• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

Vmadar

Felderítő
Sziasztok.

A téli event végre nagyon tetszett és nagyon sok hasznos nyeremény volt benne.
Ez az event sokkal visszafogottabb, ahogyan a nyeremények és a fődíj is. Szerintem semmire sem való, és nem is csinálom az eventet emiatt, de nagyszerű ötlet volt a ládákba beletenni az érző árukat és orkokat. Ez nagyon tetszett és szereztem is belőle ami nagy segítség volt. Örülök neki, hogy ilyen irányba is gondolkodnak a fejlesztők és üdvözlöm ezeket az ötleteket :)
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok.

A téli event végre nagyon tetszett és nagyon sok hasznos nyeremény volt benne.
Ez az event sokkal visszafogottabb, ahogyan a nyeremények és a fődíj is. Szerintem semmire sem való, és nem is csinálom az eventet emiatt, de nagyszerű ötlet volt a ládákba beletenni az érző árukat és orkokat. Ez nagyon tetszett és szereztem is belőle ami nagy segítség volt. Örülök neki, hogy ilyen irányba is gondolkodnak a fejlesztők és üdvözlöm ezeket az ötleteket :)

Szia :)

Ez a karnevál event a kezdőknek nagyon hasznos, ad egy jókora lökést a továbbhaladáshoz. :)
 

Kira7

Veterán
Sziasztok.

A téli event végre nagyon tetszett és nagyon sok hasznos nyeremény volt benne.
Ez az event sokkal visszafogottabb, ahogyan a nyeremények és a fődíj is. Szerintem semmire sem való, és nem is csinálom az eventet emiatt, de nagyszerű ötlet volt a ládákba beletenni az érző árukat és orkokat. Ez nagyon tetszett és szereztem is belőle ami nagy segítség volt. Örülök neki, hogy ilyen irányba is gondolkodnak a fejlesztők és üdvözlöm ezeket az ötleteket :)
Szia!
Azért naponta csak , ha belépsz és azt csinálod meg amit tudsz nem szakadsz meg az eventért akkor is amit nyersz az több a semminél.
Úgy láttam a városodnál, hogy letetted az elbűvölő herceg kocsiját...akkor már csak nyertél te is valamit ami nem semmire való :)
 

Dinnye112

Újonc
A Napi nyeremények eddig nem érték meg csinálni az egész eventet. Remélem lesz valami normális dolog is pl. katonák, mert nevetséges, már elnézést... Még 10 nap van hátra, de az én szintemen egy 4000 pontos kultúra nevetséges pl...
 

Mihaszna

Veterán
Még 10 nap van hátra, de az én szintemen egy 4000 pontos kultúra nevetséges pl...

Én valahogy egyáltalán nem tudok nevetni rajta: Névtelen.jpg

És ez csak 2 a sok közül. A többi épületem is hasonló kritériumokkal bír, ha fejleszteni szeretném őket. Hozzá teszem, a Kultúra bónuszomnak már idejét se tudom, hogy mikor volt 180% alatt, de mivel most letettem 15 Kívánságkutat és pár nyalánkságot, így még magasabbra rótt ki. Egyébként ami ,,szükséges a jelenlegi szintemhez", az 170.000, és ha minden leveszek ami majd lejár és nem kellesz, akkor bőven alatta vagyok. Csupán a testvériség és a szomszédi segítségnek köszönhetem, hogy a 180%-os értékem stagnál. Tehát, megkell becsülni mindent, amit a játék ad, és ingyen van.

PS: Gyémántért lehet vásárolni kulturális épületeket, amik nagyobb értékkel bírnak, mint a játék egyes alap elemei.
 

DeletedUser

Vendég
Szia :)

Ez a karnevál event a kezdőknek nagyon hasznos, ad egy jókora lökést a továbbhaladáshoz. :)
Szia ! :)

Ha megengeded annyit tennék hozzá, hogy nemcsak a kezdő játékoson tolt egyet az event, hanem a hozzám hasonló kicsiken is. Pici lányom ma egyet kattintott, és jött is a Sárkányos kocsi. :) Nekem sok lakost és kultúrát adnak a napik, ami nagy kincs. Nyersanyag és egységpakk is különösen jól jön. De most jóval változtosabb dolgok lapulnak a ládákban. Vmadar visszafogottabnak látja az eventet. Ami így is van. De tegyük hozzá a téli event hamar mutatott STOP táblát a kezdóknek. Lásd eledel, stb.. Most már gondoltak erre is a fejlesztők. Sok visszajelzést kaphattak.
Egyet dolgot kívánnék neked. Legyen részed minél több evenben, légy egyre sikeresebb! :)
 

ElfAndie

Elf kid
Szia ! :)

Ha megengeded annyit tennék hozzá, hogy nemcsak a kezdő játékoson tolt egyet az event, hanem a hozzám hasonló kicsiken is. Pici lányom ma egyet kattintott, és jött is a Sárkányos kocsi. :) Nekem sok lakost és kultúrát adnak a napik, ami nagy kincs. Nyersanyag és egységpakk is különösen jól jön. De most jóval változtosabb dolgok lapulnak a ládákban. Vmadar visszafogottabnak látja az eventet. Ami így is van. De tegyük hozzá a téli event hamar mutatott STOP táblát a kezdóknek. Lásd eledel, stb.. Most már gondoltak erre is a fejlesztők. Sok visszajelzést kaphattak.
Egyet dolgot kívánnék neked. Legyen részed minél több evenben, légy egyre sikeresebb! :)

Szia! :)

Nagyon köszönöm! :) Nagyon élvezem magát a játékot is és az eventet is. Ahogy néztem az event feladatait, számomra most lesz majd húzósabb, sanszos, hogy nem tudom majd végig megcsinálni, de sebaj. Amíg tudom, csinálom és gyűjtögetek mindenféle dolgokat. :)

Egy sárkányos kocsinak én is örülnék, mert kellene a lakosság, de már az előző több lakost adó díszt sem sikerült megkapnom. Azzal vigasztalom magam, hogy úgyis nagy mind a kettő, no meg bőven van lehetőségem házat fejleszteni, vagy akár építeni egy újat. Szóval nem sírdogálok, mert nincs semmi okom rá. :)

A téli eventhez nem tudok hozzászólni, mert akkor még nem voltam itt, nincs összehasonlítási alapom. :)

Egyébként köszönöm a tanácsot, amit adtál a minap a varázsakadémiával kapcsolatban. Felfejlesztettem 3. szintre és sokkal gyorsabban készülnek el a bűbájaim. Főleg, hogy leginkább katalizátort kér az event, az meg a leghosszabb gyártási idejű. Nagyon jó tanácsot adtál, köszi még egyszer. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én valahogy egyáltalán nem tudok nevetni rajta: 2786 bővítmény megtekintése

És ez csak 2 a sok közül. A többi épületem is hasonló kritériumokkal bír, ha fejleszteni szeretném őket. Hozzá teszem, a Kultúra bónuszomnak már idejét se tudom, hogy mikor volt 180% alatt, de mivel most letettem 15 Kívánságkutat és pár nyalánkságot, így még magasabbra rótt ki. Egyébként ami ,,szükséges a jelenlegi szintemhez", az 170.000, és ha minden leveszek ami majd lejár és nem kellesz, akkor bőven alatta vagyok. Csupán a testvériség és a szomszédi segítségnek köszönhetem, hogy a 180%-os értékem stagnál. Tehát, megkell becsülni mindent, amit a játék ad, és ingyen van.

PS: Gyémántért lehet vásárolni kulturális épületeket, amik nagyobb értékkel bírnak, mint a játék egyes alap elemei.
Kedves Mihaszna !

A jó testvériség, és a rendes és szorgalmas szomszédság a legnagyobb kincsek egyike a játékban. Ebben tökéletesen igazad van.
Vannak nagyon gyönyörű és erős gyémántos épületek is. Néha gondolok rá hogy venni kéne párat. De nem hat rájuk a KR, és nem fejleszthetők magasabb korra. De talán azt a napot is megérjük. Tudod a Black Friday óta, ezen gondolkozom. :) Vajon miért is ? :)
 

Erica

Veterán
A Napi nyeremények eddig nem érték meg csinálni az egész eventet. Remélem lesz valami normális dolog is pl. katonák, mert nevetséges, már elnézést... Még 10 nap van hátra, de az én szintemen egy 4000 pontos kultúra nevetséges pl...
Szia
Nem érdekelnek a napi nyeremények, mert a raktáram dugig van csodálatos cuccokkal, DE! nagyon sok tudáspontokat sikerült szereznem, amivel gyorsabban fejlesztek egy csodát. Nekem megérte csinálni.
 

Dinnye112

Újonc
Szia
Nem érdekelnek a napi nyeremények, mert a raktáram dugig van csodálatos cuccokkal, DE! nagyon sok tudáspontokat sikerült szereznem, amivel gyorsabban fejlesztek egy csodát. Nekem megérte csinálni.

Örülök, ha valaki megleli benne, aminek örül, nekem még nem sikerült, pedig eddig nem volt ilyen gondom és már játszom egy pár éve... Még van 10 nap. Történhetnek csodák.
 

liliputy

Veterán
Sajnálatos módon, amikor zászlóaljak vannak a ládákban, akkor mindig :alapanyag:-ot, vagy :arany:-at ad, holott mostanság elvileg csak itt lehetne nyerni, mivel a toronyból az is kekerült. :(
De hát a remény hal meg utoljára.
 

Ferenc99

Erős harcos
Az utolsó napi nyeremény jól néz ki , lehet egységet is nyerni meg lakost adó épületet ami hasznos ha van raktáron .
Ami nem tetszik az , hogy kamu a sárga fűzfa mozgása , illetve persze gondolom csak a mese kedvéért szól úgy , hogy mozog , így is nagyon ütős lett(mármint külsőre) ad lakost kultot meg árut és ha tényleg mozogna olyan "elvenarosan" ( csillámlana mozgás közben ) akkor elégedettebb lennék , de kettőt így is leraktam egy tündérkori városomba és nagyon bejön . Ennyi kb a siralmam ezzel az eventtel kapcsolatban , a fődíj a szokásos passzívitása miatt jó , értem ezalatt , hogy csak aratni kell , pici pozitívuma még a 3 tp amit naponta át lehet tölteni egy csodába .
Önmagában nem hoz lázba egy ilyen szintezhető épület , de ha pl.: ugyanezek az értékek lennének csak napi 10 tp vel és sokkal szebb lenne az épület akkor lehet , hogy kettőt is szereznék belőle .
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
A Karnevál véget ért...

Hátha valakinek tetszik és nem ismeri, anno néha lehetett a rádióban hallani:

...és ugyanaz 50 évvel később a jubileumi koncertükön:

(ez nem tartozik ide, de ezt a számukat második himnuszként kezelik Ausztráliában:
)
 

Lestelek

Újonc
Gratula a fejlesztőknek,sikerült az egész event alatt 3 DB napidíjat szerezni,mert hát minden random-nagyoknak kicsit ,kicsiknek sokat kell adni.Meg persze arról se felejtkezzünk el hogy a random beállítást is lehet állítani,minimum v. átlag.Ez tisztán látszik a toronynál és a barkácsolásnál(tólhatod a gyémit,sok nem változik) :D))))
 

liliputy

Veterán
Történhetnek csodák.
Hát nem történnek csodák! Amit szerettem volna, semmi sem jött, 2 vagy 3 napi nyereményt dobott.
Az utolsó napi nyeremény jól néz ki , lehet egységet is nyerni meg lakost adó épületet ami hasznos ha van raktáron .
Tartalékoltam, mert nekem is tetszett, de hát ez sem jött be.
Ahogy a korábbi, úgy a mostani event is hatalmas csalódást okozott.
 

Wiccara

Veterán
az egész event alatt 3 DB napidíjat szerezni,
Szia, ez elég érdekes, bár, ha kicsiket nyitottál akkor simán előfordulhat.
Más szisztémával játszottam, 2 napi díj volt, ami tetszett. Az egyikből 3, a maiból 5 sikerült, közbe poénból nyitottam tegnap is, és elsőre beadta azt is.. kizárólag nagy ládákat nyitottam, mert azokban a legjobb az esély. Miután szerencsésebb tesóim elárulták, hogy hajnalban adakozóbbnak tűnik a szerencse, ezért ezt a mai ötöt hajnali1-kor lőttem kb 1500 cukorkából.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Én vegyesen nyitom a ládákat, egyszer a kicsit másszor a legnagyobbat, így lett plusz 4x 500 cukorkám extrán, és mindent amit szerettem volna. Összességében elégedett vagyok. Legtöbbet éjszaka nyitottam, ha időm engedte, de a hajnali időpont is elég sikeres;)
 

Lestelek

Újonc
Általában 100 feletti ládát nyitottam,mint írtam a nagyobb pontszám 500k felett kevesebb napi nyereményt kapott,100k alatt pedig szórta a napi nyereményeket (tapasztalat),bár ez régen is így volt :D-de ezt még nem tapasztaltam h max 3 napi nyeremény,de ne csodálkozzak ha a torony is 6 hétből 3-héten CSAK minimumot adja a csúcsig,ez azt jelenti hogy még 1db nyamvadt töpöt,variépületet,dzsint,vagy ne adj isten ereklyét adjon.
 
Fent