• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

DeletedUser683

Vendég
@Dizel1 Pedig az eventes nyitási esélyekre jó példa volt a lottóval való összehasonlítás. Nem tudom miért ilyen nagy probléma ez, már 3 éve így mennek a hosszabb eventek, és nem volt ebből ekkora baj. Kapsz valamit, az van. Miért? Mert így döntöttek. Előtted a lehetőség, hogy elfogadod, és csinálod, vagy nem fogadod el, és nem csinálod. De ki az, aki nem örül, hogy van lehetősége, és még válogathat is sok épület közül? Az arányok annyi, amennyi, olyat választok, amelyiknél több az esélyem. Ezt úgy se lehet kikövetelni, hogy változzon. Leírtad a véleményedet, már többször is, szerintem az aktív fórumozók már mind tudják betéve. Lépj túl rajta szerintem! :) Mindenesetre az a rész, hogy az értékesebbeknek legyen kisebb esélye, nekem se tetszik, és szerintem a többségnek sem. Kár ezen ennyit rugózni szerintem. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Persze, nyelvbotlás volt. Szóval hópehely.......... igen, vagy nem.
Szia, idézem Neked @Hoshi erre vonatkozó válaszát:
"Ha nem kaptál emailt, annak két lehetséges oka van: nem valós email címet adtál meg regisztrációkor, vagy a beállítások -> adatvédelmi beállítások részen belül nincs engedélyezve a hírlevelek fogadása."
 

zsivany

Erős harcos
Szia, idézem Neked @Hoshi erre vonatkozó válaszát:
"Ha nem kaptál emailt, annak két lehetséges oka van: nem valós email címet adtál meg regisztrációkor, vagy a beállítások -> adatvédelmi beállítások részen belül nincs engedélyezve a hírlevelek fogadása."
Mindkettő rendben van........ és mégis sehol semmi :(
 

DeletedUser4433

Vendég
Ezt azért nem akarom elhinni. Találtam a játék működésének, a logikájával szembemenő hibát, amit közzé tettem Hoshinak címezve. Világosan, és hosszan, példákkal alátámasztva levezettem, hogy hogyan működik a játék, és rámutattam az ellentmondásra. Most tényleg rám akarjátok sütni a bélyeget, hogy maga az ördög vagyok, és kínozni akarok mindenkit? Ne vicceljünk már! Mutattam a "helyes" működésre is példát. Ez sem elég? Azóta töltöttem még, és újabb, engem igazoló példára találtam. Ezzel már 2:2 az arány. A többit nem tudom.

A 105 hópelyhes feltöltés alatt 30% esélyem van a 3 x Rúnaszilánkok - ra és 50% a 2 x Rúnaszilánkok -ra.
A 80 hópelyhes feltöltés alatt 20% esélyem van az 1 x 14 órás gyorsító - ra és 30% az 1 x 8 órás gyorsító -ra.

Ez tényleg miattam lenne így, mert én rosszat akarok mindenkinek? Nem én csináltam a játékot. Ez van benne. Az egész Elvenarnak ez a logikája. Tényleg nem látható az ellentmodás, még egy ilyen összefoglalás után sem?

Utóirat:

Van egy mondás: Mi jól, gyorsan, és olcsón dolgozunk. Ebből kettő szabadon választott.
Itt ugyanez, de inkább valami hasonló a helyzet. Ugyanannyi akármi ugyanannyit ér. Ha nem ugyanannyi a két akármi csomag, akkor nem ér ugyanannyit, ergo az értékesebb akármi többe kellene, hogy kerüljön. Itt a többe kerülést a nehezebben való hozzájutás jelenti. Ennyi. Bármit bele lehet magyarázni, de akkor is ez az igazság. És ha nem tudnék az állításaimra példát hozni, akkor még el is fogadnám a "csak"-ot válaszként. De ott a játékban az igazság. Vaaaagy.... Nem kellene 1 ládába azonos típusú nyereményeket tenni. És akkor tényleg korrekt lenne. Kész.


Ne haragudj,de amiről Te beszélsz,az nem hiba, maximum szerinted nem logikus! A kettő nem ugyanaz. Én személy szerint örülök,hogy a nagyobb nyereményekre is ugyanakkora esélyem van ( főként azért,mert én még igencsak kezdőnek számítok ) Ezzel nem károsít meg a játék senkit, neked nem lesz rosszabb; csak maximum azért,mert Te előrébb tartasz a játékban, nem akkora a "nyereséged". Egyébként sem lehet összehasonlítani a különböző nyeremények értékét, mert lehet, hogy egy előrehaladottabb játékosnak a rúnaszilánkok sokat érnek,de nekem például jelenleg nem sokat lendítene a játékomon.
Az a felfogás pedig, hogy ha neked csak 10% a nyereséged, akkor másnak se legyen több......hát maradjunk annyiban,hogy elég érdekes.
 

DeletedUser4281

Vendég
Üdv!a feladat sort ,hogy tudom be másolni a Testvériségnek?

Itt kijelölöd, majd a játékban belekattintasz a szövegmezőbe és nyomsz egy Ctrl+V - t.
(Én először jegyzettömbbe szoktam bemásolni és kiszedem belőle a felesleges sorokat, szóközöket, mert a játékban véges a beilleszthető szövegmennyiség. :) )
 

Kfutil

Tag
71. feladat: Szerezz 16 ereklyét.
Kérdés: csak tartományi ereklyét fogad el vagy bajnokságit is?
Korábban nem tett külömbséget!
 

DeletedUser3

Vendég
Így van, az ereklye az ereklye, mindegy honnan érkezik.

Különbséget a sima és bajnoksági találkozók, tartományok közt tesz a rendszer.
 

Vmadar

Felderítő
Sziasztok.

Nagyon jó lett az event, örülök, hogy kérésünk meghallgatásra találta és vannak végre csak kúltúrát adó épületek :)
Egyetlen kérdésem lenne csupán, nem tudom eldönteni, hogy ez csak a rendszer hibája vagy szándékos: azoknál amelyeknél a "szerezz xx alapanyagot vagy aranyat" a küldikből bejövő mennyiséget nem számolja bele. Ez miért van így? Azok is hozzáadódnak az többihez, viszont nem számolnak velük az eventes küldik.

A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser3

Vendég
Örülünk, hogy az esemény elnyerte a tetszésed.

A küldetések a többi küldetésből származó nyersanyagot direkt nem számolják, ez nem hiba. A jövőben oda fogunk figyelni a pontosabb megfogalmazásra, "szerezz" helyett "termelj" feladatot fogunk írni.
 

Vmadar

Felderítő
Örülünk, hogy az esemény elnyerte a tetszésed.

Ezt is elértük :)

A küldetések a többi küldetésből származó nyersanyagot direkt nem számolják, ez nem hiba. A jövőben oda fogunk figyelni a pontosabb megfogalmazásra, "szerezz" helyett "termelj" feladatot fogunk írni.

De a viccet félretéve: köszönöm a gyors választ és akkor ezentúl ezekkel nem számolok.
 

creatin

Erős harcos
Ha valakinek esetleg fontos:

A 3. fődíj megszerzése után (amivel teljes a 3 épületből álló Hóbagoly készlet) fődíjként elkezdi beadni a másik, azaz a Piaci készlet épületeit, mégpedig abban a sorrendben, ahogy azok a napi díjaknál megjelentek. Azaz elsőként a 2. napon napi díjként megjelent Piaci standokat (2x3-as épület). Gondolom így segítve azokat, akik azt a készletet gyűjtik, csak nem sikerült megszerezniük a 2. napon.
 

DeletedUser

Vendég
Örülünk, hogy az esemény elnyerte a tetszésed.

A küldetések a többi küldetésből származó nyersanyagot direkt nem számolják, ez nem hiba. A jövőben oda fogunk figyelni a pontosabb megfogalmazásra, "szerezz" helyett "termelj" feladatot fogunk írni.
De az alapanyagos és aranyos áldások beleszámítanak. Akkor a varázslattal szerzett cucc termelésnek számít? :p :D Meg a (viszont)pacsi cuccai is. Úgyhogy valami más kifejezés kell. :)
 

DeletedUser4433

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy az itt megnyert épületeket meddig tárolhatom megidézés ( megépítés ) nélkül a raktárban? Eddig mindegyiket sikerült megnyernem, de nyilván ennyi egyszerre nem kell és helyem sem lenne felépíteni, viszont nem is akarom lebontani mindegyiket a varázsakadémia barkácsolás menüjében, mert később még jól jöhetnek ( egyet egyébként már lebontottam )
Előre is köszönöm az infót :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy az itt megnyert épületeket meddig tárolhatom megidézés ( megépítés ) nélkül a raktárban? Eddig mindegyiket sikerült megnyernem, de nyilván ennyi egyszerre nem kell és helyem sem lenne felépíteni, viszont nem is akarom lebontani mindegyiket a varázsakadémia barkácsolás menüjében, mert később még jól jöhetnek ( egyet egyébként már lebontottam )
Előre is köszönöm az infót :)
Szia,
Bármeddig tudod tárolni őket. Nekem van 2 éves épületem is... :)
 

DeletedUser3

Vendég
De az alapanyagos és aranyos áldások beleszámítanak. Akkor a varázslattal szerzett cucc termelésnek számít? :p :D Meg a (viszont)pacsi cuccai is. Úgyhogy valami más kifejezés kell. :)
Jogos, gondolkozni fogunk rajta.

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy az itt megnyert épületeket meddig tárolhatom megidézés ( megépítés ) nélkül a raktárban? Eddig mindegyiket sikerült megnyernem, de nyilván ennyi egyszerre nem kell és helyem sem lenne felépíteni, viszont nem is akarom lebontani mindegyiket a varázsakadémia barkácsolás menüjében, mert később még jól jöhetnek ( egyet egyébként már lebontottam )
Előre is köszönöm az infót :)
Ahogy @Rekadora írta, nincs szavatossági idejük :)
 

DeletedUser4482

Vendég
Sziasztok! Ebben a pillanatban történt,hogy rákattintottam a 130-as hópehelyre,ahol 18 mézeskalácsot kellett voln kapjak,ehelyett levonta a hópelyhet,ajándékot semmit nem kaptam,és pontot se,ezt hol tudom megreklamálni,mert idő meg minden 130 hópelyhet összegyűjteni!!
Köszönöm.

Illetve nagyobb esélyen lett volna a napi nyereményre,amit így,szintén buktam! :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent