• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Sziasztok! Az idézhető harci egységeknél a Mágusok minden egysége egybe van írva a mennyiséggel (Máguszászlóalj, Mágusosztag, stb.). Ezeket külön kellene írni, mint a többi - más - harci egység esetében (pl. Könnyű közelharci osztag, Nehéz távolsági szakasz, stb.).
  2. Lupuj

    Bevezetve Víziópor időbeni jóváírása a Varázsakadémiában.

    Sziasztok! A Varászakadémiában az elvégzett barkácsolás után nem érzékelhető (nem látható) mikor kapom meg a Vízióport. :rolleyes: Ugyanis - teljesen logikátlanul - nem akkor kapom meg a Vízióport, amikor begyűjtöm az elkészített "akármit", hanem ha már vége a barkácsolásnak és később...
  3. Lupuj

    Továbbítva A hosszú levél vége nem olvasható.

    Sziasztok! A gond, hogy a hosszabb levelek végére nem lehet lelapozni, mert nem megy lejjebb a scroll-sávon a jelző. Néha 4-5 mondat nem látható emiatt. Pl.: Itt nem olvasható - mert nem lehet lejjebb jutni - a 75. és 76. feladat. Ez a hiba nem tegnapi keletkezésű. Csodálkozom, hogy még nem...
  4. Lupuj

    Javítva Magyartalan szöveg a kalandban.

    Sziasztok! Na, ezt egy kicsit szebben is meg lehetett volna fogalmazni ... Talán így: "Választhatsz egyet az elérhető utakból, amely ki lesz emelve a többi társad számára, vagy ezt a kiemelést eltávolíthatod. Csak prefektusoknak és a magasabb rangúaknak elérhető." Üdv.: Lupuj (Bocsánat! Most...
  5. Lupuj

    Support Piaci érdekesség érző áruval.

    Sziasztok! Hogyan lehetséges az, hogy az egy időben felrakott árumnak egy része - szinte ugyan akkor eladva - nem ugyan annyit ért mint a többi? Elhiszem, hogy éjszaka lebomlás volt, de az egyik tételnél ez miért történt 2-szer? Nincs itt valami "árulás"? :eek: Érdekelne a magyarázat a...
  6. Lupuj

    Nem hiba Hibázik a csoportos termelés indítási ideje. (nem egyforma)

    Sziasztok! Tegnap este (2021.04.05 kb.22 órakor használtam az új funkciót és egyszerre indítottam 2 db. 23. szinten lévő Elixír manufaktúrát (igen, külön kell(ene) írni) 9 órás termeléssel. Ma reggel meglepődve és bosszankodva vettem észre, hogy az egyik 24 órásnak indult. Buktam a 9 órai...
  7. Lupuj

    Nem hiba Hibás feltétel a kalandban.

    Sziasztok! A véleményezett feladat: Nagyon nem mindegy, hogy "ÉS vagy VAGY". Ha ÉS, akkor valójában 6 (hat) találkozóról van szó, míg a VAGY esetében csak 3 (három) kell. (igen, látom, hogy 0/3 van kiírva) Ebben az esetben az ÉS-nek semmi értelme. Üdv.: Lupuj
  8. Lupuj

    Javítva Felderítésből hátralévő idő megjelenítése.

    Sziasztok! Nem egy eget rengető hiba, de mégis ... hiba ... Jó lenne "stabilizálni" a tartomány-felderítési idő kiíratását a világtérképen. Jelenleg - ha a felderítési helyre ugrató ikon fölé viszem az egeret - elég véletlenszerűen működik ez. Vagy kiírja a felderítésből hátralévő időt vagy...
  9. Lupuj

    Lassú üzenet megjelenítés. :-(

    Sziasztok! Mióta átváltottam HTML5 verzióra, veszett lassú lett az üzenetek megjelenítése. A FLASH-ben ilyen nem volt! Ott szinte azonnal jött a kért üzenetsor. Nem egyszer előfordult már, hogy mire megnyílt a TP-láncunk üzenetsora és beírtam a kérésem, már megelőzött valaki. Így - mivel nem...
  10. Lupuj

    Már felvetett Alapértelmezetten megjelenő ablak (telefonon).

    Sziasztok! Szintén egy "szőnyeg alá söpört" régebbi javaslat ismételt kérése ... legyen alapértelmezett ablaka MINDEN épületnek/építménynek. Ne kelljen már egy épületre bökve egy újabb gombsorból kiválasztani a megjeleníteni kívánt ablakot. Pl. a Zsoldostábor-ra bökve megjelenik 3 gomb...
  11. Lupuj

    Már felvetett Áldások idejének kijelzése telefonon.

    Sziasztok! Ha jól emlékszem, Hoshi idejében volt már felvetve, de nem került továbbításra (vajon miért is nem?). Tehát ... jó lenne végre azt is látni, mennyi idő van még hátra a bűbájok idejéből. A Kisállateledel hatásának hátralévő idején kívül más bájolás hatásáról nincs ilyen információ...
  12. Lupuj

    Nem hiba Hibás időszámolás.

    Sziasztok! Nemrég (a flash blokkolása óta) átálltam Mozillára (84.0.2 / 64 bit) és feltűnt, hogy érdekesen jelenik meg az alapanyag termelőkben a termelésből hátralévő idő. Ha lecsukom a böngészőt a tálcára (mert miért is ne), akkor indítok egy órát, ami jelez, ha lejárt a termelési idő. Ekkor...
  13. Lupuj

    Support Nem töltődik be a játék.

    Sziasztok! A PC-s FLASH verzió (v1.120.3 és IE 11-ben) nem töltődik be. 14/28-nál megáll. Tegnap még semmi gond nem volt vele. Esetleg van benne némi szándékosság, hogy ne használjuk? :-(
  14. Lupuj

    Már felvetett Elkészült CSODA tulajdonosa.

    Sziasztok! Mikor fogjuk végre megkapni azt a kiegészítést, amit már hónapok (évek?) óta kérünk ... jelenjen meg kinek a CSODA épületének a segítéséért kaptuk a jutalmat. Amikor Hoshi kapta ezt a kérdést, simán elsöpörte. A tulajdonos neve - mint információ - BIZTOSAN adott, hiszen a program...
  15. Lupuj

    Már felvetett A tudáspontok hátralévő bájolási ideje.

    Sziasztok! Valamikor réges-régen .... volt már egy felvetés arra, hogy jó lenne telefonon is megjeleníteni, mennyi idő van még hátra a 20-ra bájolt tudáspont limit idejéből. Csupán 1 sort kellene beszúrni a megjelenő információs ablakba, ahol szépen ki is jelzi az újratöltési limitet (20)...
  16. Lupuj

    Továbbítva Időkijelzés HIBA.

    Sziasztok! Érdekes, hogy még nem találkoztam a jelzésével, de ... a chat-falon megjelenő időnek semmi köze a magyar időhöz. Napok óta rosszul jelzi ki az időt!
  17. Lupuj

    Nem hiba Érdekes számolás (17/16)

    Sziasztok! Nem életveszélyes, csak furcsa. Ha 16 szeletre/modulra van felosztva a betöltés, akkor vajon mi lehet a 17. betöltött (csak nem valami titkos "bónusz") ? :eek: ... vagy csak baj van a matekkal ? :oops:
  18. Lupuj

    Nem hiba Mennyi is a 21 óra?

    Sziasztok! Egy kis városrendezés utány vettem észre, hogy bár a Végtelen tekercs és a Holdkőtár épületek termelési ideje 21 óra, az idősáv jobb szélén kijelzett idők ezt valamiért nem hajlandók felfogni. :eek: Hajlamosak jóval több időt mutatni. :oops: és Na, akkor ... érdekelne egy kis...
  19. Lupuj

    Javítva Nem számolódik el a 7. feladatban kért 10 TP adása.

    Sziasztok! Beraktam egy társam Csodájába 2-szer is a 10 TP-t, de nem fogadta el a feladatban. :mad: Ilyenkor mi van? :eek: (Már olvastam is a választ ... máshol. Irány a support!)
  20. Lupuj

    Javítva Testvériségi Kaland begyűjtésnél zavaró jelzés.

    Sziasztok! Azt hiszem, a bajnokság beindításával együtt - sajnálatos módon - kaptunk hibákat is rendesen. Főleg az alkalmazásban! Pl. Begyűjtöm a 8 órás kenyér készítést és zöld marad a jelzés. (vannak képernyőfotók is) Több csapattársam is jelezte, hogy nem csak a már hibaként említett FÁVAL...
Fent