• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Elkészült CSODA tulajdonosa.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Mikor fogjuk végre megkapni azt a kiegészítést, amit már hónapok (évek?) óta kérünk ... jelenjen meg kinek a CSODA épületének a segítéséért kaptuk a jutalmat.
Amikor Hoshi kapta ezt a kérdést, simán elsöpörte.
A tulajdonos neve - mint információ - BIZTOSAN adott, hiszen a program TUDJA kié az adott CSODA.
Már csak bele kellene fogalmazni a nevét a megjelenő szövegbe.

Van esély rá, hogy ebben az évben megkapjuk ezt?
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Lupuj!


Folyamatosan törekedünk arra, hogy játékunk mindkét platformon egyaránt azonos funkciókkal rendelkezzen, ugyanakkor mivel a fejlesztése külön történik, így elképzelhető, hogy bizonyos funkció bevezetése nem egyszerre történik meg.
Minden esetben továbbítjuk a javaslatot, amely elemzésre kerül a központ munkatársai által. Ha egy javaslatot alkalmasnak is találnak, nem biztos hogy azonnal vagy pont abban a formában bevezetésre kerül. Mindig törekedünk a játék fejlesztésekor felhasználni a javaslatokat részben vagy egészben.
Mivel a játéknak van egy alapvető fejlesztési terve, így nagyrészt prioritásként azokat az ötleteket nevezhetjük, amelyek ebbe beleillenek. Vagyis, ha pl. a terv a következő fél évre, hogy javítunk a testvériségeken, akkor az ezzel kapcsolatos ötletek kerülnek elemzésére főként visszamenőleg is. Természetesen ez nem jelenti, hogy a többi ötlet nem lenne értékes, csupán azt, hogy azok későbbre maradnak.
A mobil átiratok - bár nagyjából egy csapásvonalon haladva - mégis külön fejlesztői csapat hatásköre, ezért kérjük figyeljétek a frissítéseinket, hogy elsőként értesüljetek arról, ha esetleg bevezetésre kerülne a jövőben a javaslat.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

Lupuj

Erős harcos
Kedves Niraya!
Nem tudhatom, milyen fejlesztési terve van az Inno-nak ebben ajátékban, de az biztos, hogy ennek semmi köze az eltérő platformokhoz, mivel SEHOL nincs ilyen kijelzés.
Ezt már a CSODA épületek megjelenése után néhány hónappal vetette fel valaki más, én csak ezt ismételtem meg.
Jó lenne ha ebben az évben már sikerülne végre megoldani és bevezetni ezt a kijelzést.
 

creatin

Erős harcos
Igen, már felvetett ötlet. De nem történt meg a továbbítása, pedig egész komoly kis beszélgetés is kialakult annó:
Ősi csodák támogatásának nyomonkövetése. Jómagam voltam az ötlet felvetője, de az (akkori) support részéről semmi reakció nem történt. Ez 2018 március végén volt. 2018 augusztusában még egyszer rá is kérdeztem, amire válaszul a fórummindenhatók lezárták a hozzászólásokat... Vagyis az én infóm szerint nem történt semmi az ügyben.
 

Lupuj

Erős harcos
Igen, már felvetett ötlet. De nem történt meg a továbbítása, pedig egész komoly kis beszélgetés is kialakult annó:
Ősi csodák támogatásának nyomonkövetése. Jómagam voltam az ötlet felvetője, de az (akkori) support részéről semmi reakció nem történt. Ez 2018 március végén volt. 2018 augusztusában még egyszer rá is kérdeztem, amire válaszul a fórummindenhatók lezárták a hozzászólásokat... Vagyis az én infóm szerint nem történt semmi az ügyben.

Szia!

Igen, sajnos Hoshi-nak szokása volt az ilyen önkényes témalezárás (bárkivel) minden nemű kompromisszum jellegű megbeszélés nélkül.:eek:
Ezt én is megkaptam néhányszor. :mad:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent