• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Dizel1

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Sziasztok! Ahogy már egy ötleten belül írtunk róla, megpróbálkozom új ötletként is megjeleníteni a javaslatomat. A piacolásba beépíthető, újfajta szűrőről van szó. Nem terhelné be a rendszert, nem lenne útban azoknak sem, akik nem használnák, és nem jelentene nagy munkát a fejlesztőknek a...
  2. Dizel1

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Köszöntő Mese a történet, álom a világ Arendylt térképen sehol sem leled Manó is, ember is ott élni imád, Városod akár neked is lehet Fejlődik minden, jól megy a munka Bővül a város, gyűlik a nép, Városod titkát senki nem tudja, Mitől oly pompás, mitől lett szép Termel a műhely, termel a gyár...
  3. Dizel1

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    - Rejtélyes bűvös tojás - Évekkel ezelőtt, a kezdés után ez volt az első nyeremény épületem.
  4. Dizel1

    Cselekvő Manók

    Üdvözlet mindenkinek! Közepestől nagyobb létszámú csapatomba keresek új tagokat. Ne tévesszen meg senkit a létszámunk! Sajnos részben egészségügyi problémák miatt, részben bármiért a tagjaink egy része inaktívvá vált. Amit tudni kell rólunk: 1. Nem várunk el semmi teljesíthetetlent,, ha a...
  5. Dizel1

    Továbbítva Ranglista pontok

    Folyamatosan hangoztatom, hogy vagy ranglistára játszunk, vagy a játékért. Én a játékot választottam. Ennek ellenére jól jönne, a más taktikából eredő fáradozásokért, egy kis "aprópénz". Nevezetesen arra gondoltam, hogy egyes-, vagy akár minden nyereményben lehetne pár ranglista pont is, az...
  6. Dizel1

    Továbbítva Napszakok

    Egyszer felvetettem egy ötletet, amit akkor úgy éreztem, hogy zsigerből utasítottak el. Megpróbálkozom vele újra. Arra gondoltam, hogy a városunkban, ki-, bekapcsolható üzemmódban, a gépünk belső órája szerint, lehetne éjszaka is. Kicsit sötétebb lenne, és világítanának az épületek ablakai...
  7. Dizel1

    Nyeremények

    A régebbi küldetések napi nyereményei között volt Valorián dicsőség, és Ork stratégák edzőpályája is. Az utóbbi küldetésekben a katonai nyeremény témakörben csak az erőnövelő volt megnyerhető. Nem lehetne, hogy a következőkben visszatérjen a fenn említett két nyeremény egyike, vagy mindkettő...
  8. Dizel1

    Chat

    Üdv. mindenkinek! Már volt szó nemrégiben a chat panel fejlesztéséről. Nem találom sehol, ezért ezennel megújítom. Akkor kézzel lábbal tiltakoztam a túlfejlesztése ellen, vagyis nem kell bele smiley meg a ördög tudja mi. Viszont jó lenne, ha nem működne önhatalmúlag össze-vissza. Ha...
  9. Dizel1

    Portré

    Tudom, hogy ez már túlzás. Vannak olyan programok, amik egy gombnyomásra átalakítanak egy arcképet egy előre meghatározott karikatúra szerint. Nem lehetne azt megcsinálni, hogy saját fényképet feltöltve, egy elfes, tündéres. orkos, vagy bármilyen, a játékban megjelenő lény vonásaival formáljon...
  10. Dizel1

    Ork termelés

    Ezekkel az Orkokkal elég sok a baj. Az Ork gyülekezőhely alatt lehet megtermelni az Akadálypálya címszó alatt a Hulladékot. A portál is Hulladék néven tartja nyilván a terméket. Azonban amikor folyik a termelés, és a kurzort rávezetem a Gyülekezőhelyre, akkor a felugró ablakban nem a Hulladék...
  11. Dizel1

    Ork leírás

    A Wiki-ben az Ork Gyülekezőhely leírása mind a 4 termelésnél 1 másodperc termelési időt jelöl meg. Ez megtévesztő azok számára, akik "előtanulmányt" folytatnak a gyorsabb haladás érdekében. Továbbá hiányolom, hogy csak szinte elrejtve bújkál az információ, miszerint Ork csak a Fegyvertár 20...
  12. Dizel1

    Bölcsek

    Nem tudom, hiba-e. Úgyhogy a beírásomat tekintsük kérdésnek! A "Bölcsek" osztogatják nekünk a feladatokat. Vannak az átpörgethető feladatok, és vannak a fejlődéssel kapcsolatos, át nem pörgethetőek. Történt az az eset, hogy az át nem pörgethetőnél építenem kellett volna egy Harmónia Kertjét. A...
  13. Dizel1

    Már felvetett Nyeremények cserélhetősége

    A következőről szerintem még csak más témákon belül volt szó, ott is érintőlegesen. Ha volt külön téma nyitva, akkor elnézést. A megnyert épületeitől sokunk nem válik meg szívesen még akkor sem, ha már keveset termel az előrehaladásunkhoz képest. A raktárban meg pihen egy csomó, mert nincs hely...
  14. Dizel1

    Javítva Wiki - Orkok leírás

    Lemaradt egy D betű. "Követelmények Csak akkor tudod megépíteni az Ork Portált, ha kikutattad a technológiáját és megvan a megfelelő mennyiségű erőforrásod, hogy felold azt a Kutatási Fán. " FELOLD itt felszólító módban van, és 2 D-vel írandó, vagyis FELOLDD.
  15. Dizel1

    Lezárva Város nézet

    A városunkból alap helyzetben látszik, amennyi látszik. A scroll gombbal bele tudunk nagyítani. Ez jóóóóó. De jó lenne időnként egy globális képet látni, amit csak a böngésző átállításával tudok elérni, ami nem szerencsés. Nem lehetne megcsinálni a fordítottját is? Azaz a scroll gomb ellentétes...
  16. Dizel1

    Háttér - évszakok

    A mogyorós küldetésnél a város külterülete őszi, rozsdabarna színekbe öltözött. Mi lenne, ha az évszakoknak megfelelően mindig változna?
  17. Dizel1

    Javítva Tárgyeset, felszólítómód

    A Bölcsek által osztott feladatok között található egy-két apróság. Mint például a "Fejleszd tovább a Főépületed." A magyar nyelvtan szerint ennek így kellene kinézni: "Fejleszd tovább a Főépületedet!" A felhozott példában hiányzik a tárgyeset ragja, valamint a felkiáltójel a felszólító mondat...
  18. Dizel1

    Már felvetett Visszajelzések - Tudáspont

    Amikor valakitől Tudáspontot kapunk az Ősi csodáinkba, akkor a Visszajelzések között nem kapunk róla értesítést. Szerintem ez egy hiányosság. Jó lenne tudni, hogy valaki segít, mert esetleg onnantól jobban odafigyelünk a segítőre, és a további feltöltésünkre is. Visszajelzés nélkül esetleg...
  19. Dizel1

    Visszajelzések

    Amikor a raktárba bekerül valami, akkor alul, az ikonokon megjelenik egy piros felkiáltójel. Majd belépünk a raktárba, ott a füleken szintén látható a piros jelzés. Azonban ha tovább haladunk, ott már nincs kiemelve, hogy mivel bővültünk. Mondhatnátok, hogy tudom, termeltem, vagy kaptam egy...
Fent