• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségi kaland - 2018. február 1.

Siorna

Veterán
Mindig a rövidebb idejű termelést kérő küldi van felül és a hosszabb alul. Ezért aztán megoldás, ha beállítasz egy sört, és akkor csak az alsó küldit kell pörgetni, nem ugrál.
 

DeletedUser2223

Vendég
Mindig a rövidebb idejű termelést kérő küldi van felül és a hosszabb alul. Ezért aztán megoldás, ha beállítasz egy sört, és akkor csak az alsó küldit kell pörgetni, nem ugrál.

Hmmm... Érdekes javaslat. Ha nem csinálunk párhuzamosan két feladatot akkor jó is így (pl most csinálok ácsjelvényt és közben manufaktúrásat is egyszerre). Minden esetre ha nem is teljes megoldás, de hasznos javaslat Köszönöm.
 

Dizel1

Veterán
Nos, újabb testvériségi kaland.
Az előzőhöz képest talán ez most nem annyira nehéz. (amaz sokat kért, bonyolultakat és nem sokat értek a jutalmak).
A jutalom még mindig nem az igazi, de saját véleményem. (legelső kalandnál izgatott voltam mint egy kisgyerek karácsonykor, most közömbös az egészre) Viszont még mindig nagyon de nagyon (!!!!) zavar hogy a feladatok oda-vissza ugrálnak, helyet cserélve egymással. Egy rossz kattintás és a félig kész feladatodnak lőttek. Nem tudom, hogy hiba, vagy direkt van, de már beszélgettem pár szövi társammal, hogy egypár feladat emiatt úszott el.
Nem tudnák ezt a fejlesztők megoldani kérem!?
Az ugrálásba a gyors "intézkedés" miatt én is belebuktam egyszer. De a legnagyobb gáz az, hogy egy kicsit visszaerősödött a csapatom, és így is esélytelen a harmadik utak közül bármelyik. Több tudáspont áldást lehet leszakítani a bajnokságokon, és nincs ennyi görcsölés vele. Kár volt belefogni.

"NEM TÁMOGATOM!"
 

DeletedUser2200

Vendég
Sziasztok!
A WINYANDOR-on hogy lehet átvergődni a testvériségi kalandon? Minden pályán kér varázslatos bájitalt, amihez kell elixir. Elixir manufaktúrája pedig csak a TOP 1-nek van 1 db. Ötletek esetleg? a gyémánt költést leszámítva.
Köszi!
 

Dizel1

Veterán
Kedves Hoshi!

Szeretnék nem csípőből választ, hanem igazit arra, hogy ezek a Testvériségi Kalandok milyen testvériségeknek készülnek?

Mert a bűbájokkal kiterjesztés óta inkább a Keménytökös Testvériségek Versenye címet érdemelné ki. Ha ez lett volna kiírva, akkor el sem kezdjük. Aránytalanul kicsi nyereményekért, aránytalanul sokat kell görcsölni, napi 24 órában. Plusz beáldozni néhány dolgot, ami az egyén városának a fejlődését visszatartja. Legalábbis a mi csapatunk, vagy a tőlünk kisebbek szintjén. Hiába vagyunk sokan, csak egy szűk mag tud majdnem korlátlanul alkotni. Az ilyen csapatok nem tudnak megszerezni semmit. Az a néhány Tudáspont Áldás meg nem ér annyit, hogy görcsöljünk érte főleg úgy, hogy csak az Ősi Csodákban használhatóak.
És ne jöjjön senki, hogy cseréljem le a tagokat! Nem fogom. Mi nem harcolni jöttünk ide, hanem játszani. De ezzel a Testvériségi Kalanddal csak görcsölni lehet. Az előzőt meg se próbáltuk, de azóta egy kicsit visszaerősödött a csapat. A második láda még meglesz, de az is nagy erőbedobással. Az ilyen nehézségű játékoknál illene jelezni, hogy csak a felső 150 csapatnak szól. És akkor el sem gondolkozunk rajta. Vagy lehetne mindegyik ládában kisebb-nagyobb épület is. De TP áldás .... Köszi.
 

DeletedUser3947

Vendég
Sziasztok!
A WINYANDOR-on hogy lehet átvergődni a testvériségi kalandon? Minden pályán kér varázslatos bájitalt, amihez kell elixir. Elixir manufaktúrája pedig csak a TOP 1-nek van 1 db. Ötletek esetleg? a gyémánt költést leszámítva.
Köszi!
Szia,nem tudom ,tudok-e segíteni,de bűbájokat lehet szerezni Testvér/Szomszéd-látogatásokkor isa dobozkából,illetve a heti bajnokságon is (persze hozzá kell piacolni az alapanyagot utána).Én ma arra bíztattam a Testvéreket,hogy a heti bajnokságon már az első szinten megnyerhető "Varázspálcára" pörgessünk mikor befejeződik és majd utána lepiacoljuk,de az a legnehezebben teljesíthető bűbáj,így hátha..de még csak az elején vagyunk az Új világban
 

DeletedUser4019

Vendég
Szia,nem tudom ,tudok-e segíteni,de bűbájokat lehet szerezni Testvér/Szomszéd-látogatásokkor isa dobozkából,illetve a heti bajnokságon is (persze hozzá kell piacolni az alapanyagot utána).Én ma arra bíztattam a Testvéreket,hogy a heti bajnokságon már az első szinten megnyerhető "Varázspálcára" pörgessünk mikor befejeződik és majd utána lepiacoljuk,de az a legnehezebben teljesíthető bűbáj,így hátha..de még csak az elején vagyunk az Új világban

Konkrétan arra gondol, hogy az elixir megszerzéséhez az egyik feladat, hogy szerezz 100 elixirt (azt hiszem, annyit), ami tulajdonképpen számunkra teljes mértékben lehetetlen, mivel ezen a szerveren ilyen manufaktúrája kb. a top1 játékosnak van egyedül. Másnál én sem láttam. Ő meg bizonyára nem fogja ezt nekünk csak úgy eladni.
Namost, MIND A HÁROM útvonal kér legalább egy ilyen elixirt, amit tulajdonképpen teljes mértékben lehetetlen megszereznünk, max akkor oldhatjuk fel ezáltal az utak egyikét az első csomópont környékén, ha gyémántból megvesszük, és bocsánat, de nem hiszem, hogy bárkitől elvárható lenne, hogy ennyit költsön egy kalandra. Szóval nem, fizikailag nem megoldható gyémánt felhasználása nélkül ezen a szerveren, szóval hiába látogatod a szomszédokat a bűbájért, ha a terméket magát esélyed sincs begyűjteni hozzá, ezáltal már a kaland elején elakad a teljes Testvériség.
 

DeletedUser3947

Vendég
Konkrétan arra gondol, hogy az elixir megszerzéséhez az egyik feladat, hogy szerezz 100 elixirt (azt hiszem, annyit), ami tulajdonképpen számunkra teljes mértékben lehetetlen, mivel ezen a szerveren ilyen manufaktúrája kb. a top1 játékosnak van egyedül. Másnál én sem láttam. Ő meg bizonyára nem fogja ezt nekünk csak úgy eladni.
Namost, MIND A HÁROM útvonal kér legalább egy ilyen elixirt, amit tulajdonképpen teljes mértékben lehetetlen megszereznünk, max akkor oldhatjuk fel ezáltal az utak egyikét az első csomópont környékén, ha gyémántból megvesszük, és bocsánat, de nem hiszem, hogy bárkitől elvárható lenne, hogy ennyit költsön egy kalandra. Szóval nem, fizikailag nem megoldható gyémánt felhasználása nélkül ezen a szerveren, szóval hiába látogatod a szomszédokat a bűbájért, ha a terméket magát esélyed sincs begyűjteni hozzá, ezáltal már a kaland elején elakad a teljes Testvériség.
Értem a problémát,az Új világban nekem is még csak acéltermelőm van néhány ,és azok amennyire tudtam eddig fejlesztve.-Illetve 2-2-t még megépítettem az első körösekből is,hogy legyen azért 3 manus is,még ha csak átmenetileg.--De mégis van tekercsem,selymem,stb,mert próbálom a piacot is használni a cél érdekében.
 

LestaR

Erős harcos
Nos, újabb testvériségi kaland.
Egy rossz kattintás és a félig kész feladatodnak lőttek.
Nem tudnák ezt a fejlesztők megoldani kérem!?

Meg tudnák, de vmi miatt NEM nagyon akarják. Már sokan javasoltak, sok félét, de szerintem a jelenleginél rosszabbat senki nem tudot bedobni :rolleyes::rolleyes:>>> maradt ez. Sajna.
Mi meg emberek vagyunk hibázunk... Mérgelődünk, folytatjuk... :eek:

Nem rég megfogadtam, hogy megpróbálom a dolgok jó oldalát nézni. És ennek is van :)

Szeretnék nem csípőből választ, hanem igazit arra, hogy ezek a Testvériségi Kalandok milyen testvériségeknek készülnek?
A második láda még meglesz, de az is nagy erőbedobással. Az ilyen nehézségű játékoknál illene jelezni, hogy csak a felső 150 csapatnak szól. És akkor el sem gondolkozunk rajta. Vagy lehetne mindegyik ládában kisebb-nagyobb épület is. De TP áldás .... Köszi.

Khmmm... Nem akarnék kekeckedni sok igazság van, abban amit írtál és nem idéztem.

Nézz meg minket épp a 190. -ek vagyunk, meg van 2 ládányi nyeremény..o_O
Alapvetően a csapat 86%-a csinálja, és még a bajnokit is nyomják jó nyilván ott korlátozottak a lehetőségeik. Nem mondom, hogy "egy csoda csapat" (mert csodák nincsenek), nagy a lelkesedés és nagyon jó velük együtt játszani. :cool:
:cool::cool:

Nyilván húzza az ember a száját, hogy bontania kell vmit, hogy tudja csinálni az eventeket, vagy a kalandot. Ez engem nem nagyon zavar. meg lehet azért, mert a kalandokkor mindig olyan jó pozícióban voltam, hogy új korba léptem (most már nincs hová, de még 3 tech hiányzik:oops:).
Leginkább az idegen anyagokat gyártó cuccosokból bontottam, mert ami már van azt lazán összerakom.. x idő alatt. Lett hely, lehet tolni a kalandot.

Én azt mondom nekem ez a 3. ládás nyeremény korrekt.. ==Jó persze lehetne jobb is, de volt már rosszabb is, no azt nem is csináltam..==
Meg elvégre semmit nem kötelező csinálni, csak úgy a haladás is meg van lőve.

Ja igen: meg lesz a 3. láda is.o_O
:rolleyes:

Ha nincs motiváció, akkor nincs jó játék sem.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser2200

Vendég
És a kufárnál nem tudtok venni? Az aranymennyiséggel általában nem szokott akkora gond lenni...

A kufárnál addig inaktív a 3. szintű manufaktúra árui, amíg nincs kikutatva. Az elixir kutatáshoz lazán már "csak" 167 tudáspont kell, pedig a 30.helyen állok. Szóval ennyi volt a testvériségi kaland....
 

Erica

Veterán
A kufárnál addig inaktív a 3. szintű manufaktúra árui, amíg nincs kikutatva. Az elixir kutatáshoz lazán már "csak" 167 tudáspont kell, pedig a 30.helyen állok. Szóval ennyi volt a testvériségi kaland....
Szia
Az Andoron természetesen a Tesósági Bajnoki MÉG kivitelezhetetlen volt.Az elixír teljes hiánya miatt,mi nem is gondolkodtunk abban,hogy elkezdjük.Gyémánt ráfordítása nélkül ez amolyan Mission Impossible. Sajnos.Valljuk be őszintén,ha már ezért is fizetni kell régen rossz..és hol marad akkor a csapat játék élvezete??Ha költünk is a játékra,,legyen már egy pontja amire nem szabad.
 

Dizel1

Veterán
Khmmm... Nem akarnék kekeckedni sok igazság van, abban amit írtál és nem idéztem.

Ha nincs motiváció, akkor nincs jó játék sem.
Persze. Én nagyon sok mindent megértek, és belátok. Teleraktam a városomat 1 és 2 napos termelésekkel, hogy haladjunk. Nincs ennyi nap a játékban, meg az életben, amennyiből kijönnek ezek. Aztán a bűbájos "jelvények"... Katasztrófa. De kiemelkedően a Varázspálca. Olyan mennyiség kell hozzá, hogy elérhetetlen sokak számára. Ezt már a megjelenésekor kifejtettem. Lett hatása. Azóta még több kell belőle. Motíváció --> Játék ? Ez a kaland most olyan, mint amikor átléped a hangsebességet. A motíváció lehagy, és csak csalódás marad a hangrobbanás helyett. És igaz, hogy van titkos oldal, ahol előre tájékozódhatsz, de csak az első nap végén jutottam hozzá a tervezgetésekhez. Így ugye késtem egy napot a 6-ból. De mi van azzal, aki nem ismeri a titkos oldalt? Az még a második ládáig sem ér fel. Tudom, hogy nem kötelező ebben (is) résztvenni, de azért szerettem volna. De soha többé nem fogom, ilyen feltételek mellett. Ha arra találták ki, hogy legyen valami változatosság, akkor sikerült. Görcsölést, csalódást és mérgelődést sikerült bevinni az "unalmas" hétköznapi termelésbe. És a 3. láda nyereményével nekem sincs semmi bajom. Azért kezdem el ezt az egészet. Csak útközben kiderült, hogy teljesen esélytelen. Ha lett volna az első két ládában is valami apróság a csak részben felhasználható TP áldások között, akkor hagynám veszni a harmadikat, bár akkor is mérges lennék. Csak nem ennyire.
 

Erica

Veterán
Persze. Én nagyon sok mindent megértek, és belátok. Teleraktam a városomat 1 és 2 napos termelésekkel, hogy haladjunk. Nincs ennyi nap a játékban, meg az életben, amennyiből kijönnek ezek. Aztán a bűbájos "jelvények"... Katasztrófa. De kiemelkedően a Varázspálca. Olyan mennyiség kell hozzá, hogy elérhetetlen sokak számára. Ezt már a megjelenésekor kifejtettem. Lett hatása. Azóta még több kell belőle. Motíváció --> Játék ? Ez a kaland most olyan, mint amikor átléped a hangsebességet. A motíváció lehagy, és csak csalódás marad a hangrobbanás helyett. És igaz, hogy van titkos oldal, ahol előre tájékozódhatsz, de csak az első nap végén jutottam hozzá a tervezgetésekhez. Így ugye késtem egy napot a 6-ból. De mi van azzal, aki nem ismeri a titkos oldalt? Az még a második ládáig sem ér fel. Tudom, hogy nem kötelező ebben (is) résztvenni, de azért szerettem volna. De soha többé nem fogom, ilyen feltételek mellett. Ha arra találták ki, hogy legyen valami változatosság, akkor sikerült. Görcsölést, csalódást és mérgelődést sikerült bevinni az "unalmas" hétköznapi termelésbe. És a 3. láda nyereményével nekem sincs semmi bajom. Azért kezdem el ezt az egészet. Csak útközben kiderült, hogy teljesen esélytelen. Ha lett volna az első két ládában is valami apróság a csak részben felhasználható TP áldások között, akkor hagynám veszni a harmadikat, bár akkor is mérges lennék. Csak nem ennyire.
Kedves Dízel!
Megértelek,és osztom is a véleményed,DE!! drágám ez csak egy játék,,,mi lazán a legkönnyebben teljesíthető útszakaszon végig mentünk,megkaptuk mind három szakaszért az ajándékokat,és nem fordítottunk rá sok időt vagy fáradságot.25 fő azért ezt ki tudja termelni,könnyen.Lett jópár TP,és egy kis item ami ad 2000 lakost.Ennek örült azért mindenki.
 

Dizel1

Veterán
Kedves Dízel!
Megértelek,és osztom is a véleményed,DE!! drágám ez csak egy játék,,,mi lazán a legkönnyebben teljesíthető útszakaszon végig mentünk,megkaptuk mind három szakaszért az ajándékokat,és nem fordítottunk rá sok időt vagy fáradságot.25 fő azért ezt ki tudja termelni,könnyen.Lett jópár TP,és egy kis item ami ad 2000 lakost.Ennek örült azért mindenki.
Írtam, én mindent megértek. Csak nem tudok előállítani annyi varázspálcát 21 játékossal, akik nem ülnek 24 órában a gép előtt. És nyilván mi is a nekünk legkönnyebb utakat választjuk, de az is borotvaélen táncol (inkább) a teljesíthetetlenséghez. Egy kicsit gyengébb csapat képtelen teljesíteni a játékot. A végén ott a gödör plusz ajándékokért pontokért. Az a véleményem, hogy a legkönnyebb út legyen is a legkönnyebb, hogy szerényebb képességű csapatok is felérhessenek a 3. ládához. A "fanatikusoknak" még mindig ott vannak a nehezebb utak is, meg a gödör. Kár, hogy nincs olyan statisztika a végén, hogy ennyien el sem kezdték, ennyien még az első úton sem jutottak fel stb. stb. ennyien a gödörbe szórtak pár maradékot, és ennyien kaptak gödör ajándékot. Szerintem elkeserítő eredményeket látnál. De ha nem az a cél, hogy mindenki élvezhesse, akkor én tévedtem, és ahogy az első bejegyzésemben írtam, át kell nevezni a kalandot "Keménytökös Testvériségek Versenye" névre, és akkor minden rendben lesz.
 

DeletedUser4019

Vendég
Értem a problémát,az Új világban nekem is még csak acéltermelőm van néhány ,és azok amennyire tudtam eddig fejlesztve.-Illetve 2-2-t még megépítettem az első körösekből is,hogy legyen azért 3 manus is,még ha csak átmenetileg.--De mégis van tekercsem,selymem,stb,mert próbálom a piacot is használni a cél érdekében.

Ahhoz, hogy a piacon tudj vásárolni elixirt, az kell, hogy legyen valaki, aki eladja. Mint említettem, ezen a szerveren eddig csak a top1 játékosnál láttam ilyet, és nem hiszem, hogy túl olcsón adná a 100 elixirt. Selymem nekem is van már kilószám, úgy a 691. helyen állva, de még erőteljesen messze állok a drágakő-manufaktúra megépítéséhez, az elixir pedig azzal van ugyebár egy szinten. (Vagyis az ugye a harmadik fajta nyersanyag). Nem az a baj, hogy nekem vagy a csapattagoknak nincs sok esélye, mert még messze állunk ettől. A baj az, hogy kb. a top elsőknek is épphogy vannak ilyen manufaktúráik, mert kb. ők értek el oda, hogy meg tudják ezeket építeni, így még a piacon sincsenek kint ilyen áruk.
 

Dizel1

Veterán
Ahhoz, hogy a piacon tudj vásárolni elixirt, az kell, hogy legyen valaki, aki eladja. Mint említettem, ezen a szerveren eddig csak a top1 játékosnál láttam ilyet, és nem hiszem, hogy túl olcsón adná a 100 elixirt. Selymem nekem is van már kilószám, úgy a 691. helyen állva, de még erőteljesen messze állok a drágakő-manufaktúra megépítéséhez, az elixir pedig azzal van ugyebár egy szinten. (Vagyis az ugye a harmadik fajta nyersanyag). Nem az a baj, hogy nekem vagy a csapattagoknak nincs sok esélye, mert még messze állunk ettől. A baj az, hogy kb. a top elsőknek is épphogy vannak ilyen manufaktúráik, mert kb. ők értek el oda, hogy meg tudják ezeket építeni, így még a piacon sincsenek kint ilyen áruk.
Na ez a probléma is arról szól, amit én feszegetek. Hiába áll össze egy nagy létszámú testvériség, aki mindent bedob, amit a személyes lehetőségek megengednek, akkor is TP áldás jön ki maximum, amit a legkisebbek el sem érnek, vagy ha igen, akkor még csak hasznosítani sem tudnak. A játék szelektál. Mindenki résztvehet, csak minek? Kevesen érnek célba. És a célt már az első ládára is értem.
 

DeletedUser4019

Vendég
ez csak egy játék

Nem tudom megszámlálni, hányezerszer kaptam már meg azt, hogy "ez csak egy játék", a tipikus "ne vedd ilyen véresen komolyan" felhanggal, miközben épp azt próbáltam megértetni másokkal, hogy a játék csak addig játék, amíg szórakoztat, és ha engem nem szórakoztat, akkor nem vagyok képes csak úgy legyinteni rá és vállat vonni azzal, hogy "áh, ez csak egy játék". Mert abban a pillanatban, hogy felbosszant, vagy kényelmetlenül érzem magam miatta, esetleg bármilyen más módon rontja el a szórakozásom, a játék megszűnik játéknak lenni. A kidobós is addig játék, amíg nem nyolcan vágják hozzád teljes erőből a labdát.
 

Dizel1

Veterán
Csak egy tény a felszólalásom alátámasztására:

Ebben a pillanatban 1422 csapat vesz részt a kalandban. Mi a 93. helyen állunk úgy, hogy a 3. ládában félútig sem fogunk eljutni, mindezt végig a legkönnyebb utakon haladva. Itt valami nagyon nincs rendben! Valahol a 500-700. hely körül kellene állnunk.
 
Fent