• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kfutil

    Support Törölt profil

    A játék visszaállított most kezdő szintre! Mi lett a régi profilommal?:mad: Kiderült, hogy átkerültem a WINYANDOR világból > ARENDYLL világba! Miért?
  2. Kfutil

    Továbbítva Csoportos termelés indítása

    Nagyon jó lenne, ha a Csoportos termelés indítását nem csak műhelyre, hanem bármire amiből több van egynél!
  3. Kfutil

    Nincs tervben Városrendezés

    Eladás, Mozgatás mellett Városrendezés lehetősége. (Lásd Forge of Empires társjátékban) Lehessen újra szervezni a Városunkat "térképét/kinézetét", mi hol legyen másként.
  4. Kfutil

    2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Megoldás: illatos kölni Boldog Húsvétot! :)
  5. Kfutil

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Erre a játék során hol lehet értesülni? És ha már a játék tudja, hogy hányas szintet fogad el, arról értesít, hogy menni az?
  6. Kfutil

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Ezek után most ment el az egésztől a kedvem! :-( Így semmi esély a nyerésre.
  7. Kfutil

    Tartományi bővítés

    A Városbővítési limit okafogyottá teszi a további tartomány felderítéseket. Nem is beszélve a tartományok teljesítéséről! Ne játszunk tovább? Elgondolkodtató! Elbizonytalanodtam a jövőt illetően! :-(
  8. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Utána néztem! Most már értem!
  9. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Hogy értsem! Minden Bajnokságnak - Bajnokság tartományi szinteknek van száma. Ez növekszik 1-től és folyamatosan teljesíthetők. Az egyes Bajnoksági tartományi szintek 16 óránként lehet tovább telesíteni - száma: 1-től 6-ig. Kérdés: hol találom a Bajnokság 10. ládáját?
  10. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Üdv! Hogy tudok "Tervrajzhoz" jutni?
  11. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Lehet tudni mi az Elixir érző áru neve?
  12. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Üdv! Érző árúkról kérdeznék. Bonuszos áruim: márvány, selyem, drágakő Érző áruim így: 1. szintű Érző Áru: Márvány+1=Acél>Platina 2. szintű Érző Áru: Selyem+1=Kristály>Obszidián 3. szintű Érző Áru: Drágakő+1=Elixir>? Hol tudom termelni őket?
  13. Kfutil

    Kibeszélő Téli Varázs

    71. feladat: Szerezz 16 ereklyét. Kérdés: csak tartományi ereklyét fogad el vagy bajnokságit is? Korábban nem tett külömbséget!
  14. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Senki, semmi?
  15. Kfutil

    Kibeszélő Zenei napok

    Üdv! Hogy lehet Telóról tudáspontot költeni?
  16. Kfutil

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Üdv! Hogy lehet Telóról tudáspontot költeni?
  17. Kfutil

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Én azt hittem, hogy ez fórum és ha gondvan írhatunk róla!?! Vagy mégsem?!?
  18. Kfutil

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    A https://www.gamersgemsofknowledge.com/phoenix-cult-daily-prizes szerint a 10.napi ajándék: Wishing Well. Ehelyett a 11. napi - fenyegető Phoenix tojás van. Vagyis kimarad a Wishing Well? Ejnye, no!
  19. Kfutil

    Testvériségi kaland - 2018. február 1.

    Az új Testvériség Kalandokban nem látszanak a korábban begyűjtött Kalandozó tárgyaim! Csak nem törölték!?!
  20. Kfutil

    A Facebook és Google gombokkal Grepolis oldalra juttat

    Az új Testvériség Kalandokban nem látszanak a korábban begyűjtött Kalandozó tárgyaim! Csak nem törölték!?!
Fent