• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Visszajelzések - Tudáspont

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Dizel1

Veterán
Amikor valakitől Tudáspontot kapunk az Ősi csodáinkba, akkor a Visszajelzések között nem kapunk róla értesítést. Szerintem ez egy hiányosság. Jó lenne tudni, hogy valaki segít, mert esetleg onnantól jobban odafigyelünk a segítőre, és a további feltöltésünkre is. Visszajelzés nélkül esetleg sokkal később bukkanunk rá. A visszajelzés hiánya a támogatott, megépült csodákra is igaz, amikor pedig a támogató nem értesül arról, hogy kinek a csodája épült meg, csupán magáról a nyereményről kap értesítést. (De mintha a felvetésem ezen részéről már olvastam volna valahol...)
 

DeletedUser2286

Vendég
Amikor valakitől Tudáspontot kapunk az Ősi csodáinkba, akkor a Visszajelzések között nem kapunk róla értesítést. Szerintem ez egy hiányosság. Jó lenne tudni, hogy valaki segít, mert esetleg onnantól jobban odafigyelünk a segítőre, és a további feltöltésünkre is. Visszajelzés nélkül esetleg sokkal később bukkanunk rá. A visszajelzés hiánya a támogatott, megépült csodákra is igaz, amikor pedig a támogató nem értesül arról, hogy kinek a csodája épült meg, csupán magáról a nyereményről kap értesítést. (De mintha a felvetésem ezen részéről már olvastam volna valahol...)
Egyrészt tényleg jó lenne tudni, ha vki segít, mert ha épp nem fejlesztek egy Ősi Csodát, akkor nem nagyon szoktam nézegetni.
Másrészt így is elég sok értesítést kapunk, nem biztos, hogy elférne, még ha naponta jövök is játszani. Csak úgy támogatom, ha az Értesítések is nőnek, mert a jelenlegi 60 nem lenne elég a látogatásokra, elfogadott ajánlatokra, PLUSZ a segítésekre.
Vagy lehetne az elfogadott ajánlatok listája valahol a Kereskedőnél, elfér még egy fül. Esetleg az Ajánlataimnál látszódjanak még pár napig halványabban vagy egy zöld pipával a piros x helyett.
 

Rikari

Veterán
Amikor valakitől Tudáspontot kapunk az Ősi csodáinkba, akkor a Visszajelzések között nem kapunk róla értesítést. Szerintem ez egy hiányosság. Jó lenne tudni, hogy valaki segít, mert esetleg onnantól jobban odafigyelünk a segítőre, és a további feltöltésünkre is. Visszajelzés nélkül esetleg sokkal később bukkanunk rá. A visszajelzés hiánya a támogatott, megépült csodákra is igaz, amikor pedig a támogató nem értesül arról, hogy kinek a csodája épült meg, csupán magáról a nyereményről kap értesítést. (De mintha a felvetésem ezen részéről már olvastam volna valahol...)
Ha kicsit ugyanitt visszanézel, akkor megtalálod a "külsős csodák építése" bejegyzésben, hogy eddig mire jutottunk ebben a témában. Vagyunk néhányan, akiknek a "csodás" értesítés hiányzik, de nem elegen ahhoz, hogy a köveket elmozdulásra kényszerítsük. :)
 

GreenKnight

Veterán
de nem elegen ahhoz, hogy a köveket elmozdulásra kényszerítsük. :)
És ráadásul a malmok is lassan őrölnek. :( Pedig ezt az ötletet még én is támogatnám. Annyi értesítés nem jön naponta, hogy az zavaró lenne a jelentések között. Viszont sokszor nem tudom, hogy honnan, kitől kaptam pontokat.
 

Dizel1

Veterán
Ha kicsit ugyanitt visszanézel, akkor megtalálod a "külsős csodák építése" bejegyzésben, hogy eddig mire jutottunk ebben a témában. Vagyunk néhányan, akiknek a "csodás" értesítés hiányzik, de nem elegen ahhoz, hogy a köveket elmozdulásra kényszerítsük. :)
Tudtam, hogy olvastam valahol! És ha egy kicsit ugyanitt visszanézel, akkor megtalálod, hogy támogattam is.
 

liliputy

Veterán
"sans nominis mondta:
Javasolnám, hogy legyen lehetőség egy ablakban/táblázatban visszanézni, hogy melyik játékosok melyik csodáját hány tp -vel támogattuk.

Nagyon jó ötlet, mert már követhetetlen, hogy ki kinek, mibe, mennyit adományozott. :rolleyes:
De ehhez kapcsolódóan javasolnám, hogy kapjunk értesítést arról, hogy kinek a csodája készült el, amikor belépéskor azt látjuk csak, hogy 25 tp landolt és totózhatunk, melyik csodába is kaptuk a szilánkot.

liliputy, Március 12, 2017"

Szóval már régen javasolva lett, de még nincs semmi foganatja, pedig nagyon kellene egy ilyen értesítés!
 

Dizel1

Veterán
"sans nominis mondta:
Javasolnám, hogy legyen lehetőség egy ablakban/táblázatban visszanézni, hogy melyik játékosok melyik csodáját hány tp -vel támogattuk.

Nagyon jó ötlet, mert már követhetetlen, hogy ki kinek, mibe, mennyit adományozott. :rolleyes:
De ehhez kapcsolódóan javasolnám, hogy kapjunk értesítést arról, hogy kinek a csodája készült el, amikor belépéskor azt látjuk csak, hogy 25 tp landolt és totózhatunk, melyik csodába is kaptuk a szilánkot.

liliputy, Március 12, 2017"

Szóval már régen javasolva lett, de még nincs semmi foganatja, pedig nagyon kellene egy ilyen értesítés!
Elég sok mindent átolvastam, de sajnos nem emlékszem mindenre konkrétan. Mindenesetre kicsit másképp fogalmazva, más aspektusból nézve, újra felvetve egyértelműen bizonyítja, hogy ezen a problémán lehetne javítani. Ráadásul ahogy látom, az újabb felvetések szélesítik a megoldás palettáját.
 

DeletedUser1913

Vendég
A tudáspontokkal kapcsolatban,amik 1 órámként "termelődnek", amikor azt akarjuk,hogy megvásároljuk ezeket, aranyért vagy árukért, sőt gyémántokért is miért, minél többet vásárolunk ezekből, mind többet és többet kérnek ?
Szerintem ez nem jó igy,mert amikor egy tp. már 555.000 arany , vagy még több, nem beszélve az arukról,ez már túlzás !
Nem értem miért kell ennyire megneheziteni ezt a játékot?
De, ez egy jéték,nem bosszankodok,csak ezt szerettem volna tudni,ha nem lenne jobb valahogy másképp megoldani.Köszi szépen.
 

Wiccara

Veterán
Vagyunk néhányan, akiknek a "csodás" értesítés hiányzik, de nem elegen ahhoz, hogy a köveket elmozdulásra kényszerítsük.
Tömegnövelőnek még egy voks, valóban jó lenne a TP-k életét látni! A csodában egy "hozzájárulók " fülben visszanézve, hogy ki mennyit adott az 1.,2., sokadik szinthez. Értesítőben pedig csak egy sor a sok piaci értesítő mellett, a " gratulálunk, XY segítségeddel legyőzte a világot.."
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent