• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Nem számolódik el a 7. feladatban kért 10 TP adása.

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Beraktam egy társam Csodájába 2-szer is a 10 TP-t, de nem fogadta el a feladatban. :mad:
Ilyenkor mi van? :eek:

(Már olvastam is a választ ... máshol. Irány a support!)
 

Senta

Erős harcos
nekem már onnan is megjött a válasz :)

Köszönjük, hogy kapcsolatba léptél az Elvenar támogató csapatával.

A feladat saját ősi csodába kéri a pontok befektetését, a szöveg javításra kerül hamarosan, hogy jobban érthető legyen a feladat.
Köszönjük jelzésed.

Üdvözlettel, Sweeper
Game Moderator
Az Elvenar Csapata
 

Vicacica1

Erős harcos
Játékszabályzat, §1Kommunikáció...Tilos a közted és a support csapata közötti beszélgetések megosztása más játékosokkal. Ezek a beszélgetések bizalmasak és privátak.

Erre figyelj Senta nehogy baj legyen belőle...Bár igaz,már más szelek fújdogálnak...
 

Deleted User - 373998

Vendég
Játékszabályzat, §1Kommunikáció...Tilos a közted és a support csapata közötti beszélgetések megosztása más játékosokkal. Ezek a beszélgetések bizalmasak és privátak.
Köszönöm szépen @Vicacica1 ,most akartam @Senta hozzászólásához írni.Biztosan nem tudta,és csupán jóindulatból tette közzé,hogy a játékosok megnyugodjanak.Köszönöm,hogy reagáltál.
Szép estét.
 

VednofQ

Felderítő
22 órakor még nem javítódott, nem frissült a feladatleírás, én még bármely Csodát olvashattam és eszerint raktam, ami így nem működött.

maj csod v 2020-05-11 22-10-41.png
 

Syntex

Ex-Csapattag
Úgy értem, amikor megérkezik a következő verziófrissítés a játékhoz. Ez csütörtökön várható napközben.
 

DeletedUser3909

Vendég
Amikor megérkezik a következő verziófrissítés 3 nap múlva és 4 nappal egy 19 napos event kezdése után az már senkin nem segít... nekem is 20 TP-m bánja.. 10 normál TP és 10 ősi TP... addig MINDEKI így fog járni, akinél nem pont az egységkészítés van meg és nem olvas minden nap fórumot....Szóval akkor minden lépés előtt előbb a fórumon kell körülnézni nincsen-e hiba ??
 

DeletedUser3909

Vendég
Ilyen esetben nem lenne egyszerűbb egy körlevelet küldeni a megfelelő figyelmeztetéssel ??☺
 
Fent