• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Heti quest amit az ősi csoda befolyásol.

1. Benyújtó játéktapasztalata
Sárkány kor, az alap ötlet a mostani eventből jött. Részben abból az impulzusból, hogy 4 csillagpor kellett a 10-es macihoz annak ellenére, hogy mindennap játszottam és minden queset megcsináltam. Másik jobban befolyásoló ok, hogy a részlet nyeremények amiket nyertem nem voltak hűdék, nem igazán kellettek.

2. Az ötlet röviden
Ez 1 olyan küldetés sorozat lenne, aminek nincsen idő limitje, miután megcsinálod fixen 1 időpontban (pl.: Pénteken 20:00-kor) lesz újra megcsinálható, mint a végtelenség tornya és bajnokság.
A quest line az az ősi csoda szintjétől függ. Minnél nagyobb a szint, annál több questet csinálhatsz.
Egyszerre csak 1 küldetés sorozatot választhatsz az ősi csoda fülben, ki lehet ezt választani.
Questline jutalom: Az ősi csoda bónuszától függ. Ha az ősi csoda aranyat termel, akkor főként aranyat ad, nagyobb szinten aranyat adó bűbájt.
Questek : Ősi csodától függ. Harcolósnál harcolj, Valami bónuszt adónál termelj és gyűjts. Azaz a küldetés sorozatról könnyedén lehet elképzelés a bónusz alapján.

3. Az ötlet háttere
Ez elméletileg 1 quest line, nem kellene, hogy befolyásolja.

4. Előnyök
Nagyobb szintű játékosoknak nagyobb előny. Az ősi csoda nem csak a passzív bónuszokat fogja tartalmazni, hanem a vele járó extra épületeket/bűbájokat.

5. Hátrányok
Biztos lesz aki erre teherként tekint rá.

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Sok van.
 

Erica

Veterán
Ez 1 olyan küldetés sorozat lenne, aminek nincsen idő limitje, miután megcsinálod fixen 1 időpontban (pl.: Pénteken 20:00-kor) lesz újra megcsinálható, mint a végtelenség tornya és bajnokság.
Tehát egy olyan Küldetéssorozatot szeretnél mint Ötlet, ami végtelenített küldetést ad, és jelzett, pontos időpontokban megjelenik. Mellé jönne az Ősi csodák támogatása is, de, hogy hogy azt nem vágom...Nem támogatom az ötletet.
"Nagyobb szintű játékosoknak nagyobb előny" -ezt pedig nem tartanám túl korrektnek.
 

Calyr

Veterán
Be kell valljam, én ezt nem is értem. A fejlesztők már a 30-ról 35. szintre emelésnél jól láthatóan több csodánál behúzták a kéziféket, ezért kis esélyt látok arra, hogy más, könnyebben elérhető módokon meg lehessen élni a bónuszokkal.
Bocs, de ez nem csak nem jó ötlet így, de értelmetlen is.
 
ooh félreérthetően fogalmaztam megint. Normálisan megfogalmazni ezt a dolgot most a héten 1 picit megterhelő lenne. Hátha 2-3 hét múlva normálisabban, példákkal megfogalmazom. Addig valahogy fellehet függeszteni?
 
Fent