• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Tiltott Romok

Jenet

Felderítő
De hiába nyertem katonákat nem rakta be az áldások közé. További eredményes játékot kívánok. Bízom benne hogy nem raboltam el sok idődét Nagyon szépen köszönöm segítségedet.
Szia!

Ha csak katonákat nyersz,akkor azt az egységeid közt fogod megtalálni. A kettő teljesen más. Nagyjából a Tudáspont vs Ősi Tudással tudnám neked szemléltetni. Ha TP-t kapsz, akkor az fent a sávban jelenik meg, ha Ősi Tudást, akkor az a raktárban. Ha egységáldást nyersz, akkor amint Mihaszna hozzászólásánál is láthatod, ezt az ábrát fogja beadni az Eventnél, és a raktáradnál megjelenik egy szám, hogy hozzáadódott egy tétel az Áldásokhoz.
 

Mihaszna

Veterán
Hogy őszinte legyek - azon kívül, hogy megnehezítsék a szett megszerezésének lehetőségét -, nem értem, hogy mi volt (vagy mi lenne) a cél ezzel az "Álmos Titán"-nal. A Királyi Díjak között is megtalálható, illetve a sima nagy díjak között is. (egyet fizet, 2-t kap? Vagy egyet ingyen adunk, a másodikért pedig fizessen?) :rolleyes: Ami úgymond értékes/érdekes lenne, az a Spektrális kő és a Korty tisztaság, de a magasabban járó játékosok körébe (szerintem) már ez is elhanyagolható. Hja, és az előbb említett 2 tételből szintén lehet nyerni "ingyen".. csupán számok harca az egész (egyikbe ennyit, a másikba annyit). Minden mást pedig elő lehet teremteni ;)
 

Spectral

Újonc
Érdekes, hogy 260 kék cuccnál van a Varázslók Ünnepsége 6. set épület. Kb. 3500 varázslótudás elhasználása után csak 140-nél tartok. Akárhogy számolom, 2000-nél többet már nem tudok összeszedni az event végéig.
Szóval jó, ha 220-ig eljutok. Akkor hogy lesz meg a 6. épület? A fejlesztők azt mondták, hogy ha megcsinálunk minden küldetést és minden nap belépünk, akkor biztosan össze lehet szedni az egészet anélkül, hogy venni kelljen plusz varázslótudást.
Én rontok el valamit vagy másnak se fog összejönni a 6. épület?
 

Vmadar

Felderítő
Sziasztok.
Korábban az ilyen eventek alkalmával 10-20 oldalak teltek meg a véleményekről, vitákról, hogy melyik nyeremény a jobb, mit és hogyan kell(ene) csinálni. Miért nem veszi már észre valaki, hogy unalmasak, egysíkúak és senkit nem érdekelnek? Párszor téptem érte a billentyűzetemet már, de azt hiszem ez lesz az utolsó.
Köszönjük a szép épületeket és az eventet, de sajnos akik hónapok óta egy helyben toporognak semmit nem jelent és figyelembe sem vesszük.
 
Sziasztok!
A mostani event kapcsán: tele az a bizonyos hócipőm a kért találkozók teljesítésének kérésével. Összesen 8 tartományom van, de abból is szinte mindben 2-3 teljesíthető szabad. És mind nehéz kategória. A felderítési idő több mint 4,5 nap! Állandóan megy a felderítő, de nincs az a mennyiség gyorsítóból, amivel ezt győzni lehetne! Vagy lejjebb kellene vinni a felderítési időt, vagy kevesebb ilyen jellegű feladatot kellene betenni a feladatsorba. Igen, ott van, hogy 8 torony, vagy 8 találkozó (nem bajnoki!). A torony tetején vagyok 3 napja, az a lehetőség kilőve. A gyorsítóimat pedig másra szeretném használni:( 623 teljesített tartományom van, eddig sem tétlenkedett a felderítőm és én sem a teljesítéssel.
 
Utoljára szerkesztve:
Sziasztok!
Azért jöttem ma ide olvasgatni, mert én is a napidíjakat keresgélem régóta, de Rikari és Cyklon hozzászólásai alapján átértékeltem ezt a dolgot, elfogadom, hogy ez így van jól. Azzal is egyet értek, hogy én sem csinálnám ingyen. Ám azért ezzel van némi bajom. Az érthető, hogy a türelmetlen és "mindent akarok" játékosoknak feldobnak értékes megvásárolható cuccokat. Ám az hogy egy event fődíját ne lehessen egy ingyenes játékban pénz (gyémánt) befektetése nélkül semmiképp megszerezni, az sajnos elszomorító, demotiváló. Főleg annak a tükrében, hogy amikor elkezdtem játszani (lassan 3 éve), akkor egy fejlődő épületből akár 2 teljeset is össze lehetett szedni. (Ha kicsit nézelődtök a térképen/ranglistán, ma is látni egy városban 2 komplett jegest ÉS 2 komplett barna medvét - legalább alapot tuti tudott akkor mindkettőből duplán szerezni egyetlen eventből, ha a fejlesztők későbbiek is). No de ez a múlt.
Most azt látom, hogy csapatunk tagjai, akik eddig hajlandóak voltak minden kis (és nagy) kihívásért vállt a vállhoz vetve oroszlánként küzdeni, teljesen elveszítik lassan a motivációjukat. A kaland kinyírva, megnyerhetetlen, mert nem veszik észre akik tehetnék, hogy a jelenlegi feltételekkel mindig csak ugyanaz nyerheti. Most az eventektől is elmegy a kedve mindenkinek, mikor menetközben ráébrednek, hogy az utolsó elem megszerezhetetlen az épületegyüttesből, ami ráadásul a korábbiaktól eltérően, már 1hiányzó elem esetén sem ad mindent (azontúl, hogy úgy nem is szép). Azt látom, hogy menetközben elengedik.
Korábban talán épp itt a fórumon olvastam, hogy időnként elemzik a fejlesztők, hogy melyik épületek és milyen állapotban jelennek meg a városokban. Ezért igen bölcsen betették a barkácsba majd a toronyba a régi (hiányzó) fejlesztők megszerzésének lehetőségét. Ezzel el is tünedeztek pl. a szétfolyt mézeskalács képződmények pl. :) De egy ilyen épület együttest, ráadásul ekkora helyet elfoglalva hiányosan én biztosan nem teszek le. Érdemes lenne a fejlesztőknek a mögöttes célt átgondolni. Azért is talán, mert egyre több olyan hangot hallani, hogy bár imádják ezt a játékot, mint ahogy én is, lassan el fogják így engedni.
Bocs, hogy ilyen hosszú lett (és hogy más is kiszakadt, mint a mostani event :)
 

Abab

Újonc
Sziasztok!
A mostani event kapcsán: tele az a bizonyos hócipőm a kért találkozók teljesítésének kérésével. Összesen 8 tartományom van, de abból is szinte mindben 2-3 teljesíthető szabad. És mind nehéz kategória. A felderítési idő több mint 4,5 nap! Állandóan megy a felderítő, de nincs az a mennyiség gyorsítóból, amivel ezt győzni lehetne! Vagy lejjebb kellene vinni a felderítési időt, vagy kevesebb ilyen jellegű feladatot kellene betenni a feladatsorba. Igen, ott van, hogy 8 torony, vagy 8 találkozó (nem bajnoki!). A torony tetején vagyok 3 napja, az a lehetőség kilőve. A gyorsítóimat pedig másra szeretném használni:( 623 teljesített tartományom van, eddig sem tétlenkedett a felderítőm és én sem a teljesítéssel.
A cél világos, vegyél gyémántot, akciós! :D
 

LestaR

Erős harcos
Sziasztok!
A mostani event kapcsán: tele az a bizonyos hócipőm a kért találkozók teljesítésének kérésével. Összesen 8 tartományom van, de abból is szinte mindben 2-3 teljesíthető szabad. És mind nehéz kategória..

A várososdat és a helyezésedet elnézve, már nem ez az első evented. Szerintem látod a ciklikus változásokat..

Nem csak tőled, de másoktól is halottam ill olvastam korábban, hogy "nagyon nehéz legyőzni az új tartományokban a seregeket", de MI A frászért kell előre befoglalni azokat, mikor jól tudjátok, hogy minden event-ben van sima találkozó teljesítés.

Én némileg előtted vagyok a ranglistán, és biztos sokkal kevesebb tartományi győzelmem van, mint neked, de ezért cserébe ilyenkor a harcosaimnak nem kell erőlködniük a győzelemért és veszteség is elenyésző automatán. (Ja ez persze nyilván azért is van mert már nem játszom rohanósan, de egyébként az utóbbi 5 fejezetben mindig piros számokkal érkeztem a kötelező teljesítések feltételéhez, volt olyan is, hogy 22 tartomány mínuszom volt, most meg -3)

Sziasztok!
A kaland kinyírva, megnyerhetetlen, mert nem veszik észre akik tehetnék, hogy a jelenlegi feltételekkel mindig csak ugyanaz nyerheti. Most az eventektől is elmegy a kedve mindenkinek, mikor menetközben ráébrednek, hogy az utolsó elem megszerezhetetlen az épületegyüttesből, ami ráadásul a korábbiaktól eltérően, már 1hiányzó elem esetén sem ad mindent (azontúl, hogy úgy nem is szép).
pl. :) De egy ilyen épület együttest, ráadásul ekkora helyet elfoglalva hiányosan én biztosan nem teszek le. Érdemes lenne a fejlesztőknek a mögöttes célt átgondolni. Azért is talán, mert egyre több olyan hangot hallani, hogy bár imádják ezt a játékot, mint ahogy én is, lassan el fogják így engedni.
Bocs, hogy ilyen hosszú lett (és hogy más is kiszakadt, mint a mostani event :)
Szavaiddal nagyrészt egyetértek és elmondom, hogy én miért eventezek: általában az ősi tudásokért, mert jelen pillanatban ezt tudom felhasználni, hogy mi lesz ha már ezt sem, még nem gondolkoztam.
A másik jó cél, bár csak akkor használom ha vmely event kéri az egységkészítő cuccok, de amúgy erre sincs semmi szükségem, mert már simán előállítom a bajnokihoz és a toronyhoz szükséges egységeket.
Az épületek, no IGEN azok már nem sokat osztanak szoroznak a fejlettségi szintemen, de ha néha egy-egy akad, akkor esetleg meggondolom, hogy neki álljak vagy sem.

Hiányosan nem rakod le, hát ez már mekkora hülyeség, mondjuk én most azon gondolkozom (de még nem számoltam ki, hogy megéri kicserélnem az egyik töredékes téli szettet, itt a három manát adó épületre. Max ennyi van benne, de ez is csak mindig azon múlik, hogy az egyes szakaszokban, mire van szükség.
Általában hiányosan teszem le őket. Ha a benézel hozzám, akkor láthatod, hogy inkább a funkcionalitás elsődleges és nem a szépség.


Az Eventeknek normális esetben, meglepetésnek kellene lenni.
...
nem biztos, hogy itt is az lesz, hiszen a változtatás jogával minden esetben élhetünk!
Ezzel egyet kell értsek, bár ha tudom, hogy nem lesz rá sok időm, illetve nincs elég helyem, akkor jól jön a mankó.

A változás ez mindig csak egy promó szöveg, amit le kell nyomni. Néha mondjuk, ha kicsit jobb lenne egy-egy feladat fordítása, no az lenne a komfort zónába eső változás, de ezért vannak a fórumok, hogy ezt leküzdjük.

Visszatérve a meglepetésekre, szeretnék ahogy már sokan sokszor kinyilvánították, olyan életszerű és élhető nyeremény épületeket kapni, amelyek használhatóak, mert azon túl, hogy az eventekben az épületek másképpen néznek ki, tudásuk ugyanaz. Ez inkább demotiváló (nem biztos, hogy minden esetben nagy dolgokra kell gondolni, de mondjuk ha az előző eventben egy 4x3 8000 lakost 5000 kultit adott, akkor a következöben adjon 8500-t meg 6000-t, és szintlépésről nem beszéltünk, valami változna, de szinte mindig ugyan annyi, akkor meg minek)

Konklúzió, ha van kedved csináld, ha nincs akkor meg ne is beszélj róla!!!
- Elnézést a jelentősen alacsonyabb szinten tartózkodóktól, EGYSZER TI IS IDEÉRTEK és akkor már halottátok az összes nyavalygást, pro és kontra érvet. Most el tudjátok dönteni, hogy vállaljátok a macerát vagy sem.
- Azt beláthatjátok, hogy a jelenlegi játékfejlesztőktől nagy durranásokra EVENT terén a nem nagyon számíthattunk. (Egyenlőre ennyi a tudás, a változáshoz új áramlatok kellenek...egyszer majd talán... )


Ez most, hosszú lett, de ha fél évente írok, akkor azért elfogadható. Jó játékot!!
 
Utoljára szerkesztve:

Spectral

Újonc
Konklúzió, ha van kedved csináld, ha nincs akkor meg ne is beszélj róla!!!

A régebbi eventeken mindig megszerezhető volt a teljes set, anélkül, hogy plusz vásárolni kellett volna hozzá gyémántból/pénzért bármit is. Ehhez szoktunk hozzá, most pedig fizetőssé tették. Szerintem természetes, ha ez sokaknak nem tetszik és ennek hangot is adnak. Ráadásul kicsit felháborító, hogy mindemellett azt állítják, hogy természetesen ingyen megszerezhető az összes épület.

A játék nem csak olyan játékosokból áll, akik már rég elértek a techfa végére. Sokan még mindig fejlődésben vannak. Egy jó játéknak gondolnia kell minden játékosra, nem csak egy adott rétegre. Ráadásul az, hogy nem lehet megszerezni a teljes bónuszt, igenis rengeteg embert befolyásol abban, hogy eldöntse, akkor most megéri-e letenni egyet is. Én azon a véleményen vagyok, hogy talán még így is megérheti letenni, de elkeserítő, hogy hiába teszek meg mindent, hogy elérjem a teljes bónuszt, nem lehet meg. Pedig úgy sokkal jobb lenne..

Ha nincs kedvem, mert úgy érzem, hogy nem fer és ilyen feltételek mellett nem éri meg, akkor nem csinálom. Hanem keresek egy másik játékot, ahol lesz kedvem részt venni a játék eseményein. Ha pedig sokan gondoljuk így, akkor egy idő után kevesen maradnak azok, akik úgy is játszanak, hogy nincs kedvük. Szerintem jobb jelezni, ha valami nem tetszik, mint magunkban tartani és egy idő után megutálni a játékot.
 

Mihaszna

Veterán
Miért nem veszi már észre valaki, hogy unalmasak, egysíkúak és senkit nem érdekelnek?

Látsz valamit, amit mi halandók nem? Nyugodtan beszélj a saját nevedbe, de máséba szerintem ne.

Érdekes, hogy sokan elvárják, hogy bizonyos "szolgáltatások" ingyenesek legyenek. De hát kérem! A szánk se ér össze ingyen. ;) Nem elég ha szép kert, még tündérek is legyenek benne? :D Bármerre megy bárki az online játékok világába, nem fog olyat találni, ahol mindet ingyen adnak.
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
A régebbi eventeken mindig megszerezhető volt a teljes set, anélkül, hogy plusz vásárolni kellett volna hozzá gyémántból/pénzért bármit is. Ehhez szoktunk hozzá, most pedig fizetőssé tették. Szerintem természetes, ha ez sokaknak nem tetszik és ennek hangot is adnak.

Ezek az ember azok, akinek az életben is a nemesebbik fele alá lett pakolva minden.
 

LestaR

Erős harcos
A régebbi eventeken mindig megszerezhető volt a teljes set, anélkül, hogy plusz vásárolni kellett volna hozzá gyémántból/pénzért bármit is. Ehhez szoktunk hozzá, most pedig fizetőssé tették. Szerintem természetes, ha ez sokaknak nem tetszik és ennek hangot is adnak. Ráadásul kicsit felháborító, hogy mindemellett azt állítják, hogy természetesen ingyen megszerezhető az összes épület.

A játék nem csak olyan játékosokból áll, akik már rég elértek a techfa végére.

Szóval azt gondolod, hogy amikor én ez elkezdtem (kb 1,5 - 2 évvel a szerver indulása után), akkor voltak szettek, vagy szerezhető gyémántok, ami most ott van mindenkinek.
A bajnokság olyan volt, hogy akkor a szomszédokkal lehetett volna szövetkezni, event-ek is ritkábban voltak (ennek most is örülnék) kalandok, mini eventek, torony.... phuu semmi és akkor is fejlődtünk. Közben, ha megnézed a hsz-eimet többször készültem törölni, meg kicsit nyavalyogtam ..., de még itt vagyok.

Vettem-e gyémántot: IGEN, de az tényleg nagyot dobott rajtam 2db csigát vettem és utána sokáig, event-es épületekkel haladtam, majd egyszer csak utolértem a techfát.

ÉS vannak olyanok, akik még nálam korábban kezdték, szerintem sokkal cudarabb helyzetük volt, mint nekem..

Nekem pl. az volt egy idő után a legnagyobb bajom, hogy a csaták végén már nem lehetett az ESC gombot használni, csak a patkánnyal lehet a csaták végén megnézni az eredményt és jutalmat, kit érdekel(t) tudom, mit nyerek és a veszteségemért meg nem fizetek gyémánttal....

Ha nincs kedvem, mert úgy érzem, hogy nem fer és ilyen feltételek mellett nem éri meg, akkor nem csinálom. Hanem keresek egy másik játékot, ahol lesz kedvem részt venni a játék eseményein. Ha pedig sokan gondoljuk így, akkor egy idő után kevesen maradnak azok, akik úgy is játszanak, hogy nincs kedvük. Szerintem jobb jelezni, ha valami nem tetszik, mint magunkban tartani és egy idő után megutálni a játékot.

Ha pörgős játékot akarsz, akkor már kezd is keresni, mert gyémánt nélkül sokra nem mész. Ha kitartasz, addig amíg a toronyba felmásztok, akkor lesz "ingyé" gyémánt, bár más szempontból sokba lesz, de nincs nagyon mit csinálni és annyit megér..
 
Utoljára szerkesztve:
Érdekes, hogy sokan elvárják, hogy bizonyos "szolgáltatások" ingyenesek legyenek. De hát kérem! A szánk se ér össze ingyen. ;) Nem elég ha szép kert, még tündérek is legyenek benne? :D Bármerre megy bárki az online játékok világába, nem fog olyat találni, ahol mindet ingyen adnak.
[/QUOTE]
Nem mindent! Egyet is értettem veled ebben fentebb. De , hogy mostanában semmit???
Egy magát ingyenesnek hirdető játékban?
A játékosok sokfélék, nem gondolnám, hogy aggódni kellene azon, hogy ezután nem fog vásárolni az, aki eddig szokott, akkor, ha korrekten megírják előre, hogy srácok ez egy tuti épület lesz, de ez fizetős buli.
Aki pedig eddig se tett bele pénzt, az ezután se fog. De kevésbé érzi átverve magát a palánkon.
Legfeljebb, ha azt látja, hogy már minden esemény pénzes, akkor kiszáll.
Egyébként, mondd miért érzek gúnyt és zsarolást a szavaidban?
Itt szerintem csak véleményt cserélünk és nem lenézünk bárkit is ( mondjuk azt aki játszani, kikapcsolódni szeretne a zord Való-ból, de szerényebb az egzisztenciális kerete? ) Ugye nem?



Ezek az ember azok, akinek az életben is a nemesebbik fele alá lett pakolva minden.
Én nem ezt éreztem, amikor még nem volt teleport ahhoz , hogy átépítsem a városom, nem volt torony , hogy ontsa rám a gyorsítókat és portál profitokat.
Nem volt dzsinn, és nem voltak ajándék zászlóaljak az eventen.
De így is szerettem játszani.
Volt benne kihívás, hogy ezek nélkül is boldoguljak.
De volt sikerélményem is, mert amikor végig értem az első eventemen, akkor lett egy fullos fejlődő épületem.....
 

Spectral

Újonc
Szóval azt gondolod, hogy amikor én ez elkezdtem (kb 1,5 - 2 évvel a szerver indulása után), akkor voltak szettek, vagy szerezhető gyémántok, ami most ott van mindenkinek.
A bajnokság olyan volt, hogy akkor a szomszédokkal lehetett volna szövetkezni, event-ek is ritkábban voltak (ennek most is örülnék) kalandok, mini eventek, torony.... phuu semmi és akkor is fejlődtünk. Közben, ha megnézed a hsz-eimet többször készültem törölni, meg kicsit nyavalyogtam ..., de még itt vagyok.

Vettem-e gyémántot: IGEN, de az tényleg nagyot dobott rajtam 2db csigát vettem és utána sokáig, event-es épületekkel haladtam, majd egyszer csak utolértem a techfát.

ÉS vannak olyanok, akik még nálam korábban kezdték, szerintem sokkal cudarabb helyzetük volt, mint nekem..

Nekem pl. az volt egy idő után a legnagyobb bajom, hogy a csaták végén már nem lehetett az ESC gombot használni, csak a patkánnyal lehet a csaták végén megnézni az eredményt és jutalmat, kit érdekel(t) tudom, mit nyerek és a veszteségemért meg nem fizetek gyémánttal....



Ha pörgős játékot akarsz, akkor már kezd is keresni, mert gyémánt nélkül sokra nem mész. Ha kitartasz, addig amíg a toronyba felmásztok, akkor lesz "ingyé" gyémánt, bár más szempontból sokba lesz, de nincs nagyon mit csinálni és annyit megér..

Én csak akkor kezdtem játszani, amikor a második szerver elindult. De akkor minden épület megszerezhető volt az eventeken. Nem könnyítésről vagy nehezítésről beszélek. Ez egy faék egyszerű játék. Arról van szó, hogy régen ingyen is meg lehetett szerezni az eventes jutalmakat, ma viszont már fizetni kell érte. És az nagyon nem kelt jó benyomást egyetlen játékban sem, ha fizetőssé tesznek valami olyat, ami addig ingyenes volt.
 

Mihaszna

Veterán
Érzem, hogy megfogom bánni, de hát.. ez van.. :rolleyes:

Egy magát ingyenesnek hirdető játékban?

Miért? A regisztrálásért fizettél? A játék használata havidíjba kerül? Előre fizetni kell, hogy bármilyen nemű és/vagy jellegű eseményen részt vehess? Tudtommal nem. A Bejelentésekben és a videókban is feltételes módon fogalmaznak/beszélnek.

Az események arról szólnak, hogy lehetőséget kapnak a játékosok, hogy fejlesszék a városukat. Lehetőség van nyerni Lakost és/vagy Kultúrát, termelő épületeket, stb.. Olyan dolgokat, amik a játék alapjaiban nem szerepelnek. Igazság szerint ha az ember végig is csinálja a küldetéseket, de nem sikerül megnyerni a fődíjat, attól még számos más díjat bezsebelhet. És nem csak bezsebelhet, hanem meg is teszi, mert minden lépés = 1 díjjal, legyen az bármilyen jellegű. Eltudom képelni, hogy amikor valaki nyert például 20 Ősi tudáspontot, akkor mérgében inkább lebontja, mert nem tudja felhasználni. Vagy nyer egy termelő épületet, és inkább hagyja a raktárban porosodni, csakhogy neki legyen igaza. És biztos vagyok benne, hogy az a játékos is a könnyeivel küszködik, aki anno letette a 10-es szintű mittudomén' micsodáját, de (lehet, hogy) most nem sikerül neki megszerezni a szettet..

Egyébként, mondd miért érzek gúnyt és zsarolást a szavaidban?

Utóbbi két kérdésed figyelted? (a zsarolós részt ugyan nem vágom, de megnyugtatlak, nem én irányítom a szálakat a játékban) :rolleyes:
 

Ferenc99

Erős harcos
Az ősi íz az egyik legjobb épület mert hasonlít egy manufaktúrára , volt már ilyen , amikor a gránit gólemek tipródnak valamin , nem emlékszem pontosan, lehetnének hasonló eventes épületek a jövőben is pl a 27 es szintű selyemmanufaktúra formája is lehetne eventes épület .
 

Dallas1975

Felderítő
De hiába nyertem katonákat nem rakta be az áldások közé. További eredményes játékot kívánok. Bízom benne hogy nem raboltam el sok idődét Nagyon szépen köszönöm segítségedet.
Egyébként a feladatsor akkor szokott lenni amikor fejlődő épület van mert a honlapon kerestem én is ,de az előző, hasonló "Fődokk-os" játéknak sincs leírása. Én azt erre fogom cserélni ,nyilván helyhiány ,meg le is van maradva , annyi eventes épületem van hogy nem jut mindenhova királyi ,és amúgy is ritka ronda :)

Bár én se értem hogy ezt miért nem rakják ugyanúgy azok közé ,de ez van :)
 
Utoljára szerkesztve:
A várososdat és a helyezésedet elnézve, már nem ez az első evented. Szerintem látod a ciklikus változásokat..

Nem csak tőled, de másoktól is halottam ill olvastam korábban, hogy "nagyon nehéz legyőzni az új tartományokban a seregeket", de MI A frászért kell előre befoglalni azokat, mikor jól tudjátok, hogy minden event-ben van sima találkozó teljesítés.
Szia!
Nem ma kezdtem, talán 5-6 éve a játékot és akkor a haladás (tartománybővítés) érdekében igen is kellettek a teljesített tartományok. Amióta ezt a lehetőséget bezárták, kizárólag tecfán való haladással lehet bővíteni, azóta minimálisat teljesítek, De egyre több az event, ami kéri az ereklyeszerzést, amit ha nincs épp bajnoki, onnan tudsz szerezni. De ezt nem kell ecsetelnem, gondolom. Nem a sereg legyőzésével van gondom, mert ha nem sereggel, áruval is tudom teljesíteni, az sem okoz ilyen szinten már gondot. A felderítő idejével van gondom! 4 nap és +17 óra!
 
Sziasztok :)
Nem vagyok 1 nagy fórumozó , most sem itt lennék , ha a kedvem és a lelkesedésem el nem szállt volna , történt ugyanis hogy meglehetősen jól haladtam a Tiltott Romok minden részének a megszerzésében . Ma viszont 1 lakat került rám : A következő küldetés zárolva van , várjak és majd 8 óra múlva folytathatom :(... Ez most komoly ? ...ez a kérdésem és szeretném ha elfogadható választ kapnék , előre is köszönöm.
 
Fent