• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

Burney

Felderítő
Csak szerényen jegyzem meg hogy nem kell mind a 6 kiegészítő épület a szetthez, már öttel simán adja az ereklyéket, így ha valakinek nem lesz meg a kovács igazán elhanyagolható tényező ;)
Ebben a szettben a mannát adó épületek a lényegesek, ha mellé még minden 24 órában adja az ereklyéket az már csak ráadás :)
 

Vmadar

Felderítő
Feltettem itt a kérdést,ki is tárgyaltuk már :) Ez már csak ilyen utólagos "én vagyok a régebbi játékos,az van amit én mondok" nem is tudom micsoda....tán hisztéria? :) Brit szerveren játszok,de magyar fórumra írok,egy erre gyártott magyar szerveren lévő kis várossal,mi ezzel a probléma?Ha félreértés van,kérdezni kell és máris megszűnik a félreértés.....de ezt gondolom te is tudod,tehát nem kioktatlak :) El kell olvasni az 1-2 oldallal ezelőtti előzményeket,mindenki számára világos lesz a szitú,igaz,ahhoz el is kellene olvasni,ezt szerintem senki nem tette meg..... Remélem sikerül elfogulatlannak maradni :) Ez lemaradt.....

Sziasztok.

Nagyokat nevettem az előző hozzászólásokon, és teljesen egyet értek az általam megválaszolt hozzászólásra. A régebbi játékosok tudják, hogy ezek az együttesek 1 dologra jók: helyfoglalásra. Semmi értelmük nincs és mivel egyetlen épület sem volt a mostani eventben amiért megérte volna csinálni, így az elsőnél (amit nem tudom miért erőltetnek mindig, hogy vegyél x tudáspontot) abba is hagytam. Pedig aki még kicsi és belátható időn belül feladja nem fog rá költeni. A nagyokat meg nem ösztönzik erre. Sajnos szerintem ez az event az egyik legrosszabb volt az elmúlt 2 év hasonló eventjei közül (azért vannak még toplistások).
 
Sziasztok.

Nagyokat nevettem az előző hozzászólásokon, és teljesen egyet értek az általam megválaszolt hozzászólásra. A régebbi játékosok tudják, hogy ezek az együttesek 1 dologra jók: helyfoglalásra. Semmi értelmük nincs és mivel egyetlen épület sem volt a mostani eventben amiért megérte volna csinálni, így az elsőnél (amit nem tudom miért erőltetnek mindig, hogy vegyél x tudáspontot) abba is hagytam. Pedig aki még kicsi és belátható időn belül feladja nem fog rá költeni. A nagyokat meg nem ösztönzik erre. Sajnos szerintem ez az event az egyik legrosszabb volt az elmúlt 2 év hasonló eventjei közül (azért vannak még toplistások).
Kicsit több mint 1 éve játszok csak,nekem eddig minden event tetszett,de ez a mostani szerencsejáték már nem és ennek adtam finoman hangot :) Azt hogy mások mit látnak vagy képzelnek bele,az már az ő dolguk.........Ami az épület együttest illeti,nekem még jól jött volna pl jelen esetben a vas,mivel a fa a fő árucikkem és mert jól jön a torony utolsó szakaszánál.... Igaz,azt lehet szerezni piacon is,de ha van lehetőség hozzájutni a nélkül is,akkor miért ne.Leginkább az irány az,ami nem tetszik,,,,,de hát kinek mi.... Azt azért megkérdezném,hogy mégis milyen "általam megválaszolt hozzászólásra" gondolsz? :) Nem is láttalak eme emelkedett hangulatú eszmecserében :)

Update: A "Feltettem itt egy kérdést" kezdetűre gondolsz? Kis gondolkodás után ez jutott eszembe.....igaz,már lassan "félek" ide írni..... :D
 
Utoljára szerkesztve:

Brita

Újonc
Nem szeretnék dicsekedni, de nagyon örülök, mert az utolsó pillanatban csak sikerült a szett utolsó részét is megszereznem :)) Ez sikerélményt jelent számomra, hiszen már belenyugodtam és lemondtam róla. Nem tudom, hogy a kezdők szerencséje, vagy a sok agyalással töltött órának köszönhető - e, de most nagyon elégedett vagyok :))
 
Nem szeretnék dicsekedni, de nagyon örülök, mert az utolsó pillanatban csak sikerült a szett utolsó részét is megszereznem :)) Ez sikerélményt jelent számomra, hiszen már belenyugodtam és lemondtam róla. Nem tudom, hogy a kezdők szerencséje, vagy a sok agyalással töltött órának köszönhető - e, de most nagyon elégedett vagyok :))
Grat! :) Hát én most így állok és már csak a mai küldetés van hátra :) https://prnt.sc/17equs3 Ez a 20 bot még barátok közt is legalább 500 bigyót jelent,ami 2500 gyémibe kerülne,annyit közel sem ér :)
 

Brita

Újonc
Grat! :) Hát én most így állok és már csak a mai küldetés van hátra :) https://prnt.sc/17equs3 Ez a 20 bot még barátok közt is legalább 500 bigyót jelent,ami 2500 gyémibe kerülne,annyit közel sem ér :)
Köszönöm szépen :) Tegnap reggel így álltam én is. Azt gondoltam, hogy esélytelen a megszerzése, de hajtott a kíváncsiság, hogy vajon a szerencse mellém szegődik - e. Kétszer kaptam plusz varázslótudâst, így pont elég lett a célbaéréshez. Nagyon tetszett ez a kihívás, bár kicsit sok volt már a végén a bajnokságokkal, toronnyal és napi fejlesztésekkel szinkronban játszani. Igaz a torony még nagy kihívás, múlt héten jutottam először el a kapuig, ahol rendre elvéreztem. Kicsi, kezdő hadsereg, fejlődő, pici birtokocska, de alakul. Szorítok, hogy sikerüljön az utolsó elem megszerzése kis szerencsével :)
 

Kira7

Veterán
Sziasztok.

Nagyokat nevettem az előző hozzászólásokon, és teljesen egyet értek az általam megválaszolt hozzászólásra. A régebbi játékosok tudják, hogy ezek az együttesek 1 dologra jók: helyfoglalásra. Semmi értelmük nincs és mivel egyetlen épület sem volt a mostani eventben amiért megérte volna csinálni, így az elsőnél (amit nem tudom miért erőltetnek mindig, hogy vegyél x tudáspontot) abba is hagytam. Pedig aki még kicsi és belátható időn belül feladja nem fog rá költeni. A nagyokat meg nem ösztönzik erre. Sajnos szerintem ez az event az egyik legrosszabb volt az elmúlt 2 év hasonló eventjei közül (azért vannak még toplistások).

Szia!
Abban van igazságod hogy ez az event a régebbi játékosokat nem hozza nagyon izgalomba....de az előző és az előtti és még sorolhatnám az se, de naponta ha feljössz az event nem igen jelent nagy +t. Azért lehet nyerni a nyitásoknál és napidíjjaknál is amit feltudsz használni. Most pl ott tartok hogy van rengeteg helyem, tele pakoltam a városomat eventes épületekkel hagy termeljenek addig míg nem kell a hely, de ha nincs / vagy nem játszom az eventet, akkor nincsen tele a raktáram épületekkel. Azért kezd unalmas lenni hogy torony , event stb. egyre jobban az új játékosokat nézik csak....egyszer csak változik...addig meg ez van nem tudsz mást :)
 

Melkor

Tapasztalt építő
Én bevallom csalódott vagyok, nekem úgy tűnik hogy nem lehet összerakni a teljes nyeremény épület együttest csak ha elég sokat fizetsz. (vagy nagyon nagy szerencsével, ha minden 20. embernek esetleg sikerül, az nem teljesen jó)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser6419

Vendég
Azért jó ez a Liga mert így legalább látja az ember, hogy hiába kerül be a legjobb 20%-ba az eventet még így sem tudja teljesíteni.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Nagyon boldog vagyok, se plusz tekercseket adó tornyot nem vettem az elején, se plusz tekercseket végül. Hajszál híján,de sikerült ma este befejeznem a szettet. 15. fejezetben vagyok és azért nagyon sok lakost és nyerset ad, én örülök neki. Néhányszor a 80-as nyitásnál sikerült plusz tekercseket nyernem. Így is a bronz ligában végzem, de mind1. Elégedett vagyok. Hajrá még Mindenki, remélem még pár lelkes játékosnak, aki szeretné, sikerül befejezni a szettet. (Amúgy már kész voltam rá, hogy megveszem a legkisebb tekercscsomagot, ha kell, de végül úgy számoltam talán pont nem lesz rá szükség.)
 

Csatolmányok

  • elvenar kész.jpg
    elvenar kész.jpg
    89,5 KB · Megtekintések: 20
Utoljára szerkesztve:
Nos,ez lett a vége :D https://prnt.sc/17mf7jw :D Tudom,500 gyémiért (van "készleten") vehettem volna 100 bigyót és meg lett volna a szett,de feleslegesnek találom gyémit költeni olyan eventre,ami alapjában sem tetszik :) Akik elég szerencsések voltak,azoknak grat! :)
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
Én az egész event alatt egyetlen 1x se kaptam plusz varázslótudást, így a szett se lett meg, pedig minden feladatot megcsináltam sőt vagy 2 héttel a vége előtt már elértem a napi 1 zárt feladatokat, azért ez így elég szemétség nem a játékos ügyességén gyorsaságán múlik hogy megkapja a szettet hanem a szerencsén... :( A toronyba is hasonlóképpen jártam, kellett volna medve ereklye, mindig maxoltam a tornyot, 1db-ot kaptam...:(
 
Fent