• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Bölcsek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Dizel1

Veterán
Nem tudom, hiba-e. Úgyhogy a beírásomat tekintsük kérdésnek!
A "Bölcsek" osztogatják nekünk a feladatokat. Vannak az átpörgethető feladatok, és vannak a fejlődéssel kapcsolatos, át nem pörgethetőek. Történt az az eset, hogy az át nem pörgethetőnél építenem kellett volna egy Harmónia Kertjét. A taktikám, a küldetések, és az élet úgy hozta, hogy elhalasztottam. Aztán egyszer csak megépítettem, és ki is töröltem nagy veszteséggel, hogy elmozduljunk a holtpontról. Feladat kipipálva. Aztán az utána következő, megvalósult feladatok automatikusan kipipálva. Csakhogy eljött az a feladat, hogy építsem meg a Törp portált. De nem fogom, mert azóta belerohantam az Ork portálba. És itt a feladat kiadása elakadt. Nem kaptam pipát, sem új feladatot.

Biztos, hogy építenem kell újra egy Törp portált, és kitörölni nagy veszteséggel, hogy innen elmozduljunk?
 

DeletedUser3108

Vendég
Biztos, hogy építenem kell újra egy Törp portált,
Kedves @Dizel1 ,
Sajnos nem csak a törp-portált kell újra építened, de teljesítened kell az összes küldetést is a törpöknél, illetve majd a tündéreknél is. Addig ugyanis nem tudsz tovább lépni az orkos küldikhez. Persze, megteheted azt is, hogy nem foglalkozol a küldikkel, hanem nélkülük folytatod a játékot. :)
 

DeletedUser3108

Vendég
@Wiccara!
Ez nagyon betalált!! :D:D:D
Ha lehetne, kiszínezném a kedvelést jelző kezecskét pirosra, ez annyira tetszett! Nagyon bírom a humorod... :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent