• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségi kaland - 2018. február 1.

liliputy

Veterán
Nem beszélve arról,hogy számomra mekkora csalódás az út végi ajándék a ládákban!Egyáltalán nincs összhangban azzal,hogy mennyit "dolgozok" meg érte!
Mi megnéztük a feladatokat, nyereményeket és egyöntetűen megállapítottuk, ezért a pár tudásponttért és Utazó Kereskedőért nem érdemes erőfeszítéssel róni a köröket, főleg nem munka mellett.
Így legalább nem panaszkodunk, csak magunkban megállapítottuk, hogy ez a Kalandjáték egy nagy bukta.:( Ennyi. ;)
 

DeletedUser461

Vendég
Nem látod rosszul. Sajnos, már a karácsonyi event is elég soványra sikerült jutalmazás szempontjából. (emlékszem, előző karácsonykor szuper jutalmak voltak, egyiknek jobban örvendtünk, mint a másiknak)
A Rőtszakállú is, és bizony, ez is elég gyengére sikerült épület szempontból.
Vélhetően ezzel is lassítani akarják a játékot, túl gyorsak voltunk az előző jutalmak által.
Ahogy haladunk előre, egyre inkább ezt tapasztaljuk, és ezért sokan érthetően elkezdik hanyagolni a játékot.

De szavunk nem lehet, kaptunk eventet, kalandot, s ezzel kell beérjük. :(



Valóban az :(. Ráadásul csetem sincs, így meg még bosszantóbb.
Azt írja ki: testvériségi cset nem létesíthető.
És ezt eljátssza napi szinten.... Szomorú, hogy fél éve küzdünk a rossz csettel, és nem kerül javításra.
Ilyenkor micsoda hátrányt jelent, hogy nem lehet kommunikálni rendesen. :(


Nem tudom, nem néztem meg, nagyobbak vagyunk-e nálatok, de mélységesen egyetértek Veled. Nem is kínlódok ezzel a kalanddal, nem ér annyit. Persze ha a többiek akarják csinálni és lesz elég bűbájuk (nekem tuti nem), mindent megteszek azért, hogy a végére érjünk, de nem sok esélyt látok rá :)


Pontosan így működöm én is, a csapatom "kemény magja" is és hál'istennek az "újoncaink" is. Ahogy mondani szokták, apait-anyait beleadunk, amikor kell, de most nem látom értelmét. Inkább a saját fejlődésemre koncentrálok és mellékesen csinálom a kalandot, az esélytelenek nyugalmával :)


Sziasztok! Osztom teljesen a megjegyzéseket! Nemcsak gyenge jutalom szempontjából, de régebbi játékosoknak már mind meg is van. Viszont olyan követelményeket állítottak fel, mely teljesíthetetlen! Sajnos! A mi testvériségünk 20 fős, ebből kb, 10-en folyamatosan "termeltünk" valamit, megbeszélve azokat, s most jutottunk át (tegnap este) a harmadik szintre! Itt viszont látva a kéréseket, fel is adtuk, mert reménytelen! Kíváncsi vagyok, a végén megnézem, hogy hány testvériség tudta telesíteni! Bár azt nem fogom látni, hogy milyen "áron"!:)
 

DeletedUser2262

Vendég
Sziasztok ! Szerintem lehetne az, hogy kicsit hosszabb ideig tartson a testvériségi bajnokság, hiszen láttam, hogy eddig egyetlen testvériség tudta csak végigcsinálni mindhárom utat. Netán meg is lehetne hosszabbítani néha? Hiszen láthatóan nagyon népszerű. Azt nem lehet kívánni senkitől, hogy éjjel-nappal üljön a gép előtt, csak azért, hogy minden feladatot végigcsináljon :)
 

DeletedUser3317

Vendég
Ma, azaz 2018.02.06-án 23:00-kor lesz vége. Az utolsó 24 órában már órára írja ki a hátralevő időt, az utolsó órában pedig perce fogja.
Igen, köszi. Bezavart, mert az 1 n alatt pl. én úgy gondoltam, hogy 24 óra van hátra, nem pedig, hogy több, mint 1 napom van még. :D

Óh, ha kicsit tovább tartana, tényleg nem lenne gond. :D Már persze, ha sok 1-2 napos anyag kell.
 

DeletedUser

Vendég
Mi megnéztük a feladatokat, nyereményeket és egyöntetűen megállapítottuk, ezért a pár tudásponttért és Utazó Kereskedőért nem érdemes erőfeszítéssel róni a köröket, főleg nem munka mellett.
Én is tudtam a jutalmakat, de nekem tökre nem az a lényeg. Meg tudom-e tervezni és koordinálni úgy, hogy elérjünk az örvénybe (nagyrészt ismeretlen tagokkal)? Igen, sikerült. Nekem ez volt a célom. Mellette pedig tudtam, bármeddig is jutunk, milyen jó buli lesz. És az volt, megint. :)
 

cilli

Tag
@Hoshi kérdés: ha egy testvériség a kaland után felbomlik, a neve és a korábbi eredményei megmaradnak-e a kaland történetekben?
 

DeletedUser3317

Vendég
Bakker, nem tudom begyűjteni a ládát, és a csapattársak már alszanak! Nekem szürke a gyűjtés! Hogy lehet ezt orvosolni? xD

Szerk.: Jah, látom már, csak simán tesóknak nem lehet... Hű, bakker... Ezt nem lehetne módosítani? xD
 

DeletedUser3317

Vendég
Áh, szerintem csak elfelejtkeztek róla, hogy nem tudom kinyitni. Én is simán elfelejtettem. xD
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Valaki nem fordítaná le a feladatokat? Fordítóval elég kibogozni,h. mit akarnak kérni.
1. Törp sörfőzde jelvény: műhely 50 db ital (5 perces)
2. Treantok céhe jelvény: műhely 35 db egyszerű szerszám (15 perces)
3. Pékek céhe jelvény: műhely 20 db kenyér (1 órás)
4. Ácsok céhe jelvény: műhely 10 db fejlett szerszám (3 órás)
5. Gazdálkodók öröme jelvény: műhely 5 db kosár élelmiszer (9 órás)
6. Kovácsok céhe jelvény: műhely 5 db szerszámosdoboz (1 napos)
7. Luxus üvegcse: márvány-acél-deszka manu 1-1-1db 3 órás
8. Arany karkötő: márvány-acél-deszka manu 1-1-1db 9 órás
9. Gyémánt nyaklánc: márvány-acél-deszka manu 1-1-1db 1 napos
10. Elegáns szobor: márvány-acél-deszka manu 1-1-1db 2 napos
11. Varázspálca: Szerezz 1 Fenséges Fabrikálás bűbájt és 100 deszkát
12. Varázslatos Bájital: Szerezz 1 Mágikus Műveltség bűbájt és 100 elixírt
13. Boszorkánykalap: Szerezz 1 Erőteljes Ellátás bűbájt és 100 selymet
14. Wonder Society jelvény: Adományozz 10 TP-ot valaki más csodájába
15. Elvarian Guard jelvény: 3xosztagméretednyi egység képzése
16. Zsák arany: szerezz x aranyat (szintfüggő, de még nem tudom hogy számítódik)
 

Kfutil

Tag
Az új Testvériség Kalandokban nem látszanak a korábban begyűjtött Kalandozó tárgyaim! Csak nem törölték!?!
 

DeletedUser3788

Vendég
Sziasztok!

Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek. Tegnap délben kezdődött el a testvériségi kaland, és ma reggel már csak 5 napot jelez. Ha délben kezdődött, akkor nem másnap délig tart egy nap? Mindig éjfélkor van váltás? Csak mert így nem 6 nap a 6 nap :D
Bocsi ha túl bonyolult voltam :) és köszönöm szépen a választ!
 

GreenKnight

Veterán
A teljes napokat jelzi ki. Az utolsó előtti napon 1 nap lesz kiírva és az utolsó napon már csak az órák. Ha jól számolom, akkor vasárnap este 11-ig fog tartani, tehát még több is, mint 6 nap. De majd @Hoshi közli remélem a hivatalos választ.
 

DeletedUser262

Vendég
sziasztok tapasztalta más is hogy Edgén nem írja jóvá a bűbájtermelést ?
 

DeletedUser2223

Vendég
Nos, újabb testvériségi kaland.
Az előzőhöz képest talán ez most nem annyira nehéz. (amaz sokat kért, bonyolultakat és nem sokat értek a jutalmak).
A jutalom még mindig nem az igazi, de saját véleményem. (legelső kalandnál izgatott voltam mint egy kisgyerek karácsonykor, most közömbös az egészre) Viszont még mindig nagyon de nagyon (!!!!) zavar hogy a feladatok oda-vissza ugrálnak, helyet cserélve egymással. Egy rossz kattintás és a félig kész feladatodnak lőttek. Nem tudom, hogy hiba, vagy direkt van, de már beszélgettem pár szövi társammal, hogy egypár feladat emiatt úszott el.
Nem tudnák ezt a fejlesztők megoldani kérem!?
 
Fent