• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! Ebben a pillanatban történt,hogy rákattintottam a 130-as hópehelyre,ahol 18 mézeskalácsot kellett voln kapjak,ehelyett levonta a hópelyhet,ajándékot semmit nem kaptam,és pontot se,ezt hol tudom megreklamálni,mert idő meg minden 130 hópelyhet összegyűjteni!!
Köszönöm.

Illetve nagyobb esélyen lett volna a napi nyereményre,amit így,szintén buktam! :(
Szia,
Ilyen problémával a Supportot kellene megkeresned. Itt érdemben nem tud segíteni senki. :)
 

Corvo

Veterán
Sziasztok! Ebben a pillanatban történt,hogy rákattintottam a 130-as hópehelyre,ahol 18 mézeskalácsot kellett voln kapjak,ehelyett levonta a hópelyhet,ajándékot semmit nem kaptam,és pontot se,ezt hol tudom megreklamálni,mert idő meg minden 130 hópelyhet összegyűjteni!!
Köszönöm.

Illetve nagyobb esélyen lett volna a napi nyereményre,amit így,szintén buktam! :(
Észre vettem, hogy event alatt lassabb a szerver válasz ideje többször kell frissítenem , hogy megfelelően működjön.Lehet nálad levonta de mivel késik a szerver válaszideje nem jelent meg időben a mézeskalács ezért érdemes többször ilyenkor frissíteni.
 

GreenKnight

Veterán
Észre vettem, hogy event alatt lassabb a szerver válasz ideje többször kell frissítenem , hogy megfelelően működjön.Lehet nálad levonta de mivel késik a szerver válaszideje nem jelent meg időben a mézeskalács ezért érdemes többször ilyenkor frissíteni.
Ez úgy általában elmondható, hogy ha bármi rendellenességnek látszó dolgot tapasztalsz, nem kapsz meg valamit, nem úgy néz ki, ahogy szokott, stb., akkor először érdemes egyet frissíteni és utána újra ellenőrizni.
 

DeletedUser4332

Vendég
Észre vettem, hogy event alatt lassabb a szerver válasz ideje

Meg bajnoki kezdetekor, bajnoki záráskor és a kaland alatt... Ilyenkor mobilról kb 2x kidob, és harmadikra nagy kegyesen beenged. Pc-ről meg szép lassan, de legalább kidobás nélkül beenged.

Kérdés.
Az event nyeremények közt megint vannak szép lovak, szarvasok és egyéb ilyen kategóriás épületek. Katonát adó épület nem várható? Tudom, barkácsolni lehet és már csináltam is, amikor láttam. De event nyeremények között nincs tervbe visszaállítani?
 

DeletedUser4501

Vendég
Sziasztok, megszereztem az első, illetve a második fődíjat, a Hóbaglyokat. Leraktam egymás mellé őket, úttal kapcsolódik, az első adja a kultúrát, lakosságot, aranyat, a második az alapanyagot, kultúrát, lakosságot, de a a bónusz ajándékot, ebben az esetben a TP.pontot nem adja....mi lehet a hiba? Mit csináltam rosszul?
 

DeletedUser4281

Vendég
Szia!
Semmit, ahhoz a 3. épület kell, akkor adja meg.
1 épület az alap dolgot adja, 2 épület az első bónuszt, 3 a másodikat, stb.

Ez egy korábbi eventről van és hiányzik egy épületem:

ay-ClEa9U2nRzClWH_h23QOeqvs0EGnH97GJj-0XPJDXRbMB3uAn_YHNisyKX3itCzoRzbNkxFKVA7v4xQ=w246-h220-rw
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4501

Vendég
Szia!
Semmit, ahhoz a 3. épület kell, akkor adja meg.
1 épület az alap dolgot adja, 2 épület az első bónuszt, 3 a másodikat.


Az első épület alap dolga a kultúra, lakosság, arany. A második épület alap dolga az alapanyag, lakosság, kultúra. Egymás mellé téve is ennyit ad....mi akkor a két egymás mellé tett épület bónusza?
 

DeletedUser4281

Vendég
Aranyat és alapanyagot alapból is ad a két épület. Egymás mellé téve adja az első bónuszt ami ugyan az jelen esetben. Ha megnézed föntebb a képet amit betettem, ott acélt ad magában, két épület már acélt és fát. Jelen esetben az a megtévesztő, hogy első bónuszként ugyan azt adja mint simán! :)
 

DeletedUser4501

Vendég
Az első épület alap dolga a kultúra, lakosság, arany. A második épület alap dolga az alapanyag, lakosság, kultúra. Egymás mellé téve is ennyit ad....mi akkor a két egymás mellé tett épület bónusza?


Már látom, bocs, megtévesztő kicsit, mert éppen az arany és alapanyagtermelés növekedik meg ha egymás mellé vannak téve az épületek....ezért nem volt világos. A Tp pedig gondolom a 3 fődíj letétele után ...és köszönöm a válaszod :)
 
Örülünk, hogy az esemény elnyerte a tetszésed.

A küldetések a többi küldetésből származó nyersanyagot direkt nem számolják, ez nem hiba. A jövőben oda fogunk figyelni a pontosabb megfogalmazásra, "szerezz" helyett "termelj" feladatot fogunk írni.

Sziasztok,
Elképzelhető az is, hogy a 73. feladat, szerez 5 tetszőleges bűbájt esetén is, hogy csak a varázsakadémiánt "termelt" bűbájokat számolja?
Nekem most egy barkácsolt erőteljes ellátást és egy téli óriáskeréken szerzett bűbűjt sem számolt bele!
(frissítettem többször is, ahogy írták itt páran, utána sincs hozzáadva.)

Most éppen a hópihék pörgettek nekem egy bűbájt, és azt sem számolja... :(
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok,
Elképzelhető az is, hogy a 73. feladat, szerez 5 tetszőleges bűbájt esetén is, hogy csak a varázsakadémiánt "termelt" bűbájokat számolja?
Nekem most egy barkácsolt erőteljes ellátást és egy téli óriáskeréken szerzett bűbűjt sem számolt bele!
(frissítettem többször is, ahogy írták itt páran, utána sincs hozzáadva.)

Most éppen a hópihék pörgettek nekem egy bűbájt, és azt sem számolja... :(

Szia,
Jelezd a problémát a support-nak.
Nem csak az akadémián termelt bűbájt fogadja el egyébként, hanem a látogatáskor kapottat is, és a bajnokságon szerzetteket is. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok,
Elképzelhető az is, hogy a 73. feladat, szerez 5 tetszőleges bűbájt esetén is, hogy csak a varázsakadémiánt "termelt" bűbájokat számolja?
Nekem most egy barkácsolt erőteljes ellátást és egy téli óriáskeréken szerzett bűbűjt sem számolt bele!
(frissítettem többször is, ahogy írták itt páran, utána sincs hozzáadva.)

Most éppen a hópihék pörgettek nekem egy bűbájt, és azt sem számolja... :(
Bár ilyet nem szoktunk, de megnéztem, és leírom itt:
A küldetés elfogadása óta 1 bűbájt gyűjtöttél be. Ezt be is számolta a küldetés.
A téli óriáskerék nem termel bűbájt, csak áldást, így azt egyértelműen nem számolja be.
A Barkácsolásból 33%-os Váratlan ajándék áldást szereztél, amit megintcsak nem számolt be, mivel nem bűbáj.

A varázsakadémián termelt és a bajnokságon szerzett, valamint szomszédi látogatásból is szerezhető bűbájokat viszont valóban beszámolja.
 
Bár ilyet nem szoktunk, de megnéztem, és leírom itt:
A küldetés elfogadása óta 1 bűbájt gyűjtöttél be. Ezt be is számolta a küldetés.
A téli óriáskerék nem termel bűbájt, csak áldást, így azt egyértelműen nem számolja be.
A Barkácsolásból 33%-os Váratlan ajándék áldást szereztél, amit megintcsak nem számolt be, mivel nem bűbáj.

A varázsakadémián termelt és a bajnokságon szerzett, valamint szomszédi látogatásból is szerezhető bűbájokat viszont valóban beszámolja.


én kérek elnézést!
ez zavart meg:
Unbenannt.png
és talán itt még nagyobb is a különbség, mint az eredeti felületen.
így tanulunk, mi akik nem olvasnak mindent el pontosan.
 

DeletedUser4362

Vendég
Sehol sem találom a listát. Pedig átolvastam már az egész fórumot.
Lesz még valamikor duplázós beváltás? És ha igen, akkor mikor?
Választ köszi!
 
Sziasztok!
Valaki tudna képet hozni arról, hogy hogyan kell összerakni a téli varázs épületeit úgy, hogy minden bónusz maximalizálva legyen?
Előre is köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy
- a 89. feladatnál az 1 napos termelés melyik manuban kell hogy legyen? (fa, márvány, acél)
- a 93. feladatban mennyi márvány kell?
- a 95. feladatban mennyi acél kell?
- a 97. feladatban mennyi fa kell?
Előre is köszi!!!!!
 
Fent