• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Tiltott Romok

    Sziasztok. Korábban az ilyen eventek alkalmával 10-20 oldalak teltek meg a véleményekről, vitákról, hogy melyik nyeremény a jobb, mit és hogyan kell(ene) csinálni. Miért nem veszi már észre valaki, hogy unalmasak, egysíkúak és senkit nem érdekelnek? Párszor téptem érte a billentyűzetemet már, de...
  2. Visszajelzés Visszajelzések 2021

    Sziasztok: 1. 2021 legjobban várt új játékeleme: a mobilos frissítések nagyon jók lettek, már szinte a böngészős verzió az elavultabb. 2. 2021 legjobb frissítése, játékeleme: az új fajok mindig érdekesek. 3. 2021 legrosszabb frissítése vagy játék módosítása: a torony követelmények megemelése...
  3. Kibeszélő Ködös Erdő

    Sziasztok. Szuperek és nagyon jók az eventek, par dolgot kivéve: - a nagyok, akik hála nektek nagyon lassan fejlődnek, nem hajtanak az új épületekre, mert annyi event van a fejlődés alatt, hogy a régiek is ugyanazt adják. Ergo semmi értelme megszerezni az újakat. - Sokszor írtam, de olyan...
  4. Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Sziasztok. Nagyokat nevettem az előző hozzászólásokon, és teljesen egyet értek az általam megválaszolt hozzászólásra. A régebbi játékosok tudják, hogy ezek az együttesek 1 dologra jók: helyfoglalásra. Semmi értelmük nincs és mivel egyetlen épület sem volt a mostani eventben amiért megérte volna...
  5. Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    Sziasztok. A téli event végre nagyon tetszett és nagyon sok hasznos nyeremény volt benne. Ez az event sokkal visszafogottabb, ahogyan a nyeremények és a fődíj is. Szerintem semmire sem való, és nem is csinálom az eventet emiatt, de nagyszerű ötlet volt a ládákba beletenni az érző árukat és...
  6. Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Nagyon jó lett az előrehaladás, minden tiszteletem érte, nagyon élvezem :) Egészen addig amíg rá nem jöttem, hogy a nyeremények semmire sem valóak :D Nálam a tűz főnix az alap, ami annál kevesebb megy a raktárba és bontásra. De majd a kicsik is rájönnek, hogy mindez csak a hely fogyasztására...
  7. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Én sem láttam ilyet, de remélem, hogy az volt a gond, hogy nem jött be annyi arany az eventből mint a gazdák remélték, ezért kénytelek voltak ilyen dolgokhoz folyamodni, valamint a kedvezményes terület is most volt. Hátha ez észhez téríti őket és végre olyan nyereményeket adnak végre amikért nem...
  8. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Szia. Ha a korábbi medvékre gondoltál akkor teljesen egyet értek vele, jó, hogy lehet szerezni megint hozzájuk fejlesztési lehetőséget. De sajna a jelenlegi nem ad semmi sem a bajnokihoz sem pedig a toronyhoz :( Bár nem ide tartozik, de azt hiszem rájöttem a klán társammal beszélgetve, hogy...
  9. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Köszönjük, hogy meghallgatásra találtak a kéréseink az előző event kapcsán. Ez "sokkal" jobb lett :) 1 vagy 2 ember csinálja is talán a klánból.
  10. Üdvözletem Mindenkinek!

    Szia. Igen, sajnos ez így van, és nem csak itt hanem minden téren igyekeznek lassítani és egyre nehezebbé tenni a játékot, aminek nem igazán értem a hátterét. Talán azt remélik marketing szempontból, hogy így többet fognak rá költeni, de s jelenlegi event és az új bajnoki rendszerrel (ha...
  11. Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

    Mint írtam már nem panaszkodom volt belőle elég. Ha így érzed akkor nézd meg a korábbi dolgokat: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=%C3%89p%C3%BCletegy%C3%BCttesek https://elvengems.com/woodelvenstock/daily-prizes/ És még ehhez hozzájön az új bajnoki. Régen nem voltak csatát segítő...
  12. Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

    A napi díjak most már tényleg csak helyfoglalásra valóak mert semmi hasznuk sincs. Én már belenyugodtam, nem tépem többet a számat. Bár off topicnak tűnik, de ha bevezetik az új bajnokit és ez az új event is bejön, akkor sajnos idevág a kérdésem: hogyan lehet várost törölni? Írni kell a...
  13. Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Szia. Én sem panaszkodom, csupán jeleztem, hogy az első 10 küldinél abbahagytam az eventet. Nekünk van tűzfőnixünk, meg sok régi szuper cuccok amiket lehet fejleszteni és nagyon jól haladtunk vele, Csupán jeleztem, hogy ha ezt a mostaniak is megkapnák (persze mellette mi is) mindenki...
  14. Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Teljesen egyetértek ezzel :) Én a 6-8 feladatnál (már nem tudom melyik az) ahol azt kéri, hogy vásárolj 4 tudáspontot abba is hagytam. Még ennyit sem ér meg az egész, itt végeztem az eventel.
  15. Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

    Sziasztok. Már rég voltam itt a fórumon mert meguntam a folyamatos kritizálást, de a mostani eventet sajnos nem tudom szó nélkül hagyni. Az egy dolog, hogy már mint korábban sokszor említettem, nincsenek olyan nagyszerű nyeremények mint például a gömbtuskó volt. A nyerhető építmények 100-ban...
  16. Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    Sziasztok. Sokat olvasom a fórumot és a hozzászólásokat és én is hozzászólnék pár dologban: - üdvözlöm a nyereményeken (varázslatos épületek a szintek végén), ezekért már tényleg megéri harcolni. - teljesen egyet értek azokkal, akik azt mondják, hogy az első 4 találkozó (1 kapu) kinyitásáig...
  17. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Szia. A válasz: sehogyan :) Én eddig olyan 2400 körül szedtem össze olyan ütemben adja a feladatokat (felderítés, szerszámosdoboz, felderítés, azaz 2x52 óra plusz 24 = 3x59 kulcs). De van olyan a testvériségben akinek eddig 1400-at sikerült összesen... Szóval nem kell emiatt aggódnod.
  18. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Sziasztok Régi játékosként már régen szóltam hozzá a dolgokhoz :) Nagyon tetszik az az event és bár egymás után 4-szer kaptam be a "tartomány, Technológia, víziópor" küldit. Szerencsére meg volt hagyva 2 tech fejlesztés és utána meg bejött a felfedezés. Most várom a 42 órás felfedezést, hogy...
  19. Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    Sziasztok. Teljesen egyet értek ezzel (és még pár hasonló) hozzászólással. Nagyon tetszik és nagyon szuper az ötlet, viszont a befektetett dolgok aránya közel sincs a nyereményekhez képest. Vagy az seregek egységméretét (én csak harcoltam mert nagyon szeretek) kellene csökkenteni, vagy a...
Fent