• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva A hosszú levél vége nem olvasható.

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

A gond, hogy a hosszabb levelek végére nem lehet lelapozni, mert nem megy lejjebb a scroll-sávon a jelző.
Néha 4-5 mondat nem látható emiatt.
Pl.:
Hosszú levél HIBA.png
Itt nem olvasható - mert nem lehet lejjebb jutni - a 75. és 76. feladat.

Ez a hiba nem tegnapi keletkezésű. Csodálkozom, hogy még nem lett jelezve. Én most untam meg a hiba meglétét. :eek::(

Annyit még hozzáfűznék, hogy néha már az is elég, ha a látható területnél 1-2 mondattal több van.
Már akkor sem lehet mindig végigolvasni a levelet.

Üdv.: Lupuj
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A gond, hogy a hosszabb levelek végére nem lehet lelapozni, mert nem megy lejjebb a scroll-sávon a jelző.
Néha 4-5 mondat nem látható emiatt.
Pl.:
2899 bővítmény megtekintése
Itt nem olvasható - mert nem lehet lejjebb jutni - a 75. és 76. feladat.

Ez a hiba nem tegnapi keletkezésű. Csodálkozom, hogy még nem lett jelezve. Én most untam meg a hiba meglétét. :eek::(

Annyit még hozzáfűznék, hogy néha már az is elég, ha a látható területnél 1-2 mondattal több van.
Már akkor sem lehet mindig végigolvasni a levelet.

Üdv.: Lupuj

Szia!

Én nem nagyon láttam arról információt, hogy jelentve lett-e.
Most jeleztük a problémát a fejlesztők felé, köszönjük a bejegyezésedet!
 

ElfAndie

Elf kid
Szia!
Elárulnád azt is, hogyan?
Ugyanis FLASH-ben működött a CTRL+a (minden kijelölése), majd másolás a Jegyzetfüzetbe, ahol már olvasható volt a TELJES szöveg.
Mióta viszont HTML5 van, azóta ez SEM működik. :mad:
Szia!

Kipróbáltam egy hosszabb levélnél, nálam egy összecsukás - újra megnyitás után olvashatóvá váltak az utolsó sorok is.
Persze ettől még a levelező javításra szorul, de azért próbáld ki, átmeneti megoldásnak megteszi.
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!

Kipróbáltam egy hosszabb levélnél, nálam egy összecsukás - újra megnyitás után olvashatóvá váltak az utolsó sorok is.
Persze ettől még a levelező javításra szorul, de azért próbáld ki, átmeneti megoldásnak megteszi.
Szia!
Kipróbáltam és ... működött.
A hosszú levél a 2. megnyitáskor már megmutatta a végét is.
Köszi a tippet! ;)
 
Fent