• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Portré

Dizel1

Veterán
Tudom, hogy ez már túlzás. Vannak olyan programok, amik egy gombnyomásra átalakítanak egy arcképet egy előre meghatározott karikatúra szerint. Nem lehetne azt megcsinálni, hogy saját fényképet feltöltve, egy elfes, tündéres. orkos, vagy bármilyen, a játékban megjelenő lény vonásaival formáljon át minket, és használhassuk egy szintet elérve profilképnek?
 

DeletedUser683

Vendég
Azért kérdezzük már meg azokat is, akik tőlünk jobban belelátnak!
Volt régebben weboldalam. Na nem olyan, amit egy délután a 15 évesek is összeraknak. Onnan gondolom, de természetesen kérdezheted a @Hoshi -n keresztül a fejlesztőket is. A véleményemen ez nem változat, mert nem támogatok olyasmit, ami a játék belassulását hozhatja magával. Ennél a játéknál rengeteg képi elemet kell így is betölteni belépéskor, illetve amikor átlépünk egy szomszédhoz, csoporttárshoz, vagy a térképről hazatérünk. Biztosan lesznek olyanok, akik támogatják.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
Biztosan lesznek olyanok, akik támogatják.
Amint látod, eddig csak olyanok voltak. Egyébként meg a sok mozgó animáció betöltése lehet, hogy sokkal több keresgélést igényel a rendszerben, mint az egyéni, kis helyigényű képek között feltúrni az odaillőt.
 

GreenKnight

Veterán
Én se támogatom, mert teljesen felesleges. Ide se teszi fel senki az igazi arcát, akkor meg nem mindegy, hogy milyen kép van a neved mellett?
A sok mozgó animáció szerintem be van cach-elve, tehát nem igazán terheli a rendszert. Ugyanez egyedi képekkel nem megoldható.
Úgyhogy egyet kell értenem @Djyahel -lel, teljesen fölösleges és értelmetlen rendszerterhelő fejlesztés lenne.
 

Dizel1

Veterán
Ide se teszi fel senki az igazi arcát, akkor meg nem mindegy, hogy milyen kép van a neved mellett?
@Djyahel -lel, teljesen fölösleges és értelmetlen rendszerterhelő fejlesztés lenne.
Ez igaz. Azonban mint az előttetek szólók véleményén látszik, lennénk olyanok, akik felteszünk magunkról egy karikatúraszerű képet, amin mi vagyunk, de mégsem. És amíg a fejlesztők nem mondják ugyanazt a leterheltségről amit Ti, addig éltetném a dolgot.
 

DeletedUser683

Vendég
Amint látod, eddig csak olyanok voltak. Egyébként meg a sok mozgó animáció betöltése lehet, hogy sokkal több keresgélést igényel a rendszerben, mint az egyéni, kis helyigényű képek között feltúrni az odaillőt.
Nem a tárhelyen elfoglalt méret lenne sok, hanem a darabszám, amin keresztül kell mennie a rendszernek. Ettől még éltetheted az ötletet, csak leírtam, hogy én miért nem támogatom, és te nem fogadtad el egy sima nemnek a válaszomat, azért volt szükséges válaszoljak. :)
Korábban írtam, és persze némi túlzás, de az elgondolkodtató mivolta miatt, hogy a kávét ne hozza be a játék. Csak ha meg fagyogat a rendszer, lagol, akkor ugyanúgy megy az egyébként jogos kívánalom, hogy kevésbé élvezhető a játék, tegyenek valamit. Ez egy olyan játék, ahol a grafikai elemek meghatározóak, ráadásul böngészős megjelenítésű, ezért nem mindegy, hogy miket pakolnak pluszban még bele, annál is inkább, mivel a városok egyre nőnek, és még újabb fajok, újabb elemek várhatóak a játékba. Ettől még ti ötletelhettek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
Nem a tárhelyen elfoglalt méret lenne sok, hanem a darabszám, amin keresztül kell mennie a rendszernek. Ettől még éltetheted az ötletet, csak leírtam, hogy én miért nem támogatom, és te nem fogadtad el egy sima nemnek a válaszomat, azért volt szükséges válaszoljak. :)
Korábban írtam, és persze némi túlzás, de az elgondolkodtató mivolta miatt, hogy a kávét ne hozza be a játék. Ettől még ti ötletelhettek.
Nem kávézom.
 

Vicacica1

Erős harcos
Szerintem is szuper ötlet,nekem nagyon tetszik...Mint laikus nem hinném hogy ez akkora gondot jelentene mint a megvalósításban,mint a játékban,hiszen itt is mindenki a saját képét használja...Persze mindig is lesznek olyanok akiknek más a véleményük,evvel nincs is semmi baj ez az élet rendje...T Á M O G A T O M
 

Dizel1

Veterán
Nem is ez volt a lényeg, kár hogy csak ennyi jött le. Ez a hozzászólásod is azt bizonyítja, amit korábban is megállapíthattunk, hogy nem tudod elfogadni az ellenvéleményt, de semmi baj, a véleményem ettől még nem változik! ;)
Neeem! Értem miről beszélsz. És bár nem tudok programozni, de annyit tanultam valamikor, hogy van rálátásom az indokodra. De mivel látom, hogy felkeltettem az ötlettel az érdeklődést, ezért várnám meg annak a véleményét is, akihez valószínűleg el sem fog jutni. De ha már ekkora tudással rendelkezel, akkor gondold át még egyszer! Igaz ugyan, hogy temérdek kép átnézéséről van szó, de a képek méreténél fogva (és itt jöttél a tárhely magyarázattal) nem lehet olyan nagy igénybevétel a rendszer számára az átpörgetés. Már csak azért sem, mert valami kóddal lehetnek ezek azonosítva. És betöltéskor még 1-3 másodperc többlet szerintem nem jelenti a játék vesztét. És ha már benn van a kép, akkor a lefagyást végképp nem.
Ééééés, el tudok fogadni ellenvéleményt. De azt hittem, hogy itt többről, beszélgetésről van szó, nem csak elfogadásról, és el nem fogadásról. Tévedtem?
 

DeletedUser683

Vendég
Neeem! Értem miről beszélsz. És bár nem tudok programozni, de annyit tanultam valamikor, hogy van rálátásom az indokodra. De mivel látom, hogy felkeltettem az ötlettel az érdeklődést, ezért várnám meg annak a véleményét is, akihez valószínűleg el sem fog jutni. De ha már ekkora tudással rendelkezel, akkor gondold át még egyszer! Igaz ugyan, hogy temérdek kép átnézéséről van szó, de a képek méreténél fogva (és itt jöttél a tárhely magyarázattal) nem lehet olyan nagy igénybevétel a rendszer számára az átpörgetés. Már csak azért sem, mert valami kóddal lehetnek ezek azonosítva. És betöltéskor még 1-3 másodperc többlet szerintem nem jelenti a játék vesztét. És ha már benn van a kép, akkor a lefagyást végképp nem.
Ééééés, el tudok fogadni ellenvéleményt. De azt hittem, hogy itt többről, beszélgetésről van szó, nem csak elfogadásról, és el nem fogadásról. Tévedtem?
Nem írtam tárhelyet az első bejegyzésemben. Azt te említetted. ;)
A gyúnyolódást meg külön köszönöm! Ettől még az ötlethez való viszonyom nem változik. Biztosan akadnak támogatók még.
 

Dizel1

Veterán
Beszélgessünk már rendesen! A kávés beszólásod semmivel nem volt jobb, mint amit válaszoltam rá. Értem az aggályaidat, értem amit írsz. Elfogadtam. Te meg fogadd el, hogy szeretném olvasni annak a 15 éves gyereknek a véleményét, aki meg tudná valósítani! De úgysem fogja, nem miattad, hanem mert macerás.
 
Fent