• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségi kaland - 2018. február 1.

Dizel1

Veterán
Ezen a testvériségi kaland ügyön tovább kellene még dolgozni a fejlesztőknek. Csak nem értem, hogy miért nem elég visszajelzés nekik az, hogy egyre kevesebben játszák, és egyre többen meg se piszkálják. Lehet, hogy valami mást kellene helyette kitalálni?
 

Erica

Veterán
Ezen a testvériségi kaland ügyön tovább kellene még dolgozni a fejlesztőknek. Csak nem értem, hogy miért nem elég visszajelzés nekik az, hogy egyre kevesebben játszák, és egyre többen meg se piszkálják. Lehet, hogy valami mást kellene helyette kitalálni?
Kedves Dizel!
Nem nem mást,,ez egy nagyon jó kis csapatmunka....LENNE....ha a befektetett munka egyenesen arányos lenne a nyereményekkel.De amíg annyit kell érte melózni,mint a Farkasnak,hogy elnyerje Piroska cuki kis kezét,na addig egyre többen fognak lekopni a kalandozásokból.Be kell látni,,be kellene,hogy sok meló,és kevés sikerélmény.Sok csapatot nem vonz a Testvériségi ranglistapont,hiszen nem jár érte semmiféle plusz.
 

Dizel1

Veterán
Kedves Dizel!
Nem nem mást,,ez egy nagyon jó kis csapatmunka....LENNE....ha a befektetett munka egyenesen arányos lenne a nyereményekkel.De amíg annyit kell érte melózni,mint a Farkasnak,hogy elnyerje Piroska cuki kis kezét,na addig egyre többen fognak lekopni a kalandozásokból.Be kell látni,,be kellene,hogy sok meló,és kevés sikerélmény.Sok csapatot nem vonz a Testvériségi ranglistapont,hiszen nem jár érte semmiféle plusz.
Igen Erica. Kibontottad az írásomat. Ezért írtam az előzőnél, hogy nem jók az utak, és nem jók a nyeremények. Igazából a könnyű utak is nehezek. Aki versenyezni akarna, annak ott lenne mindhárom út ládánként, meg a gödör. Harcolhatnának a (jó értelemben) fanatikusok 50-60 csapata, a többiek meg felbogarásznának a tényleg könnyű utakon, haza vinnék a kicsi nyereményeket, és mindenkit kiszolgálna a játék. Nézd meg a ranglistát, alig van csapat! Én is csak belepiszkáltam, de csak azért, mert a napi termelésekből jelvényt csináltam. De komoly befektetést nem fogunk beletenni. Ennyi. Ilyen sok tésztát nem rágunk körbe pár szem mazsoláért.
 

DeletedUser183

Vendég
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Sajnos elég kicsi a 3. ládában is a nyeremény a befektetett cuccokhoz képest. Értem én, hogy igazából a termelésekkel magunkat segítjük, hiszen bővül a készlet, de van olyan feladat, ahol pl ereklye vagy áru kell. Így viszont már más a lányzó fekvése. A mi csapatunk kb annyi jelvényt tesz be, amit véletlenül megtermel a napi termeléseivel. Sajnálom, de mi is kihagyjuk!
De ahogy néztem én is, kb a 20 oldaltól a ranglistában mindenkinek 100 pontja van, szóval a részvétel ettől az oldaltól kb olyan mint a miénk. Jobb híján bedobják.
 

Siorna

Veterán
Én is nyígok egy kicsit: egyébként is elég kevés időm van játszani, miért kell a fél életemnek rámenni arra, hogy tekergetem a küldetéseket? Ezt is már régen felvetették/-tük, hogy lehessen listából választani, melyik küldetést csinálom éppen. Borzasztó unalmas a rengeteg kattintgatás! Pedig én pl. alapvetően szeretem a kalandozást: igazi csapatjáték, kihívás - lenne...
 

creatin

Erős harcos
Borzasztó unalmas a rengeteg kattintgatás!
Ez így van. Különösen akkor, amikor pl. leteszek 50 manut és mindegyiken gazdálkodók örömét gyártom. A beszedésnél 10-szer végig kell pörgetni a feladatokat. Borzasztó monoton, játékölő munka. Miért is nem lehet egy listából választani? A játék öröme vész el ezzel a folyamatos kattintgatással.
A nullával egyenlő nyereményekről, az ehhez szükséges hatalmas munkáról nem is beszélve.
 

DeletedUser902

Vendég
...én már a végére mindig úgy érzem magam,mint aki akkor szált le a vidámparki durva körhintáról....:D:eek:

Én már régen leszédültem.... :D
A régmúlt event nyereményei vannak újra..... Venar kövei? :D
Az első eventes nyereményem volt anno és most az a főnyeremény?! :D Kicserélték a főnix kultuszra? :D
Ez a mostani és az előző is a picike új városomban Winyandor-ban teljesíthetetlen a bűbájok miatt. :) Arendyll-ben, meg nem éri meg. :)
Ettől függetlenül csinálgatom, mert a kalapács jól jön, aztán jutok ameddig jutok, de a 30 ereklyés feladatot túlzásnak tartom.... :)
 

Dizel1

Veterán
Én is nyígok egy kicsit: egyébként is elég kevés időm van játszani, miért kell a fél életemnek rámenni arra, hogy tekergetem a küldetéseket? Ezt is már régen felvetették/-tük, hogy lehessen listából választani, melyik küldetést csinálom éppen. Borzasztó unalmas a rengeteg kattintgatás! Pedig én pl. alapvetően szeretem a kalandozást: igazi csapatjáték, kihívás - lenne...
De ez a napi feladatokra is érvényes. Felvetettem valamikor egy oldalra kinyíló, onnan legördülő menü gondolatát én is, de jó nagy csend követte. (Ezt is.)
 

GreenKnight

Veterán
Én már annak is örülnék, ha a küldetések sorba lennének. Vagy ha beért a csapat az örvénybe, akkor az ott szükséges dolgokat hozza csak. Az mégiscsak 9 küldetés és nem 15 (amiből 6 teljesen felesleges)
 

Siorna

Veterán
Sorban vannak azok, csak amolyan hipermarket-szerűen: tudod, a mosószerek mellett egy kis péksütemény, aztán egy-két cipő, aztán jöhetnek a tejtermékek... Ha már felismerted a logikátlanságot, mindent megtalálsz, csak legyen rá másfél órád. Teljesen ilyen érzésem van itt is.
 

DeletedUser3769

Vendég
Sziasztok! Bocs, hogy ide írok de a probléma érinti a kalandozást is. Nem működik a chat és a levelezés sem. Azért ez így eléggé megnehezíti a csapatmunkát! Telefonról is kipróbáltam és ott sem csatlakozik a chat. Tudnátok ezzel nagyon gyorsan csinálni valamit?
 

Wiccara

Veterán
tudnátok ezzel nagyon gyorsan csinálni valamit?
Szia, nagyon gyorsan együtt tudok érezni maximum, nálunk is ez a helyzet.:(
Tedd meg kérlek, ha hiba van, a "support"-ra írsz. A játék jobb alsó sarkában a fogaskerék ikont ha megnyitod, akkor a kérdőjelet kell kiválasztani, és bejelenteni a problémát. Feltehetően már többen megtették ( én is); de később is lehet még számodra hasznos ez az információ.
Bízunk benne, hogy hamarosan helyreáll, hisz kalandozás közben különösen fontos a kapcsolattartás, teljesen igazad van!;)
 

DeletedUser4070

Vendég
Sziasztok!
Elnézést, hogy ide írok, de a játék szabályzatban nem találtam egyértelmű választ. Ha ebben a kalandban felérünk egy úton a csúcsra és elérhető lesz az egyes láda, akkor hiába csináljuk meg az egyes láda kinyitása nélkül a többi utat is, azokon is feljutunk, nem tudjuk majd a kettes és hármas ládát kinyitni. Jól gondolom?
Inkább ki kell nyitni az első ládát, amint egy úton feljutottunk, majd kezdeni előlről a második majd harmadik ládáért valami másik teljesíthető úton.

Csak a csapat pontok miatt érdemes az első láda kinyitásával várni, mert utána minden pont nehezebb lesz, de a csúcson lévő ládák nem fognak kinyílni anélkül, hogy ne sorba nyitnánk a ládákat minimum háromszor feljutva a csúcsra a kezdőpontból. Igazam van?
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Elnézést, hogy ide írok, de a játék szabályzatban nem találtam egyértelmű választ. Ha ebben a kalandban felérünk egy úton a csúcsra és elérhető lesz az egyes láda, akkor hiába csináljuk meg az egyes láda kinyitása nélkül a többi utat is, azokon is feljutunk, nem tudjuk majd a kettes és hármas ládát kinyitni. Jól gondolom?
Inkább ki kell nyitni az első ládát, amint egy úton feljutottunk, majd kezdeni előlről a második majd harmadik ládáért valami másik teljesíthető úton.

Csak a csapat pontok miatt érdemes az első láda kinyitásával várni, mert utána minden pont nehezebb lesz, de a csúcson lévő ládák nem fognak kinyílni anélkül, hogy ne sorba nyitnánk a ládákat minimum háromszor feljutva a csúcsra a kezdőpontból. Igazam van?
Szia! :) 3 fordulós a kaland, 3x3 úttal. Minden újabb kör nehezedik. Egy úttal is elég feljutni minden körben ha plusz pontokat nem akartok, és amint kinyitjátok az első ládát, megnyílik az újabb kör újabb utakkal, és az újabb ládáért. Vagyis mindhárom ládát körönként minimum egy úttal megszerezhetitek. Azt javaslom, hogy gyorsan zárjátok, ha még csak az első körnél tartotok! ;)
akkor hiába csináljuk meg az egyes láda kinyitása nélkül a többi utat is, azokon is feljutunk, nem tudjuk majd a kettes és hármas ládát kinyitni. Jól gondolom?
Igen, jól gondolod. 1 utat is elég teljesíteni, a többi út csak plusz pontot hozhat.
Csak a csapat pontok miatt érdemes az első láda kinyitásával várni, mert utána minden pont nehezebb lesz, de a csúcson lévő ládák nem fognak kinyílni anélkül, hogy ne sorba nyitnánk a ládákat minimum háromszor feljutva a csúcsra a kezdőpontból. Igazam van?
Jól gondolod némileg. Amint 1 ládát kinyitsz, eltűnnek a régi utak ,újabbak érkeznek. Ha nem teljesítitek a második körben a minimum 1 utat, akkor a második láda tartalma nem lesz meg. Érdemes lett volna a kaland kezdetekor itt kérdezni, ha még nem kalandoztatok, de majd legközelebb. Sok sikert kívánok nektek! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2891

Vendég
Sziasztok!

Mivel az folyó kalandnak nincs topikja itt kérdezném meg: Más tesóság is tapasztalt olyat, hogy befagyott az örvénye? Nálunk több mint egy órája nem adja be a következő kört, pedig minden be van pakolva. Supportnak már lett írva, de eddig nem jött válasz.
 

DeletedUser3386

Vendég
Már több mint 12 órája befagyott az örvényünk és nem lehet továbblépni a kalandban a Mictlan szövetségen belül :/
upload_2018-5-30_7-45-33.png
 
Fent