• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ködös Erdő

Vmadar

Felderítő
Sziasztok.

Szuperek és nagyon jók az eventek, par dolgot kivéve:
- a nagyok, akik hála nektek nagyon lassan fejlődnek, nem hajtanak az új épületekre, mert annyi event van a fejlődés alatt, hogy a régiek is ugyanazt adják. Ergo semmi értelme megszerezni az újakat.
- Sokszor írtam, de olyan nyeremények mint a jégboszorka vagy gömbtuskó eliminálva lettek, ha ez lenne mondjuk a végén a főnyeremény mint korában, sokan igyekeznének érte.
- összefoglalva: az eventek nevetségesek a nyereményekkel együtt, én mint mindig, az első "vásárolj x tudáspontot" küldinél fejezem be. Ha ez az első küldi akkor ott :D
U.i: le a kalappal a grafikusok előtt, nagyon szuperek!!!
 

Kira7

Veterán
Sziasztok.

Szuperek és nagyon jók az eventek, par dolgot kivéve:
- a nagyok, akik hála nektek nagyon lassan fejlődnek, nem hajtanak az új épületekre, mert annyi event van a fejlődés alatt, hogy a régiek is ugyanazt adják. Ergo semmi értelme megszerezni az újakat.
Szia.
Elnézve a napidíjakat a fantom medvén kívül , a többi manna vagy mag termelő kevesebbet ad mint a régi eventes épületek.

- összefoglalva: az eventek nevetségesek a nyereményekkel együtt, én mint mindig, az első "vásárolj x tudáspontot" küldinél fejezem be. Ha ez az első küldi akkor ott :D
A feladatsort nézve...hamar abba fogod hagyni :D
 

WarriorKingu

Erős harcos
Miért kell ilyen tokás banyát megjeleníteni? Lehetne valami fiatalos, misztikus modellboszi is. :D
Ezt leszámítva csodálatos a grafikusok munkája a játékban.
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, ugyanis még nem játszottam ilyen típusú eventet és nem nagyon igazodom el benne.
Ahogy nézem, lehet gyűjteni gyertyát, lámpást és viharlámpást. Ezek különböző területeket tisztítanak meg, gondolom, a tiszta területek jelentik a haladást.
Ami nekem nem tiszta (még a területeken kívül), hogy lámpáshoz és viharlámpáshoz hogyan lehet hozzájutni? Több varázslatos összetevőt kell gyűjteni, vagy valami más trükkje van?

Még valami: Ne felejtsétek el megetetni a hamvas főnixet és begyűjteni az email-ben érkező ajándékot! :)
 
Utoljára szerkesztve:

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, ugyanis még nem játszottam ilyen típusú eventet és nem nagyon igazodom el benne.
Ahogy nézem, lehet gyűjteni gyertyát, lámpást és viharlámpást. Ezek különböző területeket tisztítanak meg, gondolom, a tiszta területek jelentik a haladást.
Ami nekem nem tiszta (még a területeken kívül), hogy lámpáshoz és viharlámpáshoz hogyan lehet hozzájutni? Több varázslatos összetevőt kell gyűjteni, vagy valami más trükkje van?

Még valami: Ne felejtsétek el megetetni a hamvas főnixet és begyűjteni az email-ben érkező ajándékot! :)

Köszi az etetési felhívást! Természetesen elfelejtettem! Ahogy a napi feladatokat teljesíted kapsz muníciót, amiből vehetsz lámpásokat egyesével vagy csomagban a lámpások közelében található kis plusznál.
 

ElfAndie

Elf kid
Esetleg a feltett kérdésemre is kaphatnék választ? Hogyan lehet hozzájutni a lámpáshoz és a viharlámpáshoz? Gyertyákat kell akkor gyűjteni hozzájuk? Vagy hogyan? Nem értem. Vagy azt csak igazi pénzért lehet vásárolni? Mert akkor nekem bukta.
Valaki elmagyarázná érthetően, nem kapkodva, hogy hogyan működik ez az event? Értem én, hogy aki már sokszor játszotta, tudja, de én még nem játszottam, tehát nem értek fél szavakból.
 

Putyika

Veterán
Valaki elmagyarázná érthetően, nem kapkodva, hogy hogyan működik ez az event? Értem én, hogy aki már sokszor játszotta, tudja, de én még nem játszottam, tehát nem értek fél szavakból.
Sokszor még senki sem játszott ilyet, mivel ez a 2. ilyen event.
Kingu leírta, szerintem érthetően.
Ahogy a napi feladatokat teljesíted kapsz muníciót, amiből vehetsz lámpásokat egyesével vagy csomagban a lámpások közelében található kis plusznál.
De akkor megpróbálom még jobban szájbarágósan. Mint minden eventnél most is gyűjteni kell, éppen batyut (feladatok, város körül, napi belépés). Ha megnyitod az eventet, akkor bal oldalon látod, hogy jelenleg mennyi terület megvilágításra alkalmas eszközöd van, na ezek alatt van egy + jel. Arra kell kattintani és ott tudsz a tökökért cserébe vásárolni ilyeneket.
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Sokszor még senki sem játszott ilyet, mivel ez a 2. ilyen event.
Kingu leírta, szerintem érthetően.

De akkor megpróbálom még jobban szájbarágósan. Mint minden eventnél most is gyűjteni kell, éppen tököt (feladatok, város körül, napi belépés). Ha megnyitod az eventet, akkor bal oldalon látod, hogy jelenleg mennyi terület megvilágításra alkalmas eszközöd van, na ezek alatt van egy + jel. Arra kell kattintani és ott tudsz a tökökért cserébe vásárolni ilyeneket.
Köszi! És mi a cél? Kivilágítani az egész területet gyertyákkal? Tehát telepakolni minden kis kockát vele?
Azért nem értem, mert az eddigi eventekben mindig volt egy kis út, egyenes, valami jelzés, amin látta az ember, hogy hogyan halad a mezőben, most meg nincs semmi. Vagy ez egy útvesztő és nekem kell megkeresnem az utat?
 
Fent