek. De ide az 5 varázsló alapból rossz választás.
 

Stigaly

Tapasztalt építő
Ha jól látom, ez bajnokin volt. 3 csillagos pályán. Itt én is kevert csapatot használtam volna. A kutya nagyon irtja a varázslót...sajnos....
 
Megtaláltam a problémát. A scaling volt a rosz. Kevés varázslóval harcolhattam arányokat tekintve. Hasonló felhozatalt, de nagyobb darab számban találtam 1 másik tartományban. Ott azt megnyerte a csak varázsló egység.

köszönöm a válaszokat.
 
Fent