• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix kultusz

DeletedUser929

Vendég
Nyugi máááá,miért vagytok idegileg ki?A 2 szerver közt lehet olykor különbség,Ha a Bétáról nem kerül ide,hogy milyen ajándékokkal leszünk gazdagabbak,fel sem tűnt volna!Majd lesz,,,hanem ma...akkor holnap.Biztos van rá magyarázat.
Ha jön,meg majd örülünk!
Én nem idegből írtam a hozzászólást csak érdekességképp :) Nem terveztem megszerezni ezt a csodakutat, szóval én nem bánom hogy így alakult. :)
 

Wiccara

Veterán
A https://www.gamersgemsofknowledge.com/phoenix-cult-daily-prizes szerint a 10.napi ajándék: Wishing Well. Ehelyett a
11. napi - fenyegető Phoenix tojás van. Vagyis kimarad a Wishing Well?
Ejnye, no!
Mindenki nyugodjon le... :)
Nem kell az összes játékosnak leírni, hogy a mai napi nyeremény nem a csodakút, amit vártunk.
Minden bizonnyal nem a saját gépben, böngészőben, verzióban, csillagállásban, légköri zavarokban van a hiba.
Vagy másik napon lesz, vagy nem lesz egyáltalán , ez biztos.
Én( akinek a türelme végtelen... egy darabig!) az mondom, várjuk már meg, amíg megmondják a frankót ;)
Ha jön,meg majd örülünk!
Az ujjamból vetted ki a szót , ez a lényeg :)
 

Kfutil

Tag
Mindenki nyugodjon le... :)
Nem kell az összes játékosnak leírni, hogy a mai napi nyeremény nem a csodakút, amit vártunk.
Minden bizonnyal nem a saját gépben, böngészőben, verzióban, csillagállásban, légköri zavarokban van a hiba.
Vagy másik napon lesz, vagy nem lesz egyáltalán , ez biztos.
Én( akinek a türelme végtelen... egy darabig!) az mondom, várjuk már meg, amíg megmondják a frankót ;)

Az ujjamból vetted ki a szót , ez a lényeg :)
Én azt hittem, hogy ez fórum és ha gondvan írhatunk róla!?! Vagy mégsem?!?
 

Wiccara

Veterán
Én azt hittem, hogy ez fórum és ha gondvan írhatunk róla!?!
Szia,
igen, ez a fórum főnix-kultusz kibeszélője. Nem a hibabejelentés, nem a support hibajegye, hanem kibeszélő.
Arra próbáltam meg rávilágítani, hogy ez a jelenség már ismert, hamarosan megszületik a válasz, ezért aki fellép a fórumra, és ezt olvassa, megnyugodhat, nem csak ő nem találja a kutat, más sem. A megoldás folyamatban, az eredményig szíves türelmeket kérünk.. ( mert valahogy biztos lesz, úgy még nem volt,, hogy nem! )
Mindenki véleménye fontos, a felháborodásod érthető, hidd el, holnapra ki fog derülni minden :)
 

Corvo

Veterán
Hahó, ez itt az Elvenar! Örökké tart és még szintet is vált... haha. :)
Bocs nem csodakút.
  • A húsvéti esemény egy új épületet hoz magával: A Kívánságkutat. Ez az épület véletlenszerű jutalmakat termel neked minden nap, egészen 100 napon keresztül!
 

LestaR

Erős harcos
Én egyébként nem is értem. Tisztán és világosan taglalva vagyon, hogy a változás joga fenntartva. :mad:

OFF: Nem akarom védeni a fejlesztőket... De tényleg zavaró, hogy sokan nem olvassák el a teljes leírást.
Szóval (nem sértésként) nem nyarvogni kéne..

Ha jobban, belegondoltok, meg lehet, hogy az a kút (mint fentebb írtátok), nem fogja beváltani azt, hogy mindig gyémántot kapjatok. >>> Aztán meg azon megy a rinya, hogy nekem nem, nekem sem és a %-os előfordulás alapján szinte senkinek sem jön a gyémánt.... :oops::oops:

Talán szép épület, de én nem ringatom magam illúziókba ... Meg sem fogom kísérélni, hogy ládát nyissak rá.o_O
(többen gondoljátok milyen gáz és pesszimista játékos vagyok, ez a ti gondotok. Hiszed, ha nem ez a hozzáállás ebben a játékban elég jól profitált és inkább nevezem realistának, de ez meg az én ügyem)

Hogy kinek érné meg azaz épület: mindazoknak akiknek az egyéb nyeremények is jól jönnek, és ha esetleg esne gyémánt az hab a tortára.:):)

100 nap után meg kuka, lesz hely. Ennyi idő alatt: (itt jön az otimista esélylatolgatás)
- a kicsik lépnek 2-3 kort felgyorsulnak,
- a közepesek 1,5-t esetleg 2-t kicsit gyorsabban nőnek
- nagyok meg esetleg 1-et, de igazából csak a gyémánt a hasznos nyeremény.. (extra területért)

A kérdés kinek-mennyi helye van és idege, hogy elviselje a napi 2 nyereményt. (helyem szerintem lenne, de kedvem nem)
Ha lesz, akkor akiknek kell sok sikert a megszerzéséhez, és kiváló nyereményeket kívánok.. (ja és havi lebontásba kíváncsi lennék a nyeremény % -os alakulására, akár privátban, vagy a fórumon):cool::cool:

Ha nem lesz, akkor ez egy MAJDNEM felesleges hsz...:D
 

DeletedUser3869

Vendég
Hát szép ez a kút....... CSAK NAGYON TALÁLJA KI MINDENKI MIKOR RAKJA LE MERT 12 ÓRÁNKÉNT TERMEL ÉS GÉP KÖZELÉBEN LEGYEN A BEGYŰJTÉSKOR.......(ÉN MÁR ELRONTOTTAM... ÉJJEL 2-KOR ÉS DU.2-KOR VAN BEGYŰJTÉSEM)
Köszi a figyelmeztetést! Nekem 06-18 lett.
Én belefogok, feljegyzem, hogy mit ad nekem a várva várt Kút.
 
Halihó mindenki :) Tegnap este agyaltam hogy megkérdezzem gyűjtsem e tojásokat a kútra amit annyian vártatok. :D Na nem nyitottam tegnap tojást gondoljatok bele mintha nem bonthatnád ki az ajándékodat. :D De megérte mert ma nyitottam 1 nagyot meg egy kicsit, ha már ma a kút az extra ajándék ;) Mind a kettő kutat adott ;) Na meg kaptam valami kacsa úsztatót is. :D Kicsit elvoltam keseredve. hogy olyan sokan már megcsináltátok a feladatsort én meg még csak a 42-nél tartok. :/ Most már még a szar sem büdi. :D Ilyen kis pelenkásoknak (mint én) is érdemes csinálni mert ha nem is tudom befejezni közben is kapunk jóságokat. ;) Kérdésem az lenne hogy meddig rakhatóak le az épületek? Vagy az mindig ott marad a raktárban? Nincs helyem :( tudom bontani kellene de inkább bővítésre hajtok most. ;)
 

DeletedUser3869

Vendég
Halihó mindenki :) Tegnap este agyaltam hogy megkérdezzem gyűjtsem e tojásokat a kútra amit annyian vártatok. :D Na nem nyitottam tegnap tojást gondoljatok bele mintha nem bonthatnád ki az ajándékodat. :D De megérte mert ma nyitottam 1 nagyot meg egy kicsit, ha már ma a kút az extra ajándék ;) Mind a kettő kutat adott ;) Na meg kaptam valami kacsa úsztatót is. :D Kicsit elvoltam keseredve. hogy olyan sokan már megcsináltátok a feladatsort én meg még csak a 42-nél tartok. :/ Most már még a szar sem büdi. :D Ilyen kis pelenkásoknak (mint én) is érdemes csinálni mert ha nem is tudom befejezni közben is kapunk jóságokat. ;) Kérdésem az lenne hogy meddig rakhatóak le az épületek? Vagy az mindig ott marad a raktárban? Nincs helyem :( tudom bontani kellene de inkább bővítésre hajtok most. ;)
Bocsi, nem tudom, hogy mióta játszol és azt sem, hogy mennyit, én január első felében ismerkedtem meg az Elvenar-ral és a küldetéssort 8 nap alatt teljesítettem, már csak a napi feladatok és az Égesszencia szedegetése maradt.
Kérdésedre nem tudom a választ, de úgy gondolom, hogy a raktáradban maradnak( nincs meghatározva, hogy meddig lehet felhasználni), ha elfogadsz tőlem 1 tanácsot akkor dolgozz előre( a 3,9 órás és 1 napos termeléseket kezd el időben ezeket jól lehet időzíteni rengeteg időt megtakarítasz és sokkal tovább el fogsz jutni ). Én a nem bónuszos manufaktúráim helyett is bónuszosokat építettem és az 1.szintnél nem fejlesztetem tovább, volt 15-20 és, ha kellett ezeket bontottam le, majd építettem ujjá, nagyon meg gyorsítja a haladást( olvass-építs-dolgozz előre)!!!
 

Wiccara

Veterán
közben is kapunk jóságokat.
Szia :)

Nyugi, közben jobbakakat kapni, mint a végén ;)
Ajánlom a szombatit ( bár mostanában a sorrend se százas...), ami kultit és embert is ad; az ilyenekkel jól tudsz helyet spórolni!
ott marad a raktárban
Ott marad a raktárban akármeddig, amíg le nem teszed. Ha letetted, vissza már nem tudod tenni a raktárba.
Fontos tudnod, hogy túl sokáig nem érdemes tartogatni, mert azt a nyereményszintet adja, amiben a megnyerésekor tartottál. Szóval, ha közbe lépsz 3 korszakot, addigra kissé elavult lesz .
A kútnál fontos még, hogy 100 napig adja az ajándékokat de a kultúr értéke utána is megmarad.
Grat a kutakhoz ;)
 
:O :O :O Kend nagyon ügyes, én is kb 3 hónapja játszom. Így tolom én is ha időm engedi előre is tudok gondolkodni. :D Mondjuk hetek teltek el míg elutasítottam egy feladatot amikor itt olvastam hogy nem fognak megverni érte. :D Gratulálok a teljesítményedhez. ;)
Szia :)

Nyugi, közben jobbakakat kapni, mint a végén ;)
Ajánlom a szombatit ( bár mostanában a sorrend se százas...), ami kultit és embert is ad; az ilyenekkel jól tudsz helyet spórolni!

Ott marad a raktárban akármeddig, amíg le nem teszed. Ha letetted, vissza már nem tudod tenni a raktárba.
Fontos tudnod, hogy túl sokáig nem érdemes tartogatni, mert azt a nyereményszintet adja, amiben a megnyerésekor tartottál. Szóval, ha közbe lépsz 3 korszakot, addigra kissé elavult lesz .
A kútnál fontos még, hogy 100 napig adja az ajándékokat de a kultúr értéke utána is megmarad.
Grat a kutakhoz ;)

Köszike a gyors infót :) Taníts mester iszom a szavaid! :D Szombaton akkor résen leszek ;)
 
Fent