• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix kultusz

DeletedUser683

Vendég
Szia,
én már ott elakadtam, ha1 ilyet, vagy 1 olyat kért a feladat; akkor miért kell mind a kettőbe belekezdeni..:cool::rolleyes: :D

(Szerk. Közben rájöttem, hogy nem kérdeztél) törölhető bejegyzés. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Wiccara

Veterán
Ha jól értem a kérdésedet,
Azért nem kerek, mert nem 2 felfedezés vagy 2 építés volt a feladat. Olyankor nem fogad el vegyes megoldást, szerintem Ti erre gondoltatok egyből.
Itt egyet kér, akkor nem értem, hogy lehetséges, mert építést csak a befejezéssel fogad el.. ebbe hol jön két sikertelen felderítés közben...?
Szeretem a rejtvényeket, de ez nem áll össze; inkább elengedem :D
 

DeletedUser

Vendég
Itt egyet kér, akkor nem értem, hogy lehetséges, mert építést csak a befejezéssel fogad el.. ebbe hol jön két sikertelen felderítés közben...?
Szeretem a rejtvényeket, de ez nem áll össze; inkább elengedem :D
Lehet hogy úgy volt, hogy felderített egyet, azt nem fogadta el a feladat, aztán még egy felderítéssel próbálkozott, hátha elnézte vagy mittudomén. És azt se fogadta el neki, akkor fejlesztett egyet és azt elfogadta.
Ha egyikbe belekezdtél, akkor a kétféle megoldás közül választottál, azt érzékeli a rendszer.
Ezt tavaly nyáron kifejtette @Hoshi , hogy hogy is van. Megjegyeztem, mert én is lovagoltam ezen sokat, de most utána is néztem az archívumban. A rendszer mindkét féle megoldást számolja párhuzamosan, de az egyikből kell meglennie az adott mennyiségnek. Közben pedig azt jelzi mindig ki, amelyik éppen közelebb van a teljesítéshez. Persze itt a 2-nél ez a része nem olyan érdekes. ;)
 

DeletedUser1240

Vendég
Pipi ez mindig is így volt, vagy egyik, vagy másik. Ha egyikbe belekezdtél, akkor a kétféle megoldás közül választottál, azt érzékeli a rendszer. Mivel kétféle megoldása van az ilyeneknek, a rendszer is másképp kezeli, mint az egyféle megoldású feladatokat. ;)
A "tojásos" sztorit meg azé' nem értettem, mert nem eszenciálist írtál. :D

Tudom h mindig is igy volt,azért is irtam hogy már megszoktuk.De attól még lehet hülyeség.Mindenesetre a cifrázás a lényeg,minél bonyolultabb annál jobban ide való. Amúgy sejtettem hogy azért nem értetted a tojást :D,de hát most épp csak azt gyűjtjük,ezért gondoltam mindenki rájön miről van szó. Amúgy is épp mindegy minek hivjuk azt a "hülyeséget".Elfelejtettem a pontos enciklopédiába illő megnevezését mire leirtam a dolgot (elnézést mindenkitől).Mindenesetre szedni kell és kész,avagy csak ha akarja az ember.Amúgy pár napja jól számolja,csak az elején volt a nem jó.
Amúgy amikor becsapódik,akkor azt irja az értesités hogy egy bűvös tojás csapódott a földbe.
 
Hogy mindenki számára érthető legyen. Nem kezdtem bele mind a kettőbe. Mivel ez a játék több szálon fut én közben is folyamatosan fejlesztek. Gondoltam hamarabb kész ezért a felfedezés mellett döntöttem. amit 2x nem fogadott el! Csak a fejlesztést!! Gondolom azért mert már közben fejlesztés alatt állt az épületem!! Így automatikusan azt vette figyelembe! További jó játékot. :)
 

Tyuri

Felderítő
Sziasztok.

Járt valaki úgy, hogy egy feladat -- nekem konkrétan a 81. - kimaradt ????
Eddig végig Királynő --- ezúton is 1000x köszi:):) -- által megosztott lista alapján haladt a játék, de most ez kimaradt.....
Valami ötlet ???:eek::eek:
 

Wiccara

Veterán
Járt valaki úgy, hogy egy feladat -- nekem konkrétan a 81. - kimaradt
Szia,

nekem megvolt az összes feladat, nem maradt ki semmi. Előfordulhat, hogy simán a reggeli normál manuid termelését leszedve volt meg?
( magamból indulok ki, reggel kb a begyűjtés felénél ébredek rá pl a bűbájok használatára is, szóval ne vedd sértésnek! :)
Viszont akkor már nem sok van hátra, szóval a végén kiderül ;)
 

Tyuri

Felderítő
Szia,

nekem megvolt az összes feladat, nem maradt ki semmi. Előfordulhat, hogy simán a reggeli normál manuid termelését leszedve volt meg?
( magamból indulok ki, reggel kb a begyűjtés felénél ébredek rá pl a bűbájok használatára is, szóval ne vedd sértésnek! :)
Viszont akkor már nem sok van hátra, szóval a végén kiderül ;)

Hali.
Gondoltam, rá, de csak öt manum van abból, s csak éjszakára szoktam 9 órásra tenni, tehát véletlenül nem nem lett volna , meg .
A 82, s most a 83. -at megadta....
 

DeletedUser1702

Vendég
Sziasztok! Egy kérdésem lenne, A wishing well napi díjról! Az 5. random cucc amit ad, az gyémánt? Előre is köszi a válaszokat! További szép napot mindenkinek!
 

DeletedUser1702

Vendég
Okés, köszi. Örök hálám a +infó miatt. :) Ezt nem tudtam. Pedig kezdtem örülni, hogy ez milyen jó kis cucc lesz. :D :D :D
 

DeletedUser3

Vendég
Hogy mindenki számára érthető legyen. Nem kezdtem bele mind a kettőbe. Mivel ez a játék több szálon fut én közben is folyamatosan fejlesztek. Gondoltam hamarabb kész ezért a felfedezés mellett döntöttem. amit 2x nem fogadott el! Csak a fejlesztést!! Gondolom azért mert már közben fejlesztés alatt állt az épületem!! Így automatikusan azt vette figyelembe! További jó játékot. :)

Nem lehetséges, hogy félreérted a felderítés fogalmát? Felderítés az, amikor a felderítőd új tartományba ér. Lehetséges, hogy esetleg találkozót oldottál meg? Azt nyilván nem fogja elfogadni a küldetés. Legtöbb esetben ez a félreértés a hiba oka.
 
Nem lehetséges, hogy félreérted a felderítés fogalmát? Felderítés az, amikor a felderítőd új tartományba ér. Lehetséges, hogy esetleg találkozót oldottál meg? Azt nyilván nem fogja elfogadni a küldetés. Legtöbb esetben ez a félreértés a hiba oka.[/QUOTE]

Még pelenkás vagyok a kis 3 hónapommal mióta játszom. :) De azért már azt vágom mi a felderítés és mi a találkozó! ;)
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok. Arról esetleg lehet valamit tudni,hogy ha lemaradtam a mai nyereményről (vilàgítótorony) ugye ami a szett része lesz rá lehetőség,hogy a maradék 23 napban megint lesz ez jutalom...?
Szia Susanh,

a bétásoknál a 16. napon megint a Főnix világítótorony a napi ajándék.:)
Jó eséllyel nálunk is így lesz.

Jó eventezést, sok szerencsét az átváltásokhoz:)
 
Fent