• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszajelzés Visszajelzések 2021

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Elfek és Emberek,

Ezt a fórum beszélgetést azért hoztuk létre, hogy az ünnepek alatt pihenő Support-ot és fejlesztő csapatot a jövő évre megannyi visszajelzéssel tudjátok ellepni!

Arra kérünk titeket, hogy írjátok le az alábbi dolgokat az idei évről (2021), ezeknek a megindoklása opcionális! (Természetesen sokat tud segíteni!)

1. 2021 legjobban várt új játékeleme
2. 2021 legjobb frissítése, játékeleme
3. 2021 legrosszabb frissítése vagy játék módosítása
4. 2021 legjobb, új épülete
5. 2021 legjobb esemény
6. Egy módosítás, amire vártatok, de 2021-ben nem történt meg
7. Egy módosítás vagy újdonság, ami 2021-ben meglepett titeket
+ Egy kívánság, amelyet beleraknátok a játékba, ha csak rajtatok múlna

Kellemes ünnepeket!

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy ez egy visszajelzéseket adó fórum bejegyzés, illetve topic. Emiatt természetesen az összes visszajelzést el fogjuk olvasni, illetve következtetéseket levonni, azonban nem biztos, hogy válaszolunk vagy reagálni fogunk rá! Köszönjük a megértéseteket!
 

Susanh

Erős harcos
1, mindig a következő új faj,várom aztán rájövök,hogy utálom őket ;)
2, hmm..,tán az,hogy a tesóknak lehet tp-t adni mobilon is
3, némelyik event nehéz,vagy is én nehezen érem el a magamnak kitűzött célt(pl halloweeni event macskás profil..és egyik sem jött össze sajnos :()
4, ezt most passzolom
5, a halloweenes tetszett a legjobban sok szép épület volt(mèg ha semmi hasznosat nem adtak,viszont a ködben macska keresős szisztéma nem jött be)
6, mobillal is lehessen bárkinek a csodájába pakolni,ne csak tesóknak,szomszédoknak.hanem bárkinek,akit csak “meglátogatok”
7, én itt màr sem

+sok nagyon nagyon olcsó terület:D
 

Atram

Újonc
Sziasztok!
Akkor, ha lehet és helyet adtatok a lehetőségnek élnék is vele.
- Jó lenne, ha betöltés közbeni, megjelenő Bölcs gondolatokat nem csak az abszolút kezdőknek szánnátok. Hanem a kicsit haladóbbaknak is lennének hasznos bölcs tanácsok.
- Az erekjéket jó lenne, ha tetszőlegesen át lehetne barkácsolni, nem csak bizonyos megszabottat megszabotra. Persze kivitelezhető, nem horror árban.
- Jó lenne látni az épületeknek a restaurátor szintjeit, nem csak a soron következőt. Mert így nehezen tudja elődönteni az ember, hogy érdemes- e
Megéri-e a restaurálást az épület.
-Nagyon sokszor nem lehet megtalálni hogy mennyi királyirestaurálásom van. Sokszor nincs megjelenése. Pedig jó lenne.
- sokszor be van szorulva a tudáspont sáv, mert nem lehet még fejleszteni a vendégnépek hiányzó árúi miadt. Persze a szilánkok is, 10 nél tele va. Ezen is lehetne szépíteni....
Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. További szép napot.
 

Ferenc99

Erős harcos
Egy kívánság, amelyet beleraknátok a játékba, ha csak rajtatok múlna
Az egy olyan épület lenne amit 1x lehetne megszerezni , belekerülne 50000 gyémántba , 3 havonta a gyémántoknál felajánlaná , hogy 24 órán át megszerezhető . Adna Kultot és extra sok lakost .Ez egy szintezhető épület lenne 50000 gyémánt után 1 es szintű lenne és 12 óránként adna valami meglepetést pl. aranyat vagy alapanyagot vagy unuriumot vagy érző árut stb. , aztán kettes szinten nőne ez a mennyiség , mondjuk 5 ös szinten már dobhatna portál profitot vagy gyémántot vagy pénzesőt vagy váratlan ajándékot , ez folyamatosan nőne a 9 es szintig mármint pl dobna 5 ös szinten 5 % pénzesőt 8 as szinten már akár 50 % pénzesőt ,
és 10 es szinten már épületeket ( dzsinn , kereskedelmi állomás , óriáskerék , szabadon engedett egységfejlesztés , tehát lejáró épületeket ) és ha megetetnénk kisállat eledellel ami 5 napig hatna akkor 12 óránként az épületek mellé , adhatna ereklyéket , pl medveereklyét stb. vagy 1 kisállateledelt esetleg 10 es ősi tudást )
Ez egy vázlat , de ha kreatívabbak vagytok akkor lehet még kitalálni dolgokat . pl mondjuk lenne egy harci totem ami 5 x 5 ös és csak akkor működne ha befizetnél az épületbe x számú bűbájt teszem azt 100 darab mágikus műveltséget és 12 órán át az egységek 100 % al megnövelt életerővel rendelkeznének és plusz 30 % al megnövelt sebzéssel . ( lehetne hajtani a bajnokin , hogy minél több bűbájt szerezzen az elf vagy az ember )
 

Mihaszna

Veterán
3. 2021 legrosszabb frissítése vagy játék módosítása: (lehet, hogy nem is ezen a éven vezették be, de azért leírom) Az a sok Ereklye mindenhol is! A legrosszabb módosítás, amióta játszok. Bármerre nézzek szinte mindenhol azt látom (Torony, Varázsakadémia, Kaland, Event..

5. 2021 legjobb esemény: A Varázslók zarándoklata :);)

6. Egy módosítás, amire vártatok, de 2021-ben nem történt meg: Lehettek volna változatosabbak az Event Fődíjak. (Ne csak a Fejleszthető épületek fényeskedjenek orcáink fölött)

+ Egy kívánság, amelyet beleraknátok a játékba, ha csak rajtatok múlna:

- Visszahoznám a Kívánságkutat (akár a toronyban, akár az eventeken vagy bárhol is, de elérhetővé tenném)
- Költöztetés: Negyedévente (3 havonta) lehetőséget biztosítanék minden játékosnak a költözés lehetőségére (természetesen úgy, ahogy a rendszer is teszi velünk időközönként, annyi, hogy lenne egy gomb, amit manuálisan is használhatnánk)
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Javaslatok (támogatva pár előttem szólót is):
- ereklyék átbarkácsolása másikká, tele a régebbi játékosok raktára haszontalan ereklyékkel,
- tetszőleges meglátogatott játékos csodái támogatási lehetőségének megteremtése mobilon is
- várostervezéshez épületek elrejtésének lehetősége laptopon/gépen is
- kedvenc épületeim kijelölése, amelyeknek a támogatását kérem, ezek jelennének meg először a látogatásomkor, utána jöhetnek a legtöbb kultúrát adók (az ősi csoda szívecskéjéhez hasonlóan)
- kívánságkút és holdkőtár - a régebbi játékosoknak ezek nagy segítséget adtak (holdkőtár még ma is)
- amikor befejeződik egy támogatott csoda építése, ne csak azt írja ki, hogy grat stb, hanem azt is, kinek a csodája fejeződött be. Szerintem ez elősegítené a támogatási kedvet, hiszen röppennénk is vissza támogatni az illető következő csodáját.
 
Utoljára szerkesztve:

SirSmithy

Veterán
Javaslatok (támogatva pár előttem szólót is):
- ereklyék átbarkácsolása másikká, tele a régebbi játékosok raktára haszontalan ereklyékkel,
- tetszőleges meglátogatott játékos csodái támogatási lehetőségének megteremtése mobilon is
- várostervezéshez épületek elrejtésének lehetősége laptopon/gépen is
- kedvenc épületeim kijelölése, amelyeknek a támogatását kérem, ezek jelennének meg először a látogatásomkor, utána jöhetnek a legtöbb kultúrát adók (az ősi csoda szívecskéjéhez hasonlóan)
- kívánságkút és holdkőtár - a régebbi játékosoknak ezek nagy segítséget adtak (holdkőtár még ma is)
- amikor befejeződik egy támogatott csoda építése, ne csak azt írja ki, hogy grat stb, hanem azt is, kinek a csodája fejeződött be. Szerintem ez elősegítené a támogatási kedvet, hiszen röppennénk is vissza támogatni az illető következő csodáját.
Ezeket írnám én is. 10000% támogatás tőlem
 

Csillagos

Tapasztalt építő
+1 Pl. a tp-körlevelek esetében megkönnyítené a helyzetünket, ha a mobilos üzenetekhez hasonlóan laptopon/gépen is megjelenne a feladó neve, vagyis nem kellene belekattintani az üzenetbe, hogy lássam, ki írta
 

Ferenc99

Erős harcos
- kedvenc épületeim kijelölése, amelyeknek a támogatását kérem, ezek jelennének meg először a látogatásomkor, utána jöhetnek a legtöbb kultúrát adók (az ősi csoda szívecskéjéhez hasonlóan)
Ez a nem mindegy egy olyan kultnál ami manát ad . Támogatom ezt a javaslatot .
 

Vmadar

Felderítő
Kedves Elfek és Emberek,

Ezt a fórum beszélgetést azért hoztuk létre, hogy az ünnepek alatt pihenő Support-ot és fejlesztő csapatot a jövő évre megannyi visszajelzéssel tudjátok ellepni!

Arra kérünk titeket, hogy írjátok le az alábbi dolgokat az idei évről (2021), ezeknek a megindoklása opcionális! (Természetesen sokat tud segíteni!)

1. 2021 legjobban várt új játékeleme
2. 2021 legjobb frissítése, játékeleme
3. 2021 legrosszabb frissítése vagy játék módosítása
4. 2021 legjobb, új épülete
5. 2021 legjobb esemény
6. Egy módosítás, amire vártatok, de 2021-ben nem történt meg
7. Egy módosítás vagy újdonság, ami 2021-ben meglepett titeket
+ Egy kívánság, amelyet beleraknátok a játékba, ha csak rajtatok múlna

Sziasztok:

1. 2021 legjobban várt új játékeleme: a mobilos frissítések nagyon jók lettek, már szinte a böngészős verzió az elavultabb.
2. 2021 legjobb frissítése, játékeleme: az új fajok mindig érdekesek.
3. 2021 legrosszabb frissítése vagy játék módosítása: a torony követelmények megemelése. 2-3 segítő épület, tűzfőnix (már akinek van) és rengeteg alapanyag nélkül lehetetlen felérni a végére, és ha nem vagy szerencsés mindezt elképesztően kevés nyereményekért.
Továbbá ezeket a "mindenből kicsit adó de valójában semmire sem jó, fejlesztős" eventes épületeket el lehetne már hagyni, tele van velük a raktáram, nem győzöm bontogatni őket, kezdenek nagyon unalmasak lenni.

4. 2021 legjobb, új épülete: számomra nem volt ilyen
5. 2021 legjobb esemény: mivel magas szinten elég lassú már a fejlődés valamint a fent említett épületek és a meglévők fejleszthetősége miatt egyetlen eseményt sem csináltam.
6. Egy módosítás, amire vártatok, de 2021-ben nem történt meg: kívánságkút, kereskedelmi bástya, gömbtuskó, hegyi jégtroll és társai visszahozása
7. Egy módosítás vagy újdonság, ami 2021-ben meglepett titeket: negatív értelemben az, hogy bár gyönyörűek az eventes épületek, de semmi újat nem adnak, főleg ha 4-5 event is van amíg ugyanazon a szinten vagy. Nincs bennük semmi ösztönző hatás arra, hogy csináld az eventet.
+ Egy kívánság, amelyet beleraknátok a játékba, ha csak rajtatok múlna: lásd 6 pont.

Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet minden játékos társamnak és természetesen az adminoknak!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Sigrid

Tag
Sziasztok! Köszönök Nektek mindent, újévi kivánságként pedig 9 főnixereklyére vágyom, hogy nekem is lehessen egy tűzfőnixem... Boldog Új évet mindenkinek!
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok!

Legjobb esemény a főnix és az őszi csillagjegyek a macik :) mai napig a tűzfőnixnél és barnamedvénél jobb nem készült.
Lehetne ezek variációja a következő eventen pl. főnix életerőt növelné, maci meg nem a kiképzési méretet hanem az osztag lehetne
50% nagyobb :) pl. nem 15 ezres osztagom lenne hanem 22500. Szép álom tudom de ha már mindenhol harcolni kell a jutalomért akkor legalább adjanak hozzá megfelelő segítő épületeket állandóra, és ne úgy hogy szerencsén múljon nyerek e a toronyba törppáncélt, vagy a varázsakadémiába barkácsolható katonai segítőket.

Épület ami jó volt eventeknél a lávatojás és rája igazán jól adják a mannát. Na ilyen kellene isteni magból is, ami mondjuk óránként 500 vagy akár 1000 magot ad. Tudom ébresztő de egy évben egyszer olyan jó álmodni ha már az elvenárba vagyunk :D

A mostani téli varázslat event napi díjjal hát engem nem hozták lázba, sőt inkább mind kukába való mert hiába jó a grafikája ha semmit sem ad.

Szerintem közvélemény kutatást ha végeznétek kijönne, hogy a kaland már rég nem a játékosok kedvence max lehet 5% az aki várja, és ezt a játékelemet vagy nagyon átkellene alakítani vagy akár megszüntetni. Kicsit már kezdik unni a játékosok, hogy event után mindig jön a kaland. Inkább testvériségek között kellene valami versenyt kitalalni ami kicsit feldobná a játékosokat.

Boldog új évet kívánok mindenkinek :)
 

Jenet

Felderítő
Sziasztok!

1. 2021 legjobban várt új játékeleme: A Száműzött Bosszúja, tehát a legújabb fejezet. Igaz, hogy valószínűleg szó szerint évekre vagyok tőle :D mégis mindig attól félek, hogy majd nem lesz következő fejezet, és akkor mi lesz, ugyanis ennyire szeretem ezt a játékot. :D :D
2. 2021 legjobb frissítése, játékeleme: Testvériségi Jutalmak, nagyon is felkeltette az érdeklődésem, és kíváncsi vagyok, hogy magas szintre hozva az egész történetet, mit érünk majd el a csapattal, nagyon ígéretesnek tűnik.
3. 2021 legrosszabb frissítése vagy játék módosítása: Kicsit el van rontva ott a dolog, hogy vannak eszméletlen szép megszerezhető épületek, amikben oly szívesen gyönyörködnék, persze nem a raktárból, de mégse lehet letenni, mert annyira keveset tesz a város fejlődéséhez, hogy igazán csak a helyet foglalja. Mert se kultúrában, se lakosságban, se pedig anyagban nem ad annyit, amennyivel már szívesen megépíteném.
4. 2021 legjobb, új épülete: Zarándok kastély, és a hozzá tartozó műhelyek, ugyanis szerintem elég jó mennyiségben ad a termeléshez kiegészítést. Igaz, a Kovács műhely sajnos nem lett meg, így hozzá tenném a +1 kívánsághoz, hogy valahogy (akár a Torony által) beszerezhető lehessen. Alapvetően termelés alapú a városom, és csak a torony-bajnokság első néhány ládájánál szoktam harcolni, úgyhogy nagyon jól jönnek az ilyen épületek.
5. 2021 legjobb esemény: Őszi Csillagjegyek
6. Egy módosítás, amire vártatok, de 2021-ben nem történt meg: Kívánságkút újra játékba helyezése. Nem tudom elképzelni, hogy mi volt vele a gond, ami miatt ki lett szedve. Szeretem a Dzsinn-t és az Óriás kereket is , de lássuk be, nagyon sokan hiányolják a jelenlétét.
7. Egy módosítás vagy újdonság, ami 2021-ben meglepett titeket: Talán a Fényűzés és a Szellemek Kötete lepett meg legjobban, bár ha már univerzális, akkor nagyban megkönnyítené, ha ez nem lenne ennyire lekorlátozva, legalább is az eseményfejlesztőket illetően. :D
+ Egy kívánság, amelyet beleraknátok a játékba, ha csak rajtatok múlna: A 7. pont alapján, nagyon jó írány a Varázslatok fül alatt található Kötetek, viszont nagyon jó lenne, ha magunk választhatnánk ki, hogy mit szeretnénk fejleszteni, és nem csak 2 eseményépület közül. Jobban szeretném használni a Varázslatot tényleges fejlesztésre, mintsem 2000 bűbájtöredék begyűjtésére. :)
Valamint még egy javaslatként: Ha már a Fényűzés Köteténél tartunk, akkor én értelemszerűen oda sorolnám a PortálProfitot is, mint választható opciót.


Boldog Új Évet mindenkinek! :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent