• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszajelzések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Dizel1

Veterán
Amikor a raktárba bekerül valami, akkor alul, az ikonokon megjelenik egy piros felkiáltójel. Majd belépünk a raktárba, ott a füleken szintén látható a piros jelzés. Azonban ha tovább haladunk, ott már nincs kiemelve, hogy mivel bővültünk. Mondhatnátok, hogy tudom, termeltem, vagy kaptam egy bűbájt, vagy nyertem egy áldást, hiszen annak is volt egy folyamata. Persze. De ha például a sok idézés között nem találom a frisset, mert nem emlékszem rá, hogy melyik az új, akkor csak egy nagy kupacot látok, amik közt tudok lapozni. És ezen az alapon akkor a piros jelzések is feleslegesek. A mostani állapotot félkésznek érzem. A nyert Rúnaszilánkokkal ugyanez a helyzet. Amikor megnyerem, látom. Utána lenn világít a piros jelzés. De ha belépek, akkor már elveszett előlem az új nyeremény a sok régi között. Nem találtam ki semmi újat, csak egy hiányt fedeztem fel, hiszen az Épületek fül így működik. Ha a kutatásban újabb lehetőséghez jutunk, addig kapunk piros jelzéseket, amíg el nem érjük az új szerzeményeket. Na ennyit szeretnék. Meg támogatókat.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser2286

Vendég
Támogatom. Kiegészítve azzal a problémával, hogy ha nyersz 2-3 rúnát és tudod, hogy nem kell, mert nem olyanra van szükséged, akkor is 2-3 alkalommal kell belépned a rúnaszilánk áttekintésbe, hogy eltűnjön az összes piros. Ugyanez fenn áll az új kultúra épületeknél is, ott is többszöri belépés után tűnik csak el a piros jelzés. Elég idegesítő.
 

DeletedUser902

Vendég
Támogatom. Kiegészítve azzal a problémával, hogy ha nyersz 2-3 rúnát és tudod, hogy nem kell, mert nem olyanra van szükséged, akkor is 2-3 alkalommal kell belépned a rúnaszilánk áttekintésbe, hogy eltűnjön az összes piros. Ugyanez fenn áll az új kultúra épületeknél is, ott is többszöri belépés után tűnik csak el a piros jelzés. Elég idegesítő.

Ezt én is írhattam volna! :D
Ezzel ki lehetne egészíteni ezt az ötletet, vagy külön egy új ötletként beadni. :)
 

Dizel1

Veterán
Örömmel látom, hogy a felvetésem megvalósult. A csapatjáték nyereményei már kiemelten megjelennek a raktárban. Köszönjük.
Csak igy tovább!
(Van még egy pár megoldanadó felvetés !!)
 

Dizel1

Veterán
Szomorúan tapasztalom, hogy a fenti felvetésem részbeni megvalósulása nem az én érdemem, hanem csak úgy beletaláltam. Tehát ezúton szeretném megerősíteni a javaslatomat a kapott, nyert, termelt bűbájok, áldások, rúnaszilánkok és mindenféle befolyó izék témakörében.
Köszönöm.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent