• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Micsoda Csoda

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    9
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xthor

Tag
Udvozletem!
Visszaolvasgattam, ha voltak is mar ezek az 5letek, sajnos en nem vettem eszre, szoval ha duplicazok bocsesz!

1. csak engem zavar ha kesz van valakinek a csodaja, jon a tp ajandek, de aztan lovesem sincs h kitol? En szeretnem tudni kitol, sot azt is ha kesz lett egy olyan csoda, amihez volt kozom, de megsem kaptam belole semmit, mert neadj isten "soher" voltam es "kiturtak" :p :)
2. ha mar itt tartunk, en elviselnek egy uj ikont is, ahol kilistazza, h kinek segitek a csodajaban... tudom tudom aki tp-t vadaszik... bla bla
3. ha mar ugyis ilyen nepszeru ez a tp lanc lanc Eszter lanc, en nem bannam ha levelben levo emberke nevere kattintva elerhetnem a csodajat :p :)

Tovabbi szep napot :)
 

DeletedUser4306

Vendég
Ez sokat dobna a játékon! Én is várom, hogy ez bent legyen!
 

Mihaszna

Veterán
Visszaolvasgattam, ha voltak is mar ezek az 5letek, sajnos en nem vettem eszre, szoval ha duplicazok bocsesz!

1. csak engem zavar ha kesz van valakinek a csodaja, jon a tp ajandek, de aztan lovesem sincs h kitol? En szeretnem tudni kitol, sot azt is ha kesz lett egy olyan csoda, amihez volt kozom, de megsem kaptam belole semmit, mert neadj isten "soher" voltam es "kiturtak" :p :)
2. ha mar itt tartunk, en elviselnek egy uj ikont is, ahol kilistazza, h kinek segitek a csodajaban... tudom tudom aki tp-t vadaszik... bla bla
3. ha mar ugyis ilyen nepszeru ez a tp lanc lanc Eszter lanc, en nem bannam ha levelben levo emberke nevere kattintva elerhetnem a csodajat :p :)

Tovabbi szep napot :)

Szia.

1: Ajándék lónak ne nézd a fogát. :) Ha pedig kitúrtak, nincs jelentősége, mert úgysem részesülsz ajándékba (legközelebb ne légy sóher) ;)
2: Nincs jelentősége az ikonnak, mert (és visszakanyarodhatunk az első részhez, amire reagáltam).
3: Ez ötlet már felvetésre került és sokan támogatták. Hogy milyen státuszban áll, sajnos nem tudom megmondani. Valahol az Ötletek és javaslatok tengerében rálehet keresni. :)

Ám azonban! Egy dátumozást elviselnék újításként, ami segíthetné a nyomon követést, hogy ha egy személy többször tesz a csodámba TP-t vagy Ősi TP-t, akkor láthatnám, hogy mikor tett bele utoljára. Vagyis a dátum csak akkor változna, ha újra tesz bele. Ez azért lenne jó, mert azok a Testvériségek, akik a Bajnoksági szabályzatukba belefoglaltatik, hogy ha valaki nem teljesít megfelelően, akkor "büntetésként" X mennyiségű TP kell adjon mondjuk az első 3 helyezettnek, és ha az illető már korábban tett bele, akkor nem egyszerű megállapítani, hogy tényleg beletette e most, vagy sem. Nem tudom ki mennyire követi nyomon a saját csodáinak a segítőit, de akiknek több csoda is le van téve.. hát ember legyen a talpán, aki írogatja a változásokat. :)

Szép napot néked is. :)
 

DeletedUser4306

Vendég
Én nézném a fogát, mert sok idő megy el azzal, hogy olyan csodákat keressek fel amit már befejeztek! Ahhoz hogy jó szinten tartsuk a városunkat, rengeteg időt áldozunk rá és az ilyen apróságok, minthogy megcímezve kapjuk a jutalmat, sok időt spórolhatunk és még több városépítési időnk marad, illetve több látogatásra vagy támogatásra marad idő!
 

DeletedUser4917

Vendég
Egyszerűbbnek gondolom azt , hogy ha egy adott játékossal megbeszélitek a tp cserét , lehet ezt csapaton belül is és akkor nincsenek meglepetések a levelezés alapján látod kivel pakolgatsz .
Pl.: megbeszélitek , hogy cseréltek 100 tp t akkor kicsi az esélye , hogy valaki beelőz vagy más okos ötletek által dolgoztok , persze izgalmas funkció ha még nincs egy jól működő csodaépítési receptetek :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Tatos

Tag
Az elsőt támogatom, kényelmes lenne, jobban benne lenne a fejemben ki az akinek a csodája halad, ki az akinek pakoltam mostanában. Nem akarok mindenről papírt vezetni. Amúgy a láncozás is jó ,sok problémát kiküszöböl , de nemolyanrég könnyítettek a csodák elérésén és most már nem kell belépni a városba és megkeresni. - Én nem hiszem hogy most még 1 vagy 2 klikk megspórolása miatt újraterveznék a lánchoz. Inkább egy nagyobb levelezés-frissítés keretében szeretném ezt látni, ahol lenne végre kattintható link és egyúttal az is hogy mondjuk a játékosok belinkeljék a csodáikat az üzenetbe. szóval igen ,valamilyen formában meg lehetne valósítani de szerintem a levelezésre férne egy nagyobb frissítés, link,képbeszúrás, játékosok ,épületek beszúrása ilyesmi.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent