• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Tiltott Romok

Roxane

Újonc
A bétán intenzívebb színe volt a tekercseknek amit össze kell szedni a város körül. A havas táj miatt kicsit halovány.
 

Bett

Újonc
Elvenar kerekasztal facebook csoportban megtalálható a feladatsor ,de hol a napi nyeremények listája? Tavaly november óta semmit nem lehet megtalálni.
 
már-már szánalmasnak tartom..ahogy küzdenek ? ..titkoloznak..? :D .. máskor már legalább 1 héttel az éles kezdet előtt elérhető volt a bétás beharangozó.. nehogy véletlenül fel lehessen készülni valamire?? már szép lassan..amúgy is csak pénzzel lehet elérni, hogy összejöjjön egy komplett szett..vagy az arany liga..ami azonos a komplett szett elérésével.. . .
 

Goldi4

Újonc
játszom, játszogatok.... néhány perce idő hozzáadással készítettem egy faládát, de a rendszer nem adta meg. mi lehet a hiba? Előre is köszi a segítséget.
 

Deleted User - 373998

Vendég
játszom, játszogatok.... néhány perce idő hozzáadással készítettem egy faládát, de a rendszer nem adta meg. mi lehet a hiba? Előre is köszi a segítséget.
Szia!
Kérlek @Goldi4 , hogy nyiss egy Support jegyet, mert itt senki sem lát bele a problémába. Köszönöm.
 

Mihaszna

Veterán
már-már szánalmasnak tartom..ahogy küzdenek ? ..titkoloznak..? :D

Kik küzdnek mi ellen, és mit titkolnak? (mesélj, oszd meg velünk a tapasztalataidat)

máskor már legalább 1 héttel az éles kezdet előtt elérhető volt a bétás beharangozó.. nehogy véletlenül fel lehessen készülni valamire??

Tegnapelőtt (18.-án) kezdődött. Január 6.-án írtam a "Bétára", hogy ez várható. Hogyan kell felkészülni egy Eseményre? :rolleyes:

már szép lassan..amúgy is csak pénzzel lehet elérni, hogy összejöjjön egy komplett szett..


1.jpg
 

Rikari

Veterán
Kérlek benneteket álljatok le! Lassan átváltotok már követelőzőbe, hogy kérem a feladatlistát, hol van a napi nyeremények listája? Az a helyzet, hogy a bétáról hozott feladatlista, ami előbb jár a megjelenése miatt, mint az éles szerver, egy játékostársunk kedvességének köszönhető, hogy ahogyan halad előre, fordítja és írja, majd közzéteszi. Köszönet jár a munkájáért és ez egyáltalán nem természetes, hogy a fenekünk alá kerülnek ezek a dolgok. A napi ajándéklista egy warez (nem hivatalos) oldal munkája, ami ha frissül látod, ha a gazdája nem foglalkozik vele, akkor nem látod. Valójában minden Event meglepetésként érkezne, ha nem lennének hozzá már előre mankók. Úgy kell erre tekinteni, hogy segítség és nem kötelem. Ha nincs, akkor veszed az akadályokat sorrendben, mert pont az a nem normális, hogy az event szinte el sem kezdődött, de már minden oda van tálalva elébünk. Nem jár előre feladatsor és napidíjlista! Tekintsetek ezekre úgy, hogyha megkapjátok valamelyikünktől az egy áldás, de semmiképpen ne legyen elvárás.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Az Eventeknek normális esetben, meglepetésnek kellene lenni. A feladatokra ön erőből kellene készülni, hiszen azért már lehet gondolni, mit vár el egy event feladat. Ha valaki felrakja a Béta szerverről a feladatsort, azt meg lehet köszönni, nem reklamálni, hogy hol is van. (ha felrakja) Nincs titkolózás, az eseményekhez tartozó feladatsor véletlenszerű, nem publikus.
Hozzátenném még, hogy ami a Béta szerveren fut, nem biztos, hogy itt is az lesz, hiszen a változtatás jogával minden esetben élhetünk!
 

Jenet

Felderítő
Soha nem lista alapján csináltam az eventeket, és most sem hiányolom. Aki túl van már 1-2 eventen, az tudhatja, hogy ha fel akar készülni, akkor lerak néhány 1-es szintű manut, és műhelyt, és különböző termelések indításával az egyes feladatok nagyon jól megoldhatók. A varázsakadémiai víziópor gyűjtés nem kérdés, ahogy az sem, hogy ilyenkor a katonákból is a darabszámra legtöbb katonát adóval érdemes gyártani,és egy aratással meg lehet csinálni egy feladatot. Az aranyat, árut és alapanyagot pedig okosan, oda figyelve, a megfelelő időben kell begyűjteni.
Ennél több felkészülés nem is hiszem, hogy kellene, ugyanis nem a menetrendszerűség a lényeg, hanem a meglepetés varázsa.
 

Hegyorom111

Újonc
Sziasztok Tesókáim. Az lenne a kérdésem hogy az (Egységbónuszt) hol találom és mit kell vele kezdeni , itt állok mint vak a sajtreszelő fölött.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok Tesókáim. Az lenne a kérdésem hogy az (Egységbónuszt) hol találom és mit kell vele kezdeni , itt állok mint vak a sajtreszelő fölött.

Szia.

Egységáldás a neve, amit az "Áldások" kategóriában találsz a Raktáradban. Rákattintasz és kapsz + egységeket. (eventes feladat szokott lenni, sokan nem tudják, hogy hogyan lehet teljesíteni)
 

Hegyorom111

Újonc
Ne haragudj (Mihaszna) de ehhez nyerni kell valamit ,Eventel nyertem is katonákat, de nekem rögtön berakta a raktárba ahol a katonák épülnek. Előre is köszönöm megtisztelő választ.
 

Mihaszna

Veterán
Ne haragudj (Mihaszna) de ehhez nyerni kell valamit ,Eventel nyertem is katonákat, de nekem rögtön berakta a raktárba ahol a katonák épülnek. Előre is köszönöm megtisztelő választ.

Én konkrétan erre gondoltam: A pirosan bekarikázott áldás az Egységáldás (ilyet szokott kérni az Eventes feladat). Több típusa is létezik amint látod. :) Egyébként Napi Exkluzív Díjként is szokott lenni, tehát, érdemes résen lenni.

Help.jpg
 

Hegyorom111

Újonc
De hiába nyertem katonákat nem rakta be az áldások közé. További eredményes játékot kívánok. Bízom benne hogy nem raboltam el sok idődét Nagyon szépen köszönöm segítségedet.
 
Fent