• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Csoportos termelés indítása

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    65
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

kaliban

Újonc
Sziasztok!
Nekem nagyon bejött az a fejlesztés, hogy a műhelyeknél csoportosan is el lehet indítani a termelést. Ezt a funkciót fejleszteném még annyival, hogy ne csak az összes műhelyre lehessen indítani, hanem pld egy csúszka segítségével (mint a kaszárnyában a kiképzési mennyiség beállítása) be lehessen állítani, hogy a meglévő X műhelyből mennyire kérem az adott termelést. Ilyenkor event idején nagyon jól jönne. :) Továbbá szintén jó lenne, ha a manufaktúráknál is meglenne a csoportos indítás lehetősége.
Üdv: Kaliban
 

Mihaszna

Veterán
Hogy érted azt, hogy " be lehessen állítani, hogy a meglévő X műhelyből mennyire kérem az adott termelést"? Ha a kérdést jól értem (már pedig tuti, hogy nem), akkor eddig is belehetett állítani. Mindenki eldöntheti, hogy mennyi műhelyt, milyen termeléssel indít el. A manufaktúrás dolog jól hangzik, bár nem tudom, hogy mennyire volna rá igény. Mondjuk ebben az esetben azok járnának jól, akik csak bónuszos Manukkal rendelkeznek és sokkal. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hogy érted azt, hogy " be lehessen állítani, hogy a meglévő X műhelyből mennyire kérem az adott termelést"?
az lenne a lényeg h ki lehessen jelölni h 10 műhelyből 5 ben 3 órás 5ben meg 15 perces menjen. és a mennyiséget kis csuszkával lehet beállítani h a kijelölt 10ből hányat jelöljön ki.

maga a fejlesztés jól hangzik csak esélytelen h bekerüljön a közel jövőben főleg h vannak ennél fontosabb javítások.
 

DeletedUser5383

Vendég
ezen már én is gondokodtam beszélgettem róla ismerőssell .
arra jutottunk ez fölöslleges
mert áltaában ilyeneket kér 2db 4 db ritka amikor 10vagy 20nál több .
( egy fontos problléma pl több szintú szerszámosokkal , termellőkkel.
pl 16sz 2 db / 13sz 1db / 19sz 3db mi alapján választana ?
erre megint kikellene taláni valamit amit én állítok be . )
megoldható kijelöléssell és csakis azzal
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deathfolk

Veterán
A csuszka része engem nem érdekel, de a manufaktúrákra tényleg jó lenne kiterjeszteni a csoportos termelést, nagyon unom végigkattingatni a rengeteg manut, már régota gondolkozok hogy erre indítok én is 1 javaslatot. A legjobban annak örülnék ha 1 komplett új menü rész lenne erre, 1 gyors ikonnal, lent ahol a kutatás, kereskedő stb ikon is van, az új menüből pedig elérhető lenne az összes manufaktúra és műhely termelésének indítása és beszedése is!
Én rengetegszer járok úgy hogy véletlen rákattintok valamire és beszedem, pedig nem akarom, mikor kaland van, vagy event, ez rohadt idegesítő, kezdhetem elölről a termelést... Ha lenne erre + menü akkor nem kéne annyit tologatni a képet, kevesebb véletlen beszedés lenne, na meg eleve átláthatóbb és gyorsabb lenne a termelés indítása / beszedése.
 

GreenKnight

Veterán
az lenne a lényeg h ki lehessen jelölni h 10 műhelyből 5 ben 3 órás 5ben meg 15 perces menjen. és a mennyiséget kis csuszkával lehet beállítani h a kijelölt 10ből hányat jelöljön ki.
És ha különböző szintű műhelyeid vannak, akkor miből és ki dönti el, hogy melyikben milyen termelés induljon? Pont a kalandra jellemző, hogy van az 1-es szintű műhelytől kezdve a maxosig.
 

DeletedUser5383

Vendég
de amit emítettem a külömbözö szintú termelőket mia alapján válasszaa ki a a rendszer a llegkisebbell vagy a legnagyobbal nem mindenkinek egyformák a termelői .
a véletlen beszedésrőll ha az épület , alapján középre volna téve az alvás , a kész jelzés . és nem a harangtonyába . hiddel nem volna olyan hogy másik termelést szednélbe . én rengetegszer nem indítok termelőt mert nem látom a Zzz jelet


(alszom mostani értesítésnél látom nem küldtem ell ezt kb 17 órakor írtam )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

kaliban

Újonc
Sziasztok! Már azt hittem elhalt a kezdeményezésem, de látom most új támogatókat kaptam. :) Természetesen én is a Támogatásra szavaztam.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent