• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Toronyban a lezárt ládák droppja?

Sziasztok!
A toronyban 10% esély van rá, hogy kaphatok 1 lezárt ládát. Valahol megtudom nézni, hogy milyen ládák vannak? Érdekelne, hogy mik a lehetőségeim.
 

Rikari

Veterán
Sziasztok!
A toronyban 10% esély van rá, hogy kaphatok 1 lezárt ládát. Valahol megtudom nézni, hogy milyen ládák vannak? Érdekelne, hogy mik a lehetőségeim.
A három kapuőrnél nyerhető ládák a következők (fordítást nem csináltam, de remélem ez nem lesz gond) :2020-09-26 21 12 23.jpg
 
A három kapuőrnél nyerhető ládák a következők (fordítást nem csináltam, de remélem ez nem lesz gond) :2419 bővítmény megtekintése
nincs probléma, jó angolul. Nekem már ez is istenkirály mivel a 3. bosst még nem is láttam. Köszönöm.

lehet az 20 vagy 30 % is... de akkor azok a kék színű-ritka / sárga - epikus / vagy lila-legendás ládák lesznek.
Ezekről első nekifutásra nem találtam infót a wikin, de össznépileg hamar össze tudjuk írni, ha valakinek friss az élmény

Köszönöm szépen, ha 1-2-t ideírnál. Nekem a 2. lépcsősortól már problémáim vannak a végtelenség tornyában.
 
Első láda amit találtam:
10°mananövény
10% gumifa
15% portálprofit
25% 3db kombináló katalizátor
40% 3x5 órás gyorsító
 

Rikari

Veterán
Kedves Destion!
Segítséget kértél, hogy milyen lehetőségek rejlenek még számodra a Toronyban leláncolt ládákban. Kifejezetten a kedvedért, ahogyan mentem feljebb és kaptam meg a ládákat, minden egyes ládát kinyitás előtt kifotóztam, majd méretre szerkesztettem és a képszerkesztővel egy teljes képpé varázsoltam. Tudod ez nekem nem volt valami szórakoztató, miközben a tornyot csináltam. A segítő szándék akkor jó érzés ha a segítség célba ér.
Te ahelyett hogy legalább idebiggyeszettél volna egy lájkot, vagy egy köszönömöt, ha másért nem akkor azért mert a drága időmet neked adtam, inkább azzal voltál elfoglalva hogy bugdizájnos bejelentéssel bombázd meg a fórumot, ami inkább volt kákán a csomó és teszem hozzá teljesen felesleges volt.

Ennyit érdemeltem, ennyit jelentett a segítségem és kb. ennyit is ért így a kérésed. Lehetne, hogy legközelebb, csak azért ne írj a fórumra, hogy a saját hangodat, amit annyira szeretsz halljad. Minden bejegyzésre, s főként ami segítséget kér reagálunk, igyekszünk utánajárni, még annak is amit maga a játékos is megtehetne, de a minimum az a másik féltől, hogy ha már érte tettünk bármit is, akkor azt visszajelzésével megköszöni. Ez most a részedről nem jött össze, én pedig levontam a konzekvenciát.
"Pá, kis aranyom, pá,
nem zavarom már,
Csak elhagyom, pá!"
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5848

Vendég
Kedves Rikari !
Azt hiszem sokunk nevében mondhatok köszönetet Neked a fáradozásodért ! :) Hatalmas segítség volt ez sok játékosnak szerintem.
Én is agyaltam a random generátor működéséről, és elhoztad ide a kánaánt nekünk. Hozzáteszem nem kevés időt és fáradtságot beleölve. Ezért
külön köszönet jár ! Most már pontosan tudom hogy miért is pofoztatom fel magam a toronyban.

Üdvözlettel: venom
 
Fent