• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Háttér - évszakok

DeletedUser3108

Vendég
Télen a háttér is téli volt :)
Amúgy, ha szeretnéd, ködöt tudsz beállítani...
 

Dizel1

Veterán
Télen a háttér is téli volt :)
Amúgy, ha szeretnéd, ködöt tudsz beállítani...
Köszi. Csak április óta játszom, és így nem tudom, hogy változik-e. De így, hogy a küldetés végével az őszi háttér elmúlt, azt gondoltam, hogy nincs változás. De ha van, akkor meg miért nincs őszi, és tavaszi is?
 

DeletedUser1842

Vendég
Tavaszi, ha jól emlékszem nem volt, de nem lenne rossz dolog, hogyha tényleg tartósan változna az évszakoknak megfelelően. Támogatom. Feldobná a játék hangulatát. :)
 

liliputy

Veterán
Valóban klassz volt az őszi táj, és a téli is jól nézett ki, de mennyivel hangulatosabb lenne, ha a háztetőket is fehér hólepel borítaná.:rolleyes:;)
 

DeletedUser240

Vendég
Az munkásabb, hisz így csak az alap felületet kellett változtatni, úgy viszont mindkét faj valamennyi épületét valamennyi korszakban. Persze vitathatatlanul mutatósabb lenne. :)
 

Dizel1

Veterán
Az munkásabb, hisz így csak az alap felületet kellett változtatni, úgy viszont mindkét faj valamennyi épületét valamennyi korszakban. Persze vitathatatlanul mutatósabb lenne. :)
Dehogy! Nem gondoltam az egész városra, csak a környezetére. Mint ahogy a mogyorós küldetésnél volt. De ezt is írtam. Azt akár máris vissza lehetne állítani őszinek, és így tovább. A tavaszinál lenne pár szál virág, és virágzanának a fák, és erősebben zöldelne a fű. Változna a hangulata a játéknak évente 4-szer. Nem nagy kérés, nem nagy munka.
 

DeletedUser

Vendég
Én is támogatom. Tavaly a téli háttér az event után is megmaradt, egészen március elsejéig, emlékszem. :) Ezt az őszit visszatehetnék még szerintem is. :)
 

Dizel1

Veterán
Nem tudom, hogy volt-e közöm a felvetésemmel ahhoz, hogy bekerült a téli háttér. Ha volt, akkor azért, ha nem volt, akkor meg azért, megújítom a felvetésemet, miszerint tavasszal virágba borulhatnának a fák és a mező, és élénk zöld lehetne a fű, és összel visszjöhetne a mogyorós küldetésre berakott őszi háttér. Nyáré meg már megvan.
Köszönjük a telet. Óriási!
 

DeletedUser1121

Vendég
Nem tudom, hogy volt-e közöm a felvetésemmel ahhoz, hogy bekerült a téli háttér. Ha volt, akkor azért, ha nem volt, akkor meg azért, megújítom a felvetésemet, miszerint tavasszal virágba borulhatnának a fák és a mező, és élénk zöld lehetne a fű, és összel visszjöhetne a mogyorós küldetésre berakott őszi háttér. Nyáré meg már megvan.
Köszönjük a telet. Óriási!
A "közödet" nem hinném, Elvenaron tavaly is volt tél, hóemberke őrizte a hidat :) De a tavaszi virágbaborulás tetszene, asszem, az kimaradt :)
 
Fent