• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Tiltott Romok

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok :)
Nem vagyok 1 nagy fórumozó , most sem itt lennék , ha a kedvem és a lelkesedésem el nem szállt volna , történt ugyanis hogy meglehetősen jól haladtam a Tiltott Romok minden részének a megszerzésében . Ma viszont 1 lakat került rám : A következő küldetés zárolva van , várjak és majd 8 óra múlva folytathatom :(... Ez most komoly ? ...ez a kérdésem és szeretném ha elfogadható választ kapnék , előre is köszönöm.

Szia!

A küldetéssorozat legutolsó X küldetése napi szinten nyílik meg. Ez azt jelenti, hogy ha elértél oda, akkor ha a mai napi feladatot teljesítetted, holnap a következő fog megnyílni és így tovább az utolsó előtti napig, ahol már az összes küldetés nyitva lesz, ha még nem jutottál el odáig.
 

Rikari

Veterán
Kedves Lombokkal Suttogó! (szép neved van)
Annyira gyorsan teljesítetted az eventfeladatok követelményeit, hogy már elérted azt a részt, amikor csak naponta kapsz majd egy feladatot és újra lezár. Ügyes voltál és gyors. Gratulálok. :)
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok :)
Nem vagyok 1 nagy fórumozó , most sem itt lennék , ha a kedvem és a lelkesedésem el nem szállt volna , történt ugyanis hogy meglehetősen jól haladtam a Tiltott Romok minden részének a megszerzésében . Ma viszont 1 lakat került rám : A következő küldetés zárolva van , várjak és majd 8 óra múlva folytathatom :(... Ez most komoly ? ...ez a kérdésem és szeretném ha elfogadható választ kapnék , előre is köszönöm.
Gratula, elértél a napi feladatokhoz, és ott is a maihoz, amit teljesítettél is. Már csak annyi feladat jön, ahány nap van hátra, minden nap egy. Nem végtelen a lista (sajnos)
Ahh, már van másik válasz, törölni meg nem tudom
 
Kedves Csillagos :) mihez a gratula ? ...csak nem ahhoz hogy a min. esélyt is elvették tőlem az utolsó db. megszerzéséhez ? ,,,mert napi 1 feladattal már esélyem sincs , hogy végig csináljam...arról nem is beszélve, hogy az egész event alatt 3x nyertem varázstudást , 2x30-at és 1 db. 80-ast , 10 nyereményből , 9 x rúnaszilánkot kaptam.....de nem gond arra jó volt , hogy helyén kezeljem ezt a játékot , és napi 1 bekukkantás bőven sok :D
 

Dallas1975

Felderítő
Azért "borzaszóan nagy" csalódás hogy egy összerakós épületet se lehet már megcsinálni ha végig toljuk a feladatsort ,ezt még toronyba se lehet pótolni-fejleszteni mint a "sima" eventeseket , az utolsó darab helyett add egy baromira nem kell Álmos titán épületet ,kb. a 2. életerő hullám még összejön de utána még mindig ! csak egy fényűzés kötet jönne és csak ezután az utolsó rész.... a dokkos végig tolható volt extrák nélkül ,most extra távolságra van az ember :) és ne gyertek az ingyen játékosok mit akarnak dologgal ,a játék nem a gyémántból él hanem hogy monitorzák mindenki gépét keresési-böngészési előzmények-érdeklődés ,ez az adat a pénz ,nem két marok gyémánt amit eladnak.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dallas1975

Felderítő
Gratula, elértél a napi feladatokhoz, és ott is a maihoz, amit teljesítettél is. Már csak annyi feladat jön, ahány nap van hátra, minden nap egy. Nem végtelen a lista (sajnos)
Ahh, már van másik válasz, törölni meg nem tudom
Azért van itt más ,igazi gond is ,de pont most írtam róla ,nyilván eddig is igy volt hogy lakatos Winnetou van .a vége felé ,ő valszeg az első ! ilyen játékát tolja különben tudná :)
 

Kira7

Veterán
Azért borzasztóan nagy csalódás hogy egy összerakós épületet se lehet már megcsinálni ha végig toljuk a feladatsort ,ezt még toronyba se lehet pótolni-fejleszteni mint a "sima" eventeseket , az utolsó darab helyett add egy baromira nem kell Álmos titán épületet ,kb. a 2. életerő hullám még összejön de utána még mindig ! csak egy fényűzés kötet jönne és csak ezután az utolsó rész.... a dokkos végig tolható volt extrák nélkül ,most extra távolságra van az ember :) és ne gyertek az ingyen játékosok mit akarnak dologgal ,a játék nem a gyémántból él hanem hogy monitorzák mindenki gépét keresési-böngészési előzmények-érdeklődés ,ez az adat a pénz ,nem két marok gyémánt amit eladnak.....
Szia!
A hátra lévő 4 napban a 4 feladat +4x30, meg a 4 nap alatt leesőkkel, durván 20-25-t tudsz még haladni( ha szerencsés vagy akkor többet) ami azt jelenti hogy igazán annak van esélye aki már 235-nél tart legalább , hogy meglegyen a 260. Most az ezüst liga 220-nál tart, ami azt jelenti hogy, még abból se mindenkinek van esélye rá, így még ha a végére belehúznak is akkor kb. 5%-nak van esélye megnyerni a teljes szettet .
Teljesen igazad van nagyon vissza vették a nyerési esélyt, hiába csinálod végig rendesen akkor is vagy venned kell hozzá vagy nagyon szerencsésnek kell lenned hogy meglegyen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deathfolk

Veterán
Engem az idegesít rohadtul, és akkor nagyon finoman fogalmaztam, mert ha leírnám hogy mennyire akkor valószínűleg kitiltanának innen káromkodás miatt... De az event alatt nem kaptam még + varázslótudást, az előző ilyen eventen 1 éve pontosan ugyanígy jártam akkor is panaszkodtam itt, 3 éve minden eventen minden főnyereménynél meglett a 10 es szint és minden szettet megnyertem, kivéve a zarándok szettet mert nem kaptam + pontokat így nem tudtam annyit haladni mint mások, most nagyon örültem mikor megláttam hogy lehet nyerni az ezüst és arany ligába a régi szetthez épületeket, és ez a mostani szett is tetszik, erre mi történik, ami tavaly, nem kapok + pontokat, ép hogy a bronz ligába vagyok, pedig nagyon kéne az ezüst, a mostani szettről már lemondtam teljesen esélytelen, de legalább a régi szetthez lenne meg az 1 hiányzó épület, de most már erre se nagyon látok esélyt, közben mások 300-600 +pontokat is kapnak a 75-79es állomásokból 150-200 pontokat többszőr, nekem meg 1x se képes beadni, azért ez így rohadtul nem igazságos... :(
 

Dallas1975

Felderítő
Kedves Csillagos :) mihez a gratula ? ...csak nem ahhoz hogy a min. esélyt is elvették tőlem az utolsó db. megszerzéséhez ? ,,,mert napi 1 feladattal már esélyem sincs , hogy végig csináljam...arról nem is beszélve, hogy az egész event alatt 3x nyertem varázstudást , 2x30-at és 1 db. 80-ast , 10 nyereményből , 9 x rúnaszilánkot kaptam.....de nem gond arra jó volt , hogy helyén kezeljem ezt a játékot , és napi 1 bekukkantás bőven sok :D
Napi egy az Innogamesnek elég hogy le-be olvassák a gépedet :) mivel nem ők reklámoznak nem kell nekik az extra katt , elég ha tudják hol jársz xD bár pasz , hogy őket darabszámra vagy belépésre is értékeleik hogíy mennyire hatékonyak :)
Szia!
A hátra lévő 4 napban a 4 feladat +4x30, meg a 4 nap alatt leesőkkel, durván 20-25-t tudsz még haladni( ha szerencsés vagy akkor többet) ami azt jelenti hogy igazán annak van esélye aki már 235-nél tart legalább , hogy meglegyen a 260. Most az ezüst liga 220-nál tart, ami azt jelenti hogy, még abból se mindenkinek van esélye rá, így még ha a végére belehúznak is akkor kb. 5%-nak van esélye megnyerni a teljes szettet .
Teljesen igazad van nagyon vissza vették a nyerési esélyt, hiába csinálod végig rendesen akkor is vagy venned kell hozzá vagy nagyon szerencsésnek kell lenned hogy meglegyen.

Sajnos itt nincs akkora ereje-hangja a játékos közöségnek ,az abszolút top ElectronicArts már belebukott és visszavonulót fújt amikor túltolták a micrótranzakciót ,igaz az nem is webes játékoknál volt ,de mivel az adataink az érték és nem a gyémánt ,nem fair húzás .
 

Spectral

Újonc
Nem kell rá pénzt költeni. Elég az ingyen kapott gyémántból áldozni rá néhányat.

Ez inkább ide tartozik.

Hogy lehet gyémántból megszerezni? Ezek szerint valami elkerülte a figyelmem. :)

Edit: Jaa értem. Hogy a 2250 gyémántból vegyem meg a hiányzó talán 500-at és reménykedjek, hogy elég lesz. Háát.. valóban, ha játszottam volna eddig, és most tele lennék gyémánttal, akkor nem tűnne olyan soknak, de mivel nem rég kezdtem újra, ezért a 2250 gyémánt egy kicsit soknak tűnik egy épületért. De benne vagyok abban, hogy csökkentsék a szerezhető gyémántokat, de cserébe gyémánt nélkül is legyen elérhető az utolsó épület is.
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
De benne vagyok abban, hogy csökkentsék a szerezhető gyémántokat, de cserébe gyémánt nélkül is legyen elérhető az utolsó épület is.
Hát én inkább azt mondom, hogy ne csökkentsék a megszerezhető gyémántok nyerési lehetőségét a gyűjtőládában és akkor azonnal meg van oldva minden. Ha sikerül, akkor talán 10 pörgetésből 1-2 db 500-as gyémánt beesik az egyébként nem kevés munkád eredményeként, amit a vízióporok előállításával megcsinálsz. Ez utóbbi nem elhanyagolható tény, mert nem kevés cucc kell ahhoz, hogy legyen 10 pörgethető gyűjtőládád. Mindenért fizetni kell, mindenhol. Nem elég már a szorgalom és rendszeres játék, be kell áldozni egyéb készséget is. Ne támogass olyat, ami senkinek nem jó és elégedetlenséget szül. Nem játszottál már egy ideje és ennek tudom be azt, hogy nem érzékeled helyesen a változásokat, ahogy azt sem, hogy mi nem nagyon támaszthatunk feltételeket. Te azt írod: Rendben, ezt elveheti, de csak akkor, ha azt meg odaadja...neeeem ez sajnos nem így működik a játékban.
 

Mihaszna

Veterán
Nekem bejött nagyon ez az Event, zsír lett. ^^ A feladatsor jól lett belőve (legalábbis pont olyan ritmusba jöttek a feladatok, hogy jól jöttem ki belőlük). A szett szép alkotás. Ami még mindig rejtély, hogy mi értelme volt betenni mind a 2 kategóriába ugyan azt az épületet?? :rolleyes::rolleyes: (Álmos Titán). Remélem nem ez volt az utsó' szettes Event az éven :D
 

Spectral

Újonc
A fentebb említett sérelmemet leszámítva szerintem is nagyon jó volt. Szépek az épületek, hasznos bónuszokat adnak. Megéri küzdeni értük és letenni őket. Az, hogy a küldetések teljesítéséért extra bónusz jár, szerintem egy hatalmas plusz. Én is remélem, hogy lesz még hasonló event az évben, hasonlóan jó set épületekkel.
 

Deathfolk

Veterán
Szerintem katasztrófa volt ez a event, csak a szerencsén múlott hogy ki meddig jut, ennek így nincs értelme, az eventeknek arról kéne szólni hogy a játékosok a saját tudásukhoz mérten kapnak nyereményeket, nem pedig szerencsekerék alapján... Ennyi erővel nem is kellenének napi feladatok és nyitható ládák, adnának 30 napon át 1 véletlen ajándékot belépéskor azt kész kb ugyanaz lenne mit ami most volt... :( Régen volt kihívás és volt értelme tervezni csinálni az eventet, ott volt pl az első medvés event ahol végtelenített feladatsor volt, szerintem máig ez a végtelenített verzió volt a legjobb megoldás, mert ott számított ki hogy játszik, az egyén tudása és nem a szerencse, aki csak játszogatott azok kaptak pár napi díjat azt kész, aki jóbban átlátta a dolgokat azok esetleg kaptak 1 medvét, akik meg mindent beadtak azok akár többet is, én ott 27 medve fejlesztőt kaptam, így lett 2db 10es barna és 1db 10es jeges medvém:) A fél várost lebontottam és előre gyártottam 1 csomó manuba mindenfélét így mikor kérte a feladat be tudtam gyűjteni, de játszottam is éjjel nappal, időzítőket állítottam be a telon meg az órámon hogy mikor lesznek kész a termelések, felkeltem éjjel, munkahelyen nem használhattam mobilt így kimászkáltam a mosdóba mikor csipogott az órám hogy kész a termelés :D Szóval durván terveztem hogy minél többet nyerjek és meg is lett az eredménye. Persze utána sokan lázadtak hogy valakik több medvét is nyertek ők meg 1et se... De hát mi meg is dolgoztunk érte, ezt valahogy mindig elfelejtik azok akik naponta belépnek 2x aztán panaszkodnak hogy más meg sokkal többet nyer. De sajnos ezek a játékosok többen vannak, és miattuk lett az utóbbi 1,5 évben totál lebutítva ez a játék :( na meg ők fizetgetnek, ezért azért olyan dolgokért amikért az aki jobban átlátja a játékot nem fog fizetni... közbe az a pár % akik meg komolyabban veszik a játékot és költeni se nagyon akarnak rá, max területre ahogy én is, azok pedig szívnak, amúgy azóta hogy a bajnokit is megváltoztatták nem költöttem rá, és ameddig nem lesznek értelmes fejlesztések nem is fogok, ehhez a rossz irányhoz én nem adók pénzt, de ha azt nézem hogy most ép a barkácsolást tették tönkre szerintem már soha nem fogok fizetni...

Az előző ilyen eventen kb 1 éve nem kaptam meg a szettet 1épület hiányzott, akkor én nem kaptam az eventen 1x se + fizetőeszközt, ezért nem lett meg a szett, most az ezüst ligába lehetett nyerni a régebbi szetthez épületet, nagyon örültem neki hogy ezt beletették mert gondoltam így végre meglesz az 1 éve hiányzó darab, az ezüst ligát 100% ra vettem hogy meglesz, erre megint nem igazán kaptam + elkölthető pontokat, vagyis 2 x 30 at kaptam, így nem lett meg a mostani szett, és az ezüst liga se, a bronz is ép csak hogy meglett, így a hiányzó darabot se kaptam meg az előző szetthez... :( A feladatokkal amúgy már az első héten elértem a lakatot, ez a része meg totál könnyű lebutított a régiekhez képest, most bárki végig tudja csinálni, aki meg gyorsan haladna azt korlátozzák, a nyeremény meg nem ettől függ hanem a szerencsén, nagyon igazságtalan ez a megoldás...

Van 1 kicsi városom is az 5. fejezetben. Azzal nem terveztem semmit, ott nem kellett a szett mert azzal nem játszok rendesen, az a városom csak azért van hogy a toronyból csepegjen némi + gyémánt, ennek ellenére ott is az első héten elértem a lakatot, és tök ugyanazzal a taktikával játszva végül simán meglett a szett és még arany ligába is végeztem, pedig itt nem akartam igazából semmit, csak elnyomtam a pontjaimat. A másikba meg nagyon kellett volna legalább az ezüst. A különbség abból ered hogy a kicsi városomba 1500 varázslótudást nyertem amiből tudtam + haladni, a nagy városomba meg csak 60 at nyertem... Ez így hol igazságos? :(
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
A fél várost lebontottam és előre gyártottam 1 csomó manuba mindenfélét így mikor kérte a feladat be tudtam gyűjteni, de játszottam is éjjel nappal, időzítőket állítottam be a telon meg az órámon hogy mikor lesznek kész a termelések, felkeltem éjjel, munkahelyen nem használhattam mobilt így kimászkáltam a mosdóba mikor csipogott az órám hogy kész a termelés :D

Kedves Deathfolk.

Az utóbbi napokban gondolkodtam rajta, hogy indítok egy új beszélgetős rovatot, de voltak (s még most is vannak) kétségeim, hogy mi lenne belőle, de ezzel a kiemelt mondatoddal megadtad a löketet, hogy érdemes megpróbálni. Remélem lesznek játékosok, akik csatlakoznak a kezdeményezéshez. :) Köszi az inspirációt ;), és bocsi az offért.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szerintem katasztrófa volt ez a event, csak a szerencsén múlott hogy ki meddig jut, ennek így nincs értelme, az eventeknek arról kéne szólni hogy a játékosok a saját tudásukhoz mérten kapnak nyereményeket, nem pedig szerencsekerék alapján... Ennyi erővel nem is kellenének napi feladatok és nyitható ládák, adnának 30 napon át 1 véletlen ajándékot belépéskor azt kész kb ugyanaz lenne mit ami most volt... :( Régen volt kihívás és volt értelme tervezni csinálni az eventet, ott volt pl az első medvés event ahol végtelenített feladatsor volt, szerintem máig ez a végtelenített verzió volt a legjobb megoldás, mert ott számított ki hogy játszik, az egyén tudása és nem a szerencse, aki csak játszogatott azok kaptak pár napi díjat azt kész, aki jóbban átlátta a dolgokat azok esetleg kaptak 1 medvét, akik meg mindent beadtak azok akár többet is, én ott 27 medve fejlesztőt kaptam, így lett 2db 10es barna és 1db 10es jeges medvém:) A fél várost lebontottam és előre gyártottam 1 csomó manuba mindenfélét így mikor kérte a feladat be tudtam gyűjteni, de játszottam is éjjel nappal, időzítőket állítottam be a telon meg az órámon hogy mikor lesznek kész a termelések, felkeltem éjjel, munkahelyen nem használhattam mobilt így kimászkáltam a mosdóba mikor csipogott az órám hogy kész a termelés :D Szóval durván terveztem hogy minél többet nyerjek és meg is lett az eredménye. Persze utána sokan lázadtak hogy valakik több medvét is nyertek ők meg 1et se... De hát mi meg is dolgoztunk érte, ezt valahogy mindig elfelejtik azok akik naponta belépnek 2x aztán panaszkodnak hogy más meg sokkal többet nyer. De sajnos ezek a játékosok többen vannak, és miattuk lett az utóbbi 1,5 évben totál lebutítva ez a játék :( na meg ők fizetgetnek, ezért azért olyan dolgokért amikért az aki jobban átlátja a játékot nem fog fizetni... közbe az a pár % akik meg komolyabban veszik a játékot és költeni se nagyon akarnak rá, max területre ahogy én is, azok pedig szívnak, amúgy azóta hogy a bajnokit is megváltoztatták nem költöttem rá, és ameddig nem lesznek értelmes fejlesztések nem is fogok, ehhez a rossz irányhoz én nem adók pénzt, de ha azt nézem hogy most ép a barkácsolást tették tönkre szerintem már soha nem fogok fizetni...

Az előző ilyen eventen kb 1 éve nem kaptam meg a szettet 1épület hiányzott, akkor én nem kaptam az eventen 1x se + fizetőeszközt, ezért nem lett meg a szett, most az ezüst ligába lehetett nyerni a régebbi szetthez épületet, nagyon örültem neki hogy ezt beletették mert gondoltam így végre meglesz az 1 éve hiányzó darab, az ezüst ligát 100% ra vettem hogy meglesz, erre megint nem igazán kaptam + elkölthető pontokat, vagyis 2 x 30 at kaptam, így nem lett meg a mostani szett, és az ezüst liga se, a bronz is ép csak hogy meglett, így a hiányzó darabot se kaptam meg az előző szetthez... :( A feladatokkal amúgy már az első héten elértem a lakatot, ez a része meg totál könnyű lebutított a régiekhez képest, most bárki végig tudja csinálni, aki meg gyorsan haladna azt korlátozzák, a nyeremény meg nem ettől függ hanem a szerencsén, nagyon igazságtalan ez a megoldás...

Van 1 kicsi városom is az 5. fejezetben. Azzal nem terveztem semmit, ott nem kellett a szett mert azzal nem játszok rendesen, az a városom csak azért van hogy a toronyból csepegjen némi + gyémánt, ennek ellenére ott is az első héten elértem a lakatot, és tök ugyanazzal a taktikával játszva végül simán meglett a szett és még arany ligába is végeztem, pedig itt nem akartam igazából semmit, csak elnyomtam a pontjaimat. A másikba meg nagyon kellett volna legalább az ezüst. A különbség abból ered hogy a kicsi városomba 1500 varázslótudást nyertem amiből tudtam + haladni, a nagy városomba meg csak 60 at nyertem... Ez így hol igazságos? :(

Szia!

Először is köszönjük a visszajelzést a teljesíthetőség kérdés körében, több oldalról megkaptuk ezt, továbbítani fogjuk és várjuk a pozitív módosításokat! :)

Azonban itt oldjunk fel egy logikai buktató, ami az írásodban van:
Te 'szerencse' néven reflektálsz arra, hogy mennyi Varázslótudást, illetve mennyi pontod lett a ligában vagy mennyi volt potenciálisan elérhető. Ez így nem teljesen igaz, hiszen nem a szerencsén múlik minden, bármikor vehetsz Gyémántot, Varázslótudást vagy aktívabban további Varázslótudást tudsz összegyűjteni a városod körül. Ez kapásból 3 olyan dolog, ami nem a szerencse függvénye, természetesen egyéni döntésed, hogy melyikkel hogyan élsz vagy sem. Miután a 'kötelező' köröket az ember teljesíti, akkor már ezeken múlik minden, ezért is lehet az, hogy mások mondjuk előtted végeztek, ezt a kérdést sokszor megkapjuk, így szerettem volna itt is megválaszolni.
Megint egy más kérdés az is, hogy mire használtad fel a Varázslótudást. Ha mindig a legjobb ár/érték arányú ládát választottad, akkor nagy esélyed volt arra, hogy megszerezd a szettet, azonban itt sokkal kevesebb a plusz Varázslótudás szerzési lehetőség ezeknél a ládáknál, úgymond valamiféle valamit valamiért logikában kell ezt elképzelni. Ez lehet, hogy válasz a kérdésedre is, hogy miért nem kaptál Varázslótudást, hiszen a legtöbbször ezekben a ládákban vagy nincs, vagy nagyon kicsi az esélye, hogy legyen Varázslótudás.

Az évek alatt az események igen sokat változtak, ha megnézzük a tavalyi évet is sok újítás érkezett, emiatt többek között a kiosztott esemény fizetőeszközök is át lettek dolgozva, más mennyiséggel kell már dolgozni és más mennyiséget is lehet összegyűjteni.

Természetesen a mi oldalunkról is látjuk ezt a problémát, amit mindenképpen fel fogunk vetni a fejlesztő csapatnál. :)
 

Kira7

Veterán
Az event végén tetszett hogy a ligába megszerezhető volt varázslattal az előző évi event szett épületei. Ezt jó iránynak tartom , hogy nem 1 fix épület volt hanem mindenki ki tudta választani hogy melyiket szeretné felhasználni. Hátránya annyi, hogy 5%-nak volt erre csak esélye .
 

SirSmithy

Veterán
Szia!

Először is köszönjük a visszajelzést a teljesíthetőség kérdés körében, több oldalról megkaptuk ezt, továbbítani fogjuk és várjuk a pozitív módosításokat! :)

Azonban itt oldjunk fel egy logikai buktató, ami az írásodban van:
Te 'szerencse' néven reflektálsz arra, hogy mennyi Varázslótudást, illetve mennyi pontod lett a ligában vagy mennyi volt potenciálisan elérhető. Ez így nem teljesen igaz, hiszen nem a szerencsén múlik minden, bármikor vehetsz Gyémántot, Varázslótudást vagy aktívabban további Varázslótudást tudsz összegyűjteni a városod körül. Ez kapásból 3 olyan dolog, ami nem a szerencse függvénye, természetesen egyéni döntésed, hogy melyikkel hogyan élsz vagy sem. Miután a 'kötelező' köröket az ember teljesíti, akkor már ezeken múlik minden, ezért is lehet az, hogy mások mondjuk előtted végeztek, ezt a kérdést sokszor megkapjuk, így szerettem volna itt is megválaszolni.
Megint egy más kérdés az is, hogy mire használtad fel a Varázslótudást. Ha mindig a legjobb ár/érték arányú ládát választottad, akkor nagy esélyed volt arra, hogy megszerezd a szettet, azonban itt sokkal kevesebb a plusz Varázslótudás szerzési lehetőség ezeknél a ládáknál, úgymond valamiféle valamit valamiért logikában kell ezt elképzelni. Ez lehet, hogy válasz a kérdésedre is, hogy miért nem kaptál Varázslótudást, hiszen a legtöbbször ezekben a ládákban vagy nincs, vagy nagyon kicsi az esélye, hogy legyen Varázslótudás.

Az évek alatt az események igen sokat változtak, ha megnézzük a tavalyi évet is sok újítás érkezett, emiatt többek között a kiosztott esemény fizetőeszközök is át lettek dolgozva, más mennyiséggel kell már dolgozni és más mennyiséget is lehet összegyűjteni.

Természetesen a mi oldalunkról is látjuk ezt a problémát, amit mindenképpen fel fogunk vetni a fejlesztő csapatnál. :)
Azért a város körül osszeszedheto cuccokat nem emelnem ki. Az nem sokat ad ahhoz, h elérje valaki az arany ligát.
Becsukhatjuk a szemünket, de attól meg akkor is igaz, h túl nagy lett a szerencse faktor az eventeken. Így a liga rendszer nem túl fair.
amennyiben a “nem fizetős” játékosoknak nincs szerencse faktora, akkor tényleg csak a taktika határozná meg az o helyüket a ligában. Ami a helyes irány lenne. (Az Inno testvér játékában így van.) Mellette természetesen a fizetős játékosok tuti arany ligában lennének, ami nem is gond, hisz fizetnek.
Szóval, értem én, Simple, h védeni kell a mundér becsületet, de remelem legbelül te sem hiszed el, amit leírtál.
 
Fent